Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Aga dobra żona z Ciebie 😁
Wiesz co myślę, że z tą szyjką nie będzie tak źle moja też tak robi. Musisz to ćwiczyć sama żeby nie dopuścić do rehabilitacji. Podobno tak robi większość dzieci 🙂


bardzo dobra 😉
kręcz szyjny, nie kurcz 🙂 właśnie szukam jakiś ćwiczeń, bo nie wiem jakie robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia no końcu ktoś a raczej coś za Ciebie pozmywa ha ha 😁 Ja osobiście lubię zmywać więc nie wiem jak bym się czuła w obecności zmywarki 😜 A u mnie jest taki problem z seksem że to ja nie chcę a on bardzo! Ja jakoś nie mam ochoty i nadal jestem aseksualna 😁 Nina nadrobiła i się zmyła ale pewnie do nas jeszcze dzisiaj zajrzy 😉 Co do kłótni w obecności teściowej to ja co prawda nie krzyczę ale daję do zrozumienia że coś mi się nie podoba i Rafał na to przystaje 😉 Twierdzi, ze filozofuję i nie chce mnie słuchać więc się zgadza ha ha. Zresztą ja zawsze mam rację 😁 😁 😁 - no może prawie zawsze 😜 Nigdy nie zrobił mi awantury ani głosu nie podniósł przy kimkolwiek- za to mi nerwy puszczają 😮 Aga Ty mnie nie strasz z tą główką bo Gabi też przekrzywia czasami i obawiam się trochę. Pediatra mówiła, ze to normalne i jeśli samo nie minie do 5 miesiąca to dziecku taki kołnierz zakładają. No ale ile lekarzy tyle teorii 🙃 Daj znać jak będziecie po usg 🙂 A ogólnie to dzisiaj GOTHIKA leci w TV więc chętnie obejrzę bo dawno tego nie widziałam 🙂 Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty Aga Twoja Zmywarka to już w ogóle full wypas bo jedną częścią myje naczynia a drugą Ty możesz sobie zęby wyszczotkować hahahaha 😁
Ja też na raty ale odkurzałam i prasowałam i robiłam obiad. Sprzątałam na meblach i sanitaria myłam wczoraj na szczęście a więc dzisiaj już nie musiałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ty Krowa zrobiłaś coś z włosami ??

a czemu?? nie mam tak jak miałam,robiłam na koniec stycznia...


Ładnie wyglądasz jak Krowa po SPA 😁

Cieniowałam i pasemka 😁 no i tapicerke dałam do czyszczenia,bo już muchy sie lepiły 😁 🤪

Ty sobie lepiej zawieszenie wymień 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja!
Mini23 🙂 jakie Twoje córcie są podobne! 😁
sorry, że wtrącam ale kliknęło mi się na Wasz wątek i akurat takie fajnie zdjęcie 😁 😁

Kasia a Twoja Ala przesłodka 🙂 az chce się mieć dziewuszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Aga córeczki jak bliźniaczki,tylko Oliwka ma większe oczy i bosko wygląda w tych kolczykach 🙂,śliczny avatar 🙂,a Oliwka na tym zdjęciu na dworze nie podobna,nie poznałanym jej
Aga i dobrze,że z mężem nie gadasz,niepowinien na Ciebie krzyczeć 😠,a to najgorsze bo Ty się odezwiesz a jego rodzina zaraz wsiądzie naCiebie 😞
Aga idź z Pawełkiem do neurologa i w razie czego na ćwiczenia pójdziecie...zoacz ja tak się martwiłam,poćwiczyłam z małym 12,5 tyg i podnosi główkę,także się nie martw 🙂
Ja tak na 😠 zdj zauważyłam,że Kasi Alicja jest zawsze bardziejprzekrzywiona w jedną stronę,mój też tak miał,ale ciągle go kłsdłam na drugą i jest ok 🙂
Wiecie Sebuś superwielkinie jest,ale waży 5720 tyle co Oskar jak miał 4 miesiące 🤪 i ma 65 cm a Oskar miał 60 🤪...chyba Oskar będzie za mną aSebuś za mężem 😜

Oskar od dziśbez smoka,jeszcze tylko na góra 2 noce...będzie sajgon,właśnie znalazł uciętego i ogląda go z przejęciem 😮,mam adzieję,że mąż się nie złamie 🤨
od dziś teściowa i mamy codziennie lekarzy,więc mało czasubędę miała ale postaram się zajrzeć 🙂

zapomniałam co jeszczechciałam pisać 🤨
miłego weekendu laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
U mnie noc to była porażka 🤔 Ala ma ten skok 😠 Zasneła o 20 ale nie spała od 4 do prawie 8 rano a ja musiałam przez to spać na kanapie bo usypiała tylko we wózku i musiałam Ją bujać !! 😮 😠 Teraz ledwo siedzę, ale zrobiłam sobie już kawkę i nawet lodówkę umyłam i już gotuję jarzynową zupkę 😁 Później tylko odkurzę 🙂 Z mężem wczoraj sobie wszystko ,,wyjaśniliśmy,, aż dwa razy hahaha 😁 😁
Aduś to fakt Ala się przekrzywia, ale też z Nią ćwiczę i mój Mariusz jak jest w domu to też z Nią ćwiczy. Tylko, że moja Ala ma tak, że kilka dni leży tak później Jej się odwidzi i leży już inaczej ma swoje czasowe upodobania 🙂 Lekarz powiedział, że to normalne i świadczy o dobrze rozwijającym się kręgosłupie, ale muszę to ćwiczyć 🙂
U mnie też brzydko 🤔 Pewnie będzie padać 🤔 A Mariusz dzisiaj na noc do pracy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😉 ale jestem wkurw.... 😠 tesciowie nie przyjda na chrzciny bo nas w dupie maja!!!! na dodatek zadzwonili do mojej matki z pretensjami ze ja meza nie karmie ze obiady po robocie sam sobie robi ze w nocy musi wstawac do malego i dla tego rozwala auta!!! 😮 😠 🤪 debile nie mam slow do nich. Ciśnienie to mam chyba 220!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Renatka !!
A czemu na chrzest nie przyjdą ??
Nie martw się ja mam teściowa taką samą teść tez był podły ale zmarł teraz w grudniu. Ja bym mogła o mojej teściowej książkę napisać i na 100% był by to bestseler !!
Musisz pogadać z mężem żeby ich utemperował i żeby przestali się wpierdzielać w wasze życie !!
Jak Maluszek się chowa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A super się chowa 🙂 wesoły uśmiechnięty 🙂 był ważony 1,5 tyg temu miał 6200g, we wtorek dopiero idziemy na szczepienie aż się boję 🤨 w środę byliśmy na bioderkach też wszystko oki tylko że od 2 dni niestety robi twarde kupki jak plastelina na dodatek zielone ale to po zmianie mleka na sojowe chyba mu nie sluży 🤨 zobaczymy co powie pediatra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie, że Maluszek zdrowy Renatka 🙂
Teściów nie słuchajcie oboje Twój mąż też nie może bo w końcu doprowadzą do Waszej rozłąki tak będą mącić. Moi próbowali to jak Mariusz się od nich odłączył to Go teściowa wydziedziczyć chciała i się Go wyrzekła !! 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale jestem padnięta, mała daje w kość, już nie wiem co myśleć czy ją boli czy się wygina bo się denerwuje, jest nerus, dzisiaj ją na przetrzymanie próbowałam wziaść bo się darła i na ręce, na prosto i chodzić, nie pozwoliła ani na chwile stanąc, na leżąco na rękach też nie mogła być, i jak to tłumaczyć?? jak była tak jak chciała uśmiechała się gaworzyła a jak tylko ja zmieniałam pozycje albo stawałam dostawała histeri, pręzyła się wyginała, krzyczała aż głos traciła taki skrzek z niej szed pięści zaciskała i się czerwona robiła, wyglądała jak dziecko które dostaje hosteri, tylko czy 2 miesięczne dziecko może dostawać histeri??i skąd mam wiedzieć czy to ból czy humory?? cały dzień noszenie, nic nie jadłam, dopiero niedawno Paweł ją wziął na chwile to zjadłam i wypiłam, ale ona czadu dalej dawała,chyba że ją huśtał..
Nawet bieguny jej przyczepiliśmy ale ma je w d....alekim poważaniu,
Co do badań przesiewowych to pic na wode, mi w szpitalu powiedzieli że jeśli była jakaś wada w rodzinie to bezapelacyjnie musze isc do poradni audiologicznej bo często się zdarza że tu wychodzi ok a potem się okazuje że jest wada, albo u nich nie wychodzi czyli coś nie tak ze słuchem a okazuje się że ok, naszej małej wyszły ok badania, ale prawe uszko dopiero trzecim razem wyszło, kuzynce Zosi nie wyszło wogóle, teraz robili badanie abr czy jakoś tak i wyszedł jej niedosłuch 90decybeli na oba uszka a to głęboki niedosłuch i nic więcej im nie powiedzieli , kazali przyjśc za jakiś czas jeszcze raz powtórzyć badania
aga2010 napisał(a):
Agatka - a Zosia guga lub wydaje jakies dzwieki? bo jesli tak, to na pewno slyszy.

niestety to tak nie działa, tamta tez guga, ba potrafi nawet zareagować jak słyszy głos mamy, ale tu mi się wydaje że hormony działają, mój Paweł też mało słyszy głównie czyta z ruchu warg, ale na początku jak z Zosia przebywał dużo reagował na jej kwęknięcie bedąc w innym pokoju (a teraz mało z nią czasu spedza i czasem lezy obok niego na łóżku on śpi ona płacze a on nie słyszy) tak jak matka wyostrza sie słuch i myśle że dzieci tak samo reagują na rodziców
Marta ja zużywam 10 pampersów dziennie czasem więcej, ale to dlatego że praktycznie przed/po każdym karmieniu zmieniam bo był kiedyś program Zawitkowskiego o uczeniu na nocnik i mówił ze powinno się jak najczęsciej zmieniać pieluche żeby dziecko nauczyło się i niechciało ze kopką albo siku przy ciele leżeć
Kasiamój by non stop chciał ale ja jak Marta aseksualna jestem 🤪
Kafinkawspółczuje znam ten ból dokładnie, myśmy wczoraj mieli spięcie i mąż poszedł się przejść a ja mu jeszcze że jak dla mnie może nie wracać i że nie dam sobą pomiatać jak jego mama, a potem napisałam sms, ze jak zamierza się na mnie wyładowywać niech napisze to się spakuje i do rana mnie nie będzie, no i przyszedł i przeprosił na szczęście, ale moja teściowa patrzy z dezaprobatą na to jak ja nie jestem "pokorna"
Orzeszekpociesz się ze teściowa to nie rodzina 🙂
AdaTy masz zaklinaczke?? chodzi mi o wersje książkową??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata pociesz się, że nie jesteś sama ! 🤔
Moja od dwóch dni robi to wszystko co Twoja Zosia !
Pręży się, płacze i dostaje takiej histerii, że tak samo aż głos traci tak krzyczy i piszczy. W dzień śpi max. po 5 minut i budzi się z rykiem. Ciągle Jej gdzieś nie wygodnie poleży z 10 minut i płacz. Na rękach tylko na prosto bo jak Ją położę to ryczy. Jeść nie chce. Wczoraj od 10 do 18 w ogóle mi nie jadła 🤨 W nocy zrobiła takie wesołe miasteczko, że rollercoster wymięka !! Ale to na pewno jest skok rozwojowy !!! Bo moja Alusia ogólnie jest bardzo grzeczna i dla mnie takie zachowanie u Niej nie jest normalne 😮 🤨 🤔 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...