Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 No to wyjaśniam bo trochę poplątałam 😜 😜 😜
Jak Gabi miała ok 2 miesiąca to dokarmiałam ją BEBIKO i moim mlekiem ale z butli więc umiała pić. Tym czasem pewnego dnia jak miała ok 3 miesięcy nagle się jej odwidziało i zamiast wtedy walczyć to poległam.... Wtedy tylko cyc i koniec. Mini pytałaś czemu..hmm ja generalnie jestem tym bardzo zmęczona, nie mam siły, moje cycki wyglądają jak uszy jamnika ha ha ( 😮 🤢), nie mam ochoty na sex bo jedna ze stref erogennych jest "zajęta" a mi z tym źle. Dzisiaj już miałam taki kryzys że płakałam bo nie mam już siły na to wszystko ale nie smęcę...
Idę na spotkanie z dziewczynami z brzuszkowego forum Kalisza i drugi raz będę siedzieć jak na szpilkach bo nie wiem czy malutka się nie obudzi i nie będzie chciała pić. Wtedy w te pędy i w 10 minut będę w domu.
Ok to tyle 🙂
Gosia to musisz być przejęta tym balem Paulinki 🤪
Mąż przeprowadza akcję butla ale idę już do niej bo nie wytrzymam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Być na sekundU.
Aga dziękuję za życzenia ale ja imieniny mam w pazdzierniku 😁 😁 😁 😁
Ja uważam że może być tak że Marta będzie zmieniała mleka jak rekawiczki zanim Gabi któreś zasmakuje.
My oglądamy sobie film, a Olusia zasypia w łóżeczku 😆
Zajrzę jeszcze do Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kochane moje kobitki :* pamiętacie mnie jeszcze?
Widzę że wasze maleństwa rosną jak na drożdżach i są prześliczne 🙂
szkoda że nie mam tyle czasu żeby móc z wami popisać 😞
Są wakacje a może gdzieś byśmy spotkanie grudnióweczek zrobiły i w realu pogadały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha a moja doi butle jak ta lala 😁 😁 Ale zauważyłam, że chyba bebiko1 jest już za słabe dla Niej bo często woła o mleczko nawet co 2 godziny i wypija 150-180ml. Jutro jadę na zakupy dla Niej to kupię nr2 ale już angielskie bo na polskim idzie zbankrutować w miesiącu wydaje 35funtów na bebiko polskie a na angielskie będę tracić około 16f.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kropeczek !!!
No właśnie zaniedbujesz nas strasznie !!! 😞 A czemu nie masz czasu na brzuszek? Praca? Czy Dziewczyny dają popalić 🙂
No właśnie dużo je i często i tak myślę, że się już bebiko1 nie najada 🤔 Jutro będzie próba nowego mleka !!! 🤪
Moja śpi ale na pewno wstanie i ciekawe kiedy mi później uśnie 🤔 😲 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam na fitness, na abt 🙂 super 😁, choć spociłam sie jak mysz, gorsza kondycja...Pawelek juz od jakiegos czasu ma pampersy 4 (dade uzywalam, ale jak zaczela mi przeciekac bokami - i to siki, to znow wrocilismy do pampersow). jutro chyba sie nie rusze z lozka, bo bede miala zakwasy 🙂. spokojnej nocy, w dzien P. cos pokasływał, mam nadzieje, ze nie bedzie chory...albo on udaje, zeby zwrocic uwage, tak sie zastanawiam czy to mozliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
aaa miałam wam napisac moje dziecko waży 7620 mierzy68cm 😁 zdrowa i fajniutka jest

Majucha jak ją ważyłam vchyba 2 tyg temu miała 7200 i 73 cm 😁
mój długasek mały 😁
a taka maluśka była tylko 54 cm 😁
Ola jak spędzasz w tym roku andrzejki?? 🤪 😁


haha na teneryfie 😁 😁 😁 b ędę obchodzic mojej ma lej roczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Dobra a teraz coś na poważnie?? 😮
wiecie co czasem głupio się czuje że my,tzn nie które z nas są takie bezczelne,np.PIGI,KUra,JA....
bo nie które z was są bardziej dojrzalsze od nas,nie tylko z racji wieku,ale też poważniejsze a my wam na ty,albo na CZITA 🙃 😁 ☺️


gupia:d
lecem bo muszem sie wyspac jutro na weselicho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha Krowa teraz to poszalałaś 😁
A co ja Ci brzydko mówię ?? : Ty KROWO 😁 Przecież to na per pani jest jak dla Ciebie 😁 😁

Powinaś z szacunkiem wyrażac się do starszych a nie jak świnia 😠 😁


Dobrze powiedziałaś DO STARSZYCH hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Foczko udanej zabawy 🤪 🤪 🤪Miałaś suknię pokazać.
Mini co Ty ???????? Na dobrą drogę zeszłaś ??? Co z Tobą???? Ale tylko u nas na foru takie rozmówki sa prowadzone hahaha. Jesteśmy nie wychowane ☺️. A Justyna juz przestał pisać u nas. Ciekawe czemu ???


Może Justynie się nie spodobały Nasze gUpie żarty. Nie każdy musi się odnajdywać w tych klimatach 🙂
Krowa na dobrą drogę??? Chyba dróżkę, która prowadzić do wodopoju z pastwiska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Foczko udanej zabawy 🤪 🤪 🤪Miałaś suknię pokazać.
Mini co Ty ???????? Na dobrą drogę zeszłaś ??? Co z Tobą???? Ale tylko u nas na foru takie rozmówki sa prowadzone hahaha. Jesteśmy nie wychowane ☺️. A Justyna juz przestał pisać u nas. Ciekawe czemu ???


Może Justynie się nie spodobały Nasze gUpie żarty. Nie każdy musi się odnajdywać w tych klimatach 🙂
Krowa na dobrą drogę??? Chyba dróżkę, która prowadzić do wodopoju z pastwiska 😁

No w sumie nie każdy musi nas lubić 🙂 nie kiedy jest tu poważnie a nie kiedy sobie żartujemy,no ale nikt z tego powodu się nie obraża,wiadomo jedne z nas są bardziej powazne a inne nie...
najważniejsze by dobrze opiekować się i wychować nasze maluchy 🙂


wow ale madroscia zyciowa zarzucilas 🤪
ja jako ta dojrzalsza mowie - bawcie sie na zdrowie, komu nie pasuje, niech nie przychodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Foczko udanej zabawy 🤪 🤪 🤪Miałaś suknię pokazać.
Mini co Ty ???????? Na dobrą drogę zeszłaś ??? Co z Tobą???? Ale tylko u nas na foru takie rozmówki sa prowadzone hahaha. Jesteśmy nie wychowane ☺️. A Justyna juz przestał pisać u nas. Ciekawe czemu ???


Może Justynie się nie spodobały Nasze gUpie żarty. Nie każdy musi się odnajdywać w tych klimatach 🙂
Krowa na dobrą drogę??? Chyba dróżkę, która prowadzić do wodopoju z pastwiska 😁

No w sumie nie każdy musi nas lubić 🙂 nie kiedy jest tu poważnie a nie kiedy sobie żartujemy,no ale nikt z tego powodu się nie obraża,wiadomo jedne z nas są bardziej powazne a inne nie...
najważniejsze by dobrze opiekować się i wychować nasze maluchy 🙂

Mućka jaka Ty inteligentna jesteś 😁 😁 😁 😁 Ja pierdziele 😁 😁
Dobra panie inteligentne inaczej ja idę do łóżka 😜 😜 😜
A apropo Mini jeśli ja biorę banana w usta to minkę mam taką 😲 😁 😁 😜
Dobranoc zboczone wariaDki 😁 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A tak śmieje się moja córka z gUpiej MATKI 😁
http://www.youtube.com/watch?v=Efl7gb0-iYE

nie stety te małe czarownice tylko z nas debilek się śmieją 😁 😁


Achhhh szkoda gadać 😁 😁 😁
Ja już mówię dobranoc bo tu i tak cisza będzie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...