Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
No tak wyszła afera i znów z mojego, Krowy powodu. Nikt nie jest przewrażliwiony- piszemy co myślimy. Tylko niektórzy źle interpretują nasze posty. Ja napisałam, że też lubię czytać Wasze posty i bardzo mnie interesują, ale nie lubię tego porównywania i wyścigu typu: No super,gratulacje, ale moje dziecko to..... !!
Wyszło na to, że przeze mnie i Krowe nie pomożecie czuć się tu swobodnie i już obawiacie się, że nie będziecie mogły pisać tego, czy tamtego a przecież ja nie muszę tu zaglądać. I wtedy nie będę robić szumu swoją szczerością. Tylko nie wiem kto jest lepszy ja czy osoby, które na karzdym wątku piszą co innego.
Z tym z kim mam mieć kontakt to mam prywatnie i mi to odpowiada 🙂 Ale nikt nie będzie mówić, że jestem przewrażliwiona na punkcie ,,brzuszka,,.
Papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja się wypowiem ostatni raz ... widze ze zaczyna sie tu robic jak na wrzesniu wiec chyba soadam stąd.... bo sie wkurwiam tylko jak jakaś idiotka... NIKT MI MÓWIĆ nie bedzie że przewrażliwiona jestem bo nie jestem!!!! a z postepów pociech bardzo sie ciesze!!! Ale tabelkowanie sie zaczeło iwiem że duzo osoob tak uważą a nagle nie uwaza tak szkoda!!!! kobieta zmienna jest wiec o...

i tak już rzadko zagladałąm ale jak mają byc takie sytuacje to ja spadam stą bo nie bede płakała przez ludzi których nie znam... mimo iż uważałam was za ważniejsze niż niektóre osoby z realnegomojego świata ... Tak jak Pigi napisała wcale nie musze tu zagladać...

a jak przestanie zagladac PIGi i Krowa to tu 3 posty na dzien bedą... koniec tematu powodzenia życzę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja naprawdę nie wiem o co Wam chodzi 😞 Chyba mnie źle zrozumiałyście, może źle dobieram słowa. Chodzi o to, że mArta napisała że Gabrysia ładnie siedzi, no i pytam co w tym złego?/ Przecież nie napisała: halo!! Gabrysia siedzi, a Wasze dzieci nie!! Albo: Gabrysia siedzi, proszę mnie wpisać na 1 miejsce. Nie wiem czemu się taki szum z tego zrobił. Bo praktycznie to nic się nie stało. Ja zaznaczam, ze nie jestem po niczyjej stronie. W sumei to za szybko czytałam Wasze wypowiedzi i nie wiem czy coś przeoczyłam.
Pigi, ja nie wiem co kto pisze na innym forum, mnie interesuje co się i nas dzieje i nie wiem co Marta pisze na innym forum, bo nie czytam. Także wiem tylko, co pisze tutaj. Jeśli Ciebie dobrze zrozumiałam i jeśli o to chodzi 🙂
Bardzo dobrze, że macie swoje zdanie i je wyrażacie, ja Was za to bardzo cenię i zawsze tak będzie (mówię tu w szczególności do Krowy i Świni 🙂 ), bardzo dobrze że wyraziłyście na ten temat swoje zdanie, bo Was to wkurwiło. Tylko ja nie rozumiem dlaczego? Bo ja to widzę tak, że dziewczyna (Marta) się pochwaliła, że Gabrysia siedzi i to wszystko.
Z góry dziękuję za odpowiedź 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, ja nie zaglądam, bo nie mam czasu, a naprawdę bym chciała częściej, ale jestem sama z dzieckiem i nie zawsze mam czas, sama wiesz jak t o jest, bo Twój mąż pracuje do późna. aaaa i dla mnie osoby na tym forum nie są obce i ja się tym bardzo przejmuję, bo naprawdę mi tu dobrze.

Nie chciałabym żeby nasz wątek się rozpadł, zwłaszcza przez jakieś głupie nieporozumienie 😞 no, ale jak to się mówi nie może być za fajnie haha czasem się trzeba pokłócić, mam tylko nadzieję że to się nie odbije na naszych rozmowach. Jesteśmy dorosłe i trzeba mówić co nas boli. Aga i Kasia wyraziły swoje opinie i bardzo dobrze 🙂

Ja właśnie pokłóciłam się z mężem i moje małżeństwo się rozsypuje.... nawet nie wiem z kim o tym pogadać 😞 siedzę i ryczę.O szczegółach następnym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOchane jeszcze jedno jeśłi ktoś udziela sie na 2 forum niech pisze na jednym i drugim to samo a nie na jednym coś a na drugoim przeciwieństwo... bo można się pogubić i to chyba świadczy o niedojrzałosci i byciu nie fair...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do ubranek na zmiane na chrzest i w ogole, to ja zawsze ze soba mam, bo Pawelkowi nie raz juz sie zdarzyla kupa na wylot 😉 🙂; nadrobiłam - kazdy ma prawo sie wypowiedziec, ale powiem szczerze, ze nie rozumiem sytuacji, ktora przez drobna rzecz chyba troche zrobila sie niefajna, chyba, ze ja o czyms nie wiem, ale wiedziec nie chce i nie musze 🙂 A i zdjecie Majusi z ta minka rewelka! Moze faktycznie to alergia; acha, smiesznie, bo jutro mam wizyte u alergologa z P. a mu 3 dni temu zniknelo to szrostkie z buzi, a ja sie w ogole nie ograniczam z jedzeniem 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaaa Aga 2010 z Pawełka to zgrywus jest hahaha. Pewnie mieliscie treme przed uroczystoscia i mały stwierdził ze kupz was rozśmieszy 😁 😁 😁 😁 Pawełek malutki przystojniaczek 🙂 Uroczy aniołek 🙂.
Aga tak się zastanawiam do kogo P. jest podobny???? Chyba do Ciebie , bo nie widze podobienstwa do meza.
J juz wróciłam do domu od mamy. Tomek nas odebrał jak z pracy wracał 😆 on zaraz na silownie a my znow na dwor 🤪
Kura jak to ,małzenstwo ci sie sypie???????? Przecież było ok. i przeciez jego nie ma tygodniami w domu a jak wraca to jestescie stesknieni siebie. A wiesz ze w kazdym zwiazku sa wzloty i upadki.
Mam nadzieje ze nasze forum bedzie nadal i relacje sie nie pogorsza. Ja osobiscie cenie ludzi szczerych , nawet wtedy gdy ich szczerosc mnie zaboli czy skrzywdzi. A jestesmy dorosle i nie powinnysmy sie obrazac (jesli ktoras wogole sie obaziła), tylko rozmawiac - pisac.
Ja jak przetrwa forum(mam nadzieje) to bede pisala o wyczynach Olki i jej postepach 🤪 I wcale nie bede sie bala czy zastanawiala czy mi wypada pisac 😮 . Bedzie jak dawniej 🤪 🤪 🤪 bo ja was uwielbiam choc zadnej nie znam na zywo , ale jak tu ktoras napisala to jestescie mi blizsze nic ci z reala. Bo tu napisze o wszystkim , nawet o prywatnych, rodzinnych sprawach.
Teraz szykuje sie na dwor i zajrze póznie 😉
Aaaa musze zapytac. Czy ktores dziecko jeszcze ulewa???????????? Bo Oli zdarza sie czesto jeszcze i nie wiem czy to tak moze byc 😮 😮
lecEM
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):


Ja właśnie pokłóciłam się z mężem i moje małżeństwo się rozsypuje.... nawet nie wiem z kim o tym pogadać 😞 siedzę i ryczę.O szczegółach następnym razem.


kochana, przeciez dobrze wiesz, ze klotnia nie oznacza rozpadu malzenstwa, glowa do gory, co by to nie bylo, napewno dojdziecie do porozumienia 😘

Gosia, co do ulewania - kaya jak byla malutka nie ulewala, ale teraz wlasnie zaczela. mysle, ze to dlatego, ze wlasciewie caly czas chce siedziec i po jedzienie tak sie napreza i napina do siedzenia to i pewnie dlatego tak sie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
KOchane jeszcze jedno jeśłi ktoś udziela sie na 2 forum niech pisze na jednym i drugim to samo a nie na jednym coś a na drugoim przeciwieństwo... bo można się pogubić i to chyba świadczy o niedojrzałosci i byciu nie fair...


Olu, no i widzisz, ja na przykład nie wiem o co chodzi 🙂 Ale jak ktoś pisze na jednym jedno, a na drugim drugie to to nie jest w porządku i ok.

Czita, mój Łukaszek już nie ulewa w ogóle. Czytałam gdzieś, że może się to zdarzać jeszcze, ale wiadomo, lepiej skonsultować z lekarzem 🙂 czasem dzieci ulewają jeszcze do 8 miesiąca 😮 😮 Albo mi się coś ubzdurało i padło na łeb hahahah 🙃 🙃 🙃
Aga, zdjęcia z chrztu świetne - wszyscy wyglądacie razem tak radośnie 😁 Pozazdrościć 🙂
Milka aż Caps Locka włączyła 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 hahhahahahahah zaraz padnę na dziób 😁 Wybaczcie, że my tu na poważnie, a ja jak zwykle świruję 😉 U mnie nastrój zmienia się z prędkością światła 😉
Krowa, no widzisz, napisałaś że Maja ma problemy z wagą, a tu takie hasło, to wierzę Ci że się źle poczułaś... Ja jestem tak zakręcona, że mogłabym tak napisać, ale nie ze złośliwości, czy żeby się pochwalić, tylko z własnej głupoty. Często palnę jakąś głupotę i nawet nie wiem, że coś zrobiłam ☺️ ☺️ Wiem, że to mnie nie tłumaczy ale jak coś czasem napisałam nie w porę, albo którejś z Was się zrobiło przykro, to przepraszam, ale mam masę problemów na głowie i nie pomyślę czasem co napisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie czuję się aż tak dojrzała emocjonalnie, popełniam dużo błędów i możecie mi mówić co o mnie myślicie i co Wam leży na wątrobie, a przez to będę lepszym człowiekiem, bo może ktoś inny widzi moje wady, których ja nie widzę. Wolę najgorszą prawdę, od najpiękniejszego kłamstwa.Nie każdy mnie musi lubić i tyle. Chodzi o to, żebyśmy się szanowały wzajemnie.
Pigi i Krowa wyraziły swoje zdanie, były zbulwersowane i one wiesdziały dlaczego, a ja nie wiedziałam, o co chodzi i reszta też nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
mam nadzieje, ze pomimo tej burzy, jak emocje niektorym opadna, nasze forum ponownie wroci no tej nienormalnej normy 😉 😜 🙂 😘


Chciałabym mieć tyle mądrości i spokoju co Ty Kasiu 😁
Nie ma innej opcji, musi wrócić do nienormalnej normy 😉 Bo inaczej admina wezwę i traficie na dywanik hahaha 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia - P wciaz ulewa, tj jak mu się odbija, to zawsze uleje trochę i potem też mu się zdarza, choć mniej niż na początku. Kurcze, a ja się zastanawiam co zrobić, żeby P znów lepiej spał, bo on się chyba ok 12-1 budzi z głodu, moja mama mowi, zeby mu dawac kaszki, ale on nie chce nawet mojego mleka, je gdzies 7 minut i koniec, nie chce wiecej, odwraca głowę i nic 😞 to chyba kaszki też nie zje?? Moj M kąpie Małego, a ja mam zmaiar w końcu iść wcześneij spać, bo wczoraj nie wyszło i dziś półprzytomna jestem jeszcze po wczoraj, aż samochodem jechałam wolniej niż zwykle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Gosia - P wciaz ulewa, tj jak mu się odbija, to zawsze uleje trochę i potem też mu się zdarza, choć mniej niż na początku. Kurcze, a ja się zastanawiam co zrobić, żeby P znów lepiej spał, bo on się chyba ok 12-1 budzi z głodu, moja mama mowi, zeby mu dawac kaszki, ale on nie chce nawet mojego mleka, je gdzies 7 minut i koniec, nie chce wiecej, odwraca głowę i nic 😞 to chyba kaszki też nie zje?? Moj M kąpie Małego, a ja mam zmaiar w końcu iść wcześneij spać, bo wczoraj nie wyszło i dziś półprzytomna jestem jeszcze po wczoraj, aż samochodem jechałam wolniej niż zwykle 😉

Aga ja często Olę karmię na spiocha bo po dobroci nie zje . Jak już ma ostatnią fazę usypiania to ja ją karmię. Może i Ty sprubój przed nocnym spaniem Pawełka tak nakarmic i ocennisz czy on sie nie najada Twoim mlekiem. A Pawełek chyba jeszcze nic nie je , tylko mleko z cysia. Aga już pół roczku więc zacznij może rozszerzać jego dietę 🙂
Ja jutro na targu zakupię cukinie i fasolkę szparagowa i ugotuję Oli zupkę z nich 🤪 🤪 🤪Bo jeszcze z tego nie gotowałam jej.
Hej dziewczyny tak sie nie może zakończyć forum!!!!!!!!! Wracajcie Tu i koniec. Pigi i Mućka gdzie się podziewacie??????? Przemówcie ludzkim głosem 😁 😁 😁
Moja Aleksandra juz wykapana, tylko teraz czekac az ksiezniczka spac zechce hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no szlak mnie trafi i zaraz nie wytrzymam !!
Ola po pierwsze to nie kasuj konta.
Po drugie płakanie nie jest efektem niedojrzałości. Ja po porodzie zrobiłam się bardzo płaczliwa bo potrafię płakać na reklamach w telewizji i to najwyraźniej wina hormonów i wrażliwego charakteru a NIEDOJRZAŁOŚCI bo ja równo od życia po dupie dostałam od najmłodszych lat a też płacze !!
Powiedzieć Wam jakie zachowanie jest niedojrzałe???? To ja Wam powiem bo każda z nas trzech owija w bawełnę i Wy nie wiecie o co my się wściekamy.
Chodzi o Martę. Nie mamy nic do Niej. To jest Jej życie, Jej sprawa, Jej dziecko i Jej sposób na życie, ale niech nie ściemnia na jednym watku ( u Nas ) a na innym ze swojego miasta pisze co innego. Nie chcemy nikogo szpiegować, ale wątki są nie prywatne i każdy na każdy wątek ma prawo zajrzeć. Tak się stało, że ja i Aga ( Krowa ) zajrzałyśmy na wątek Kalisza na którym pisze Marta i tam są zupełnie inne rzeczy niż nam kity wciska !! Tutaj udaje matkę polkę karmiącą piersią a na innym wątku pyta się dziewczyn czy z powodu za dużych %%%% cokolwiek pamiętają z ostatniej imprezy ! A na fotkach z NK chowa piwo za plecami koleżanki. Martuś czy Ty myślisz, że my jesteśmy aż tak upośledzone umysłowo? A tutaj pisze, że pije tylko Karmi wygazowane na dodatek. Podkreślam to jest Marty życie i Jej sprawa i Ona wie najlepiej jak wychowywać swoje dziecko, ale sorry matka karmiąca nie robi takich rzeczy !! Czy któraś z karmiących na tym wątku chodzi na imprezy i upija się na nich tak że pyta się później innych uczestniczących w imprezie czy coś pamiętają ??? Nie sądzę !!! To nie jest moja sprawa i to, że ktoś chodzi na imprezy i się na nich upija mimo karmienia piersią to nie MOJA SPRAWA, ale wkurza mnie strasznie taka dwulicowość i robienie z siebie kogoś kim się nie jest !!! 😠
I nie uczyła Cie Mama, że nie wolno obrabiać dupy koleżanką ?? Tym bardziej, że nie piszesz prawdy ! Kto Ci zazdrości postępów Gabi !! Dziewczyno weź Ty ogarnij się w końcu! Ja napisałam dobitnie, że jakoś postępy Dzieci, których nie znam do końca są mi raczej obojętne. Przeczytam nowinkę, przyjmę do wiadomości i na tym koniec, co najwyżej tak jak pisała Gosia później wiem kiedy oczekiwać mniej więcej tego samego u Alusi, ale nie żebym zazdrościła !! Gabi nie jest ideałem i żadnego dziecko nie jest a więc nie rób z Dziecka świętości bo zrobisz Jej tym krzywdę !! Pomyśl czasem co ty w ogóle piszesz !!
Po trzecie to ja się nie obrażam bo nie mam na co ( dużo z Was właśnie nie wiedziała o co chodzi ), ale nie lubię być szufladkowana. Całe życie byłam szarą myszką która szła za większością bo bałam się dyskryminacji za wypowiedzenie własnego słowa. A teraz będę robić inaczej. Proszę Was tylko o czytanie dokładne moich postów i ogólnie postów. A jak czegoś nie wiecie to spytajcie prosto z postu o co mi chodzi a na pewno chętnie odpowiem bo nie lubię czegoś takiego, że Aga2010 napisała, że nie wie do końca o co chodzi, ale już stwierdziła, że na pewno robimy z igły widły. A skąd Aga wiesz? Jak nie wiesz do końca o co chodzi? Spytałabyś się i bym odpowiedziała to wtedy byś mogła to stwierdzić.
No i po czwarte ostatnie to widzę, że z tematem wyścigu nie dojdziemy do porozumienia bo widać nie rozumiecie do końca o co nam chodzi. No niestety nie każdy słowo pisane interpretuje tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Nie no szlak mnie trafi i zaraz nie wytrzymam !!
Ola po pierwsze to nie kasuj konta.
Po drugie płakanie nie jest efektem niedojrzałości. Ja po porodzie zrobiłam się bardzo płaczliwa bo potrafię płakać na reklamach w telewizji i to najwyraźniej wina hormonów i wrażliwego charakteru a NIEDOJRZAŁOŚCI bo ja równo od życia po dupie dostałam od najmłodszych lat a też płacze !!
Powiedzieć Wam jakie zachowanie jest niedojrzałe???? To ja Wam powiem bo każda z nas trzech owija w bawełnę i Wy nie wiecie o co my się wściekamy.
Chodzi o Martę. Nie mamy nic do Niej. To jest Jej życie, Jej sprawa, Jej dziecko i Jej sposób na życie, ale niech nie ściemnia na jednym watku ( u Nas ) a na innym ze swojego miasta pisze co innego. Nie chcemy nikogo szpiegować, ale wątki są nie prywatne i każdy na każdy wątek ma prawo zajrzeć. Tak się stało, że ja i Aga ( Krowa ) zajrzałyśmy na wątek Kalisza na którym pisze Marta i tam są zupełnie inne rzeczy niż nam kity wciska !! Tutaj udaje matkę polkę karmiącą piersią a na innym wątku pyta się dziewczyn czy z powodu za dużych %%%% cokolwiek pamiętają z ostatniej imprezy ! A na fotkach z NK chowa piwo za plecami koleżanki. Martuś czy Ty myślisz, że my jesteśmy aż tak upośledzone umysłowo? A tutaj pisze, że pije tylko Karmi wygazowane na dodatek. Podkreślam to jest Marty życie i Jej sprawa i Ona wie najlepiej jak wychowywać swoje dziecko, ale sorry matka karmiąca nie robi takich rzeczy !! Czy któraś z karmiących na tym wątku chodzi na imprezy i upija się na nich tak że pyta się później innych uczestniczących w imprezie czy coś pamiętają ??? Nie sądzę !!! To nie jest moja sprawa i to, że ktoś chodzi na imprezy i się na nich upija mimo karmienia piersią to nie MOJA SPRAWA, ale wkurza mnie strasznie taka dwulicowość i robienie z siebie kogoś kim się nie jest !!! 😠
I nie uczyła Cie Mama, że nie wolno obrabiać dupy koleżanką ?? Tym bardziej, że nie piszesz prawdy ! Kto Ci zazdrości postępów Gabi !! Dziewczyno weź Ty ogarnij się w końcu! Ja napisałam dobitnie, że jakoś postępy Dzieci, których nie znam do końca są mi raczej obojętne. Przeczytam nowinkę, przyjmę do wiadomości i na tym koniec, co najwyżej tak jak pisała Gosia później wiem kiedy oczekiwać mniej więcej tego samego u Alusi, ale nie żebym zazdrościła !! Gabi nie jest ideałem i żadnego dziecko nie jest a więc nie rób z Dziecka świętości bo zrobisz Jej tym krzywdę !! Pomyśl czasem co ty w ogóle piszesz !!
Po trzecie to ja się nie obrażam bo nie mam na co ( dużo z Was właśnie nie wiedziała o co chodzi ), ale nie lubię być szufladkowana. Całe życie byłam szarą myszką która szła za większością bo bałam się dyskryminacji za wypowiedzenie własnego słowa. A teraz będę robić inaczej. Proszę Was tylko o czytanie dokładne moich postów i ogólnie postów. A jak czegoś nie wiecie to spytajcie prosto z postu o co mi chodzi a na pewno chętnie odpowiem bo nie lubię czegoś takiego, że Aga2010 napisała, że nie wie do końca o co chodzi, ale już stwierdziła, że na pewno robimy z igły widły. A skąd Aga wiesz? Jak nie wiesz do końca o co chodzi? Spytałabyś się i bym odpowiedziała to wtedy byś mogła to stwierdzić.
No i po czwarte ostatnie to widzę, że z tematem wyścigu nie dojdziemy do porozumienia bo widać nie rozumiecie do końca o co nam chodzi. No niestety nie każdy słowo pisane interpretuje tak samo.

oo, widzę, że mnie przywołano, a ja odpowiem tak - 😁 😁 😁, a zdania nie zmieniam, dziewczyny wyluzujcie, naprawdę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, w takim razie zapodaj linka do tego postu, to sobie poczytamy, tzn, nie wiem jak inne, ale ja mowie za siebie.
co do Oli - to. co napisalam - to jest moje zdanie i je podtrzymuje. a Oli odpowiedz i sposob odpowiedzi tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzila. nie jestem zlosliwa, ale tak analizujac cala sprawe - Ola wlasciewie bardzo zadko tu zaglada, ale jak jest jakas afera - to - czy sie myle? (pewnie kilka z Was tak wlasnie powie) to Ola pojawia sie jak oblawienie i rozdziela kto jest winny, a kto nie.
i nie chcialabym, zebyscie mnie odebraly, jakbym bronila Marty - nie - jak teraz pisze o moich odczuciach i chyba mam do tego rowniez prawo?
bylo tu naprawde bardzo milo i nie wiem co sie stalo..., smutne to.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...