Skocz do zawartości

z cyca na butlę | Forum dla mam


Ania131206

Rekomendowane odpowiedzi

hej...mój bączek też nie chce nic pić z butli ale za to pije z kubeczka,może spróbuj swojemu maluszkowi podać picie albo mleczko z kubeczka np.niekapka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też nie chciał nic pić z butelki tylko cycusia! dopiero od 2 tyg. mi pije z butelki ponieważ miał operację i tydzień czasu dostawał tylko kroplówki, mi mleko zanikło i musiałam dawać mleko z butli. po operacji był tak spragniony że nie przeszkadzało mu że to butla a nie cycuś. teraz tylko mleko pije z butelki a innego picia nie chce z butelki tylko z kubka niekapka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

ja miałam podobny problem, ale z podawaniem wody. Przez większość czasu piła wodę z butelki, a potem nagle butla była beeeeeeeeee.
Podawałam łyżeczką...też beeee Kupiłam kubek niekapek - kompletny brak zainteresowania. W końcu odkręciłam wieczko i zaczęłam jej podawać wodę jak z normalnego kubeczka. Zadziałało!
Po 3 tygodniach ponownie podałam jej wodę z wieczkiem i piła 🙂 ALE! Musiałam wyjąć "mechanizm niekapkowy". 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam 🙂 Moja Nastka w ogóle nie dała się przekonać do butli 😞 Początkowo chciałam ją karmić piersią tylko pół roku, no ale moje plany legły w gruzach, bo Mała nie chciała pić z butli nic nawet mojego mleczka 😞 Na szczęście szybko przyzwyczaiła się do kubka niekapka. Za 10 dni skończy rok i w ogóle ominęła etap smoczka i butelki. Od piersi odstawiłam ją tydzień temu bez większych problemów,a mleka modyfikowanego nie chce pić do dziś 🙂 Powodzenia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja juz nie karmie piersia od 1go maja ze wzgledow zdrowotnych (leki) wczesniej juz zaczelam malego przyzwyczajac do butli podawalam mu w niej swoje mleko ale herbatek nie chcial pic tylko sie bawil przygryzal smoka. Jednak moja cierpliwosc sie oplacila i maly zaczas pic 🙂 i z lyzeczki tez pije wiec na razie nie mam problemu choc nie powiem strasznie mi teskno do karmienia piersia 🤨 (szczegolnie w nocy 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas się sprawdziła butelka tommee tippee smoczek jest ma kształt piersi i nie było problemów z podawaniem i jednego i drugiego.
Są też takie specjalne łyżeczki jakby z butelką, moja koleżanka tym karmiła zupełnie zdrowe dziecko choć podobno zastosowanie było dla dzieci niepełnosprawnych. Widziałam już jak kilka mam zdrowe dzieci tym karmiło. Też butelki i kubki niekapki nie sprawdziły się więc może coś takeigo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...