Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola, ja tak samo w ciąży numer 1 🙂 I też każdą rzecz sprawdzam w internecie, bo gdybym miała wydzwaniać do mojego lekarza, to chyba by mi podziękował jako pacjentce 🙂 Ja tez na razie czytam jak rozwija się dziecko itd. O porodzie w ogóle nie myślę, a o wychowywaniu to już w ogóle nie mam pojęcia 😉
Beata, rozumiem jakie to problemy mieć zepsute auto 😞 Oby się nic poważnego nie stało, bo szkoda złomować, ale jeśli zatarł się silnik, to chyba trzeba będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Wiola, ja tak samo w ciąży numer 1 🙂 I też każdą rzecz sprawdzam w internecie, bo gdybym miała wydzwaniać do mojego lekarza, to chyba by mi podziękował jako pacjentce 🙂 Ja tez na razie czytam jak rozwija się dziecko itd. O porodzie w ogóle nie myślę, a o wychowywaniu to już w ogóle nie mam pojęcia 😉
Beata, rozumiem jakie to problemy mieć zepsute auto 😞 Oby się nic poważnego nie stało, bo szkoda złomować, ale jeśli zatarł się silnik, to chyba trzeba będzie.

Silnik w 100% sprawny bo auto odpala, mogła pompa strzelić bo olejem silnik był ochlapany tak samo jak podwozie i koła. Od momentu zapalenia kontrolki i zatrzymania samochodu nie minęło więcej jak minuta więc cholera wie a dopiero co miał przegląd zrobiony. Kurde, zeby jeszcze jakis stary grat ale praktycznie nowe auto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej stare Wyjadaczki i nowe Mamusie 😁 U mnie i maluszka oki 🙂 Dzisiaj mam drugi albo trzeci dzień kiedy Dzidzia kopie w dzień a raczej tak się przelewa moja Rybeńka 🙂 Mi powoli przychodzą ciążowe ciuszki 😁 Dzisiaj byłam cały dzień na mieście zakupy spożywcze i mały spacer musiał być 😁 U mnie taka pogoda, że lepiej nie komentować. Dzisiaj byłam na mieście w płaszczu i grubych rajstopach a mamy nadal lipiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też miałam taką sytuację, że odebrałam auto od mechanika, a na następny dzień pojechałam nim do Danii i dojechałam na szczęście, ale się rozkraczył pod blokiem (dobrze, że nie na autostradzie) i w ogóle odpalić nie chciał. Ale to dłuższa historia... 😉
Samochód to niestety skarbonka. Właśnie najgorsze, że Twoje auto nie jest stare i szkoda jak cholera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do porodu to nie ja nie myślę o nim wcale i wogóle się nie boje bo wiem, że strach nic tu nie pomoże a już teraz i tak nas to nie ominie 🙂 Nie myślę czy będę szyta czy nie i czy będę rodzić 5 godzin czy 30 trudno jak już mnie złapią bóle to nie będę o niczym myśleć tylko o tym, żeby szybko było już po 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu a ja sobie słowo STARA (wyjadaczka) wypraszam 🙂 Bo jak na swoje 22 lata czuję się jeszcze młodo 😉 hahahah jak widzicie humor mi się poprawił 😁 Ja zwariuję sama ze sobą i swoimi nastrojami 🙂 Idę się wykąpać i poodpoczywać. Spokojnej nocy Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia w UK nie nacinaja więc spoko, nie znam przypadków nacinań czy pęknięc a koleżanki rodziły ponad 4 kilo dzieci. Ostatnia szła rodzic z waga 57 kiło, urodziła córe 4 kiło i nic, zero ingerencji 🙂
Nina, to juz nasz 4 auto przez 3 lata, więc juz dośc wywalania pieniędzy. Dwa poszły na złon i jedno zostało sprzedane a tego szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąz dobija...
Tu trzeba jeździc bardzo ostrożnie zeby prawko nie stracić. Tylko 12 punktów karnych do dyspozycji a kazdy punk wisi 3 lata. Mój jeździ nerwowo wiec co chwila w kogos wali ale ze ma glupi szczescie to póki co ma tylko 3 punkty za gadanie przez komórkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina sorry zauważyłam dopiero teraz, że zrobiłam taki sam suwaczek ślubny jak Twój ale to było niechcący 🙂 Ja też muszę się w końcu zebrać po porodzie i iść na prawko w Anglii bo jak tu nie zrobię to w Polsce już nie powrócę do egzaminów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziewczynki będzie dobrze zobaczycie... ale mi mała dziś szalała... czekam aż znów pofika to męża rękę położę na brzuszku... jak się kompie to ciepłą wodą brzuch polewam i moja królewna tak blisko ścianki przychodzi brzuszka... hehe... w sobote na wesele idę... ciekawe jaka pogoda będzie... hiehie a powiedzcie jak to u was z sexem teraz macie większą ochote czy wręcz przeciwnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Ola ja to mam ochotę na sex sama już nie wiem czy większą niż przed ciążą ale mam sporą ochotę. Wydaje mi się, że jest większa ta potrzeba uprawiania seksu bo go niestety uprawiam baaaardzo rzadko 😞 Mąż po prostu boi się do mnie dotknąć, ponieważ boi się, że zrobi krzywdę mi i dziecku i nic mu nie przetłumaczy, że można spokojnie bara bara 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam z tym problemu i mam nawet ekspresowy orgazm nie jak kiedyś, że długo mąż musiał mnie pieścić no ale jego żadna siła nie przekona do seksu. Czasem myślę, że może mu się nie podobam z tym brzuchem a jeszcze niedawno go nie miałam a już byłam w ciąży i też już nie chciał nic dunga dunga. Żeby nie siedział ciągle w domu wtedy kiedy nie jest w pracy to bym pomyślałam, że kogoś ma na boku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu to nie przeszkadza ani brzuch ani się nie boi o nic tylko zawsze zły na mnie że ja nie chce ... a mnie zniechęca moja suchość;/ heh muszę jakiś żel kupić co mąż mi nie powie że mnie nie podnieca a podnieca:P:p hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam ten żel w domu ( Durex Play ) i na prawdę jest fajny 😉 Jest specjalnie przygotowany do tego , żeby nawilżać kobietę jeśli ma ona suchość. Ja nigdy nie miałam z tym problemu ale lubimy eksperymentować z takimi drobnostkami hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...