Skocz do zawartości

Co z włosami ?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Część dziewczyny mam takie pytanie mam z natury ciemne włoski no i zachciało mi się blond więc od jakiegoś roku rozjaśniam je blond farbą nie rozjaśniaczem a teraz jestem w ciąży i co dalej można czy nie można je malować?
Przejżałam wiele stron internetowych i zdania są podzielone nawet ginekolodzy maja różne zdania na ten temat Powiedzcie mi dziewczyny jak wy sobie radziłyście/radzicie Oczywiście jeżeli nie można to na siłę nie mam zamiaru nic robić dzidzia jest tu najważniejsza!! 🙂 ale gdyby jednak było można to po co mam się męczyć z odrostami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem fryzjerka i smialo mozesz farbowac faktycznie lepiej jest po 3 miesiacu i sprawdzonymi srodkami bo w ciazy robimy sie bardziej podatne na alergie i wrazie w bedzie nam ciezko bo nie wolno przyjmowac zadnych lekow odczulajacych 😞..ja tez farbuje na blond ale robie sobie pasemka na folie poniewaz nie ma wtedy bezposredniej stycznosci skory glowy z farba badz rozjasniaczem 🙂)no i lepiej rodzic to niebylejakimi srodkami bo jednak wdychac tez sie wdycha podczas koloryzacji...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...