Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwuś 100 lat , najlepszego 🤪 🤪 🤪
Mam pytanie. Czy Wasze dzieci też mają jeszcze nie wygojoną szczepionkę , tą robioną po urodzeniu w szpitalu ??? Moja Ola cały czas ma troszkę czerwoną i z ropką , dwa razy już jej pękła i ropka się wylałą i znów ma 🥴
Ninka noooo Ty uważaj z brzuszkami , po cesarce trzeba trochę odczekać na takie cwiczenia. Rowerek jest też na brzuch, jak nie masz stacjinarnego to kładz się na pleckach i i w powietrzu jedz 😁 😁 😁
Idę się umalować i nakarmić moją głodóweczkę 🤪 apropo moja Olka odzyskała apetyt 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, na 12 wybieram się do szpitala, gdzie przyjmuje doradca laktacyjny, żeby spojrzał na tą moją pierś...jest moim zdaniem lepiej, ale się wybiore, bo ta goraczka nocna mnie jednak oslabila i nadal jest czerwona...najgorzej, ze musze targac Pawelka, bo nie ma z nim kto zostac 😞 dam znac po. A Pawelek ma ciemna karnacje, bardziej po moim mezu 🙂 Wszystkiego najlepszego dla Sylwi!! Gosia - u mnie wygojona ranka po szczepieniu, w ogole sie nie papral; Kasia - podziwiam, ze chcez byc przy porodzie, ja bym nie dala rady psychiczne 😉 ide zrobic oklad...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Oskar wstał z pokrzywką 😠 😞...jak wyjdzie bardziej to znów szpital 😠...ja jużnie daję rady
Sebuś aniołek

Aduś a czemu on wiecznie ma tą pokrzywkę ???? Już od jakiegos czasu się z niż męczycie 😞
No Kasia ja też gratuluję odwagi, być przy porodzie. Ja chyba bym się nie sprawdziła jako wsparcie dla rodzącej 🤪 Myślę że bym uciekła hahaha.
Ja zaraz lecę do dentysty - boję się 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
A dzisiaj Nasza Sylwia ma urodzinki - Wszystkiego Najlepszego

hhihi sprzedałam ją 😁


też zobaczyłam na nk
Sylwia wszystkiego najlepszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Oskar wstał z pokrzywką 😠 😞...jak wyjdzie bardziej to znów szpital 😠...ja jużnie daję rady
Sebuś aniołek

Aduś a czemu on wiecznie ma tą pokrzywkę ???? Już od jakiegos czasu się z niż męczycie 😞
No Kasia ja też gratuluję odwagi, być przy porodzie. Ja chyba bym się nie sprawdziła jako wsparcie dla rodzącej 🤪 Myślę że bym uciekła hahaha.
Ja zaraz lecę do dentysty - boję się 🤢


nie wiem,podejrzewam skazę,bo teraz mu wyszło pojogurcie,który dała mu dietetyczka w szpitalu,w piątek też jadł jogurt i w niedzielę go wysypało strasznie,dlatego szpital 😞
pobrali mu krew na IgE,celiakię i toksycharozę,wyniki za ok.2 tyg.,testy wlipcu...i teraz tak k...będziemy ciągle coparę dni w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Guły 😁 😁 😘
SYLWIA STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
U mnie noc ładna. Teraz Ala buja się w bójaczce 😁 😁
A ja muszę sobie kawę walnąć 😁
Wiecie nie wiem czy przy samym porodzie będę, ale na pewno do samego porodu będę Ją wspierać poza tym Ona nie ma wykupionej sali do porodu rodzinnego także będzie rodzić na ogólnej a tam nikt z bliskich chyba nie może być. Nie wiem, nie znam się na zasadach polskich do końca bo sama rodziłam w Anglii. Ja jestem bardzo mocna psychicznie i wiem, że spokojnie dam rade z opanowaniem Ją wspierać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Wszystkiego naj Sylwia 🙂 Widzę że nie próżnujecie 130 stron to za dużo do nadrobienia.... 🤔 Szymonek jak spał od 20 do 4 rano zjadł i pobudka o 7-8 tak teraz budzi się co 4 godziny i 6.30 wyspany.... 🤨 już się przyzwyczaiłam do przespanych nocek a tu dupa... znowu pobudki 🙃 hehe uroki macierzyństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty Krowa to w Polsce jest Was więcej Krów ?? 😁 😁 😁
Renatka za rzadko do Nas zaglądasz i dlatego masz tyle do nadrabiania 😉
Ja zaraz dam Wam fotkę mojego bukietu z żonkili 🙂 Tutaj w Anglii rosną na trawie przy chodnikach i ulicach w nawet samym centrum miasta !! Przepięknym widok !!!!!!!! 🤪 🤪 A jaki zapach !! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂 widziala mnie ta babka i mowi, ze o wiele lepiej, juz nie jest takie twarde - to zastoj przez to, ze sie naprodukowalo tyle, ale juz normalnie leci tylko czerwona plama zostala i bolesna; Aga - robilam oklady w nocy zimne, zreszta ta babka mi powiedziala, ze jak tak wysoka goraczka to nie robic cieplych, tylko masowac delikatnie i potem zimny oklad, najlepiej z kapusty; i kazala brac ibuprom co 6 godz (lepsze niz apap, bo przeciwzapalne) Ada - Ty biedna jestes, moze Oskarkowi sie nie pogorszy z ta wysypka/. Ja chyba sie poloze, a Maly na balkonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Orzeszek napisał(a):
Bo ja u siebie nie mam neta tylko jak jestem u rodziców to wpadam 😉

Renata może mały ma skok rozwojowy?? Moja Maja też ostatnio mi takie numery robiła ze spaniem 😁

myślę że nie bo normalnie się zachowuje uśmiechnięty, dobrze śpi, rozmowny 😉 zobaczymy może dopiero się zaczyna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety butelką od samego początku, choć mleka miałam wystarczająco... do tej pory coś jeszcze mam 🤪 Jest na Isomilu gdzieś od mies bo ma skazę białkową.... nie wiem tylko dlaczego co jakiś czas wychodzą mu krostki na czole jak wcześniej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, bukiet jest piękny i wyglądają jak sztuczne 🤪 🤪 U nas to zapomnij, dopiero przebiśniegów się parę pokazało 😜
My już po szczepieniu, mały płakał, ja się trzymałam, ale już za nami 😁
W przychodni matka wołała do dziecka ............... Brajanku!! 😮 😮 Ludzie powariowali z tymi Kevinkami, Jessicami... 😮 😮 Swoją drogą ciekawe jaka jest pisownia 😜 Brian, czy spolszczony Brajan 🤪 🤪 😮 😮 aaaaaaa myślałam, że na podłogę upadnę ze śmiechu 😉
A jaki numer zrobiłam w przychodni. Pielęgniarka pyta się mnie, czy Łukasz ma rodzeństwo, a ja: Nie!! a po chwili: Przepraszam, ma! hahahahah 🤪 🤪 🙃 🙃 Chyba nie muszę mówić, że spojrzała na mnie jak na idiotkę łahahahaha 😁
Ale nie chciało mi się już mówić, że przyrodnie 😜
Łukasz waży 7200g, a ja myślałam że 8 kg waży 😜 Lekarz mnie uspokoił, mówił że mieści się w normie, a na cycu to może być i kwadratowy 🤪 🤪 🤢 🤢
I była jeszcze babka z półrocznym dzieckiem i z Łukaszem wyglądali identycznie wzrostem i wagą 😮 😮 Czyli idzie w tatusia... 😉
A gdzie się podziewacie Sarenki....?? 😁 hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Jestem już , dentystka nie zrobiła mi jeszcze zęba we wtorek znów idę . Obiad juz mam na dwa , trzy dni 🤪 🤪 Mielone usmażyłam i wyszło ich mnóstwo .
Ninka to Łukaszek musi ładnie wyglądać jak był identyczny z pół rocznym dzieckiem 🤪. Dobrze niech rośnie 😉 I jaki zonk z rodzeństwem hahahaha , baba pomyślała że jesteś nie z tego świata hahahaha.
Moja Ola śpi to my z Paulinka coś sobe obejrzymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...