Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć idioDki 🙂
Sylwia, Ty chyba w raju mieszkasz 😮 🤪 🤪 🙂 Ale Ci zazdroszczę 😁
Szymuś zaczął od dwójek hihi 😁 Ja czekam na zdjęcie z pierwszym ząbkiem któregoś dziecka 😁
Justynko, jak wracasz do pracy to jak zamierzasz karmić? Chcesz odciągać swoje mleko?? Ja bym Ci radziła przestawiać córeczkę na butlę, bo z tym może być większy problem. Nie wiadomo, czy będzie chciała ciągnąć z butli, a jak będziesz w pracy, to na słoiczkach tylko nie będzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej czuPki 😜 😜 😜
A ja wczoraj miałam gości :brat z żoną i Tomka brat z żona , i wiecie co ??? Tak sie spili że szok 😁 😁 😁
Miałam taką polewkę że mało co nie narobiłam w gacie 😁 😁 😁 😁 😁 Ja nie piłam bo łapie mnie choróbsko i z Anetą (żona brata Tomka) patrzyłayśmy na pijaków i sikałyśmy ze śmiechu hahahaha. Ona też nie piła bo prowadziła hahaha.
Dziś siedzimy w domu bo pogoda kijowa i ja chora 😞 😞 😞
Pigi Oink Ty tak wyznajesz milość tylko Mućce - tylko. A my co ??? Jak nas nie pokochasz to sie wiecej nie pokazuj 😠 😠 😠 No.
Sylwia ale kapucha pyszna mi wyszła i jeszcze dziś mam na obiad 😜 😜 😜 😁 😁 😁 😁 A widok masz bajeczny - zazdraszczam Ci .Dominiś będzie wychowywał się ze zwierzętami - super 😉 😉 😉
Justyna ja tez od 1 lipca wracam do pracy i wyć mi sie chce 😞 Bo żal zostawiać mi Olę i dobrze mi w domu siedzieć.Ale cóż . Ja też myślę że powinnas przyzwyczaić małą do butli. Możesz podawać jej swoje mleko . I pochwal się swoją córą 🙂 Jakaś fotka 😉
Kurka dzielna jesteś 😉 😉 😉
Moja Olka tak pluje że jednego dnia wszystkie śliniaki moczy 😁 😁 😁 😁 I wyobrazcie sobie że cały czas pluje : eeeeeepfu i przy tym mnóstwo śliny wypycha i sie śmieje 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ona jest takim łobuzem 😮 😮 😮 A wściekać się może cały dzień - nigdy nie ma dość 😁 😁 😁 A jak zobaczy Paule to az pieje hahaha.
Teraz robi sobie kupkę 😁 😁 😁 , więc ide do niej 😉
Miłego dia dziewczęta mONdre 🙂 😁 😁 🤪 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, a nie myślisz, że to przez dokarmianie straciłaś pokarm?? Jak chcesz dalej piersią karmić, to pobudzaj laktację. Może jeszcze się uda.
Ja wczoraj wpadłam na pomysł, by dać Carlosowi butlę na noc 😜 Żeby sprawdzić, czy dłużej pośpi. Popił 20 ml, był zdziwiony i robił wielkie oczy 😉 I nagle foch!! 🙂 🤪 🤪 Wydzierał się, to dałam mu cyca. Oczywiście szczęśliwy jak nie wiem. A ja mu ciach - butlę włożyłam. Ryk jak nie wiem... Już nic nie chciał.... Jak w końcu go uspokoiłam, to dwa podejścia do cyca były, ale w końcu zjadł 🙂 Także jak będę chciała go odstawić, to pewnie będzie problem. No, ale to się okaże.
Czita, nieładnie tak się naśmiewać z Tarzana i jego brata 😜
A Ola to faktycznie łobuziak Olek 😉 Mój tak nie pluje 🙂 Jedynie cmoka ustami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej MOJE WSZYSTKIE KOCHANE !!!!!!!! 😘 😘 😘
Lovciam Was wszystkie Wariatki !!!!
U mnie dobrze 🙂 Pogoda brzydka, ale da się wytrzymać 🙂
Dzisiaj przyjeżdża do mnie siostra cioteczna, która tydzień temu urodziła w pierwszy dzień świąt o 7 rano dziewczynkę i wiecie co ????????????????
BYŁAM PRZY PORODZIE 😁 Odcinałam pępowinę 😁 😁 Przyjechałam do mnie o 23 o 12 w nocy pojechaliśmy do szpitala i byłam z Nią całą noc a mąż siedział na poczekalni bo wolała mnie mieć przy sobie 🙂 Coś niesamowitego widzieć jak się dziecko rodzi i pomagać cierpiącej kobiecie przy porodzie 🙂
Moja Alusia śpi smacznie 🙂 Grzeczna jest kochana taka 🙂
A w ogóle na 3-4 dzień po przyjeździe do Polski płakała strasznie i nie wiedzieliśmy co Jej jest aż wezwałam pogotowie bo krzyczała jakby na ból. Przyjechało pogotowie i powiedzieli , że muszą Ją wziąć do szpitala bo tam jest pediatra. Zabrali Ją i ja też pojechałam porobili Jej badania i na szczęście okazało się, że to tylko zmiana klimatu, otoczenia, strefy czasowej, wody i sam lot tak na Nią wpłynął, że była niespokojna i mogła Ją główka troszkę boleć. Ale wypisałam Ją na własne życzenie ze szpitala bo tam obchodzą się z dziećmi jak w rzeźni 😞 Zabrali Alę na salę zabiegową założyć werflon ( nie wiem po co bo nawet kroplówki nie wymagała 🤔 ). Ala płakała tam, że weszła aż moja mama a one suki trzymały Alę jak zwierzaka !! Jedna za nogi, druga za ręce a trzecia na siłę wbijała werflon !!! 😠 Mama je zbluzgała ja poprawiłam to powiedziały, że one już nic nie będą więcej rodzić na złość bo panikujemy !! 😠 A więc wypisałam Alusie na własne rządanie ze szpitala bo nie było powodu aby tam leżała i na drugi dzień przyszła do niej prywatnie pani doktor i stwierdziła po obadaniu Ali i na podstawie wyników, że jest zdrowiutka jak rybka 🙂
Ale co się na denerwowałam i na płakałam to moje 🤨 😞
Ja mi się uda to wstawię jakąś fotkę, ale od fotografa będą dopiero jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia pytałaś, jaka moja córcia jest duża. Ona urodziła się malutka, bo jak widzę była najmniejsza z wszystkich "forumowych" grudniowych dzieci, miała 2600 i 50. Teraz to jest kawał kobiety, bo ma 7100 i ledwo mieści się w gondoli.

Dziękuję za miłe powitanie, będę często do Was zaglądać. Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Pigi !!!!!!!!!! Miło że do Nas "przepisałaś" a nie tylko do Mućki 😁 😁 😁 😁 😁
Kasia biedna Alusia 😞 najgorsze że czeka Was jeszcze powrót samolotem,ciekawe czy malutka też tak zareaguje na lot 😞 A w szpitalach niestety tak bywa 😠 Pieęgniary nie zawsze są miłe i dobrze traktują pacjentów. A tak maluśkiego pacjenta to powinny wyjątkowo traktować. SUKI WREDNE!!!!!!!
Czekamy na foto małej księżniczki 🤪. Kasiu niestety pogoda się w całej Polsce zchrzaniła 😠
A Łukaszek już cmoka ???? Wyrywa na spacerach już małe laseczki przesyłając im cmoki hahahaha.
Justyna malusią córcię urodziłaś. A czemu taka mała była-wcześniak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
wrocilam z kaya od lekarza, na szczescie nic osluchowo sie nie dzieje. 🙂 potem nadrobie 😉

Pewnie wirus, przeziębienie . A to przez ta pogodę - nie wiadomo jak te dzieci ubrać 🤢 Moja jeszcze ciągnie troszkę noskiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Dominik bedzie wsrod zwierzat wychowywany hehe, ale tez sa minusy np. przed chwila zaganialismy konie bo uciekly z zagrody bo maja nowo zrobiona no i znalazly gdzies szczelinke a mieszkamy przy bardzo ruchliwej drodze wiec to jest niebezpieczne... no i tesciu ma golebie od niedawna, a co za tym idzie ja mam osrany cały taras i parapety!!!! 😠 wiec są jakieś minusy tez...
Nina ja zaczelam dokarmiac bo mialam juz wlasnie coraz mniej pokarmu i mały nie dojadał... z tego faktu, że już nie karmie cieszy się Paweł hihi bo mowi, że cycki wróciły znów do niego 😁
Justyś to faktycznie córcia Ci urosła jak na drożdżach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Justys, witam Cie serdecznie u nas 🙂 jest tu milo i rodzinnie, jak sie juz zapewne zorientowalas 😉
Malutka byla twoja corcia i blyskawicznie nadrobila, wow 🤪
tak Gosiu, pewnie wirus Kaye zlapal, ale strachu sie najadlam przez ostatnie 2 dni, bo ten jej kaszel byl OKROPNY 😠 juz jest duzo lepiej. a bylam u lekarza, bo tu od piatku do wczoraj dluuugi weekend byl, wiec teraz chcialam sie upewnic, czy osluchowo ok. 🙂

Sylwia, piekny widok z okna, ale te srajace golebie faktycznie moga wkurzac 😆 no ale, COS ZA COS 😉

Kasiu, niedobrze, ze Ala zle zniosla podroz, ale moze tym razem bedzie lepiej, trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia z tymi gołębiami to przekichane 🤢 Ale za to jak przyjemnie jest wyjrzeć przez okno i podziwiać konie 😆
Kasia a twój mąż to sam narysował ?????????????????? Jeśli tak to ma facet talent - super 🤪
Ale nudy 😠, pogoda kijowa i siedzimy w domu . Oszaleć można 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 😘
Rysunek piękny !!!!!!!!
Była Siostra z tygodniowym dzieckiem- ale maleństwo 😁
Kiedy nasze dzieciaczki takie były !!!! 🤪 🙃 😆
Aaaaaaa WITAJ JUSTYNKA 😘 😘 😘
Zdjęcia nie dam bo nie mogę na linuxie 🤔 Jak będę spowrotem w UK to dam od razu jakieś fotki i będę już mieć od fotografa to zeskanuje i wrzucę na forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pigi - jesteś naszym bohaterem!! 🙂 Jeszcze nie słyszałam, żeby kobieta była przy porodzie drugiej kobiety 😆 Chyba, że doula, ale to się nie liczy 😜
Kasia - talent to on ma !! Kaya na pewno będzie zdolna - jak ze śpiewaniem jej nie wyjdzie, to będzie malarką 😁
Krova, brzydki avatar, bo tam są trzy brzydaaaaaaaaaaaaaaaale 😁 także nie może być ładny 🙃 🙃
Justynka, zostajesz z nami?? Ale malutka była Twoja córeczka i faktycznie ekspresowo nadrobiła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja i tak duzo napisałam hahaha Foka tylko 🙂 wstawia 😁 😁 😁
A no KATARZYNO ty jesteś bohaterką 😁 😁 😁 😁 Byłaś i widziałas jak na świat dziecko przychodzi , i jeszcze pępowinę ciełaś 😆 Fajnie ja chyba też bym chciała uczestniczyć w tak ogromnym wydarzeniu 🙂
Mućko awatarek fajniusi 🙂 🙂
Kurka a Ty co taka ciekawska jestes ??? Nie wiedziałam że kury takie ciekawskie sa 😮hahahaha.
Justyna własnie dołączasz do grona grudniówek na stałe ??? 😉
Mój Tarzan Olka kąpie 🤪
A u mnie pada ŚNIEG Z DESZCZEM !!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Wiosna phi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No siemka 🙂 Żeby nie było że Was zaniedbuję to weszłam na chwilę przy okazji jak jestem u rodziców 🙂 Kassiak, moja Gabi jak ma katar to często wymiotuje flegmą bo jakoś musi zejść... Oby Kayka jak najszybciej wyzdrowiała 🙂 Sylwia- taki widok z okna to chyba każdy by chciał mieć 😉 No może prawie każdy bo jakieś wyjątki są na pewno 😜 Nina- nasze dzieci kochają cyca, mamy ten sam "problem"... teraz ok ale później to nie wiem jak to będzie jeśli jednak pójdę do pracy...zobaczymy 🙂 Pigi ale miałaś przeżycie- być przy porodzie!! 🤪 Kurczę zobaczyłaś to z innej perspektywy- super 🙂 Swoją drogą łądny cyrk przeżyłaś z Alusią w szpitalu...Ja bym chyba wszystkie piguły z ziemią zrównała jakbym widziała moją córeczkę płaczącą 😠 😞 Dobrze że Alusia zdrowa 🙂 - to najważniejsze! 😉 Justyś to malutka rzeczywiśćie urodziła się kruszynką ale już nadrobiła haha. Mojego męża kuzyna żona urodziła teraz tydzień przed terminem dziewczynkę - 2550 kg i 51 cm 🙂 No ale ona paliła w ciąży i jest bardzo drobna i niska więc swoje to zrobiło 😜 Mini- moja też dwa palce wkłada i ssie hehe, ach te dziewczyny grudniowe to "aparatki" 😜 Lecę do domu na kąpiel bo jestem u rodziców, jutro może w końcu laptopa odbiorę z serwisu 🙂 Dzisiaj ostatni odcinek Usta Usta i trochę mi smutno bo polubiłam ten serial strasznie... No ale fajne seriale szybko się kończą a te beznadziejne trwają po kilka lat...Miłego wieczoru BrzyTkie 😁 🙂 P.S. Pogoda do dupy i nic się nie chce... Justyś fajnie, że do nas dołączyłaś- oby na stałe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...