Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam 🙂!Dawno mnie tu nie było ale tyle się działo...jeszcze przeprowadzka na głowie...masakra 😞już nie daję rady...ale co najważniejsze to byłam wczoraj u lekarza i w końcu mam dobre wyniki 🙃!!bardzo mnie to cieszy bo już myślałam że mi nic nie pomoże 😉!no i już wiemy że będziemy mieli córeczkę 🙃!A tak apropo to ile wasze dzieci ważą?bo moja córcia już 750 gram 🙂i tak się zastanawiam czy to dużo czy mało...i kurcze okropnie mnie zgaga męczy od wczoraj 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z przepraszaniem to u mnie jest problem. do błedu przyznam się bez bólu a nawet jak dowiem sie po czasie ze nie miałam racji to przypomnę i przyznam rację ale przepraszam ze mnie nie wydusisz.
Ale mała szaleje 😁 Brzuch mi podskakuje, pewnie sie brzy ze mamusia kupuje dla jej braciszka a nie dla niej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia1 napisał(a):
Witam 🙂!Dawno mnie tu nie było ale tyle się działo...jeszcze przeprowadzka na głowie...masakra 😞już nie daję rady...ale co najważniejsze to byłam wczoraj u lekarza i w końcu mam dobre wyniki 🙃!!bardzo mnie to cieszy bo już myślałam że mi nic nie pomoże 😉!no i już wiemy że będziemy mieli córeczkę 🙃!A tak apropo to ile wasze dzieci ważą?bo moja córcia już 750 gram 🙂i tak się zastanawiam czy to dużo czy mało...i kurcze okropnie mnie zgaga męczy od wczoraj 🤢

Oj Asiu, współczuje przeprowadzki ! Wiem jak to jest, miesiąc temu sie przeprowadzałam, myślałam ze nie wyrobię. Gratuluje córeczki, mówiłam ze grudzień zdominują panienki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już mam serdecznie dość a dopiero malujemy 🥴!a od pon wszystko zaczynamy przewozić dopiero....ale z drugiej strony cieszy mnie to 🙂bo w końcu będziemy sami i nikt mi nie będzie przeszkadzał i ględził za uszami 🙂!nie ma to jak być samemu więc jakoś to przetrwam 🙂!hehe 🙂baby górą 🤪!i tak ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Próbuję nadrobić strony, a tak ciężko brzucha chodzi, że masakra, niektórych stron w ogóle nie mogę otworzyć 🤢
Asiu, gratuluję dziewczynki 😁 Rzeczywiście przyjdzie więcej Śnieżynek, niż Św. Mikołajów hahaha 😁
Kasia, to i tak się ciesz, że Twój mąż Ciebie jakoś przeprasza 😉 Mój jak ma mnie przeprosić, to mnie jeszcze gorzej wkurza mówiąc: dobra, to teraz mnie przeproś i możemy normalnie rozmawiać. Czasem żartem, czasem na poważnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ale jaja!! Postanowiłam spróbować się przyjrzeć brzuchowi w tym miejscu w którym kopie i na własne oczy zobaczyłam jak wyskoczył 😁 Źle się przyglądałam 😁 Idiotka... 😜 Dobranoc jeszcze raz.

Hehe, mowiałam 🙂
Ok dziewczynki, ide na film 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tutaj dzisiaj grzecznie i cicho 🙂 Chyba wszystkie mamy gorszy dzień 😉 Ale martwię się o Adę bo w ogóle nie zajrzała 🤨 Mam nadzieje, że nic się nie stało bo bardzo narzekała na plecy i rękę. Ja kompu kompu i też się kładę bo mąż na rano do pracy to nie chce się za bardzo kręcić po domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo to tak nie podobne do Ady 🤨 Zawsze chociaż od rana pisała jak później miała być zajęta. Ja zaraz też się kładę ale i tak jakoś nie chce mi się mocno spać a więc pewnie się pokręcę trochę. A dzisiaj kupiłam za 10 futnów koszyczek dla dzidzi. Miałam okazje tanio to pojechałam z mężem i kupiłam. Mariusz powiedział, że jak się nie sprawdzi to dzidzia będzie z nami albo coś się wymyśli. Koszyk w idealnym stanie tylko materiał wypiorę bo wiadomo, że trzeba odświeżyć 🙂 Nie było stojaka ale to i dobrze bo myślę, że rzeczywiście na stojaku bym dzidzi nie widziała bo by była za wysoko i bym się denerwowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to pewnie biedna cierpi i nawet nie chciało się jej dochodzić do kompa żeby napisać 🤨 A wiesz co do koszyka to najlepiej się przekonać na swojej skórze 🙂 Poza tym to tylko 10 funtów 😉 Mnie ostatnio coś nosi ciągle coś muszę robić nawet jak się nie czuję za dobrze. Mam tyle energii, że głowa mała już która jest godzina a ja tu myślę co by porobić bo mi się nudzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Macie racje,nie miałam nawet sił pisać wczoraj 😞,tak strasznie mnie to boli od paru dni,że już nie wiem co zrobić.Smaruję co chwilę Amolem i maścią homeopatyczną,ale pomaga na chwilę albo wcale,choć Amol jeszcze trochę rozgrzeje na 5 minut.
Głowa mnie od tego boli,ręka drętwieje,szyja i łopatka boli cholernie 😞
Mąz mnie zapisze u sibie do ortopedy,może niech mi na razie przepisze ten gorset,bo to raczej nie ma jak ciąży zaszkodzić.
Jak powiedziałąm farmaceutce jakie leki biorę normalnie to powiedziała,ze mam bardzo silną mieszankę,a tak szczerze mówiąc to one i tak mi do końca nie pomagały.
Cholera czy przez głupie zwyrodnienie mam cierieć całe życie...juz 4 rok 😞

Wózek sprzedaliśmy,wczoraj po niego byli,więc znowu jakiś grosz na Alanka 😁,dzisiaj idziemy przewijak wymienić na miękki,bo będzie lepszy i przy okazji zajrzę do takiego lumpeksu z markowymi ciuchami,w soboty za 10 zł kg a zawsze tam wypatrzę coś fajnego,najbardziej lubię firmy Next,Ladybirth,Mark&Spencer,ciuszki za grosze a jak nowe,więc czasem tam zajrzę.
Coś mnie wzięło tak od kumpeli,bo szczerze mówiąc nigdy nawet nie wchodziłam do takich sklepów.

Ogólnie wczoraj miałam jakiegoś doła,czuję się gruba,ciężka i w ogóle źle 😞
coraz bardziej nie mogę się doczekać Alanka ale też coraz bardziej się boję jak to będzie 😞
No i jeszcze przeraża mnie ten brak siana,bo od września tylko męża wypłąta będzie a dochodzi nam co miesiąc żłobek...no ale musimy dać radę do marca-kwietnia jakoś,potem do pracy...no i już w ogóle nie wiem jak to będzie-ja na 3 zmiany,2 dzieci,dom,sprzątanie itd...przeraża mnie to 😞

A na dodatek,o czym Wam nie pisałam,tydzień temu kumpela mówiła mi,ze widziała faceta z którym rozstałam się 5 lat temu(mieszkałam z nim,bo mnie matka wyrzuciła z domu,wolała pić,a on się stoczył,zaczął ćpać,bił mnie i nie mpogłam się od niego uwolnić,wyprowadzałam się z policją,zabrałam małą torbę,reszta dokumentów i rzeczy przepadła,potem on mnie prześladował,śledził,potem poszedł siedzieć za rozbój-to tak w skrócie)no i on wyszedł i ja się panicznie boję,nie moge zapomnieć o tym co tam przeżyłam a najgorsze,ze wiem na co go stać i boję się,ze będzie się mścić 😞...omijam dzielnicę na jakiej mieszka,kupiłam jakiś czas temu pistolet gazowy,mam przez to koszmary-śniło mi się już,ze musze z dziećmi wrócić do niego albo pogrzeb własnego dziecka 😞...już wariuje,a jak idzę kogoś podobnego na ulicy to paraliżuje mnie strach i nie moge się uspokoić 😞

Sorki,że tak od rana Wam marudzę 😞
no i jeszcze zaczęło padać i chyba nici z zakupów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
No w końcu się Ada pojawiłaś 😘 To trochę z nim przeżyłaś 😞 Ja Ci radzę nie martw się na zapas, a jakby się zaczął kręcić koło Ciebie to najlepiej jakbyś załatwiła zakaz zbliżania się.
Współczuję Ci - to straszne mieć takie zwyrodnienie w tak młodym wieku 😞 Muszę już kończyć pisanie, bo muszę wyjść. Potem zajrzę na brzuszka. Miłego dnia Dziewczynki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłam kołnierz przez internet na jakiejś stronie ze sprzętem medycznym,mam nadzieje,ze pomoże.Już wolę wydaćpieniądze niż czekac do lekarza znowu,z dostawą 45 zł,więc nie najgorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adus, współczuje Ci serdecznie, sama wiem jak to jest nie wiedzieć czy za chwilę ktos nie skończy Twój żywot. Osobiście chętnie poszłabym do dobrego terapeuty bo u mnie to sie ciągnie do lat, wujek morderca i gwałciciel który wykańczał mnie psychicznie a musiałam z nim mieszkac, potem jak ojciec był za granica to grozili ze nas pozałatwiają a mnie zgwałcą, teraz to więc wiem ze bez pomocy będzie trudno. z pistoletem uważaj, lepiej kupić gaz pieprzowy w zwykłym spraju bo raz ze pistolet ciążki ( mieliśmy w domu ) a dwa mozesz mieć potem kłopoty z policją. Co prawda w Szkocji zest całkowity zakaz używania gazu ale w dupie to mam mamy zakupiony tylko czekamy kiedy z Pl przyjdzie. A mąż wie o tym ze ten gnojek wyszedł ? Najlepiej zebys miała jakiegoś kolegę pod ręką. Jeszcze jedną rzecz ale to juz dość radykalna to całkowita zmiana wizerunku, zmienic wygląd tak żeby Cię nie poznał. Kurka, ze to wszystko musiało na Ciebie spaść akurat teraz !!!
Co do sprzętu to jest w Poznaniu sklep ze sprzetem ortopedycznym nawet dość tanim. Miałam nawet do nich wizytówkę bo załatwiałam łózka swoim pacjentom. Gdzies na Głogowskiej chyba ale nie dam głowę uciąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maks się obudził nikt do niego nie przyszedł to teraz jest taka cisza jakby znowu poszedł spac 🤪 Jak się tak roześpi to o 12 nie będzie spał.
Ja wczoraj na dobranoc miałam awanturę o ta sytuację wtedy i sie okazuje ze to ja mam przeprosić bo nie miała racji co do tego kiedy rodzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie no ludzie, gdyby nie to ze juz byłam w łózku to bym trzasnęła w ten pusty, durny zakuty łeb. Nie wiem o czym ten dziad myśli i czy w ogóle myśli ale raczej nie wykazuje zachowań myślącego człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 U mnie psia pogoda 🤨 Nic mi się nie chce ale zaraz się biorę za porządki to się obudzę 😁 Beatka chyba my wiemy najlepiej kiedy rodziny poza tym nikt dokładnie tego nie wie tylko dzidzia jak się jej zachce wyjść z mamusi. Mój mąż nie wtrąca się w takie rzeczy zostawia to mi i położne bo wie, że on się gówno zna 😉 Aduś Tobie to nie wiem już jak współczuć Biedulko. Ja mam tak z nerką- ból okropny, że aż mnie na wymioty zbiera a nic poważnego przeciwbólowego nie mogę wziąść 😞 Męczę się nie raz kilka dni z okropnym bólem i nie wiem jak sobie pomóc. Jedyne co działa trochę to rozgrzewająca kąpiel no ale teraz woda nie może być nawet bardzo ciepła więc też lipa. Na szczęście od kilki dni mam spokój i mogę chociaż w takie dni bezbolesne cieszyć się porządnie ciążą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas znowu cieplo i słonecznie. Chyba będze musiała starego pogonić żeby gdzies nas zabrał bo ile można w domu siedzieć. Jest jedno pięknie miejsce właśnie to do którego wtedy nie dojechałam 😠 Mam pecha do niego bo za pierwszym razem zawiózł nas tam w sobote wieczorem gdzie ani jednej duszy nie było więc powiedziałam ze nie wychodzę z samochodu bo nie szukam przygód a drugi raz właśnie jak wysiadłam z tego durnego samochodu bo mnie do furii doprowadził więc naprawdę jak piękne to miejsce by nie było mam z nim fatalne wspomnienia.
Wiecie co mi strasznie brakuje, takiego spontanu w tym zgniłym związku, żeby chociaż raz powiedział, zabieram Was na wycieczkę albo mam niespodziankę czy nawet jak jedzie na pocztę żeby przywiózł jakieś paczki zeby fajnie razem zjeść przy stole. Zachowuje się jak stary zgrzybiały dziad. Najchętniej to siedziałby na dupie i nigdzie sie nie ruszał. Az boje sie pomyśleć jaki będzie w moim wieku. U nas zawsze wszyscy myśleli ze to on jest starszy bo ja o 5 -7 lat młodziej wyglądałam moze dlatego ze sie cieszyłam życiem a siedziałam całymi dniami przed kompem. Kurde, kiedyś to mi kwity przynosił non stop a teraz ma wszystko w dupie byle objechać wszystkie sklepy gdzie modeny sprzedają i potem usiąść na dupie i gadać o tym ze wspólnikiem na gg. Nudyyyyyy.
Eh, znowu narzekam ale naprawde dość mam takiego starczego życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z zakupów,wymieniliśmy przewijak no i potem było szperanie w tym lumpeksie i wiecie jak się obłowiłam ha ha,kupiłam małemu spodnie,bluzę Mark&Spencer,dla Alanka śpioszek Disney,sweterek Mark&Spencer,2 bluzeczki Next a dla siebie bluzkę i sweterek H&M,bluzę George i bluzę Atmosphere...normalnie szok,wszystkie ciuchy orygonalne a wydałąm na to razem 35 zł,a mąż sobie kupił ocieplane spodnie na zimę,grube.

Beata co Ty masz z tym swoim mężem,powinien Cię wspierać a nie denerwować!!!!
No i z tego co piszesz to też masz podobne doświadczenia 😞...jebane gnoje,ten były to kumplowi siekierą zarył w głowę.
W Polsce można mieć pistolet gazowy i ja mam właśnie taki co jest legalny.

Ta pogoda dzisiaj do niczego,duszno,pada,za chwilę słońce i tak w kółko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Ada Ci się zakupy udały 😉 Ja wysprzątałam całe mieszkanie właśnie skończyłam 🙂 Byłam z psem a teraz pada z bólu pleców no i niestety nerka się odezwała ale nie boli mocno to jakoś da się przeżyć 🙂 Beatka ja mam tak samo mój mąż to domator do kwadratu !! Nigdy jeszcze nie zabrał mnie nigdzie spontanicznie. Nie chodzi ze mną na zakupy, spacery czy wycieczki. Niestety do tego się trzeba przyzwyczaić bo charakteru się nie zmieni 🤨 Ja próbuję już 6 lat i nic 😞 A dzisiaj mija mi i mojemu mężowi jak jesteśmy ze sobą 6 LAT !! 😁 😁 A jutro pierwsza rocznica ślubu 🙂 Ja się już przyzwyczaiłam, że on mnie nigdzie nie zabiera i radzę sobie sama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę,że połowa z nas ma przykre doświadczenia 😞,ten osioł mi groził,ze mnie zabija cały czas a pobił mnie nawet nie zliczę ile razy 😞,żeby tak umarł!!!! 😠

Dobra koniec smutnych tematów!!!
Mój mąż zrobił właśnie 30 słoików ogórków w occie,a we wtorek przywożą nam jeszcze 10 kg i zrobimy sałatki w słoikach 🙂,wszystko na zimę..tylko mi nie będzie dane zjeść z wiadomych względów 😞
Zawsze co roku robię kompoty itd ale w tym nie robiłąm,bo owoce strasznie drogie 😞

Mój syn przechodzi samego siebie a mi się kończy cierpliwość!!!!!...rzuca wszystkim i nie dociera,ze nie można...ach mały złośnik 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...