Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Już obejrzałam zdjęcie Aguś 🙂 Te zdj. z 3D są super,ja Oskarka też mam 🙂 i mam nadzieję,ze za tydzień się załapię na to darmowe 🙂
Kurcze mały jeszcze nie chce spać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehehe znow musialam nadrobić to co napisałyście:P bozi dziś na wesele idę siedze z wałkami na glowie... hehe tak mnie plecy bolą że masakra normalnie spać mi to nie dało.. heh... szok masakra normalnie...;/ ałć a co dopiero na koniec ciąży..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rabbitka napisał(a):
Beatka ja o porodzie jak do tej pory wogóle nie myślę, więc jakoś się jeszcze nie nakręciłam. Myślę że zdążysz na porodówkę, ewentualnie jak poczujesz że już blisko nie zwlekaj tylko galopem do szpitala ;-) Jest jeszcze jedna możliwość, odczekaj łap taxówkę, jak urodzisz w taxi będziecie mieli darmowe przejazdy do końca życia maleństwa he he, oczywiście żartuję 😁

Się smiej, tutaj mnie nie przyjmą do żadnego szpitala z mniej jak 5cm ! Tak sie tym przyjęłam za pierwszym razem ze jechałam ze skurczami 1.5minuty , miałam 8.5cm rozwarcie, fakt ze od tej 10 do 15.30 sie męczyłam dalej. Samochód mamy więc na szczęście taxi brać nie muszę 😉
Wiecie, jak się ma pierwszy poród za soba to sie czeście mysli jak tym razem pójdzie natomiast za pierwszym razem nie myślałam o nim wcale, wiedziałam ze ma byc i juz po co o tym myśleć. Nie moge tym razem nie myśleć bo nawet nie mam z kim Maksa zostawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyab wszystkie cierpimy juz z bólem pleców 😞,ja też wieczorem zasnąć nie mogłam,tyle,że mnie jeszcze kolejny atak bólu od mojej choroby chwycił i ręka drętwiała 😞
Posmaruję Traumellem,bo mi mąż właśnie kupił,moze będzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira ja za to boję się strasznie drugiej cesarki...nie przeżyję tego znowu 😞
No a jak urodzę naturalnie to będzie i tak jak pierwszy poród,ale wolę naturalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nogi gole.. teraz w ciązy włosy mi wolniej rosną ale za to pazury szybko jak niewiem co...:P hehe jak mnie dzis wszystkie ciotki wyprzytulają brzuch to chyb a padnę... hehehe na moim weselu nie ale na poprawinach każdy głaskał mnie na brzuchu normalnie potem to już dla mnie śmieszne było:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata to zależy o jakiej porze zacznę rodzić,mąz pracuje od 8-13 do tego 1 godz. w każdą stronę,więc jeśli zacznę rodzić rano to dołek,w sumie mały w żłobku ale jak nie to nie wiem 😞
W weekend moja siora jest w domu,bo tak to na wyjazdach 😞
Jeszcze kumpela,na razie nie pracuje ale jak zacznie to nie wiem.
Będę myśleć potem...no niestety pierworódka,ale wolę cierpieć i wyć przy naturalnym niż kolejną cesarkę...ja mam wysoki próg bólu ale tego koszmaru nie zapomnę 😞

Ja i tak codziennie muszę golić nogi,czy w ciąży czy nie,ale wiecie przez brzuszek mam już problem,zeby "małą" ogolić...i znowu jak z Oskarem lusterko w ruch 😁 😁 😁...szkoda,ze nie można depilatora używać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz też małą przestaje widzieć powoli:d hahahaha ale lustro i jazda 😁 a ja plastrami woskowymi ale teraz nie bo nie widze jej a nie bede męża prosić o pomoc w depilacji..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej przyszłe mamuśki 🙂 Mój urwisek dziś jest mało aktywny, tatuś z nim porozmawiał i się uspokoił, już nie bryka w nocy 🙂 W ciągu dnia też spokojnie, ale wiadomo że to dopiero początki 🙂 A dziewczyny mam pytanko odnośnie kg, ja już 5 kg przytyłam 😞 słyszałam od jednej z dziewczyn u mojego ginekologa, że do 7 miesiąca chudła i dopiero potem zaczęła przybierać na wadze, chociaż brzusio rósł. A jak jest dziewczyny z wami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wstawiłam wam laski zdjęcie moje ze ślubu:P ciążowego nie mam choć tu byłam w 19 tyg:P ale takiego żeby brzusio było widać nie mam... heheheh moich skurczy nie mam... od 2 dni... to dobrze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha dziewczyny i jeszcze jedno w 12 tygodniu miałam taki jakby atak nagłego wzdęcia czy coś w tym rodzaju 😞 mój męzusiek chciał nawet jechać na pogotowie, ale nie mogłam się ruszyć 😞 więc chciał zadzwonić po pogotowie. Podobnie było w tym tygodniu, bodajże w środke. Czułam jakby latały mi gazy po cały brzuchu, kuło mnie od piersi około żeber aż przez cały brzusio 🤨. tak jakby gazy nie mogły nigdzie uciec i latały mi po całej tej przestrzeni. Dodam,że okropnie bolała, aż ryczałam z bólu 🥴 Przepraszam dziewczyny ze na taki nieciekawy temat pisze, ale mnie to dręczy czy tylko ja tak mam. Aha i muszę dodać, że jakoś przed tym ogromnym wzdęciem, jakieś 2 godz wcześniej kochałam się z moim mężusiem, ale przecież nie po każdym stosunku tak ma. Tylko te dwa razy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata ja też chciałam poród rodzinny,z Oskarem miał tez być.Tylko teraz będzie właśnie problem z kim małego zostawić 😞
Witaj Aguś...hi hi już 3 Agnieszka na Grudniówkach 😁
Co do tycie to ja teraz przytyłam 3 kg a z Oskarem w 20 tygodniu miałam +5,5,zaraz sprawdzę jak dalej.No z nim przytyłam w sumie 17 kg 😞,teraz chcę mniej i się troszke pilnuję no i wybiegam z małym 😁
Moi mężczyźni śpią razem w pokoju,mały u siebie 😞...wreszcie!!!..no ale goście niedługo 😞

Ola czy ja Cię mam na NK ??? Fajne zdjątko,tylko małe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Aduś 🙂 To malutko przytyłaś, zazdroszczę 😞 Ja jak będę w tym tempie tyć to niedługo będę jak szafa dwudrzwiowa 😞 Powiem ci Aduś, że nawet nie było widać, ze jestem ciąży, dopiero w tą środę mnie tak wydęło, że nawet moja szwagierka mi wczoraj wygarnęła,że mi wywaliło brzuch. On szczupła, wiecznie płaski brzuch,bez dzieci i oczywiście młodsza o 3 lata. Powiem ci Aduś, że zraniła mnie tymi słowami, przecież wiadomo, że nie będę płaska nadał, w końcu to już 5 miesiąc 🙂. Zastanawiam się jak ona będzie wyglądała w tym okresie co ja teraz. Mój ukochany cieszy się ze widać brzusio, bo martwił się, że wcale dzidzi nie widać, a tu maluszek zaczął się rozpychać i już pokazuje "TUTAJ JESTEM" . Już się nie martwię jej gadką, w końcu moje słoneczko to owoc miłości i do tego upragniony 🙂 😜 😉 Pozdrawiam cię Aduś i resztę mamusiek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Nie no Wy to od rana warjujecie z tymi wpisami 😜 😁 Ja też będę mieć poród rodzinny. Na sali będą mogły być dwie osoby. Mama coś mówiła, że chciałaby być przy mnie ale ja nie chce 🤨 Chcę tylko męża 🙂 Ja się ważę prawie codziennie i jest cały czas tylko 1 KILO 😉 Beatka ja też się nie mogę doczekać do USG a mamy dzień po dniu 🙂 Co do golenia to fakt jest coraz ciężej mi jakoś bardziej z nogami niż z ,, małą,, 🙂 Bo ją mogę trochę po omacku i na wyczucie a nogę muszę trochę zadrzeć do góry i wtedy jest problem 🤔 Będę jeszcze trochę i męża męczyć żeby mnie ogolił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem zła 😠 😠 😠 Właśnie dostałam list z mojego szpitala, że przenoszą mi USG na 7 sierpnia czyli za równy tydzień. No i mój wredny mąż stwierdził, że wziął wolne na 9 sierpnia i menadżer już mu nie da drugiego urlopu bo nie ma ludzi do pracy !!! 😠 Nie wiem od kiedy ta jego fabryka stała się dla niego aż tak ważna ale cholera mnie ściska ze złości. Jak ja mam urodzić spokojne dziecko 😞 Na pierwszym USG nie był na tym też go nie będzie ma głęboko w poważaniu tą ciąże. Coś czuję, że do porodu to ja wrócę do Polski i go gnoja zostawię samego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, mi tez przenieśli usg równo o tydzień z 3 na 10 muszą mieć nawał roboty albo urlopy.
U nas w rachudę wchodzi tylko porod rodzinny czy to naturalny czy cc nie ma znaczenia, mój będzie. Powiem Wam ze jak sie żarliśmy to mówiłam mu ze nie pozwolę mu być przy porodzie to zaraz leciał po kwiatki 🤪 Kasiu, a moze zgrajcie to usg z maza wolnym bo przecież możesz przesunąć wizytę. Ja się ciesze ze nam przesunęli bo nie miałabym z kim Maksa zostawić a mówili ze na połówkowe mamy przyjść sami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Połówkowe muszę mieć 7 sierpnia ponieważ 8 wchodzę już w 21 tydzień a oni muszą zrobić USG od 18 do 20 tygodnia. Dlatego wszystko się przesunęło. Mąż wziął wolne na 9 sierpnia no ale wszystko się pomieszało. Najgorsze jest to, że mógł powiedzieć to winny sposób, że nie może przesunąć wolnego bo coś tam tylko od razu naskoczył na mnie z mordą jakby to był mój wybryk, że data się zmieniła. Ostatnio wogóle jest strasznie nie miły dla mnie. Odburkuje mi tylko coś pod nosem albo się wydziera. A ja nie umiem żyć w takich nerwowych warunkach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...