Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
hej ja sie tylko melduje 🙂 nadrobilam was haha Nina to to nosidelko co wygral tylko narazie malo uzywam bo latem za cieplo w nim mu jest ale na jesien bedzie jak znalazl 🙂


a nie bedzie juz za duzy do nosidela? pewnie juz bedzie chodzil i za zadne skarby go tam nie umiescisz 😁 😁 😁

Nina, bede miala pod skora kawalek jakby tepej malej igielki 😉 i bez gps 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh bedzie pewnie ciezko go wsadzic juz do nosidelka ale ono jest teoretycznie od miesiecy do dwoch lat zobaczymy hihi 🙂
Kobietki nasze kochane (MAja i Oleńka) wszystkiego najlepszego!!!! Boziu jak ten czas leci 🤪 ja wlasnie robie soczki z wisni bo wczoraj kilka kompotow zrobilam a reszte zasypalam cukrem i dzis w sokowniku juz siedza 😜 no a ja sobie wczoraj pospratalam a dzis ma przyjsc znajomy elekryk bo na naszym przedpokoju musi kuć i prowadzic kable do nowych wlacznikow i gniazek wiec znowu bede miala sajgon a przyjdzie kolo 🤢 no ale juz coraz blizej konca hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😉
U nas wszystko dobrze a może będzie jeszcze lepie haha na razie nic nie piszę, ale w ciąży nie jestem jakby komuś to do głowy przyszło 😉
Mariusz jutro już leci. Poprawiło się dużo między nami, ale rozłąka na jakiś czas i tak się nam przyda haha 😁
Teraz nawet jakbym chciała wrócić do UK to nie mogę bo muszę tutaj załatwić kilka pilnych spraw i dopilnować paru rzeczy 😉
Alusia jest grzeczna i zdrowa a do tego szkuduje haha 😉
Buziaki dla Oli i Mai z okazji ukończenia 7. miesięcy 😉
LeCEM na obiadek 😁 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepsze życzenia prosto z kurnika dla Mai i Aleksandry 🙂

Pigi, jaka Ty tajemnicza jesteś 😉 hiih.

Ech... martwię się o Łukaszka... ma 1 naczyniaka, 1 włókniaka i 4 tłuszczaki 😞 Chyba pójdę do dermatologa prywatnie, bo w przychodni mi powiedział, że trzeba to obserwować i za 3 miesiące przyjść. Ale jak dla mnie to za dużo tego ma. No i jeszcze te ruchy głową.... Wyć mi się chce 😞 😞 😞 Najgorsze to drżeć o zdrowie dziecka 😞 😞 😞

A Wasze dzieci wywijają tak dłońmi?? Bo już sama nie wiem co jest normalne 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego najlepszego dla Majeczki i Oleńki 🙂
Nina, ja myślę, że wizyta prywanie byłaby wskazana bo będziesz spokojniejsza. Ja nienawidzę jak lekarze mówią: "Trzeba obserwować" 😠 Na NFZ w ch** lecą przynajmniej u nas a jeśli u Łukaszka pojawiło się tyle rzeczy na raz to lepiej to skonsultuj prywatnie 🙂
A co do wywijania to nie wiem dokładnie o co chodzi także czekamy na dokładniejszy opis albo uda się może fotkę strzelić 🙂 Moja łapkami macha jak jest zdenerwowana hehe ale najbardziej lubi wszystko robić nogami 😁 😁

Rano wstawię rosół i do Kościoła 🙂

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Majusia dziękuje za życzenia i chce się pochwalić, że ma ząbka lewą dolną jedynkę 😁 Nina nie martw się mój Oli też ma na szyi i koło jądra byłam z tym prywatnie u lekarza i to nie jednego i każdy mówił, że z tego wyrośnie, ale też może zostać do końca życia 🥴 mówili żeby się nie martwić, bo to nic złego, ale lepiej będzie jak pójdziesz prywatnie to na pewno ci wszystko dokładnie wyjaśni. Bardzo ciekawe nakrycie głowy 😁 ma Maja ślicznotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam Laseczki o co chodzi, ale za jakiś czas bo nie chce teraz wyskoczyć z nowinką a może nie daj Boziu się nie udać 😲 ☺️ 🙃
Gratulacje dla ząbka Mai 😉 Ala też ma lewego dolnego 😉 A drugiego nie widać a tego już ma zaraz będzie 2 miesiące.
Ja zaraz Mariusza spakuje a Ala jeszcze szaleje 🤔 🙃
Idę na małą kolację a od jutra na dobre zaczynam na siłownię chodzić bo teraz byłam tylko raz- brak czasu 🤨 Ale mam karnet to szkoda kasę stracić poza tym kupiłam strój do ćwiczenia hahaha 😁 Nawet spodnie ze spandeksu hahaha 😁
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aga twoja Maja dalej jest na cycolu?? 🙂

Tak rano i wieczorem przeważnie pije, a twoja?

Rano mnie wydoji tak że cyce jak szmaty,później czasem po południu przed dzremką i na wieczór 🙂
czasami na spacerku chce ale mnie to wkórza bo ona nie umie się skupić,bo a to szum drzew a to głosy obce i puszcza cyca a z niego tryska wszędzie 🤢

Haha 😁 mam to samo też nie umie się skupić najpierw się drze o cyca, a jak już dostanie to się rozgląda na wszystkie strony i pociąga sobie tak po troszku ja wtedy muszę pieluchą zasłaniać i przyciskać żeby mleko nie leciało na boki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
.

ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻajebiste zdięcie Kaffina 😁 🤪 🙃 🙃

Kurwencja teraz nie mogę fotki dodać 😠, A ty Mini nie śmiej się, bo to nie ładnie 😁

No co ty ja podziwiam 😁 😜 🤪
chyba działa na mnie zioło......................wa herbata 😁 🙃 😁

No tak 😁 ferajna śpi 😁 to teraz można poszaleć i pic zioło……………….we herbatki 😁 😎 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
No śpią,a ja jestem wkórzona,jak pomyśle o okularach to grrrrrrrrrrrrrrrr.......... 🤢
pewnie moje godziny przy komputerach swoje zrobiły 😞
ale będzie to jakoś,tylko ładne oprawki wybiore 🙂

Aga okulary nie są takie złe dobierzesz jakieś fajne oprawki i będziesz pięknie wyglądać, a po za tym to okulary tylko do komputera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Mai i Ali 😁
hahahha Kaffi zobaczysz jak Cię ugryzie w cyca, to gwiazdki zobaczysz 😉
Tyle napisałyście, a ja nie mam czasu odpisywać 😞 może potem...
A o wywijanie dłońmi to nie wiem jak to powiedzieć. Np. siedzi i wywija tak jakby pokazuje wierzch dłoni i wewnętrzną stronę. No nie wiem jak to wytłumaczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej MałPy !!!! 😘
Maniu już pojechał a ja się oczywiście popłakałam bo widziałam jak mu ciężko Alusie zostawić 😞
Teraz będę miała czas dla siebie hahaha 😁
Krowa ja Cie LOWCIAM !!! Cały czas !! 😉
Teraz będę częściej dostępna na gg 😉 😁
Właśnie jest u mnie siocha to zajrzę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Nina nie przejmuj sie to pewnie nic takiego moj Dominik tez bardzo gestyluluje i jak cos chce to aż się trzęsie ale podobno ja też tak robiłam poprostu nerwusy z nas 🙂 Marta to Gabi i Dominik a i Kajtek nie maja zabka 😁 lece robic schabki bo frytki sie juz robia 😜 a pozneij do lasu na paintballa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki. Ładny dzisiaj dzionek skwar jak cholera... popluskałabym się w wodzie 😎 😎 😎
Tę noc nic a nic się nie wyspałam...Mały ciągle płakał od piątku trzyma go temp. 37.5 C czopki nic nie dają... chyba kolejne zębole idą.
Mrówa gratulacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...