Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja w ciąży nie piłam kawy ale teraz mam na nią taką ochotę, że codziennie pije słabą z mleczkiem. U mnie pada wyszłam na spacer ale szybko wróciłam. U mnie teraz jest mamusia przyleciała na jakiś czas 🙂 Ale mam teraz dobrze: sprząta, gotuje, pierze i jeszcze mnie obsługuje 😁 Rozleniwię się do jej wyjazdu 😮 Ja dzisiaj czuję się super. Nerka nie boli a więc jakbym się na świat narodziła 😉 Przyszły mi dzisiaj 3 paczki z ciuszkami zamówionymi w internecie jeszcze z metkami a kupiłam za psie grosze ponieważ z wygranych aukcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
350l tak że nie najwieksze 😉 Teraz jak mam weza na ogrodzie to generalnie nie ma za dużo roboty, tylko podmiana 50% wody z akwariów co tydzień i to tyle.Wcześniej musiałam z wiadrami latac więc faktycznie za fajnie nie było.
Kasia, fajnie masz, moja do mnie nie przyleciała i nie przyleci, nie chce jej sie wiec musze sobie niestety radzic sama nawet nie chce myslęc co to będzie zaraz po porodzie... Będe musiała zatrudnic opiekunke dla Maksa i osobę do gotowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam cały zamrażalnik żarcia ale niestety mój tylko pizze potrafi wstawić do pieca więc przez miesiac na kanapkach byłam bo nie miałam możliwości żeby cokolwiek zrobic gdyż mały wisiał non stop na cycu. Zatrudnie kogos i juz jak mu sie nie chce robić to niech płaci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Kurcze ale żeście się rozpisały 🙂 Gorąc na polu że hej, dobrze że to początek ciąży bo nie wiem czy bym wytrzymała w tym słońcu z wielkim brzuchem. Widze że dalej toczycie wojny z mężami ja też niestety 😞 Mój zaczął szasta pieniędzmi na prawo i lewo, a w dodatku mnie nie zauważa. Byliśmy na festynie to on poszedł do baru na piłkarzyki, potem upił się i tyle miałam zabawy. Z facetami to gorzej niż z dziecmi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj moja Mamusia jest kochana !!!! Przyleci do mnie teraz przed porodem i będzie do odwołania ha ha ha ha 😁 😁 Wiecie mam termin przed samymi Świętami a więc ktoś musi mi pomóc przy szykowaniu jedzenia i porządkach 🙂 A później to już wogóle będzie mi pomagać przy Dzidzi 🙂 Ja umiem sama wszystko zrobić przy dziecku bo wychowałam dużo kuzynów i kuzynek- kocham małe dzieci a więc ciotki chętnie oddawały mi je w moje ręce, ale przy zmęczeniu po porodzie mama się przyda 😁 😁 Ja z moim mężem ostatnio żyjemy powiedziałabym nawet bardzo dobrze 🙂 Ciekawe jak długo hi hi hi 😮 🤨 Nie zapeszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do szykowania jedzenia przed faceta to mój i owszem umie jak najbardziej coś ugotować ale i tak wole sama to robić bo po jego gotowaniu czy zwykłym robieniu kanapek kuchnia wygląda tak jakby w niej bomba wybuchła !!!!!!!!! 😁 😁 😁 Także wolę to sama robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem szczerze nie wyobrażam sobie jak dam rade z noworodkiem, 1.5 szalenie aktywnym dzieckiem i zwierzyncem . Rzecz jasna Świat w tym roku nie robię bo mam termin na wigilie 🙂 Moja mnie zwodziła poprzednim razem przed i po porodzie a teraz sama powiedziała ze nie przyleci bo nie. Nie ma to jak rodzice..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj powiem Ci Beata, że mój też kocha komputery!! Nie jest informatykiem ale za to domowym maniakiem komputerów!! Może siedzieć przy nim całe dnie i noce. W domu mam 3 komputery a do niedawna miała 5 komputerów 😮 Skupuje co się da a ja mam w domu skansen 🤔 Dobrze, że pracę ma inną i chociaż w niej nie siedzi przy kompie bo myślę, że popadł by w jakąś chorobę psychiczną ha ha ha ha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kobietki, nie było mnie trochę, a tutaj tyle nowych osób. Witam zarówno nowe Brzuchatki, jak i stare! Ja mam dzieci na wakacje, dwie dziewczynki 8 i 10 lat, więc rzadko wlączam komputer bo mam zajęcie z nimi 🙂
Byłam na USG i lekarz powiedział, że może będzie dziewczynka, ale na 100% nie jest pewien, bo maluszek był nie za dobrze ułożony i jeszcze pępowinę miało wokól nóżki 🙂
Pisałyście o kawie, ja kupiłam sobie kawę rozpuszczalną z cykorią i piję z mlekiem!
U mnie dziś burza była i jest chłodniej 😁
Pozdrowionka Kobietki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piotrek uwielbia grzebać w komputerach i tym sie tez zajmuje. Mamy póki co firmę - serwis w domu ale na jesien chce juz wynająć lokal. Dobrze jest to ze zawsze ten komputer i internet w domu jest no i ze mamy kazdy swojego lapa bo inaczej bym nie miała szans usiąc przed kompem. Zarabiam sprzedając na aukcjach więc bez komputera byłoby cienko.
Ale masz fajnie Justyna, dzieciaki juz duże, samodzielne. a jak samopoczucie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam po drzemce na chwilkę. Widzę Kasia, że mam podobnie, mój mąż też jest maniakiem komputerowym, a jak mnie już dopuści do komputera to po 5 minutach pyta czy już wszystko sprawdziłam i że za dużo czasu spędzam przed komputerem haha 😉 Z tego co czytam to nie za fajnie u Was w relacjach z partnerami. A przecież oczekiwanie na dziecko powinno być wspólnym przeżywaniem tych chwil. Mój akurat teraz jest za granicą, ale przed wyjazdem było nam super, mimo że bez przerwy na niego podnosiłam głos, gdy w głowie mi się nie mieściły jego pomysły 🙂 Ale kazałam mu nie słuchać mojego marudzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze, jak ja mam czasem dośc swojego syna !!!!!!!!!!!! No nie moge na tyłku dwóch minut usiedzieć żeby coś nie chciał na siebie ściagnąć. Naprawde zacznę robic z nim to samo co tesciowa z moim mezym jak był mały a mianowicie zaczę go przywiązywać do stołu zeby sobie krzywdę nie zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...