Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć KOBIETY 🙂
Dzisiaj NASZE święto, także życzę Wam Wszystkiego Lepszego Od Najlepszego 😁
I żeby każda z Nas miała Dzień Kobiet Od Swojego Mężczyzny Cały ROK 🙂

No proszę, jaka moja synowa elegancka i grzeczniutka 😁 A jej mamusia wyglądała równie pięknie 😘
Miniatura, masz rację, Foka to teraz wyższa pierdolencja, ą ę bułkę przez bibułkę 😉 hahahahah 🤪 🤪 🙃 🙃
Kasiu, już myślałam, że nas opuściłaś, ale jesteś zajęta i masz trochę spraw. Wrzucaj zdjęcia córeczki i to szybko 😁

Miniatura i Pigi- ja tam żadnego dziecka z Wami nie mam- to zdjęcie to fotomontaż i jesteście kłamliwymi bestiami 😠 😠 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Foka, to jest poważna sprawa, tu się nie ma co śmiać. Wkręcają mi dziecko... To właśnie takie Puszczalskie zawsze robią takie numery, tylko że są tak gUpie, że nie wiedzą, że nie można w 3 osoby zrobić dziecka, tylko w 2...
A moje rozczochranie to wynika z innego powodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Foka, to jest poważna sprawa, tu się nie ma co śmiać. Wkręcają mi dziecko... To właśnie takie Puszczalskie zawsze robią takie numery, tylko że są tak gUpie, że nie wiedzą, że nie można w 3 osoby zrobić dziecka, tylko w 2...
A moje rozczochranie to wynika z innego powodu 😉


hahaha 😁
wiesz one cały czas myśla i zyją tym że dzieci w kapuscie sie znajduje wiec musisz im wybaczyć 😁 tylko ciiii nie mów im ze ci powiedziałam 😁

a to dzxiecko ukradły napewno sprzed sklepu jakiegos z wózka i teraz kase chcom wyłudzic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu, gdzie tam z wózka!! One na porodówkę poleciały, żeby ukraść!! Udawały położne i odbierały poród, niby szły umyć i zważyć dziecko, a tak naprawdę uciekały z dzieckiem do domu. O tym już głośno w całym kraju jest, bo to nie pierwsze dziecko. . . Na takim patencie działają, a potem jeszcze szukają głąbów do płacenia alimentów. One są cwańsze niż ładniejsze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Olu, gdzie tam z wózka!! One na porodówkę poleciały, żeby ukraść!! Udawały położne i odbierały poród, niby szły umyć i zważyć dziecko, a tak naprawdę uciekały z dzieckiem do domu. O tym już głośno w całym kraju jest, bo to nie pierwsze dziecko. . . Na takim patencie działają, a potem jeszcze szukają głąbów do płacenia alimentów. One są cwańsze niż ładniejsze 🤪


nie przejmuj sie zrobisz dna i bedzie wszystko wiadomo... ale wiesz współczuje jak siedziec pójdą.... znaczy sie współkczuje współwięzniarką... wes wytrzymaj z takimi 24h na dobe 😮 🤪 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc tak :
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH PIĘKNYCH PAŃ Z OKAZJI DNIA KOBIET 🙂 🙂 🙂 🙂
Aga Mini Nina ma rację wyślij mała na casting , ona jest śliczna i na pewno zagrała by w niejednej reklamie 😉
Aga Pawełek bardzo śliczny chłopiec - przystojniak z niego wyrośnie 🤪
Ola Alicja pięknie wyglądała w dniu chrztu, a Ty oczywiście tes ślicznien się prezentowałaś 😉. No to zazdroszczę że Twoja prababcia jeszcze żyje. Jest nadzieja że i Ty doczekasz się pra a nawet praprawnuków 🤪
Martuś moje zdanie na temat mieszkania jest takie : szkoda kasy na wynajęcie (dorabiać obcych ludzi) , ja na Twoim miejscu bym zapisała się na TBS i czekała. A może w miedzy czasie coś by się Wam trafiło w atrakcyjnej cenie i udało by się zaciągnąć kredyt . No ale decyzja należy do Was... Ja mogę tylko życzyć powodzenia 😉
Kasiu to masz trochę załatwiania aby do Polski przylecieć z dzieckiem 😮
Co jeszcze miałam napisać ?????? Aaaaa Mini dam fotę mojego żołnierza - goryla hahahahaha. Jak tylko się ubierze w mundur , ale to penie przed samym szkoleniem - pod koniec marca 😞, i zostaniemy same, tylko na weekendy Tomek będzie przyjeżdzał do domu 😞
No jesteście szalone 🤪 🤪 🤪 🤪 Nawet dzieci robicie we trójkę hahaha trzeba to naglosnić może kasy zarobicie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się:P
u ortopedy nakontroli ok z Sebusiem
ale jest z nim armagedon 😞,marudny,płacze,nie chce jeść,spać 🤨...kurcze albo skok albo dziąsła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny moze mi poradzice 🙂
moja Oliwka od 2 dni jest marudna, ttak jak po szczepienu(ale szczepienia nie było) nie usmiecha sie , nie chce bawic no i kupki nie ma tylko jakies malenstwo 😞 wczoraj dzis nic (karmie piersia) ale brzuszek ma miekki i dupka lużna, duzo spi wiecej niz normalnie, temperatury nie ma 😞 czasem bez powodu wybucha płaczem 😞 kurcze nie wiem co jej może byc no i ciagle łaki wkłąda do buzi i slini sie mozliwe ze u 2 miesiecznego dziecka zabki ida?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
robaczek-25 napisał(a):
czesc dziewczyny moze mi poradzice 🙂
moja Oliwka od 2 dni jest marudna, ttak jak po szczepienu(ale szczepienia nie było) nie usmiecha sie , nie chce bawic no i kupki nie ma tylko jakies malenstwo 😞 wczoraj dzis nic (karmie piersia) ale brzuszek ma miekki i dupka lużna, duzo spi wiecej niz normalnie, temperatury nie ma 😞 czasem bez powodu wybucha płaczem 😞 kurcze nie wiem co jej może byc no i ciagle łaki wkłąda do buzi i slini sie mozliwe ze u 2 miesiecznego dziecka zabki ida?

A slyszałaś o skokach rozwojowych u dzieci ???? Może to wlaśnie to dokucza twojemu dziecku. A ząbki ??? Zdarza się że dwu miesięczne dziecko może zacząć ząbkowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...