Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja wyczytałam że na pomorzu za pobranie 3000 do tego roczna opłata od 350 do 700 w zależności gdzie i w zależnosci od pobranych ml... eh;/ masakra... czemu zabezpieczenie na przyszłość musi tyle kossztowac... wg mnie to darmowe powinno byc dla przyszłości to by było zbawienne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja swojemu dziecku konto zakładam zaraz przed urodzeniem i mam zamiar miesiecznie 100 wpłacać na nie... a w wieku 18 lat dostanie do niego dostep... chyba że bedzie chciała dalej żebyśmy wpłacali... np do usamodzielnienia się... a to zawsze sie uzbiera coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
szczerze to ja swojemu dziecku konto zakładam zaraz przed urodzeniem i mam zamiar miesiecznie 100 wpłacać na nie... a w wieku 18 lat dostanie do niego dostep... chyba że bedzie chciała dalej żebyśmy wpłacali... np do usamodzielnienia się... a to zawsze sie uzbiera coś...

takie konto to bardzo dobry pomysł zawsze jakieś zabezpieczenie dziecko będzie miało albo kase na studia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Ola88 napisał(a):
szczerze to ja swojemu dziecku konto zakładam zaraz przed urodzeniem i mam zamiar miesiecznie 100 wpłacać na nie... a w wieku 18 lat dostanie do niego dostep... chyba że bedzie chciała dalej żebyśmy wpłacali... np do usamodzielnienia się... a to zawsze sie uzbiera coś...

takie konto to bardzo dobry pomysł zawsze jakieś zabezpieczenie dziecko będzie miało albo kase na studia 🙂


no własnie nawet na jakieś droższe leki jak by była potrzeba albo poprostu zapewnienie lepszego startu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczynki 🙂 wczoraj nie miałam czasu tu zaglądać bo siostra u mnie była a później my pojechaliśmy do szwagra wieczorem i jak wróciłam to nie miałam juz sił. Ale widzę że tu cichutko dzisiaj jest nawet dużo nie musiałam nadrabiać.

[color=red][/color]Kasiu 100 lat!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak przeczytałam te sumy ( chodzi o temat krwi pępowinowej) to ja na pewno nie biorę tego pod uwagę... Kupa kasy, takie rzeczy powinny być za darmo 🤨 🤨
A co do konta to świetny pomysł 😁 Też chyba takie konto założę i będę wpłacać kasę 😁 A gdyby było ciężko w życiu, to zawsze jest jakaś odłożona kasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tą krwią pempowinowa jeszcze jest tak ze opłacasz to całe życie i jak nie wykorzystasz to komuś w prezencie dajesz... no dobra... jak za darmo by to było to ok niech biorą ale jak za to płacisz to z jakiej paki takie prezenty dawac... czy ktos kiedykolwiek nam da napewno nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Jak przeczytałam te sumy ( chodzi o temat krwi pępowinowej) to ja na pewno nie biorę tego pod uwagę... Kupa kasy, takie rzeczy powinny być za darmo 🤨 🤨
A co do konta to świetny pomysł 😁 Też chyba takie konto założę i będę wpłacać kasę 😁 A gdyby było ciężko w życiu, to zawsze jest jakaś odłożona kasa.

powinny być za darmo ale niestety nie są 😞 Państwo powinno wspierać takie "akcje'' a oni chcą jeszcze becikowe zabrać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
a z tą krwią pempowinowa jeszcze jest tak ze opłacasz to całe życie i jak nie wykorzystasz to komuś w prezencie dajesz... no dobra... jak za darmo by to było to ok niech biorą ale jak za to płacisz to z jakiej paki takie prezenty dawac... czy ktos kiedykolwiek nam da napewno nie...

gdzieś czytałam,że można zapłacić ok 5000 do 18 roku życia a potem roczne opłaty ok 1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane Grubasy !! 🙂 Dziękuję Wam prześlicznie za życzenia 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Mąż już o 8 rano mnie obudził i dostałam dwie pary kolczyków: jedne złote z cyrkoniami a drugie srebrne z wtopioną masą perłową później zrobię zdjęcie i Wam wyślę 😁 😎 Ja też mam bardzo dobry humorek dzisiaj mimo, że nerka znów boli. Wiecie co wczoraj układałam Alicji rzeczy w meblach zrobiliśmy już miejsce na łóżeczko i dociera do mnie już, że to na prawdę już końcówka bo czas tak szybko leci !! 🤪 Co do konta to tutaj w Anglii można się starać o kasę na wystartowanie z takim kontem dla dzicka. Dostaje się czek idzie się z nim i zakłada się konto które można rozwiązać dopiero jak dziecko ma chyba 16 albo 18 lat. Nie wiem dokładnie ile jest tej kasy ale chyba dobrze ponad 200 funtów. Co do pobierania krwi z pępowiny to nie czytałam dobrze nawet o tym ale coś słyszałam muszę się dowiedzieć u położnej jak to jest dokładnie u mnie w Anglii to dam Wam znać czy to też takie drogie. Wiecie co dzisiaj wstaje z łózka a mi znów normalnie pociekło po nogach aż mówię do Mariusz: PATRZ! a On do mnie co to ??!! 🤪 Kurcze mam nadzieje, że to tylko upławy obfite jak ostatnio bo nic mnie nie boli i dobrze się czuje tylko nerka boli 🤔 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O dziekuje za mile przywitanie 🙂 🙂 no wlasnie ja sie zastanawialm nad ta szkola rodzenia-i bardzo chcialam ale samej nie bede chodzic zreszta bym musiala dojezdzac spory kawal -a maz moj czasu nie ma niestety 😞i prze te okolicznosci nie wypalil moj plan 😞 choc z drugiej strony to moja pierwsza ciaza -no ale skoro wy nie chodzilayscie to i ja nie musze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...