Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aguś, samochód to jest rzecz która dość szybko traci na wartości więc nie ma sensu kupować auta za 15 tysięcy ( tyle kosztuje Skoda Octavia z salonu ) bo po kilku latach nikt za nie tyle nie da a samochód, przynajmniej w naszym wypadku, jest często wymieniany. Na szczęście mamy znajomego mechanika więc nie jest źle, okazało sie ze nie jest najgorzej, będzie jeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że nie tylko ja jeszcze nie śpię 😉 Niestety samochód to skarbonka albo raczej studnia bez dna pakuje się i ciągle jest mało a do tego się jeszcze nic nie zwraca. A nawet nie wiedziałam, ze tego typu żelu nie można stosować na szczęście nie używałam go dawno 😉 Ja jeszcze muszę coś małego przekąsić bo Bunio ( mąż tak mówi na Maleństwo) dopomina się o jedzonko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju dziewczyny,Wy jak zawsze po nocy a ja nigdy nie mam z kim pisać 😞,wieczorem mąż się dobiera do laptopa i dupa 😞....przykro mi z tego powodu...zobaczymy jak wypali to powiedział,że kupi mi na rocznicę laptopa-marzę o mini hp vivienne tam 🙂
Apropo Beatka po ile są u Was i dałoby radę po polsku???

Czuję się jak słonica,taka gruba i ociężała 😞

Dzisiaj siorka przyjeżdza i robimy szare kluchy z kapustą i boczkiem...mniam,dla siebie samej nigdy nie robię,bo mąż to mięsożerca,musi mieć mięso 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam 😁 Jakie tu tematy były poruszane późną nocą 🙂 Szkoda, że mnie nie było 😁
Kasiu, nic się nie stało, że mamy takie same suwaczki 🙂 Wbrew pozorom nie ma dużego wyboru w internecie 😉
Beata, to jazda z Twoim mężem to jazda ekstremalna, gratuluję odwagi 🙂
Ada, ja znam szare kluchy, ale z twarogiem i skwarkami 🙂 mniammm. Chyba muszę poprosić mamę, żeby mi zrobiła 🙂 Mój mąż jak kiedyś zobaczył te kluchy, to nie zjadł ich, bo przypominały mu dopiero co urodzone chomiki... hmmm 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez żałuję,ze mnie w nocy nie było 😞,ale o 21 szłam spać,jestem dostosowana do synka a jeszcze wczoraj paskudnie się czułam 😞
Ale tak przy okazji to chyba takiego żelu nie można w ciązy 😞,my mamy czerwony rozgrzewający hi hi 😜,,też nieraz eksperymentujemy,tylko ja coś ostatnio nie mam chęci,co parę dni mnie jednak napadnie i wtedy...nie idę spać tak wcześnie 😜 ha ha

Dobra biorę się za sprzątanie,paranie itd 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adus, szybka wycena mojego męża: lap + spolszczenie= 2088zł
Nina, 16 lat trenowałam jeździectwo, skoki i wyścigi konne, poza tym jestem zapalona motocyklistką 😜 Ale, nie lubię z nim jeździć bo nie mam kontroli nad sytuacja a tego wręcz nie znoszę.
Powiedzcie mi, Was juz zaczynają skurczę łydek brać ? Mnie tak samo jak z Maksem od 18 tygodnia, co noc budzi, muszę potas uzupełnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Beatka ja skurczy łydek nie mam w ogóle, jak do tej pory, za to dziś po raz pierwszy bolą mnie plecy a raczej dół pleców nie wiem czy to z ciąży czy z pracy, gdzieś kiedyś czytałam że w ciąży bolą plecy ale nie mam zielonego pojęcia czy to właśnie ten ból.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😉 Ja też lubię kluchy z twarogiem (białym serem) i skwarkami mniam 😁 U mnie w mieście na takie kluchy mówi się kluchy ziemniaczane z twarogiem i skwarkami 😁 Ale z kapustką kiszoną też bym nie pogardziła 😜 Ada wejdź sobie na taką stronę: www.dhgate.com 🙂 Tam są nieraz orginalne, tanie rzeczy a nieraz jeszcze dużo tańsze podróbki a tak samo dobre jak orginalne 🙂 Może coś znajdziesz 😉 Ja dzisiaj czuję się dobrze ale nie mogę wyjść na spacer bo pada. Szybko tylko do apteki po witaminki muszę iść bo już zjadłam 🙂 Moja dzidzia już od trzech dni warjuje nawet w dzień zobaczymy jak dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do bóli plecków to mnie też bolą gdzieś od tygodnia i chodzę już taka wygięta jak sprężyna do tyłu ha ha ha. Głupio się czuję jak tak chodzę wygięta bo myślę, że ludzie się na mnie patrzą i myślą, że się popisuję i chwalę brzuchem. A mnie samą tak pokręciło ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie póki co na szczęście nie męczą. Najbardziej obawiam się o miednicę bo potwornie mnie bolała juz miesiąc przed porodem i 1.5 po 😠 Nie mogłam chodzić, odpychałam sie na krzesełku na kółkach żeby do kibelka dotrzeć. U mnie rodzinne płaskodupie i waskobiodrośc więc sie męczymy. Pocieszam się tym ze dopiero co rodziłam więc moze jeszcze się nie "zrosłam " nazad. wtedy nie miała schodów do pokonania ani małego dziecka więc wolę sobie nie wyobrażać co będzie jak się znowu rozkraczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boziu jak dziewczynki wy szybciutko piszecie nadążyć za wami to normalnie szok:P:P ale nadrobiłam te 3 strony:P hehehe ja dzis byłam sobie kupić dodatki do sukienki mojej czarnej na wesele i kupilam czerwone butki i czerwoną torebusie i czerwony pasek:P i bede sexi wyglądać ... hahaha sexi mama:P pfipfi:P hihih mam mały brzyszek ale już zaczyna być go widać:P hihi jutro sie najem mniam za 4 hehehehe i troszkę potańczę ale nie za bardzo bo mi lekarz zabronił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy sie wczoraj o sexie rozgadały a ja zapomniałam napisać ze jak sa skurcze czy plamienia to sex jest zakazany niestety 😞 Mieliśmy posuchę aż nie 13 tygodnia zeby minęło najgorsze po tych plamieniach. Czas szybko leci, juz niedługo zaczniemy sie sypać tzn rodzic ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też pobolewają plecy i szybciej się męczę stojąc, bo nogi mi wysiadają. Wczoraj pierwszy raz pani chciała mnie wpuścić przed siebie w kolejkę, a ja zdziwiona spytałam : czemu pani chce mnie wpuścić?? 🙂 Ja tak się dobrze czuję, że mi przez głowę nie przeszło, że należy mi się odmienne traktowanie 🙂 Jakoś na razie źle bym się czuła korzystając z tego. Jeśli się dobrze czuję, to nie będę wykorzystywać brzucha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak moment minie 🙂 MI te 20 tygodni moment mineło 🙂 U mnie wszystko jest oki od samego początku i żeby już było tak do końca ciąży. A może wy wiecie dziewczyny jak to jest z orgazmem do którego miesiąca można go mieć ?? Mi się wydaje, że chyba tak do 5-6 miesiąca ale nie jestem pewna może któraś z Was pytałaś się już ginekologa o to 😁 Ja się zdenerwowałam bo poszłam kupić witaminy do lokalnej apteki a tam nie mają żadnych dla ciężarnej i muszę mieć dzień przerwy bo dopiero jutro pojadę do centrum 🤨 Dziwna jest ta Anglia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, myślę że tutaj nie ma żadnej reguły i że orgazm można mieć i do dnia przed porodem ( aczkolwiek jest to pewnie utrudnione), ale nie mam wiedzy na ten temat, lecz wydaje mi się, że jest możliwy cały czas 😁 Oj, Ty chyba nie możesz przestać myśleć o seksie hihhii i ciągle masz ochotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też 19 tygodni minęło bardzo szybko. Chociaż w sumie wiem o ciąży od 13 tygodni, także 13 tygodni i 6 tygodni niewiedzy minęło bardzo szybko 😁 Niby prawie półmetek, a do porodu tyyyyyyyyle czasu!! 🙂 jest lato, a do świąt tak daleko się wydaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wiem, że czas bardzo szybko mi minie. Tyle mam zaplanowanych rzeczy na każdy miesiąc, że minie raz dwa 🙂 Ale mam dobrze ja siedzę a mamusia robi mi generalne porządki w domu 😁 Rozleniwię się do jej wyjazdu. Ale ma już bilet na 9 sierpnia- od rana mamę odwiozę na lotnisko a na 11:20 mam połówkowe USG 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie za dobrze Ci?? 😉 Ja muszę wszystko sama robić i nikt nawet nie myśli mi pomóc 😞 A to dlatego, że ja i tak wolę zrobić wszystko po swojemu i sama 😎 Taki mam głupi charakter. Jestem wykończona dzisiejszym dniem, idę się odprężyć do łóżeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...