Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to musieli ostro się bzykać 😜 hahaha mi jakoś nigdy nie pękł... Moja Ala też przypadkiem jest znaczy się to tak było: najpierw sie staraliśmy bo chcieliśmy... i nic... 😞 potem stwierdziliśmy jak bedzie to bedzie nie to nie... nic...;( a potem planowaliśmy ślub i mówimy to po ślubie sie jeszcze raz postaramy... i wpadlismy przed slubem hahahahaha 😁 i go przyspieszylismy ale sie nie zabezpieczalismy tylko kalendarzyk 😁 i wiedziałam że mam płodne ale było tak fajnie że chocho i jest małe w brzuszku 😁 ale i tak kochane najkochańsze na świecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
to musieli ostro się bzykać 😜 hahaha mi jakoś nigdy nie pękł... Moja Ala też przypadkiem jest znaczy się to tak było: najpierw sie staraliśmy bo chcieliśmy... i nic... 😞 potem stwierdziliśmy jak bedzie to bedzie nie to nie... nic...;( a potem planowaliśmy ślub i mówimy to po ślubie sie jeszcze raz postaramy... i wpadlismy przed slubem hahahahaha 😁 i go przyspieszylismy ale sie nie zabezpieczalismy tylko kalendarzyk 😁 i wiedziałam że mam płodne ale było tak fajnie że chocho i jest małe w brzuszku 😁 ale i tak kochane najkochańsze na świecie 😁


ale oni 2 razy wpadli,i poza tym nie za bardzo sobie radzą z dorosłością i dziećmi rok po roku...






hmmm ciekawe jak ze mną i mężęm bedzie mam nadzieje że dobrze chociaż wiem że wpadki bedą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
oj Aga nie przeżywaj jak bedzie tak to cc zagisz się szybko zobaczysz... a jak sie odwróci to normalnie... masz dwa wyjscia ... tak czy siak ci ją jakoś wyciągnąć musza 🙂


ale jak bedzie miała na dole łepek to ją wyciągnę sposobem w 38 tyg a jak nie to oni mnie pokroją 😁 🤪



Obojetnie jak wyjdzie ważne żeby zdrowa... pamietaj a zagoić sie zagoisz... i przestań się stresić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
to musieli ostro się bzykać 😜 hahaha mi jakoś nigdy nie pękł... Moja Ala też przypadkiem jest znaczy się to tak było: najpierw sie staraliśmy bo chcieliśmy... i nic... 😞 potem stwierdziliśmy jak bedzie to bedzie nie to nie... nic...;( a potem planowaliśmy ślub i mówimy to po ślubie sie jeszcze raz postaramy... i wpadlismy przed slubem hahahahaha 😁 i go przyspieszylismy ale sie nie zabezpieczalismy tylko kalendarzyk 😁 i wiedziałam że mam płodne ale było tak fajnie że chocho i jest małe w brzuszku 😁 ale i tak kochane najkochańsze na świecie 😁



Ale on już chociaż ma zaczątek a mój młot?? nic nawet czasem widzisz jak mnie podkurwic potrafi...

ale oni 2 razy wpadli,i poza tym nie za bardzo sobie radzą z dorosłością i dziećmi rok po roku...






hmmm ciekawe jak ze mną i mężęm bedzie mam nadzieje że dobrze chociaż wiem że wpadki bedą...


będzie dobrze jak nie to w pape mu 😁 🤪 mój miał 25 lat z Oliwką a teraz 27 i się wydaje że już troche za dużo marudzi bo irytuje go np płacz dzieci sąsiada i brata itp 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
psi... ja się nie stresuje już bo wybrałam bratu pieska 😁 dzwoniłam pare minut temu do gościa i w sobote po niego pojedziemy 😁 i do niedzieli będzie u nas z moim bratem a w niedziele jedziemy razem dom mojej mamy 😁


I tyle czasu Cie tu na brzuszku nie bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Baby 🙂 Ja wznów poszłam spać o 4 w nocy bo nie mogłam usnąć 😠 🙃 Ja idę spać wtedy kiedy Ada wstaje 🤪 🤪 😁 U mnie wszystko oki dzisiaj prania ciąg dalszy i prasowanie. Jutro mam gości także chce to zrobić dzisiaj bo nie lubię jak ktoś przychodzi a tu suszarka z ciuchami stoi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
psi... ja się nie stresuje już bo wybrałam bratu pieska 😁 dzwoniłam pare minut temu do gościa i w sobote po niego pojedziemy 😁 i do niedzieli będzie u nas z moim bratem a w niedziele jedziemy razem dom mojej mamy 😁


I tyle czasu Cie tu na brzuszku nie bedzie 😞


20 wpadne na chwile bo będe musiała zjechać specjalnie do ginekologa i wpadne do domku zobaczyć co słychać 😁 a tak masz przecież komórke 🙂



nono hehehe... moja jak sie rozpycha jak dzik:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
haha mój tak samo z chrzesniakiem robi do teraz hahaha...
KASIA tez nie lubie jak ktos przychodzi a tu suszara deska do prasowania czy nieumyte gary...


jeszcze nie ale jak się urodzi mała Foka to będzie od cholery naczyń,kupa kurzu... Ola w koszulce całej od mleka,włos każdy w inną strone a w oczach objaw szaleństwa i rozpaczy 🤪


mam nadzieje ze mi mój pomoze i rodzina:P znaczy mama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga moja mama mówi, że ja byłam taka sama Ona z łóżka prędzej wychodziła niż do niego weszła bo nie mogła uleżeć a jak się urodziłam to złote dziecko byłam- budziłam się na jedzenie i jak miałam mokro. Później dopiero wyszedł diabeł mi z tyłka ale to już w etapie piaskownicy 🙂 A Mała wczoraj 3 w nocy tak mi dała popalić i obkopała mi tak żebra, aż zły w oczach miałam tak bolało 😮 🤪 Szalona ta moja córka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Aga moja mama mówi, że ja byłam taka sama Ona z łóżka prędzej wychodziła niż do niego weszła bo nie mogła uleżeć a jak się urodziłam to złote dziecko byłam- budziłam się na jedzenie i jak miałam mokro. Później dopiero wyszedł diabeł mi z tyłka ale to już w etapie piaskownicy 🙂 A Mała wczoraj 3 w nocy tak mi dała popalić i obkopała mi tak żebra, aż zły w oczach miałam tak bolało 😮 🤪 Szalona ta moja córka 🙃


te Alicje wsyzstkie takie szalone jak dziko-foki hahahaha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziękuję Ci bardzo 🙂 🙂 no to nie będę się tym zamartwiać ze do szkoły takowej nie uczęszczałam.
macie już kupione dla dzidziusia wszystko? łóżeczko,ciuszki, kosmetyki itd.? I dla siebie wyprawkę do szpitala -bo ja niestety nie , dopiero będę mogla w listopadzie cokolwiek kupić czekam na kasę! ahhhh -może doradzicie co jest potrzebne? bo w tych gazetach to tak wiele jest rzeczy,ze 2 duże torby to za mało by się spakować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...