Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie nadrobiłam, mała mi nie daje, ale powiem tak gin mnie zoabczyła, zapytała czemu tak źle wyglądam i na koniec powiedziała " żadko to mówie ale Tobie nie wskazane jest karmić piersią" powiedziała, ze wyglądam jakbym chora była, że dużo mnie ubyło i blada jak trup jestem, a i zbadała mnie, mam parszywą blizną - nieładnie mnie zszyli, dwa mam uczulenie na tą nić co mnie szyli, powinnam była być szyta normalną a co w związku z tym to po 3 mam zajebisty stan zapalny,w środku i na zewnątrz bo z blizny się ropa sączy, pełno płynów w środku i wogóle masakra 😞
Kasiu co do twarzy to i tak jest już lepiej niż było, aż mi sie zacieki zrobiły, gin powiedziała że to normalne jak ktoś jest tak zrypany to wzrasta hormon stresu i wykwity na buzi mur beton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aaaaaaaaaaa Maja ma 13 tygodni + 2 tyg bo urodziła się w 38t.c. to wychodzi 15 czyli ma skok rozwojowy 🤢 może dla tego dziś tak szalała... 🤢


Mini a moja sie urodziła w 38+6 czyli prawie w 39 tygodniu więc muszę dodać 1 tydzień do tego ile ma teraz, tak?? Kurde bo nie kumam chyba 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img560.imageshack.us/i/cimg1492u.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/9832/cimg1492u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Żeby nie było bo się przyznaję !! MAM SENTYMENT DO KRÓW 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Laski nie macie co po nocy robić 🤪 🤪 🤪
Agata ładna fryzurka 🙂,wiesz ja myślę,że byłybyście z Zosią o wiele szczęśliwsze gdybyś karmiła butelką,Ty się męczysz,małą złości 😞,wiedzisz nawet lekarka Ci to mówi
Kasia ślicznie z Alusią wyglądacie 🙂,ja bym nie dała rady na takich szpilach 🤪,u mnie to tylko adidasy i baleriny,latem sandały i japonki 😁,nie mogę z moim kręgosłupem chodzićna obcasach,zresztą nogi bym połamała 😞
U nas noc taka,ze Sebuś obudził się po 1(od 19),Oskar się przebudzął i do niego chodziłam z 5 razy 😞,chybakolejny ząbek wychodzi,wstaliśmy wszyscy po 5,jedzonko,leki,witaminki,Sebuś śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
hejka 🙂
Laski nie macie co po nocy robić 🤪 🤪 🤪
Agata ładna fryzurka 🙂,wiesz ja myślę,że byłybyście z Zosią o wiele szczęśliwsze gdybyś karmiła butelką,Ty się męczysz,małą złości 😞,wiedzisz nawet lekarka Ci to mówi
Kasia ślicznie z Alusią wyglądacie 🙂,ja bym nie dała rady na takich szpilach 🤪,u mnie to tylko adidasy i baleriny,latem sandały i japonki 😁,nie mogę z moim kręgosłupem chodzićna obcasach,zresztą nogi bym połamała 😞
U nas noc taka,ze Sebuś obudził się po 1(od 19),Oskar się przebudzął i do niego chodziłam z 5 razy 😞,chybakolejny ząbek wychodzi,wstaliśmy wszyscy po 5,jedzonko,leki,witaminki,Sebuś śpi.

no i przechodze, w dzien zjadła z 40 na wioeczór 40 wiecej niechciała a za 15 minut cyca chciala butelka pluła i tak cała noc pluła, nad ranem znowu pluła, dałam jej cyc 3 razy pociagneła i znowu zła i glodna i tak od 5 po kilka pociagniec a no i zygał♫a okropnie 😞
gin mówi ze ona jak ja boli niechce cyca wtedy woli butelke bo ona kojarzy ze cyc to ból (bo najada sie łapczywie wiecej powietrza niz mleka i ja boli io niedojada i znowu płacze ze głodna a zoładek boli)
teraz spi na rekach a ja nie mam jak sniadania jesc a jeszcze leki, dostałam macmirol, kto stosował to wie jakie to delicje...dobrze ze mi troche wkładów poporodowyxh zostało, jakas masc co smarowac rekawiczka trzeba zeby sie nie zabarwic i zniszczyc, czopki antybiotyk do ust i płyn do higieny intymnej o ten http://www.i-apteka.pl/product-pol-2854-PLIVAFem-B-zel-do-hig-intymnej-100ml.html powiedziała ze dopóki karmie to lepiej tem uzywac niz z aa bo z powodu karmienia ph sie zmienia i jakis składników duzo trzeba i ten to ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata ale widać postępy jakieś są,bo Zosia coś zaczyna jeść z butli,zobaczysz,że z każdym dniem będzie lepiej.Z tym karmieniem to racja,mała się złości i przez to łyka powietrze,wtedy boli ją brzuszek 😞,takie błędne koło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Melduje sie ... Moja lezy na macie i szaleje ale ide do niej sie z nia pobawic ja po sniadanku dzisiaj znow pieknie slonecznie... Hihihi milego dnia tylko za duzo paczkow i innych tlustych wypiekow nie najedzcie sie bo pekniecie hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, u nas piekna noc, Pawelek zasnal przed 20 i obudzil sie o 4 🤪 a potem o 7.30, teraz gada do misiow w karuzelce 🙂 ogladalam zdjecia - Sebus sliczny! jakie ma oczy! Agatka - dobrze, ze poszlas do gin, bo to nie ma co - i dala Ci rozne leki, ja macmiror stosowalam i poza tym, ze brudzi jest naprawde skuteczny. Kasia - wow jakie szpilki, ja to do 7 cm najlepiejm potem juz nie umiem 🙂 u ans dzis znow piekna pogoda, wiec pojdziemy na pewno na spacer, a potem przychodzi kolezanka, acha wrzucam Wam jeszcze zdjecie sprzed 2 dni 🙂 jak widzicie, jezyk wystawia w standardzie 🙂Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki słodziak 🙂radosny 🙂
małyje i zarazpolowanie na...mocz,znowu czekanie z pojemnikiem i łapanie 😁

od jutra teściowa będzie na kilka dni...mam nadzieję,że się nie pozabijamy,ale jest załamana i ją namówiłam(jej facet zmarł przedwczoraj)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Zboczuchy 🙂
Zamiast spać, to na brzuchu siedzą 😜
Pawełek wystawia język, ale jak słodko i uroczo 😁 Mały podrywacz rośnie 😁
Aga, miałam Ciebie spytać, o co chodzi w tym klubie mam i czemu tak mało osób było?? Ja myślałam, że z 50 osób to przynajmniej będzie 😉
Pigi, Twoje gacie z krowami i tak się nie umywają do moich świecących 🙃 🙃 Pamiętajcie, że mam dwie pary, jak są jakieś chętne to licytację zrobimy hahaha 😁
Nie ma Sylwii, Kasi, Gosi... kogoś jeszcze pewnie pominęłam. Gdzie się szlajacie?? 😉
Aga, ja też mam koleżankę, rodzi na dniach i ja się tym ekscytuję, jakbym ja rodziła 🤪 🤪 Od razu mi się przypomina 😁
Agata, to spierdolili Ci robotę ... 😠 😠 Konowały 😠 😠 Oby wszystko ładnie się pogoiło 😘 😘 Zobaczysz, pomęczysz się z butlą i Zosia sama zrozumie, że butelka dla niej najlepsza i zobaczysz o ile łatwiej Wam będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piękne 🤪
Kurde nie mam czasu 😞 Nawet nie mogę Was nadrobić 😠.
Wczoraj rano prałam i prasowałam i nagle zadzwoniła Tomka siostra że sie do nas wybiera , siedziała do 16, po czym przyjechali brat Tomka z żoną 😮. Siedzieli do 20. A pózniej kolacja, do pracy i szkoły kanapki , zajęcie się Olą , kąpiel i łóżko 😮
A dziś muszę posprzątać , obiad zrobić,z Olą na spacer i ma przyjechać szwagierka robić zemną faworki 😮- bo ona nie potrafi i chciała zobaczyć , więc znów cały dzień zajęty 🥴.
A w sobotę mamy gości więc jutro muszę naszykować to i owo, och ciężka sprawa 🤢
A zdjęcie zrobię mojemu mundurowemu 😉i wstawię 🤪
No to miłego dnia babeczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Cześć Zboczuchy 🙂
Zamiast spać, to na brzuchu siedzą 😜
Pawełek wystawia język, ale jak słodko i uroczo 😁 Mały podrywacz rośnie 😁
Aga, miałam Ciebie spytać, o co chodzi w tym klubie mam i czemu tak mało osób było?? Ja myślałam, że z 50 osób to przynajmniej będzie 😉


Hmm, nie wiem czemu było tylko tyle mam, to trzeba się zapisać wczesniej, moze nie przychodza, ale tez sala nie byla duza. No i w Warszawie jest sporo takich klubow, sa tez w paru miestach i mozna zalozyc, moze chcecie 🙂 http://www.klubmam.org/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=60. To takie miejsce spotkan, sa rozne tematy co tydzien, przychodzi sie, jest jakas prowadzaca, czasem wyklad, czasem warsztaty i mozna pogadac, dzieci chodzą sobie. Calkiem fajne 🙂
A ja Pawełka wystawilam na balkon i spi, potem z nim jeszcze wyjde, a tak sie smiał, ze myslalam, ze nie zasnie, ale padł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Wpadłam do was bo myślałam że mój Aniołek wreszcie zasnął, ale już słyszę że jednak nie śpi 🙂 🙂Dałam mu smoczek więc może jeszcze zaśnie, albo przynajmniej pogada z maskotkami 😉
Ostatnio zawsze jak rano wstaje to gada ze mną że hoho i śmieję się w głos i wogóle taki wesoły, więc chyba dobrze śpi i wstaje dlatego taki zadowolony 🙂 Jak wstanie to spacerek ruszamy, spalać śniadanko 🙂
Chciałam wstawić wam fotki jakieś ale po przeprowadzce nie mogę kabla USB więc wstawię jak znajdę, jeszcze nie wszystko jest rozpakowane bo na różne meble jeszcze czekamy, więc jeden pokój to przechowalnia kartonów na razie 😉 Ale jutro już ma przyjść zestaw do sypialni... nareszcie moje łóżeczko 😉 🙂 🙂 Ale jeszcze na nim nie po śpię bo jutro wyjeżdżamy 🙂
Może dziś wreszcie po południu na zakupy się wybierzemy rodzinnie 🙂 bo nawet jeszcze od porodu nie miałam kiedy sobie nawet jednego ciucha kupić, a w końcu trzeba się ogarnąć. Włosy już ufarbowałam, a raczej mąż mi ufarbował, do fryzjera pójdę tam u moich rodziców bo mam tam zaufanego, a miałam takie odrosty, że musiałam męża skusić na farbowanie 🙂 🙂 Ale on ma wprawę bo już chyba z 6 raz mi farbował 🙂 Dobra teraz was po nadrabiam bo Kajtek cicho jest więc pewnie zasnął, lecę sprawdzę i wracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się cieszę...Sebuś podniósł główkę na macie,kilkarazy...udało się fotkę zrobić 😁
[URL=http://img27.imageshack.us/i/zdjcie0761.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1991/zdjcie0761.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...