Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja właśnie zjadłam chlebek z pastą z makreli i wyszła tak dobra, że mi zaraz język w dupę ucieknie !! 🤪 🤪 😜 😁


Nie popadnij w samozachwyt... 😉 Nie podniecaj się, bo ogonek Ci się w dupę zakręci 😉

Oluś, zrobię jak każesz 🙃 🙃 będę grzeczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Robię obiadek gUpie 😜
A Ala marudzi bo chce żeby Ją na rękach nosiła 🙃 🤪
Ja robiłam włosy hmmm w kwietniu i teraz znów będę robić jakoś sierpień albo wrzesień bo odrosty już będą dobre do wypełnienia a mam chrzciny 😁 I pewni wtedy dopiero będę odświeżać końcówki bo chce żeby znów mi włosy odrosły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem 🙂 tylko Nina sie zainteresowala mna 😠 😜 😉 hehe nie mialam czasu jakos boziu mam juz dosyc imprez normalnie tydzien temu bylismy na 30-stce mojej kuzynki w środe Pawła imieniny mieliśmy, w czawartek moja siostra miała różyczkowanie ( dla tych co nie wiedzą taki zwyczaj u nas w liceum, że po zdanej maturze młodsze roczniki przypinają różyczki kolegom którzy zdali maturę) wczoraj Pawła babcia miała imieniny wiec trzeba bylo jechac na kolacje a dziś idziemy do Pawła brata bo jego żona ma urodziny i imieniny no i rocznice ślubu mieli.... masakra jakas mam juz dosyc a w tym misiacu to nie koniec imprez jeszcze ... 🤢 no poza tym u nas wsio ok
lece sprzatac zajrze pozniej do Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ PIPY 🙂
Sylwia, ja pierwszy raz słyszę o różyczkowaniu 🙃 🙃 No imprez trochę miałaś 🙂
Ja czekam na moją przyjaciółkę. Przeprowadziła się do Wawy, do męża, ale na szczęście ciągnie ją do Szczecina i do mnie hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃
Macie wspólny chlewik, a ja mam swój kurnik tylko dla siebie ooooo 🤪 🤪 🙃 🙃
Weekend i pewnie będą dwa posty na krzyż. Nie uważacie, ze ta sierpnióweczka jakoś tak dziwnie to wszystko napisała?? Tak bez emocji... Albo ja mam takie odczucie... Może była na silnych lekach.... nie wiem.

Krowa, Ty idioDko, Ty pseudoinformatyku, nei umiesz odczytać wiadomości na brzuchu?? 😜 hahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😉
My już na nogach od jakiegoś czasu 🙂
Ale znów zjadłam śniadanko najpierw i kawka już stoi zrobiona 😉
Nina dobrze, że kilka postów na krzyż bo nie którzy Nas obczerniają, że chyba tylko na brzuszku żyjemy i nie mamy swojego życia towarzystkiego 😜
Ja dzisiaj na grilla, ale będę czekać na Mariusza jak wróci z pracy 🙂 Zrobię sałatkę z kurczaka, makaronu i zabiorę ze sobą 😁 Będzie wymyślona sałatka także jak wyjdzie dobra to dam przepis na wątku 😁
Ja dzisiaj nic nie robię już mi się nie opłaca bo za 3 dni lot do POLSKI !! 😁 Przed wyjazdem tylko ogarnę z kurzu i odkurzę bo Mariusz jak wróci i będzie tu sam to i tak zrobi sajgon !! 🤪 😠 😮
Oki idę kawy się napić 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do postu tej Laski to nie dziwcie się Jej. Kobiety są w takim szoku krótko po tym co się stało, że mówią to nawet z uśmiechem na twarzy bo po prostu w to nie dowierzają. Mają jeszcze nadzieję, że okaże się, że to był sen albo żąrt taki głupi dowcip. Mam teraz do czynienia z taką kobietą ( pisałam Wam o Justynie ) i Ona jak do mnie przyjeżdża próbuje zachowywać się normalnie- śmiać, mówić o Alanku [*] jakby normalnie żył i żywy się urodził. Ale tak na prawdę jak się patrzy na taką osobę to dopiero widać rozpacz po oczach i po tym jak ten uśmiech jest wymuszany 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gUpolki 🤪 🤪 🤪
Tęsknicie za mną ???????????????????????
Wrócil;am dziś z pracy i zobaczyłam u Olusi dolna lewą jedynkę 🤪 🤪 🤪 🤪
A tej własnie nocy Olcia spała niespokojnie, a wczoraj marudziła jak byłam w pracy , a to przez tą dolna jedynkę 😆 😆
No więc ciężko było mi sie rozstać wczoraj z Ola 😞, w pracy cały czas o niej myślałam i straaasznie tęskniłam. A dziś jak o 5:50 zadzwonił budzik to i Ola się obudziła więc jeszcze mogłam rano ją utulić. Na szczęście jutro mam wolne i caaały dzień będę mogła spedzić z dziewczynami 🤪 🤪 🤪 🤪
Postaram sie troche nadrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj pustki ale cóż się dziwić jak weekend 😁 Pogoda barowa 😁

Gosiu super, że dajesz radę 🙂 I z każdym dniem będzie jeszcze lepiej 🙂 Tęsknota buduje miłość i sprawia że kochamy bardziej 😉 I gratuluję kolejnego ząbka Olusi 🙂
Sylwia, Ty to balujesz za nas wszystkie tutaj ha ha 😁 😁 🤪 Ale dobrze bo jesteś przykładem na to, że dzieci wcale nie muszą ograniczać życia towarzyskiego tudzież rodzinnego 🙂 Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku hehe 😉
Nina, pewnie teraz z psiapsiółką plotkujecie 🙃 🙂 Nie ma to jak pogadać z bratnią duszą 🙂
Mini, kolor super 🙂 Ja osobiście nie przepadam za krótkimi włosami ale u siebie, Tobie jest do twarzy 😉
Pigi, to już za 3 dni do PL??? 🤪 Super , musisz być podekscytowana 😁
Renatka, Wam również gratuluje ząbków!! 🙂 A te minki Szymonka to pewnie po tatusiu, co? Bo do mamy jest podobny to i po tacie coś musi mieć 😜 🙂

Co do tej sierpnióweczki mnie też było ciężko uwierzyć w jaki sposób opisywała swój poród... Zupełnie jakby nie mówiła o realnym życiu tylko o czymś wymyślonym, jakby był to tekst z jakieś książki... Ale tak jak mówicie, to leki pewnie tak działają...

Moja marudziła dzisiaj bo śpiąca a spać nie mogła biedulka, dwa razy po ok godzince na spacerze i efekt taki że od 19:30 już śpi, a wypiła 120 ml mleka z kleikiem 🙂 Wczoraj po takiej porcji obudziła się po 8 godzinach na kolejną butlę więc ciekawe jak będzie dzisiaj 🙂 Mąż w domu więc on wstaje do małej więc mogę się w końcu wyspać 😜 😉 Ale to chyba jeden z nielicznych plusów karmienia butlą... Mam nadzieję, że wkrótce będzie ich więcej 🙂 No i powiem z pełną świadomością, że nie żałuję podjętej decyzji 🙂 Teraz też nie żałuję ale tęsknota jest nadal...

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam 😆 Na szczescie nie bylo dużo 😉
Mućka ładnie wyglądasz 😉a nie szkoda Ci włosów? ja tam nie obcinam 😆, tylko czemu Mai główkę uciełas ????
Sylwia ja nie lubię tak częstych imprez 😮Bo i portfel chudnie hahaha.
Pigi Ty już niebawem do Polski przylatujesz 🙂
Hej a czemu Kasia się nie odzywa ?????? Czy ona juz na Ukrainę poleciała??? i co z Iwona i Kajtusiem ???
Renia gratuluję ząbków 🤪
Kuro i Foczko nie pamiętam co miałam Wam napisać ☺️ WybaczTA 😘 😘 😘
Musze Wam sie przyznać że brakuje mi tych kilku chwil aby tu zajrzeć 😞
No i jak ja jestem to nie ma Was 😞
Lecę potulić Olusię bo nie spi mój zębol hahahaha. A Tomek siedział z nia caaały dzień i nie zauważył 😁 😁 😁 😁 Mamusia dostrzegła białego zębola 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Ale dzisiaj pustki ale cóż się dziwić jak weekend 😁 Pogoda barowa 😁

Gosiu super, że dajesz radę 🙂 I z każdym dniem będzie jeszcze lepiej 🙂 Tęsknota buduje miłość i sprawia że kochamy bardziej 😉 I gratuluję kolejnego ząbka Olusi 🙂
Sylwia, Ty to balujesz za nas wszystkie tutaj ha ha 😁 😁 🤪 Ale dobrze bo jesteś przykładem na to, że dzieci wcale nie muszą ograniczać życia towarzyskiego tudzież rodzinnego 🙂 Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku hehe 😉
Nina, pewnie teraz z psiapsiółką plotkujecie 🙃 🙂 Nie ma to jak pogadać z bratnią duszą 🙂
Mini, kolor super 🙂 Ja osobiście nie przepadam za krótkimi włosami ale u siebie, Tobie jest do twarzy 😉
Pigi, to już za 3 dni do PL??? 🤪 Super , musisz być podekscytowana 😁
Renatka, Wam również gratuluje ząbków!! 🙂 A te minki Szymonka to pewnie po tatusiu, co? Bo do mamy jest podobny to i po tacie coś musi mieć 😜 🙂

Moja marudziła dzisiaj bo śpiąca a spać nie mogła biedulka, dwa razy po ok godzince na spacerze i efekt taki że od 19:30 już śpi, a wypiła 120 ml mleka z kleikiem 🙂 Wczoraj po takiej porcji obudziła się po 8 godzinach na kolejną butlę więc ciekawe jak będzie dzisiaj 🙂 Mąż w domu więc on wstaje do małej 😉

Miłego wieczorku 🙂


Marta to akcja butla już zakończona powodzeniem ??????? Jeśli tak to aż tak długo nię nie męczyłyście 😉 GRATULACJE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Alexis123 napisał(a):
Cześć Czitos:*
jak w pracy??:P

Och kiepsko 😞 Wczoraj było strasznie, myślałam o Oli i po roku ciężko mi było pracowac i zmęczona byłam 😁 😁 Rozleniwiłam sie 😁 😁 😁 😁 Dziś już troszkę lepiej było 🤪


NAjgorsze te rozstanie z maluszkami... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexis123 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Alexis123 napisał(a):
Cześć Czitos:*
jak w pracy??:P

Och kiepsko 😞 Wczoraj było strasznie, myślałam o Oli i po roku ciężko mi było pracowac i zmęczona byłam 😁 😁 Rozleniwiłam sie 😁 😁 😁 😁 Dziś już troszkę lepiej było 🤪


NAjgorsze te rozstanie z maluszkami... masakra...

Nie sadziłam że będzie mi tak trudno zostawić Olusię. Było mi żal i miałam chęć sie poryczeć 😞.
A tęsknota jest ogromna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...