Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
"Ale ogrodniczek nigdy nie założę" Masz coś do krasnali 🙃 a tak na poważnie to jakoś tez mi się nie podobają.
Pokarmu miałam sporo az musiałam po 5 wkładek wkładać bo przeciekałam ale co z tego skoro jak Maks skończył pół roku to laktacja sie zawinęła i nie udalo się jej rozbudzić w żaden sposób ;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobre chociaż i te pół roku, że pokarmiłaś 😁 Co wy się tak kłócicie z tymi facetami?? 😜 A krasnali, zwłaszcza ogrodowych to nie cierpię 😁 Idę spać, bo o 3 muszę wstać, gdyż moja druga połowa przyjeżdża 😎 😆 Także Spokojnej nocy Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ponoć powinno się karmić pół roku więc norma wyrobiona 🙂 swoja droga karmić zębatego stwora łatwo nie było ale co się nie robi dla tych małych potworków 🙂)
Kolorowch snów i niech Ci się Królewna Śnieżka przyśni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mamuśki 🙂
Tak w skrócie odpowiem na to co pisałyście 🙂
Ja na Wigilię się nie załapię,więc przed porodem muszę się najeść bigosu i sałatki!!!! Oskar jak miał tydzień dostał kolki przeze mnie bo zjadłam sałatkę 😞

A ciuszki-mam po małym jeansy i rybaczki ciążowe,swetry,bluzkęz dł.ręk. a teraz kupiłam pas ciążowy(jak rzeczy się za krótkie robią-taki z cyrkoniami,potem wyślę Wam linka,bo jest super)
W zeszłym tyg.kupiłam w New Yorker 3 bluzki(wyprzedaże po 20-30 zł) i w H&M sukienkę ciążową,przecenioną ze 139 zł na 40 zł 🤪,aha no i na urodziny dostałąm od męża w H&M krótkie spodenki ciążowe.Nie zamierzam nic więcej kupować,bo co potem z tym zrobię,zostały 4 miesiące do porodu,więc dam radę.
Mnie bierze ostatnio na słodkie i colę 😞...potrafię za jednym razem zjeść pół kg goplanek 😞

Od 4 rano mi głowę rozsadza,ból okropny...sama na to zapracowałąm,nigdy czapki zimą nie noszę i teraz mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś rześka jak skowronek he he he, te zmiany samopoczucia są nurtujące.
Z ciążowych ciuszków zakupiłam w H&M rybaczki i spódniczkę jeansową, pomyślałam że tak na przyszłość, kilka razy chodziłam już w tych ciuchach ale ten pas na brzuchal zawijałam sobie, bo przecie nie mam takiego brzucha, może do końca sezonu letniego będę miała okazję go odwinąć. Na allegro kupiłam sobie jeansy, nie wiem jak one mierzone były ale na mój brzuch są zdecydowanie za luźne więc czekają na większy brzuszek w szafie. Ja przed ciążą schudłam ponad 20 kg więc sporo ciuchów "tych normalnych" jest dla mnie za duża. Choć mam i takie jeansy gdzie w pasie już mnie uciskają ale na tyłku i w udach wiszą. Kurki zimowe i płaszcze jesienne też mam duże sprzed odchudzania więc jak do końca nie przytyję 20 kilogramów to powinny być dobre, chyba że będę wyglądała w nich jak bida z nędzą wtedy trzeba będzie coś kupić.

Ada a pas rzeczywiście fajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga damy radę 🙂 Ja na zimę nie kupuję kurtki,tylko jeszcze tą przechodzę w zeszłorocznej.
Potem te ciążowe ciuszki się nie przydadzą 😞,ja juz więcej dzieci nie planuję 😞

Ale upał już się robi 😞,a my jak codziennie zoo,spotykam się z kumpelami,nakarmimy kózki,poplotkujemy i będziemy biegać za Oskarem 😁....ale ciocia będzie to je trochę odpocznę 😜

Moje samopoczucie byłoby dobre gdyby nie ta głowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zazdroszczę Ci tych Twoich boleści, bidulka. Nawet położyć się nie możesz i nic nie porobić bo za Oskarem trzeba latać, oj taki żywot mamusiek.
W takim razie udanego spacerku życzę, niech tam ciotki latają za małym a Ty postaraj się trochę zrelaksować, w zoo pewnie dużo drzew i cień także powinno być przyjemniej niż na takim żywym skwarze. Ja w pracy, ale już na początku sierpnia wyjeżdżamy na urlop, oj nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞No w sumie to Twój ostatni taki urlop,wykorzystaj go dobrze i wypoczywaj,bo potem nie będzie kiedy 😁
Właśnie dlatego chodzę do starego zoo,jest cień,ławki i to jest takie zoo-park,wchodzi się za darmo,jest w centrum miasta prawie 🙂,a dzieci jak mają kontakt ze zwierzętami to dobrze 🙂
No fakt,nie wypocznę przy Oskarze...ale szczerze mówiąc nie pamiętam za dobrze jak to było bez niego,nasze życie było chyba bardzo nudne 😞
nie zazdroszczę tego,ze w te upały pracujesz 😞
Ja z Oskarem poszłam na L-4 od 5 tyg ciązy i teraz też od początku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Puki się dobrze czuję to ja nawet chce pracować, co robić w domu, mąż w pracy, ile można sprzątać i prać, nie jestem przystosowana do siedzenia w domu i pichcenia. Już po licencjacie założyłam swój pierwszy interes więc cały czas jestem w ruchu. Fakt, faktem czasami mam chęć poleniuchować, szczególnie w te upały z chęcią posiedziała bym w domu ale wiem że szybko by mi się znudziło, także nie ma to tamto, nie mam co narzekać 🙂
Do takiego zoo- parku też bym z wielką chęcią się udała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja,jaw pierwszejciąży siewynudziłam,nie wiedziałam co ze sobą zrobićale teraz znowu przez to,ze robi mi sięsłabo nie dałąbym rady pracować 😞
To dobrze,ze dobrze się czujesz 🙂

Oskar śpi,jak wstanie to wyruszamy,bo na 11 a musze podjechać autobusem...dzisiaj zakładam sukienkę tą ciążową...jeju ja w sukience 😮...trudno w to uwierzyć 😁....wieczorkiem wrzucę zdjęcia na NK 🙂
A czy ja Ciebie Aguś mam na Nk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 co do wakacji to my chyba też wyjedziemy na początku sierpnia w Bieszczady. A co do latania za dziećmi to mi już też brak sił na Ewunie już tak biega wszędzie jej pełno trzeba pilnować na każdym kroku 😞 a najchętniej by się poleżało przy wiatraku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kochane, szkoda ze tak porozrzucane po świecie jesteśmy zawsze można by było razem na jakis spacerek pójść. Trzeba tak jak moje Czerwcóweczki, zorganizować jakiś złot jak juz się wysypiemy i będziemy mogły trochę pogrzeszyć 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z zoo...mały się wybiegał,ja wymęczyłam biegajączanim,padam,słabo mi cholernie 😞,głowa boli od tych zatok 😞
Duchota i upał niemiłosierny,nawet mi się jeść nie chce..no oprócz krówek,które wcinam właśnie 😜

Beatka ja też mam co parę dni wojnę,mąż mi nic w domu nie pomaga,jego porządek nie obchodzi 😞
Brak słów 😠

chciałam zrobić zdjęcia i na nk Wam pokazaćw sukience ale po paru zdj mi siadły baterie w aparcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 U mnie ładnie, słonko świeci ale ja znów się źle czuję- nerka boli 😞 😞 Nic nie mogę na nią brać ani iść na operację i muszę się męczyć aż do porodu 🤢 Ja na razie licytuję ciuszki na ebay-u ale ludzie mnie podbijają i ceny dochodzą do takich wysokości, że za te pieniądze kupie w sklepie całkiem nowe 🙂 Ja też ciągle w domku siedzę tydzień przez zrobieniem testu ciążowego straciłam pracę ale na całe szczęście bo to była ciężka praca gdzie musiałam dźwigać kartony po nawet 35 kilo 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu to jak ja,też przed ciążą straciłam pracę,no niestety zero macierzyńskiego i wracam do pracy jak maluszek skończy 3 miesiące 😞(jeśli się dostanie do żłobka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...