Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jakie to złośliwe babsko... Wiesz Kasiu czemu tak gada, bo Ci ZAZDROŚCI!! 🙂 a ma czego, także się ciesz 😁 Niektórzy ludzie (starej mentalności) uważają nawet, że kobieta powinna się niemal ciąży wstydzić i chodzić w worku, żeby nie było brzucha widać. Jak mnie to wkurwia... 😠 😠 Także nie powinnaś dawać zdjęć USG, ani pokazywać brzucha Kasiu, bo to wstyd i nie wiem co jeszcze 😜 Ile jest na tym świecie zazdrości i nienawiści 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zaraz temu gnojkowi coś zrobię !!! No jeszcze gnój smie mnie obrażac !!! nie no ja sie pytam po cholerę mi zycie z takim dupkiem ??? chyba nikt nie liczy na to ze dupek nagle po 7 latach sie zmieni na lesze ?! Idioci sa zbyt tepi i ich rozwój intelektualny nie obowiazuje. Urodził się idiota i zdechnie jako kretyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może on jest tak prosty, że jeśli Ty mówisz: wysadź mnie i idę na piechotę, to on to dosłownie tak rozumie. Skoro tak mówi, to chce iść na piechotę (jego tok myślenia o Tobie). Facet to jest naprawdę bardzo prosta rzecz 🙂 Trzeba tylko wiedzieć za jakie sznurki pociągnąć. Widocznie kluczem do Twojego męża jest to, że nie możesz mówić z podtekstami, ani zagadkami, bo on tego nie zrozumie i potem są takie sytuacje. Może naprawdę jest taki niedomyślny, że to aż boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Albo co chce to zrozumie 🙂 Beata, sen Ci dobrze zrobi, także odpocznij i nie myśl o tym co było dziś 😘 Ja lecę spać, bo już mi oczy wysiadają- cały dzień przed kompem. Dobranoc 🙂 Oby jutrzejszy dzień był lepszy moje drogie Brzuszki 🙂 Kolorowych i spokojnych przede wszystkim snów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż już w domu. Urwał się bez problemu ale nic nie robi z tym fantem jaki mu przekazałam. Powiedział, że ciotka mogła nagadać głupot żeby mamie mojej dokopać. Ale ja tak tego nie zostawię bo nikt mi po głowie nie będzie chodzić !! O nie za dorosła jestem na to !!! Beatka my obydwie jesteśmy pokrzywdzone dzisiaj aż się nóż w kieszeni otwiera na tych bezmózgowców !!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej to się tu działo. Kasiu nie ciekawa sytuacja ... jeszcze do tego ta teściowa... ehhh szkoda gadać.
Beatko przykro mi ale inaczej nie potrafię nazwać twojego męża jak debilem...to już zaawansowany debilizm... A co do spania pisałaś że pójdziesz do Maksa spać... może to będzie dla was najlepsze rozwiązanie?!
Witam również nową grudnióweczkę Monikę 🙂 szkoda że trafiłaś na tak fatalny dzień... ale mam nadzieje że zostaniesz z nami 🙂 co do kolek to ja mam jak się najem... ale nic na to nie biorę...
Dziś byliśmy na placu zabaw i nad stawikiem oglądaliśmy kaczuszki spacerowaliśmy bawiliśmy się na placu zabaw... Bardzo miło spędziliśmy popołudnie 🙂
Trzymajcie się cieplutko i miłej nocki życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze kurwa, siedza w pokoju obok wszyscy maja po laptopie i kurna zadna gnida nie powiedziała wez mojego laptopa i zadzwon do domu jak musisz, nie bo po co. Oni ode mnie tez usłysza. Przegioł dzisiaj gnoj, od jutra szukam prawnika, dosc tego. Powiedziałam gnojkowi ze nigdzie nie jade we wrzesniu i ze jutro nie bedzie usg czyli nie bedzie wcale bo to jest tylko raz. A jak bedzie chciał to zapłaci bo za free juz mu nikt nie wykona. Wkurwił mnie scierwo tak ze najchetniej poszłabym zapalić. Myslałam ze pogadam z mata to mi cos doradzi ale ni huja bedzie mi kurna rozkazywał gdzie ja mam isc zeby z własna matka gadac scierwo jedno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko!!!
Dbaj o maleństwo one nic nie jest winne temu że wam się nie układa. Idź jutro na te usg zrób to dla dzidzi a nie dla niego... a wiesz co z tym laptopem to co oni mają się domyślać?? może nawet nie widzieli że ci przerwało rozmowę?! Za bardzo jesteś zdenerwowana i każdy moment wyolbrzymiasz... może się zezłościsz za to na mnie ale tak w nerwach czasem jest 😉 wypij sobie melisę albo mleczko z miodem i masełkiem lub kakałko mi to pomaga na złość 🙂 Zobaczysz że jutro będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka Aga ma rację idź na usg sama a jemu najwyżej nie pokazuj zdjęć i nie mów, że byłaś na usg. Powiedź, że musiałaś wyjść i tyle. Musisz się przebadać, czyli zrobić usg. Sprawdzić, czy wszystko jest dobrze. Wiem, że teraz myślisz akurat najmniej o dziecku a bardziej o tym jak najdotkliwiej się zemścić ale idź warto. Uspokoisz się jak zobaczysz maleństwo. A on jeśli ma jakieś resztki rozumu to zrobi mu się przykro, że nie zobaczył dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was 🙂!oj to się porobiło...Beatko współczuje takiego chłopa-gnoja mieć 😞przepraszam że tak o nim piszę ale mnie taka złość wzięła że szok!!!nie wiem co bym mojemu zrobiła jak by mnie tak potraktował...ale ten dzień to chyba ogólnie jakiś do dupy 😞ja też cały dzień w nerwach chodzę...wszystko i wszyscy mnie wkurzają tak że nie wiem...na całe jego szczęście mój już się do humorków przyzwyczaił i siedzi cicho!a co do teściowych....hmm...temat rzeka...mogłabym pisać dzień i noc o mojej teściowej jaka jest wredna!!!ale szkoda słów i nerwów na taką cipę!!!na szczęście się od niej wyprowadziliśmy bo już dłużej bym z nią nie wytrzymała!!!i teraz się ani do mnie ani do męża nie oddzywa 😁ale jakoś szczególnie mnie to nie rusza!!wręcz przeciwnie!!a dziecka też długo nie zobaczy!!chyba że do nas przyjedzie w co wątpie 🙂!ale ja się do niej nie wybieram...a to taki wyczekany bo pierwszy wnuk lub wnuczusia będzie!!!i huj!!nie zobaczą dziecka!!!ale sobie ciśnienie podniosłam pisząc o niej 🙂!masakra!!miejmy nadzieję że jutro będzie mniej nerwowy dzień...bo ja już nawet się śmieję że jak tak dalej pójdzie to małego nerwuska urodzę 😞!bo tyle co w ciąży tto ja się chyba przez całe życie nie udenerwowałam... 😞!miłej i spokojnej nocy Wam wszystkim życzę!!!i więcej spokoju sobie i Wam 🙂!dobranoc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Beatko!!!
Dbaj o maleństwo one nic nie jest winne temu że wam się nie układa. Idź jutro na te usg zrób to dla dzidzi a nie dla niego... a wiesz co z tym laptopem to co oni mają się domyślać?? może nawet nie widzieli że ci przerwało rozmowę?! Za bardzo jesteś zdenerwowana i każdy moment wyolbrzymiasz... może się zezłościsz za to na mnie ale tak w nerwach czasem jest 😉 wypij sobie melisę albo mleczko z miodem i masełkiem lub kakałko mi to pomaga na złość 🙂 Zobaczysz że jutro będzie lepiej 🙂

Aga w salonie gdzie siedzieli darłam sie ze potrzebuje laptopa czego maja nie wiedziec ?!?! Weszłam do salonu bo tam był i powiedziałam zeby mi dał łapa bo nie mam jak zadzwonic, powtórzyłam to kilka razy nikt nie wpadł na to zeby mi pomoc wiec nie tłumacz nikogo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak jego rodzina to pójdzie za nim a Ciebie wezmą za wariatkę bo przecież nic takiego się nie stało dla nich, że kobieta w 5 miesiącu ciąży przespacerowała z 20 kilometrów 😠 Jeszcze wcale bym się nie zdziwiła jakby pod nosem mówili go niego: ,,Ale o co jej chodzi ?? ,,. I tak będziesz Ty ta najgorsza bo on cicho siedzi, nic nie robi a Ty krzyczysz na biednego, bogu ducha winnego męża. Mój w końcu napisał kilka słów matce takich dobitnych i cisza nic nie odpisała bo wie, że jest winna i narobiła plotów małpisko jedno !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
No tak jego rodzina to pójdzie za nim a Ciebie wezmą za wariatkę bo przecież nic takiego się nie stało dla nich, że kobieta w 5 miesiącu ciąży przespacerowała z 20 kilometrów 😠 Jeszcze wcale bym się nie zdziwiła jakby pod nosem mówili go niego: ,,Ale o co jej chodzi ?? ,,. I tak będziesz Ty ta najgorsza bo on cicho siedzi, nic nie robi a Ty krzyczysz na biednego, bogu ducha winnego męża. Mój w końcu napisał kilka słów matce takich dobitnych i cisza nic nie odpisała bo wie, że jest winna i narobiła plotów małpisko jedno !!!

Niestety 100% racji. Dokładnie tak jest. ciekawe jakby sie poczuła jego siostra gdyby on ja tak zostawił w szczerym polu i idź se szukaj domu psinko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Beatka ciężka noc przed nami coś czuję. Ja to tak się czuję jakbym wypiła z 2 litry kawy! Wiem jak to jest. Jak ktoś się unosi bo dzieje mu się krzywda to jeszcze na niego się patrzą jak na debila. Kurcze nie wiem skąd ci ludzie bez mózgów się biorą !! Najgorsze jest właśnie to, że rodzinka się przygląda a później powie jaki to zły los na twój mąż z Tobą. Mi Mariusz powiedział dzisiaj, że z miesiąc temu gadał z ojczymem i ten stwierdził, ze Krystek (brat przyrodni Mariusza) to ma ambitne plany na przyszłość bo oni dziecka nie planują i nie zachodzą w ciąże !! No chuj mnie zaraz strzeli !!! To my jesteśmy gorsi bo ja jestem w ciąży a moje dziecko to ten mniej ambitny plan na to wychodzi !!!!!!!!!! Stary chuj nad grobem stoi a nadal materialista kocha tylko tego syna który kasę wali !! Stary dziad zdechnąć nie będzie mógł !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Oj Beatka ciężka noc przed nami coś czuję. Ja to tak się czuję jakbym wypiła z 2 litry kawy! Wiem jak to jest. Jak ktoś się unosi bo dzieje mu się krzywda to jeszcze na niego się patrzą jak na debila. Kurcze nie wiem skąd ci ludzie bez mózgów się biorą !! Najgorsze jest właśnie to, że rodzinka się przygląda a później powie jaki to zły los na twój mąż z Tobą. Mi Mariusz powiedział dzisiaj, że z miesiąc temu gadał z ojczymem i ten stwierdził, ze Krystek (brat przyrodni Mariusza) to ma ambitne plany na przyszłość bo oni dziecka nie planują i nie zachodzą w ciąże !! No chuj mnie zaraz strzeli !!! To my jesteśmy gorsi bo ja jestem w ciąży a moje dziecko to ten mniej ambitny plan na to wychodzi !!!!!!!!!! Stary chuj nad grobem stoi a nadal materialista kocha tylko tego syna który kasę wali !! Stary dziad zdechnąć nie będzie mógł !!!!

Matko jedyna, skąd ci ludzie sie biora ?! Ma mniej ambitny plan bo bedzie mial dziecko ?! Kretyn jakiś. A z tym ze pójdzie po kościach to wiem doskonale. Nawet sie dziwilam ze chlopak jego siostry do mnie zebym sie juz tak nie denerwowała to mu powiedziałam o co poszło moze przemysli i powie swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Muszę wejść do wanny i się trochę zrelaksować bo już mnie nosi. Ja im sama jeszcze coś napiszę do słuchu !! Ja im dam mniej ambitny plan !! Tak mówić na moje dziecko 😠 Wybije im z głowy te słowa !!!

Jakieś kompleksy mają najwyraźniej. Jak dobrze ze jesteś na Wyspach a nie w Pl jeszcze by przełazili do Was.
Ok, teraz czas na mnie bo juz plecy wyginają sie w druga strone i na oczy nie widze. Dam jutro znac czy byłam na usg.
Buziaczki kochane dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...