Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzis slicznie cieplo ale niestety jeszcze nie zaopatrzylam sie w wieksze letnie ubrania wiec chyba dzionek spedze w pizamie 🙂 Boze Kropeczek jak ja ci zazdroszcze 11 tydzien i dopiero 1kg przytylas caly czas mamy gosci i juz sily nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Dopiero wrocilismy z wylegarni, to znaczy 5 godzin spedzilismy na słońcu 🤪 Na szczescie bez filtrów nie ruszamy sie z domu więc maly nie ma sladu poparzeń, ja w kilku miejscach mam czerwone nogi a mąz całe plecy czerwone, oj będzie cierpiec.
Ja w ciazy nie jadłam zadnych niezdrowych rzeczy bo moze to miec niegatywny wpływa na dziecko moze dlatego malo przytyłam, teraz tez się staram pilnowac.
No Kropezek, pilnujcie swojej kruszyny bo widze ze tez taka zywa jak nasz, wszedzie jej pełno a rodzice cierpią.
Nic kochane, idze sie szykowac do Kościoła.
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Bagira no to współczuje ja nie lubie się opalać a poparzeń brrrrr...
A co do zdrowej żywności to właśnie zjadłam na obiad kebaba bo nic w lodówce nie mamy a sklepy pozamykane ☺️
Majka przy takim jedzeniu to moment przytyje 😞 no ale cały czaas sobie obiecuje że świństwa jeść nie będe a robie swoje 😞
My właśnie po spacerku 🙂 Goście już sobie pojechali a teraz tylko czekamy na moją siostrzyczkę która u nas będzie przez cz=ałytydzień 🙂 no i planujemy z mężem zostawić córcie pod opieką i lecieć do kina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek ja tak samo jak ty nie lubię się opalać bo nawet mnie słonce nie lubi 😁 ale mój facet to jest biedny caly dzien mam ochote na zapiekanke no to moj luby wyslal brata 30 km od nas mi po zapiekanke a ja zamiast sie ucieszyc sie na niego wielce obrazilam 😞 ta ciaza robi ze mnie potwora 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdybyscie mnie widziały to nie musialbym mówic czy lubie sie opalac czy nie :P słonca NIE ZNOSZĘ i dlatego mam sinobiałą skórę 🙂 Mały gania po słońcu, mąż się smarzy a ja w wielkim kapeluszu i okularach siedze w cieniu. Nie mogę sie opalać bo mam niebezpieczne znamiona i podatna skóre na poparzenia a do tego wszystkiego dostaje wysypki więc wszystko wiadomo 😉 w Szkocji najbardziej lubie pogodę bo nigdy nie ma takich upałów jak w Pl czyli ponad 30 stopni, tu jak jest to 25 i zawsze wieje wiatr. Podziwiam osoby które wyleguja sie godzinami na sloncu, na to naprawde trzeba miec zdrowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Przeczytałam tak szybko o czym pisałyściei przyokazjija znowu schudłam,z początkowych 49-50 ważę 47,5 🤪...aleto chyba nerwy,pokłóciłąm sie jeszcze z mężem
A remont...pomalowane 2pokoje i bałagan niemiłosierny,jeszcze sięszyba zbiła odpokoju i zasłoniłąm małego no i on cały a ja mam rożcięty policzek koło ust,nie wiem czynie do szycia 😞,całyczas mi krew leci (od 19)
Mały dobrze,tylo katar złapał trochęod kumpeli małego u której dzisiaj spałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeziu, Adyś mamusiu heroiczna, lec do szpitala niech opatrza, przeciez moze sie wdać zakazenie ! Kurcze, oby nigdy więcej takich rzeczy, współczuje, to musial byc potworny stres. W Twoim stanie lepeij dmuchac na zimne i udac sie do lekarza, niech opatrzą. Całe szczescie ze małemy nic sie nie stało. ale mnie nastraszylas Kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze mam nadzieję e pojechałaś Aduś do tego szpitala....

przyszłam życzyć miłych snów
*******************D**************************************O*****************************************************B**************************************R************************************************A*************************************N**************************************O****************************************************C***********************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kropeczek, to kara za kebaba 😁 Organizm jasno i wyraźnie powiedzial STOP kebabom 🙃
A ja dzisiaj umieram ! Wstałam z potworna migrena i tak mnie trzyma cały czas jeszcze brzuch boli. Jak już chce 2 trymestr, dobijcie mnie. Prosilam męża ale on powiedzial ze to nie humanitarne, więc cierpie dalej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny !
Już się dobrze czuję 🙂
My właśnie wróciłyśmy ze spacerku zjadłyśmy 2 śniadanko 🙂 i leniuchujemy jeszcze później to przejdziemy się na zakupy.
Bagira współczuję migreny 😞
Maja a miałam się spytać nadal masz humorki 😁??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Dzisiaj ta rana lepiej wygląda,jak umyłam to nie jest taka duża,nawet nie mam jak pojechaćdo szpitala,bo zmałym jestem a pada 😞
Jak będzie ropieć albo cośto jutro pojadę

Oskar ma katar,leci jak z kranu 😞,do tego chyba znowu zęby,bo zrywasię zkrzykiem i dzisiaj cały dzień maruda i tylo na ręce by chciał,dostał jużnurofen,bo go bolało 😞

Kropeczek lepiej już? Oj...dzidzia nie lubi kebeba 😉
A Ty Bagira jak z główką? Jeju migrena to paskudztwo 😞,ale jeszcze troszkę do 2 trymestru 🙂

Pokoje wyszły ładnie ale dopiero skończyłąm sprzątać,ba jeszczezawalony korytarz i balkon,wszystko na śmietnik...tylko sie doprosić nie mogę 😞,no i góra prania,już 2 powiesiłam i reszty już nie mam gdzie.
Jestem zła,bo ten znajomy co malował to jakiś partacz!!! Folia ochronna i taśmy kupione i...listwy od paneli i panele w niektórych miejscach od farby...no po to chyba są takie rzeczy,zeby zabezpieczyć nie?!
Nawet stół i dvd i dekoder mam w pomarańczowe kropki,taborety,lada upaćkana...no jak można 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kropeczku humory to ja mialam zawsze ale teraz to juz prawdziwy sajgon ma moj luby ciagle sie czepiam placze wyzywam albo tryskam humorem na szczescie Tomek (moj narzeczony) wie ze ten potwor co sie na nim wyzywa to nie ja tylko moje hormony 😁 wkoncu wiedzial na co sie decyduje jak sie zaczelismy starac a wy macie jeszcze humorki?? albo jakies zachcianki?? Adus ja tez jestem teraz w trakcie remontu wiec rozumie co czujesz ale pomysl ze potem bedziesz miala sliczny domek 😜 jak moj luby podsuwa mi taki tekst to zawsze mnie zlosc przechodzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasna cholera, normalnie mam dośc ani na chwilę nie przestaje. Tabletka nie pomogla, kawa i herbata też, mam dość !!! Miałam jechac po ryby do sklepu a nie mam sił sie ruszyć. Kurcze nie daj Bog znowu bede przez cały drugi trymestr sie meczyc migrena to oszaleje.
dobrze ze Adus obeszło sie bez szycia ale lepeij uwazaj na siebie, do 111 nie jest az tak daleko to lepiej w taxi i podjechac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar spał 1,5 godz,wstał i ma 39,1 😞
dostał już nurofen,dziąsła posmarowane ale płacze cały czas

Bagira spróbuj tą colę może,mi też pomagała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Orzeszku fajnie ze sie dolaczylas a na kiedy masz dokladnie termin?? ja na 30 grudnia takze bede miec fajnego sylwestra ;p Adus a moze to nie od zabkowania Oskarek placze tylko od przeziebienia?? Bagirko bardzo wspolczuje mnie migrena meczyla caly 6 i 7 tydzien wiec wiem co czujesz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kawa nie pomogla to i cola nie pomoże a na żoładek może jeszcze zaszkodzić. Pewnie znowu 3 miesiace migreny z przerwa na dwa dni, masakra.
Zeby jeszcze tylko ta migrena. strzela mi styropian pod akwarium 160l i bede musial opróźnic zbiornik zeby wymienic podkladkę 🤢 Boziu kochana, 200l wody do przetargania, jak nie padne to będzie dobrze. Normalnie jak nie urok to to drugie.
Cześc Orzeszek, widze ze masz termin tak jak ja, ja mam 23 -24 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...