Skocz do zawartości

UWAGA PRACA - STRZEZ SIE TEJ FIRMY | Forum o ciąży


Monisia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
JAK ZAWSZE KŁODY POD NOGI

ISSP FIRMA POSREDNICZA

NIE DOSC ZE ZABRALI WYNAGRODZENIE TO PRZYSLALI PISMO ZEBY ZAPLACIC MANDAT ZA 200 ZL A UMOWE ZERWALA STRONA Z KTORA PODPISANO UMOWE

RAZEM Z CHLOPAKIEM ZWROCILISMY SIE DO KORDYNATORA BY MNIE NIE WYZYWAL I MOJEJ KOLEZANKI TEN POWIEDZIAL, ZE NIE MAMY PRZYCHODZIC NA KOLEJNA INWENTERYZAJCJE BO WLASNIE ZERWAL Z NAMI UMOWE

PRZYPILNUJE TEGO BY NAS NIE BYLO.

UPEWNIALISMY SIE KILKA DNI I NAWET PO ZERWANIU UMOWY DLA PEWNOSCI ZGL. FAKT ZE NAS NIE BEDZIE BO OKAZALO SIE ZE W ZAGROZONEJ CIAZY JESTEM...

A W TEJ FIRMIE LYZKI WODY NA 14 GODZIN SIE NIE DOSTANIE A PRZERWA TYLKO 10 MINUT NA CALA NOC... WLASNEGO PICIA NAWET NIE MOZNA BYLO WYPIC...

MIMO TO CHLOPAK CHCIAL JECHAC NIE DOPUSZCZONO GO DO AUTOKARU TO BYLO DLA NAS JUZ JASNE ZE UMOWA NA SERIO ZOSTALA ZERWANA.


PIENIEDZY NIE ZOBACZA JESTEM OSOBA UCZACA SIE BEZ DOCHODOW I MOI RODZICE TEZ BEZ DOCHODOW I BEZ ZASILKOW...

SWIETA SPEDZE PEWNIE W WIEZIENIU...

ISSP ISSP ISSP ISSP ZLODZIEJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli masz na umowie 2 tygodniowy okres wypowiedzenia, to możesz spróbować walczyć o swoje prawa. Jeśli była to umowa o dzieło, a często w agencjach pracy tymczasowej takie dają, no to pracodawca może w każdej chwili rozwiązać umowę. Pracowałam w takiej agencji jako pracownik ds rekrutacji.
Napisałaś:
A W TEJ FIRMIE LYZKI WODY NA 14 GODZIN SIE NIE DOSTANIE A PRZERWA TYLKO 10 MINUT NA CALA NOC... WLASNEGO PICIA NAWET NIE MOZNA BYLO WYPIC...
wiem coś o tym, jednak wszystko zależy od tego w jakim sklepie pracujesz. Tu nie firma, która Ciebie zatrudnia decyduje o tym, lecz dany sklep, w którym jest inwentaryzacja.

Ogólnie, nieciekawa sytuacja i bardzo Ci współczuję 😞 Jednak pamiętaj, dzidziuś najważniejszy - jesli masz zagrożoną ciążę, lepiej zrezygnować z takiej pracy.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...