Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Justyna 🙂,jak miło 🙂,jak samopoczucie,napisz coś o sobie 🙂
Witaj Ola,coś dawno nie zaglądałaś 😞,jutro na usg??? Ja też mam jutro usg połówkowe 😁
Beatka to musisz mężowi częściej Maksia zostawiać i isć np.na spacer się zrelaksować 🙂
Oskar zasypia,tata przy nim siedzi i dzisiaj śpi z nim w pokoju 🙂,a ja wreszcie się wyśpię...do 5,bo muszę o 6.15 wyjść do lekarza 😮
Ciekawe jak moja dzidzia 🙂

Aha,dziadek kazał zamówić rowerek...szok normalnie!!!! Jeszcze nie wierzę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehe no ładnie dziadek kupi rowerek hehe poczuł instynkt dziadkowski:P haha a ja na to usg nie mogę się doczekać:P to jak widzę moją królewnę na ekranie to najwspanialsze chwile co dopiero jak na żywo zobaczę moją małą... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie też nic nie chce... głowa mnie boli bo pogoda okropna... bleee... zaraz przywiozą mi bułeczki z masłem czosnkowym mniaammm... hehe mam zachcianki... a na początku ich nie miałam... hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowa Grudnióweczkę 🙂
Moje małe się obudziło jedno i drugie i teraz dogadzają. Powiem Wam ze Maks był duzo spokojniejszy i delikatniejszy, ten maluch tak mi wierci w brzuchu ze az boli a to dopiero 18/19 tydzień 😮 Często po pęcherzu dostaje, ogólnie drugi mały szatanek rosnie.
Maksiowi idzie 6 zębów trzonowych i marudzi biedaczek, nie może spać nawet. Dzisiaj w południe nie cała godzinkę i wieczorem tak samo.
Aduś, mój ojciec nigdy Maksa na ręce nie wział, zawsze z daleka patrzy, skutek naszych z nim relacji o prezencie dla wnuczka nie wspomnę, moze jak 18 lat skończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakie miłe powitania 🙂
Zaczął mi się 18 tydzień ciąży, w przyszły poniedziałek mam usg i mam nadzieję, że poznam już płeć dzidziusia, bardzo chciałabym córeczke, ale jak będzie chłopak to też bedzie fajnie, najważniejsze żeby szkrab był zdrowy, to moja pierwsza ciąża 🙂 samopoczucie już ok, najgorzej było do 15/16 tygodnia (mdłości, wymioty i częste bóle głowy).
Maluch jeszcze nie kopie, tylko czasami czuje takie bulgotanie i jakby mi się coś przelewało w brzuchu..Jeszcze nic nie przytyłam, na wadze mam 3 kilo mniej niż przed ciążą, chociaż brzuszek juz powolutku się zaokrągla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie że są nowe grudnióweczki witamy serdecznie 🙂
My dziś spacer zaliczyliśmy i imieniny Natusi 🙂
W czwartek zbieramy się nad morze.
Z mężem od paru dni zgoda aż dziwne....
Dziś maleństwo od południa szaleje wierci kręci się ...
No to tyle wszystko w skrócie wiecie 🙂
Dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂
Kuzyneczki pojechały nad morze z teściową i mam kilka dni wolnego, więc postanowiłam włączyć kompa i zobaczyć, co u Was Grudnióweczki! U mnie moja córeczka (już wiem na 100%) w brzuszku tylko czasami daje znać o sobie, gdy były upały częściej czułam, może dlatego, że więcej odpoczywałam leżąc. Czuję się rewelacyjnie, mam mnóstwo energii, tylko trochę przytyłam ale wszystko idzie w brzuszek i piersi!
Życzę wszystkim Mamusiom udanego dnia 🙂 Pozdrowionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Juz po lekarzu,wszystko dobrze,rączki,nóżki na miejscu,nerki i cała reszta w porządku,serduszko biło ale nie było go widać,więc za 3 tyg kontrola,nie widziałam też buźki i to też do oceny na kontroli.Nie mam potwierdzenia,ze to chłopak,bo był tak pozwijany,że nie dał pokazać 😞
Następna wizyta 18 sierpnia,mam zrobić mocz,krew i cukier.
Przytyłam 3 kg.A mały waży 450 g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś super że z brzdącem wszystko dobrze. My dziś w mężem "szalejemy" idziemy na USG 4D na 16.30 do innego lekarza, nie mojego prowadzącego. jestem ciekawa czy USG będzie dłużej trwało niż 5 minut które mi ost zrobił mój ginek.
Mąż jeszcze nigdy nie był ze mną na USG więc jest cały podjarany,mam nadzieję że synek się pięknie ułoży i tatuś będzie mógł go sobie dobrze pooglądać. Strasznie drogie to USG 4D- 250 zł, no ale mąż powiedział że idziemy to idziemy.
Ja zaczęłam czuć stukanie, pukanie w mym brzuchu a raczej na dole brzucha jakiś tydzień temu, dzidzia codziennie daje o sobie znać a najczęściej wieczorem jak już leżę spokojnie w łóżku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂 U nas wspaniała pogoda, to i humor mam świetny 🙂 Cieszę się Ada, że z maluchem wszystko dobrze 🙂 Może jednak nie będzie chłopak, tylko dziewczynka?? 🙂 Dowiesz się przy porodzie hahah 😁
Aga, to rzeczywiście szalejecie 🙂 Ja zaszaleję za tydzień, ale tylko 3D i za 165 zł 😉 Powiedzcie mi czy na 3D na 100% określą płeć i czy jest możliwe, że jak się źle ułoży to mi nie powiedzą?

Ostatnio sobie pomyślałam, że może jednak chłopak będzie, bo chyba muszę rozglądnąć się za jakąś hurtownią z maszynkami do golenia, bo włosy mi rosną w zastraszającym tempie 🙂
Moje dziecko wariowało cały poniedziałek, aż mi się śmiać chciało, a teraz spokój. Może przez to, że biegam tu i tam i nie mam czasu na obserwacje. Poza tym chyba powinnam zamieszkać na kibelku, bo latam bez przerwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OooOoo jak ja jestem, to Was nie ma 🤢 Beata zapomniałam dodać, że ja też uwielbiam kukurydzę gotowaną. Bez przerwy szukam jej w warzywniakach, ale ciężko w tym roku ją dostać. Udało mi się zjeść 3 kukurydze w tym roku 😁 A Twój mąż zachował się karygodnie jedząc Twoją kukurydzę. Tego nie da się przebaczyć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Ja mam wizytę na 17 sierpnia i też mam sobie zrobić cukier...


Ja też mam wizytę na 17 sierpnia, i prócz moczu i krwi mam też zrobić cukier, podobno pije się jakieś słodkie paskudztwo, a po godzinie kują jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
widzę,ze temat picia glukozy...ja jeszcze nie mam robić,na razie tylko cukier.
Z Oskarem wsypałam do wody glukozę i pół cytryny wydusiłam,dało się wypić,najlepiej duszkiem 😁
Dzisiaj sie nasłuchałam w poczekalni o diecie przy cukrzycy ciążowej 😞,babka 9 kg schudła.
Oby nam się nie przytrafiła 😞
Oskar śpi,ja poleżałam ale i tak paskudnie się czuję,jakby mnie coś brało,no ale pół nocy nie spałam i do tego zatoki 😞
Dokładnie,jak maluszek chce się pokazać to na zwykłym nawet 🙂...mój dzisiaj wstydliwy....a może się okaże,ze to jednak dziewczynka 😜...ach nie nastawiam się,zresztą imię juz mamy nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wasi mężowie...przybierają na wadze,mają zachcianki???
Mój maż w pierwszej ciąży tył ze mną,no nie tyle co ja,ale przytył 😁,zachcianki miał i humory 🙃
A teraz ma zachcianki nieraz gorsze ode mnie...np.w nocy jajecznica itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po wizycie jestem ... hmmm z dzidziusiem wsio ok dalej dziewuszka..:P hehe nic nie urosło między nóżkami:P hehe ale lekarz mi nakazał duuużo odpoczywać i nie robić nic... bo mam częste skurcze macicy wiec o... heh... ale mówił że to nie jest niewiadoma jak poważne po prostu trzeba prowadzić obserwacje czy nie mam za często tych skurczy... a jak będą częste to mam się na oddział zgłosić... ale dobrej myśli jestem mała grzeczna:P hehe tylko delikatnie mnie kopie:P hehe boi się o mamusie:P no a te skurcze to niby z przemęczenia bo miałam ślub i wesele 3 tyg temu i niby teraz to się odbiło na mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Olu nawet się nie pochwaliłaś 😠
Wszytskiego najlepszego na nowej drodze życia,szczęścia i wszystkiego czego sobie zamarzycie,no i zdrowej córeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 Ja nie miałam półtorej dnia internetu 😞 Ach ta Anglii aż szkoda gadać czemu go nie miałam. Zła byłam bo za Wami nadążyć to jest tragedia tyle piszecie 😁 Przejrzałam mniej więcej wszystkie wpisy, żeby być na bieżąco. Witam nowe Mamuśki 🙂 🙂 🙂 U mnie oki. Dzidzi kopie i bunuje 😁 Ja na szczęście nie będę mieć tych badań na cukier bo się pije glukozę bo tu ich nie robią 😁 U mnie coraz bliżej do USG i wizyty 🙂 Już się doczekać nie mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...