Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Dla mnie kształt brzucha to przesąd... ale z drugiej strony Beata się nie myli 😁 Także wyślij fotkę brzucha, a wróżka prawdę Ci powie 😁 Pewnie już doleciała, nie wiem o której miała samolot, ale pewnie nieprędko do nas napisze.

Ma sie ten dar no nie 😜
Biedna Kasia, będzie ja ręka bolała od pisania, tyle będzie chciała nap przekazać a ile do nadrobienia będzie miala, oooo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę się opanować na serio z tym jedzeniem... Mąż za duże zapasy słodyczy mi zrobił i muszę je szybko zjeść, bo się zepsują od leżenia. Kasia nie nadrobi tylu stron! Jej tydzień nie będzie... Ale jak się rozpisze, to cała strona wyjdzie 😜 Dobrze, że jej skype nie podałyśmy bo by nas zagadała 😉 haha
Agnieszko, czyżbyś miała już córeczkę?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Muszę się opanować na serio z tym jedzeniem... Mąż za duże zapasy słodyczy mi zrobił i muszę je szybko zjeść, bo się zepsują od leżenia. Kasia nie nadrobi tylu stron! Jej tydzień nie będzie... Ale jak się rozpisze, to cała strona wyjdzie 😜 Dobrze, że jej skype nie podałyśmy bo by nas zagadała 😉 haha
Agnieszko, czyżbyś miała już córeczkę?? 😁

Ciesz się ze ząbki nie cierpią. Nina, bliźniaki będziesz miec i już 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co wy się na mnie uwzięłyście z tymi bliźniakami?? 😜
Bym się załamała... Ja, pies, krzyk w stereo, zakupy... 🤪 🤪 🤪
Oooo i jeszcze mi się przypomniało, żeby nie robić wyprawki, bo to się po porodzie kupuje hahaha. Także ja sama, bliźniaki, pies i w czwórkę śmigamy po wyprawkę, prosto ze szpitala 🤪 🤪 🤪 Mój mąż to jest pomysłowy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Co wy się na mnie uwzięłyście z tymi bliźniakami?? 😜
Bym się załamała... Ja, pies, krzyk w stereo, zakupy... 🤪 🤪 🤪
Oooo i jeszcze mi się przypomniało, żeby nie robić wyprawki, bo to się po porodzie kupuje hahaha. Także ja sama, bliźniaki, pies i w czwórkę śmigamy po wyprawkę, prosto ze szpitala 🤪 🤪 🤪 Mój mąż to jest pomysłowy 🤪

E tam, Ty zostaniesz a mąż będzie latać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...