Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nadrobiłam ale niestety nie wszystko zapamiętałam ☺️
Na początek to Alusia na zdjęciu slodziutka i oczywiście wystrojona w suknię 🤪
Luki to cudny malutki męszczyzna 🤪 Zmienia sie bardzo,bardzo , a oczy ma piękne 😉
Taaa i ja też bym chciała mieć takie zamiłowanie do gotowania. Kasia Pigi zrobiłam kotlety z jajek . Wyszły smaczne ale rzadkie 🤢 Czemu ??????
No i nie wiem co miałam napisać - skleroza 🤪
Kura to jak Kogut wróci to nie będzie Cię na brzuchu bo gonic sie będziesz 😁 😁 😁 🤪
Ja mam Tarzana od dziś w domu na caaaały weekend 🤪. I dziś rano gdy Ola miała drzemkę juz "tego" doświadzczyłam 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
No kochane ja lecEm się szykować i na spacer z córką idę 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu suknia piękna 🙂
A Aga 2010 to w nniedziele wielki dzień Pawełka 🤪 Czekamy na relacje i foto 🤪
I Mućka Maja to super śmieszka. Moja też wiecznie ma uśmiechniętą buzkę i zmarszczony nosek hahaha. Wygląda jak gremlin 😁 😁 😁 😁 😁 I od wtorku zaczęła śpiewać, cieniutkim głosikiem aaaaaaaaa, a w refrenie jest tatatatata, potem znów aaaaaaaaaaa i tak cały czas 😁 😁 😁 😁 😁 😁Kochane te maluchy są 🤪 Aż żal mi ją zostawiać na 9 godzin dziennie 😞 😞 😞 😞 😞
No i Marta koniecznie chcemy troszkę większe mieszkanie bo nie chcemy Oli mieć z nami w pokoju jak będzie starsza - trochę prywatności w nocy chcemy mieć 😁 😁 😁
No to teraz ide 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Kasiu hihi też ją oglądałam dla Ali 😁 Śliczna jest 🙂
Ja daje Bebiko a podobno angielskim jego odpowiednikiem jest Cow&Gate i zacznę od tego chyba, że nie będzie chciała pić to będziemy próbować dalej 🙂 Kaszki też kupujesz angielskie?


kaszki kupuje polskie, angielskich w ogole nie probowalam 😉 polskie i w sumie tylko jak pisalam wczesniej nestle. takie z warzywami, zbozami.... te owocowe z bobovita w ogole jej nie podchodza. 🙂

Gosia, jak to pieknie zabrzmialo - doswiadczylam tego tak magicznie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawałam Ali deserek 🙂
Ja daje Alusi kaszki z BoboVity i bardzo je lubi 🙂 Najbardziej waniliową 😁
Gocha z tego co piszesz to Wy jesteście jacyś seksoholicy !!!! Nic tylko bzykanie Wam w głowie !! 😁 🤪 🙃 No ale szczerze to pozazdrościć takiej namiętności i chęci na częsty seks po tylu latach razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akcja zakończona raczej niepowodzeniem 🤨 Ale Bebiko jej lepiej smakuje niż NAN Pro bo tamten w ogóle wypluwała a to niby trochę piła, co jej do buzi wleciało to połknęła ale suma summarum wypiła raptem 10 ml 😮 Może nie była głodna więc Rafi jak wróci c pracy to jej da butlę 🙂 Kasia mam pytanie, do kotletów z jajek dodajesz bułkę namoczoną we wodzie czy nie musi być???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my byliśmy na spacerze i zakupach, teraz P. śpi, ja jakoś nie umiem z nim spać, mimo, że jestem zmęczona 😞 Kaasia - sukieneczka super; właśnie - w niedziele juz chrzest, na razie zpowiadaja cieplo, ale nie upal, to by było super 🙂 idę robić obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 😉 😉
To teraz tylko Carlito będzie nie ochrzczony, bo Pawełek w te niedzielę i Kayka niebawem 🙂 Hahahaha - magicznie zabrzmiało ??? Nawet nie pomyślałam 😁 😁 😁
Kasia ja tez sie cieszę że właśnie te 10 lat nic między nami nie zmieniło i sie nadal kochamy tak samo 🙂. Mam nadzieje że razem się zestarzejemy 🙂
Ja też już byłam na spacerze z Olusią. Rozmrażam cycki na obiad,ciekawa jestem o ktorej zjemy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Spałyśmy 2,5 godzinki 🙂
Bułka w kotletach musi być ja dodałam bułki tartej 🙂 Gosiu pisałaś, że były rzadkie a mi wyszły normalnie jak mielone z mięsa może nie dałaś bułki albo za mało 🙂
Marta jeśli dawałaś już kiedyś Gabi butlę, ale jeśli później długo tej butli znów nie piła to powinnaś znów dać Jej to samo mleczko. Nie szkodzi, że nr1 ale najpierw powinnaś dać to a później najwyżej pomieszać za dwójką i dopiero samą dwójkę. Nie bez powodu mleko nr2 jest dla starszych dzieci- bo jest mocniejsze a Gabi nie przywykła nawet do nr1. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zaraz Marta bo nie kumam to masz Gabi na cycku czy butli? Czy na tym i na tym bo już się pogubiłam 🙃 Jeśli Gabi miała przerwę w butli to musi się do niej znów przyzwyczaić 🙂 Poza tym myślę, że jak dawałaś Jej kiedyś butle bo powinnaś już dawać cały czas chociaż raz dziennie z mlekiem i wtedy Gabi by się nie odzwyczaiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta karmi Gabi piersią , ale modyfikowane jej dawała chyba żeby ją nauczyć butlą i odstawić od cycka , ale Gabi nie była chętna do butli. Tak chyba było.
Ugotowałam pomidorową z ryżem i Tarzan ją doprawiał tak ją napieprzył 😮 że buzia mnie piecze.
Idę szykować Paulę na bal 🤪
A Kura się nie odzywa bo pewnie swoja kwokę szykuje dla Koguta 😁 😁 😁 😁 😁
A co z Foką 🤢???????? Uciekła z oceanarium ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wkońcu.. net mi się jebie...;/
i laptop zrąbał się to na stackonary wesz lam ale on zamuuuula... jaaa nie nadrobiew as nie ma szans.. ja na wesele jutro 😁

u nas okiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Kasia ma rację z tymi reklamami, że tam pokazują od razu 2 po mleku mamy ale Gabi już dostawała z tego co wynika mleczko nr1. No ja już sama nie wiem, ale się nie wtrącam Marta na pewno wie jak robić żeby Jej dziecko było szczęśliwe 🙂 😁
Moja Ala chce spać, ale się ,,wstydzi,, haha
Ja jutro muszę jechać po pampersy, mleko itp. rzeczy dla Alusi. Jutro już kupię Pampersy nr4 bo nr3 tylko patrzeć jak będą za małe bo niech ma troszkę większe już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...