Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej gamonie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘
Gratki dla kolejnej zębolki Mai 🤪 🤪 🤪
No i mnie zaciekawiło co Maja ma na głowię hahahaha
Pigi tajemnicza kobieta jesteś 😮 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Cieszę się żr relacje sie poprawiły między Wami . A rozłoąka wzmocni miłość 😉
Ninka a Ty poszukaj najlepszego lekarza w swojej okolicy i idz . Ale wierzę że wszystko dobrze będzie 😉. Moja Ola też wywija rączki, więc to chyba normalne jest 😉
A ja niedawno wróciłam ze spacerku z Olą , wziełyśmy rower . Ola uwielbia w nim jezdzić 😁 😁
Moja Ola od dwóch nocy budzi się na jedzenie 😮. Tarzan ją karmi a ja śpię 😁 😁 😁 I zauważyłam u niej krostki sporo ich jest i nie wiem od czego ? Czy od mleka, bo dostaje pepti i zwykły bebilon. I ugotowałam jej zupki na szynce wieprzowej. I teraz nie wiem czy to mięso czy mleko 🤢 Muszę obserwować.
Ide kąpac Olę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Aga, bardzo smutna wiadomość 😞 jaka tragedia 😞
Miał tyle życia przed sobą...

Foka, dawaj fotkę swojego cukiereczka 😁

Pigi, to teraz potęsknicie sobie,a potem rzucicie się na siebie jak zwierzęta 😉
Ja już z mężem się nie widzimy 3 tygodnie 😞 i nie wiadomo kiedy się zobaczymy 😞 ech....

Moje dziecko zgrzyta zębami 😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪 ledwo mu wyrósł a już zgrzyta. A mi uszy więdną i ciarki przechodzą 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 no wiec wrocilam z miasta kupilam co musialam wydalam znowu pelno kasy masakra, a wszystko tak drozeje, że normalnie ciagle nowe ceny mnie zaskakuja 🤢 musze jeszcze pozniej posiedziec na allegro i zamowic lampy do salonu i na przedpokój bo wybralam w sklepie ale na allegro jak zamowie to mam prawie 100 zl taniej na samych do salonu wiec sie oplaca. Boze niech sie te remonty skoncza bo nas wykanczaja finansowo 😮 ciesze sie tylko, że nie musielismy brac kredytu żadnego.
Ale dzis pogoda paskudna 😞 az nic sie nie chce. Maja ma drugiego zabka super gratulacje 😁 mi sie wydaje, że malemu tez sie beda przebijaly bo chyba je widac, ale pewna nie jestem bo nigdy nie widzialam wczesniej jak to wyglada hehe 😉 lece obiad zaczac robic bo dzis spaghetti taka mnie ochota naszla 😜 a po obiedzie musze ogorki zakisić bo mi teściowa zerwała jak byłam w mieście, kurcze nie chce mi sie nic dziś robić ale nie mam wyjścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Ale pogoda 😞 A ja i tak wychodzę bo idę do chrzestnej na kawę 🙂 Wieczorem muszę siłownię zahaczyć bo mam karnet a nie chodzę bo nie mam kiedy.
Właśnie wyszła ode mnie siostrzenica Mariusza bo daje Jej korepetycje z matematyki i fizyki bo mam poprawkę w sierpniu ( gimnazjum).
Nina no ja teraz też nie będę Mariusza widzieć troszkę czasu- prawie 2 miesiące. Dobrze nam to zrobi, ale tęsknie już za Anglią bo na razie to tam jest mój dom i życie, które prowadzę.
Gratulacje ząbków Mai 😘 U mojej jest jeden i koniec na tym hahaha 🙂 śmiejemy się, że to otwieracz do piwa haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Kasia wogole jaka tajemnicza 😎 maz polecial a ta kombinuje hihi 😉 ja wam mowie oni kupia dom w Polsce 😜 wiecie co bede miala bardzo duzy przedpokoj i potrzebuje na niego jakis pomysl bo narazie nic na nim nie bede robila ale powoli bym mogla go urzadzac tylko jak? Wrzuce wam pozneiej jakas fotke to moze pomozecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia daj fotki to się coś rozplanuje hahaha 😁
Moja Ala nauczyła się pluć i teraz ciągle jestem albo ja albo moja Mama oplute 🤪 😮
Sylwia teraz jest moda na meble w przedpokoju w starym stylu- stylowe rzeźbione szafy, komody i lustra nie montuje się już indeco szaf chociaż one są super wyjściem na miejsce chowania klamotów haha bo są pojemne 😁
Co do oświetlenia to ja mam dobrze bo mój brat rodzony pracuje w tej branży haha i oświetlenie może załatwić za grosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, jak mówisz że duży, to ja Ci proponuję fontannę wstawić hihih 😁

Wszystko strasznie drożeje, a wynagrodzenia nie rosną... 😮 😮
Ale jestem wkurwiona na męża.... napisał mi, że zjeżdża do domu.... bo mieszka z jakimś pijakiem i ma go dość. Kur** to się dzwoni do firmy i się mówi, żeby go przenieśli i tyle, a nie że wielce on się boi, żeby nie iść siedzieć za gnoja (że coś mu zrobi w nerwach).... zawsze mu coś nie pasuje za granicą... 😠 😠 😠 😠


A do neurologa idę z małym jutro 🙂 szybko, co?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Sylwia, Kajtuś chyba ma ząbka więc tylko my czekamy hehe
Mini, przykro mi z powodu znajomego... to przykre jak chwilowy brak odpowiedzialności ma taki finał 😞 Współczuję jego rodzicom... No a zęboki Majeczki widzę 😁 Śliczne są 🙂 Gratulacje 😉
Pigi, dasz radę- wierzę w Ciebie 😁
Nina, Twój mąż chyba jest niepoważny(sorry za ocenę), firma wypłacalna a on przez błahy powód z tego rezygnuje?? Dla własnej wygody a chuj, że ma na utrzymaniu rodzinę... 😠 Ech..faceci zawsze żyją chwilą i nie myślą co będzie jutro... Przynajmniej mój tak ma
Czita, od szynki to chyba nie powinna dostać tych krostek także myślę, że winne jest mleko. Tak czy siak obserwuj i daj znać 🙂

Apropo wyjazdów za granicę to koleżanki mąż na 6 miesięcy dzisiaj wyjechał i Nati ma doła więc umówiłam się z nią na 21 by mogła się wyżalić a przy tym wypijemy piwko także lecę zjeść kolację i się wykąpać 🙂

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezzzzdem 😁
Byłam na siłowni sadło tracić 😁 I caaały dzień na dworze, załatwiałam troszkę spraw i byłam na plotach u cioci 😁
Jutro znów sprawy do załatwiani 😮 🙃
Maja ma śliczne ząbalki 😁 😁
Ninka no jak mąż będzie z takich błahych powodów rezygnować z pracy to da tylko dowód na to, że po prostu nie chce mu się pracować i szuka głupich wymówek aby jak najszybciej odejść 🤔
Moja Ala jest niedobita 🤪 Jeszcze siedzi we foteliku i zjada sobie stopy a od 13:00 do 21:00 była na dworze 🙃
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tak.... wczoraj ten pijak z którym mój mąż mieszka w trakcie pracy pojechał sobie autem do domu i zostawił ich (mają 22 km z pracy do domu), no ale koledzy ich podwieźli. Chata zamknięta, pijaka nie ma... szwagier po gzymsie wchodził przez okno i otworzył drzwi od środka. Na szczęście nic nie ukradł... Wieczorem jacyś małolaci go przyprowadzili, najlepsze że nie wie gdzie auto zostawił 🙃 🙃 mąż w końcu zmądrzał, zadzwonił do firmy i powiedział co jest grane i żeby jak najszybciej interweniowali. A mnie oczywiście przepraszał i powiedział, że to wszystko w nerwach było i że zostaje.... Ale ja nie dam się tak łatwo przeprosić 😉 Szkoda mi go, ale czemu zawsze wszystkie nerwy wyładowuje na mnie? Ja mam tu na miejscu swoje problemy... Foch... 🙂 😁 On jest niepoważny.....

Krowa, ja już pisałam że widać 😁 także omamów nie masz 🙂 Maja jak zwykle z japką otwartą 🙂 A Oliwka będzie piękną dziewczyną 🤪 🤪 bo na razie jest prześliczną dziewczynką 😁 Oj, Byk nie nadąży odganiać adoratorów od dwóch córek 😁
OFFca, nie dziwię się, że miała doła... pół roku to strasznie dużo, ja bym się nie zgodziła na taki wyjazd. My zazwyczaj nie widzimy się najdłużej miesiąc. Raz tylko ekstremalnie nie widzieliśmy się 3 miesiące i to było straszne. Pewnie trzeźwiejesz i dopiero wieczorem się pojawisz 🤪 🤪 🙃 🙃

Diler and Kasia-- jesteście bardzo wygadane, oczytane.... 😁 Na tyle różnych tematów można z Wami porozmawiać 😁

Pigi, co z Ciebie za świnia będzie jak stracisz słoninę ?? 🤪 🤪 🙃 🙃 Wylaszczona świnia będziesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, co do raczkowania, to - jeżeli mogę - coś Wam doradzę. Niby oczywistą oczywistość, ale niestety nie dla każdego 🤨
Pozwalajcie dzieciom bawić się na podłodze. Nie trzymajcie dzieci w kółko w foteliku do karmienia, wózku, chodziku, łóżeczku itp. Dziecko wtedy nie nauczy się raczkować. Zróbcie dziecku "plac zabaw" - połóżcie na dywanie koc, narzutę na łóżko, kołderkę, żeby dziecku było miękko. Porozrzucajcie dookoła zabawki. I pozwólcie dziecku szaleć na tym placu zabaw. Nie 5 minut dziennie, tylko jak najczęściej, Wtedy będzie mogło samo nauczyć się pełzania, raczkowania, później wstawania. Żeby później nie było zdziwka, że dziecko zaczyna raczkować dopiero mając skończony roczek...
Dobra, tyle wymądrzania się 🙃
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😉
U mnie dzień zaczęty od korepetycji hahaha 😁
Niedługo pewnie wyjdę bo ładna pogoda na dworze 🙂
Pewnie zahaczę o kosmetyczkę bo moje brwi wyglądają żałośni hahaha 😮 😲 🥴 Nic z nimi nie robiłam żeby kosmetyczka mogła nadać im ładny kształt 🙂
Dzisiaj mam nadzieje, że znów znajdę czas na siłownie i solarium bo trzeba się troszku do porządku doprowadzić- przecież nawet świnia może być ładna haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhhh cześc wam..!!
matko umieram strasznie bolą mnie nogi od kolan po pęty palce masakra już nie moge wytrzymać już 2 dzien...;/ już niewiem co robić z tym smaryje żelami biore proszki masakra... 😮 🤢 nie mam humoru wiec zmykam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...