Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A weszłam jeszcze tak na monet b zobaczyłam posta Kasi 🙂
Kasiu ja teraz lecę do Polski- mój M wraca po 2 tygodniach ale ja zostaje na ponad miesiąc bo chcemy z Alusią użyć lata. Lecę samolotem a więc kg mam ograniczone to pomyśl sobie jakie ja mam urwanie głowy jak spakować Alusie i siebie na ponad miesięczny wypoczynek a do tego jeszcze muszę kilka rzeczy M dołożyć bo jednak 2 tygodnie w PL będzie !! 🤪 Spowrotem będzie łatwiej bo i tak będę robić paczkę a więc spakuje wszystko do kartonu a sama z Alusią przylecimy tylko z malutką torbą podręczną aby się nie targać z walizkami !! 😁

to faktycznie masz problem... , bo my to chociaz oboje mamy prawo do bagazu, wiec o kilogramy raczej sie nie martwie, ale wiesz 2 torby, + 2 podreczne + ....... i potem w kijowie ta przesiadka na pociag i cala noc w pociagu.... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kasiu to rzeczywiście masz też nie ciekawie bo ja myślałam, że Wy samochodem jedziecie a tak to, to Ty masz tak wesoło jak i ja hahaha 🤪
Aguś jednak nie jedziemy nad morze bo domki prywatne zajęte a hotele drogie bardzo. Niestety ale sam wyjazd do Polski to dla na duży koszt a jeszcze jakbyśmy mieli wydać dużo za hotel na tydzień to w ogóle kiszka straszna 🤨 🤔 Mam blisko fajne jeziora i też jakieś atrakcje typu rowery wodne także mam nadzieje, że i tak użyjemy 🙂 Ostatnio za często latamy do Polski i za dużo w niej tracimy hahaha trzeba się ograniczyć w końcu. Najpierw Ali chrzciny teraz wakacje, później chrzciny córki mojego brata a ja podaje Nel, później wyjazd do Polski na Święta a więc prezenty no i roczek Alusi do wyprawienia 🤪 😮 A my chcemy interes otworzyć a więc kasa jest jak na wagę złota hahaha 😁 😁 😁
Kajtuś to dużo, silny chłopiec da sobie na pewno świetnie radę 😉 😘
Ja już po ćwiczeniach 😁 Zrobiłam wszystkiego tak jak zawsze po 50 tylko brzuszków 10 bo na podłoże i mnie kość ogonowa bolała bo kiedyś miałam pogruchotaną od upadku na lodzie 🤔
Idę spać moje drogie Pszczółki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samochodem nie jedziemy, bo to za daleka podroz dla tak malego dziecka, trzeba by robic duzo przerw, wyciagac z fotelika..... za dlugo bysmy jechali.poza tym, jesli bylby upal, byloby za goraco, bo nie chccialabym klimy wlaczac.... rozwazalimy wyjazd samochodem, przeciw bylo wiecej powodow niz za. poza tym to jest ukraina - wic trzebaby bylo chyba w nocy spac pod samochodem, zeby nie ukradli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Zoo i Byłe Oceanarium 😉

Ale Iwonka musi stres przeżywać 😞 Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Iwonka - jesteśmy z Tobą 😁 😘 😘 Buziaki dla Kajtka 😘 😘

Kasiu, podziwiam Was... wyjazd na Ukrainę z takim małym dzieckiem, ja bym pewnie nie dała rady tego ogarnąć 🙂

Kafinka, to już za niedługo na swoim 😁 Ale się cieszę 🙂 Potem foty wstaw 🙂

Ola, zapomniałam napisać, że bardzo ładnie wyglądałaś i nie jesteś taka gruba, jak się zmieściliście w czwórkę na zdjęciu 😉 A sukienka mi się bardzo podoba 😁

Dzisiaj dzień naszych mężczyzn 😉 A dostaną od naszych dzieci co najwyżej megakupę hahahhaha. U mnie pierwszy dzień ojca bez taty 😞

U nas chyba trzeci ząbek idzie 😞 Jeszcze po drugim się nie zdążyłam wyspać i odpocząć, a tu kolejny... Objawy ma wszystkie takie same, budzi się co chwilę w nocy, wygina się w łuk, płacze, u góry jeszcze nic nie widać, ale wtedy też tak było. Akurat z tych górnych to się nie cieszę, bo jak mnie ugryzie z góry i z dołu, to padnę 😞 Wystarczy, ze gryzie z dołu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis pewnie juz sobie za duzo nie posiedze, moj M pojechal do pracy, ale zgarnal moj samochod, bo w jego cos ze swiatlami - trzeba na serwis, a ja dzis planowalam wlasnie pojechac cos jeszcze kupic, bo u mnie na tej wiosce nic nie ma 😠 tak wiec mam nadzieje ze dzis bedzie wczesnie w domu, zostanie z mala a ja sobie pojade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
A więc po pierwsze: Kajtuś jeszcze nie byl operowany , bo wczoraj niespodziewanie operowali dziecko przywiezione z wypadku i jutro Kajtusiem się zajmą. TRZYMAMY KCIUKI
nINKA TYLKO JEDNA FOTA ?????? Myślałam że zarzucisz nam mnóstwo. Na tym zdjeciu nie wyraznie cie widac i ciezko mi ocenic czy kiedys lepiej wyglądalas czy teraz.
Pigi to się wyurlopujesz , miesiąc w Polsce 😮, kasy Ci pójdzie mnóstwo , bo tu drogo jak cholera 😠 I ciekawe czy na pogode trafisz . Oby cieplo bylo 😉
Swietny pomysł z przepisami 🤪Tylko wklej pod tabelką link 😉
Kasia na Ukraninę to jest kawałek do przebycia 😮, samolot i pociąg , ciekawe jak Kayka to zniesie. I powodzenia z planowaniem bagażu 😮 ciężko to ogarnąć.
A Nina , Carlos szygko ząbkuje .
No i więcej nic nie napisze bo nie nadrabialam wczesniejszych postow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam wszystko 🙂
No i co z Martą ???????????? Marta nie odchodz od Nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaaaaaa i witam nową koleżankę ALEXIS!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Nowa koleżanko na weselu wyglądałaś super i nie jestes aż taka gruba 😉, a twoja Barbi jest słodziutka 😉
O jaaa dziewczęta ale wy odwazne jestescie dajac maluchom tyle rzeczy do jedzenia 😮. jakie serki dajecie??? zwykle danonki??? czy sa specjalne dla dzieci??? napiszTA mi to i ja dam mojej lolitce 😉A jaki kisiel???? z torebki czy same gotujecie na zelatynie?? i budyn, jaki???napiszcie to ja Olusi tez bede dawala 🙂
Moja Olcia zasnęła teraz właśnie 😉
Miłego dnia Wam życzę 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo Alicja to tyle rzeczy jadła, że jestem w szoku 😁
Smakoszka 😉

Czita, to specjalnie dla Ciebie 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/kopianinencja.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4728/kopianinencja.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Nooo Alicja to tyle rzeczy jadła, że jestem w szoku 😁
Smakoszka 😉

Czita, to specjalnie dla Ciebie 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/kopianinencja.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4728/kopianinencja.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Ta fotka jest z przed kilku lat ???? Ja myśle że jest dość świeża , bo wyglądasz tak jak teraz tylko mniejszy biust 😉. A jeśli jest stara to wcale sie nie zmieniłaś Kuro 🤪 🤪 🤪
Hej mamuśki gdzie jesteście????? Spiochy z WaZ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Myślę, że jak będę tyle w Polsce to i dni upałów się trafią 😁
Mam nadzieje, że kasy dużo nie stracę jak będę sama z Alusią bo tylko co na Nią no i Mamie dam parę groszy na jedzenie bo Ona i tak nie chce brać kasy ode mnie 😠
U mnie od samego rana pada !! 😠 Ja wstałam już dawno, ale już poodkurzałam i robię pranie hihi
Ninka jak dla mnie to ta fotka też jest albo dość świeża, albo Ty się nie starzejesz haha Poza tym ty w tym roku 23 lata a więc czego można było się spodziewać- zmarszczek?? 😁 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina, wyglądasz superrrr 🤪 I to niby stare zdjęcie, nie kłam ha ha 😁 Nic się kobitko nie zmieniłaś , cały czas młoda i piękna 😁 🙂
Gosia, ja słyszałam, ze Danonki są za ciężkie dla maluchów takich jak nasze ale niektórzy podawają z tego co słyszałam... Też nie wiem właśnie jak jest z tymi budyniami, jogurtami etc?? - może ktoś wie ??? 🤔 🤔 🙂
Trzymam kciuki za Kajtusia! 🙂 no i za Mrówkę bo to ona to bardzo przeżywa- ja bym ze strachu mdlała co chwila bo jestem zbyt emocjonalna 🤨
Ola, Alusia zmienia się strasznie! Ale chyba cały czas czysty tatuś z niej 😉 No ale charakterek może po mamusi, co? 😜 😉
Kasiak, wyjazd tak daleko to nie lada wyzwanie 🤪 Jesteś osobą rozsądna więc dobra organizacja i dacie radę 🙂 A podróż pociągiem Ci zazdroszczę bo KOCHAM !!! 🙃 🙂 🙂
Pigi, ja macie w planach swój interes to rzeczywiście koszty musicie zminimalizować bo są priorytety 🙂 A jak już interes będzie prosperował to wtedy będzie Was stać na Hotele w Polsce!! 🙂 🤪
Gabi na spacerze z tatą a ja zabieram się za zmywanie i prasowanie- zaznaczam, że pranie wisi na suszarce od soboty- a dzisiaj czwartek 🤪 Doszłam do wniosku że się samo nie wyprasuje ha ha, bystra jestem, co 😁 😁 😁
Jak Skarby wrócą ze spaceru to zjemy kalafiorową i lecimy do mojego taty tj do rodziców 🙂 Mają ciasto KARMELEK i nie mogę się doczekać 😜 Uwielbiam karmel! 😉 😉 😉
A dzisiaj mąż mi oświadczył, żebym jutro wyszła z małąna spacer to on posprząta mieszkanie 🤪 - chyba coś ode mnie chce hehe 😁 Serio, to powiedział, że posłucha sobie w końcu głośno muzyki 😁
Kończę bo nic w tej chałupie nie zrobię :P
P.S. Miałam odejść bo tak mi rozum podpowiada ale serce co innego ... 🤔 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja budyniu nie daję jeszcze Alusi jakoś nawet tak nie pomyślałam o nim haha Danonki kupuje specjalne dla dzieci tutaj w UK można dostać w każdym spożywczym markecie. Są fajne bo mają malutkie kubeczki takie, że Ala zjada cały i patrzy czy nie mam drugiego haha A kisiel gotuje normalny z torebki, ale Alusia rzadko je kisiel bo jakoś się aż tak bardzo nim nie zajada 🙂
Jak otworze interes to niestety wtedy o hotelach i pobytach nad morzem nie będę myśleć bo będę musiała pracować 7 dni w tygodniu 🤔 Poza tym wezmę Mamę do siebie na stałe a więc już nie będzie za bardzo do kogo latać chyba, że do brata rodzonego, ale to On będzie wolał prędzej przylecieć do mnie bo jeszcze nigdy w UK nie był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tutaj dzisiaj znów ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak makiem zasiał 😁
Dam Wam linka na ćwiczenie a6W na brzuszek 😁
http://www.a6w.pl/
Ja je robię -wiadomo efektów jeszcze nie ma bo ćwiczę dopiero chyba od 4 albo 5 dni ale zakwasiki się robią po tych ćwiczeniach a więc działają 😉
Tutaj dam na uda i pośladki też wszystkie robię 🙂
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48
http://www.diety-fitness.pl/cwiczenia_na_cellulit.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamuśki 🙂
Pisałyście ile Wasze maluszki jedzą, ja też tak bym chciała 🤨
tylko, że Szymek uczulony na mleko, pije bebilon pepti. Dawałam mu marchewkę z ziemniakiem ale od paru dni znowu wysypka i nie wiem czy od tego czy nie... dostał też gotowaną pierś z kurczaka ale też go chyba uczula... kilka dni temu ugotowałam kalafiora na 2 dzień ni stąd ni z ową t pokrzywka na szyi i rączkach się pokazała. Już nie wiem co mu podawać żeby go nie wysypało masakra. Sorki, że się żale ale może któraś miała problemy ze swoim maleństwem. Może robię coś źle?? Jak nie jest wysypany to jest wesołym dzieciaczkiem ale jak już go wysypie to drapie się jak oszlały... 😞 Nie wyrabiam.... Ostatnio pisałam, że kilka razy udało mu się stanąć teraz jak się go posadzi w łóżeczku to zaraz chwyta szczebelki i stoi. 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Renatka 🙂 Nie możesz mówić, że to Twoja wina i że coś robisz źle. Po prostu wychodzi na to, że maluszek jest uczulony na sporo rzeczy a na to nie masz wpływu. Spróbuj dać mu inne mięsko nie z kurczaka bo tak jak Gosia pisała kurczak na w sobie dużo hormonów. Daj mu cielęcinkę albo indyczka. A może najpierw zacznij od prostych dań- sama marchewka później dołóż ziemniaczka, później dopiero mięsko. Może Jego organizm nie toleruje tak szybko nowych dań i musisz zacząć małymi krokami od najprostszych posiłków 🙂 Spróbuj marchewkę ze słoiczka najpierw. Masz silnego synka 🙂 Jak na chłopaka przystało strongmen 😁 😁
Moja Ala śpi, ale mi się nie chce spać i tak siedzę i zamulam a na dworze słońce tylko, że wiatr głowę urywa !! U mnie dzisiaj na obiadek jarzynowa to i Alusia poje bo pożyczę od niej warzywa na zupę haha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...