Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Anitka nawet nie chce mi sie pisać o mojej wadze...wciąż to samo -co zrzucę kilo to przybiorę dwa ☺️ mam wciąż 3 kg na plusie do dawnej wagi 😠 😞 ale cóż...sama się o to proszę, nie chce mi sie ćwiczyć, i jem jak najęta.... ☺️ właśnie narobiłam pierogów z truskawkami i jestem pełna 😁
zresztą zapierdzielam przecież jak mały samochodzik a schudnąć mi o wiele trudniej niż po Amelce 😞 wiek robi swoje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitko na wakacje też się nigdzie nie wybieram a to ze względu na pracę męża i na nasze chryzantemy 😉
Wypocząć wyjeżdżamy dopiero w listopadzie, zwykle w góry 🙂 już doczekać się nie mogę mojego ukochanego Zakopanego 😉 w tamtym roku nie byliśmy bo miała urodzić się Maja 😉
Latem jak dobrze się sprawy ułożą, to może wybierzemy się w którąś niedziele na taką jednodniową wycieczkę Kraków-Wadowice- Oświęcim 🙂 bardzo bym chciała, ale czas pokaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny usuwam tu swój profil, będę zaglądać na Mamusie.Net na nasz listopadowy wątek 🙂
Bardzo fajnie wspominam nasz wspólnie spędzony tu czas i Was wszystkie 🙂 papatki 😘
IWONA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...