Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Krowa, to czemu przeciwniczka chodzików kupiła chodzik?? hhahhaha
ja dostałam zaproszenie na wieczór panieński i nawet tańczący pan ma być haha 😜 no, ale jestem na straconej pozycji, bo Łukaszek jak się przebudzi, to chce cyca 😉


Hej 🙂 Nina taka okazja 🙃 ściągnij mleko i na imprezkę 🙂 my idziemy na weselicho 13 sierpnia zostawiam dzieciaki szwagierce (Maja na sztucznym mleku będzie) mój zje obiadek i pewnie wróci do domu, bo on tak zawsze, a JA zostaje do rana i będę się bawić 😁 😎 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini ,a czemu Ci zęba nie wyrwali tylko zatruli?

bo wpierw trzeba niby podleczyc za nim go wyrwie 😮

Pierwsze słyszę 😮 mi wyrywali bez problemu bez żadnego wcześniejszego zatruwania czy leczenia .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie słyszałam o tym, że to ciężarnej to przysługuje. Tylko wiem, że białe plomby muszą dawać. Ja też pierwsze słyszę, żeby podleczyć zęba, żeby go potem wyrwać 😮 😮 😮 chyba,że u krów tak się robi 🙃 🙃 🙃
Kaffi to nie o mleko chodzi, tylko o to, że czasem wystarczy go przytulić i idzie dalej spać, a czasem na chwilę chce cyca, żeby się poprzytulać a nie z głodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

No jak Majuni jest dobrze w chodaczku to niech sobie używa hehe 😜
Nina, ach jaka szkoda że nie skorzystasz z oglądania tańczącego Pana 🤪 Swoją drogą mnie to ani nie bawi ani nie podnieca ale ja jestem w ogóle jakaś dziwna 😁
Pigi się nie odzywa, a i reszta gdzie???

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini to będziesz musiała iść do szpitala na wyrwanie? 😮
Nina, a babci możesz zostawić małego ?

tak 😞
mój brat ten młodszy był w zeszłym tygodniu,mówił że go bolalo.... 🥴
ja się boje 😞
stale myśle czemu odrazu ona nie mogła tego zrobić,i tak wycierpiałam się na fotelu aż mi wstyd było,że gębol mi sam drgał 😞

To brat miał bez znieczulenia?
Mi wystarczy ze siedzę w poczekalni i już mi gęba ze strachu lata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Najbardziej boje się wyrwania i tego co będzie "po" wkońcu to usemka,i jedna i druga do chirurga do usunięcia...
a w moim przypadku przeciw bólowe odpadają tylko apap,który jest do dupy przy zębach 🤢
ale z karmienia Majki nie zrezygnuje z powodu gównianego zęba 😠
dobrze że na fotelu nie odleciałam 😁 😁
bo bym kure w locie obsrała 😁 🤪

Ja nie wiedziałam, że 8 się psują 😮 mi właśnie rośnie, po jakim czasie zaczynają się psuć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
To wygląda na to, że lepiej je wyrwać jak nic się nie dzieje niż później się męczyć z bólem, a tak w ogóle to, po jaką cholerę rosną nam te ósemki... ja jakoś dzięki nim mądrzejsza nie jestem 😁 🙃


ale wiem jedno ból nie samowity potrafi sprawić,wg mnie poród mniej boli niż ból zęba 🤢


I z tym się zgadzam 🤪 Nienawidzę bólu zęba!! 😠

Miałam uciekać ale jakoś nie wyszło hehe, teraz na poważnie bo nie wstanę rano... No to Paaaa

P.S. Co do chodzika to kwestia tego czy będzie to wygoda dla rodziców i często to będzie wykorzystywać czy wygoda dla dziecka, wszystko można zdystansować i wtedy jest ok 🙂 Jeśli mama nic nie może zrobić a dziecko w chodziku jest radosne to po co komuś psuć zabawę hehe 🙂 Wszystko ma swoje plusy i minusy 🙂

Kafii, niech się teściowa w nos pocałuje! Ty jesteś matką i Ty decydujesz co robić ze swoim dzieckiem. Mojej pewnie też sie nie będzie podobać że Gabi ma kolczyki bo ona jest starej daty wiec raczej za tym nie jest... Ale mam to gdzieś... 🙃

Nina, jak ząbki?? Pyta zębowa wróżka haha 🤪 😁 😁

DOBRANOC 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wierzę ale jestem PIERWSZA 🤪 haha 😁

Malutka zrobiła pobudkę na mleko o 6:15 i od tej pory już nie zasnęła więc zrobiłam jej plac zabaw na sofie a ja piję kawkę i weszłam się przywitać 🙂
Po południu lecimy grać w siatkówkę z rodzinką i znajomymi bo udało się zebrać skład 10- osób 😉 Zaraz idę się szykować i Gabi i lecimy na spacer 🙂

Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
3CIA 😎

Aga, czyli obie nas czeka to samo z zebami 🤔 masz juz wyznaczony jakis termin i wiesz czy bedziesz pod znieczuleniem miejscowym czy pelna narkoza?
ach te osemki 😠 jak mi usuna te wszystkie cztery, to co z moja mONdroscia sie stanie? 😮

aaaaaaaa ja mam póki co obie górne do usunięcia,jeszc ze nie wiem,w poniedziałek pójde to się dowiem u mojej lekarki 😞
boooooooooooooooje się cholernie ☺️


ja tez sie strasznie boje, wlasnie tego PO. I jeszcze mala bede musiala sie normalnie zajmowac, bo kto? jak nie ja? M musi zarabiac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/img2526v.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1240/img2526v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/img2538c.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7969/img2538c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Łukasz skacze mi na kolanach i dobiera się do klawiatury, także się namęczę jak po9dczas joggingu 😉
no właśnie, Aga, Tobie panadol został, a to pewnie nie pomoże. Wy i tak zawsze będziecie gUpie, czy to z zębami mądrości, czy bez 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃
Kaya ma piękne, duże oczy i jakie ma podejście do zwierząt 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To masz spokój gUpia Krowo 🙂 moje dziecko coś nie zamierza spać, a nie śpi od 7:30 😠 😠
Nie ubliżaj mi, bo bana dostaniesz 😎 😎 jak powiem komu trzeba 😉 ja znam Czitę z Pruszkowa, a ona rządzi tym miastem i jak przyjdą i zapukają do Ciebie Panowie dwa x dwa, to już nie będziesz taka cwana i odważna 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To masz spokój gUpia Krowo 🙂 moje dziecko coś nie zamierza spać, a nie śpi od 7:30 😠 😠
Nie ubliżaj mi, bo bana dostaniesz 😎 😎 jak powiem komu trzeba 😉 ja znam Czitę z Pruszkowa, a ona rządzi tym miastem i jak przyjdą i zapukają do Ciebie Panowie dwa x dwa, to już nie będziesz taka cwana i odważna 😜 😜 😜

psssssssssssssssi Czita to może...banana trzymać i siedzieć cicho oni wszyscy siedzą u mnie w kieszeni 😁 🙃 🙃
Byk mnie wkórzył 😠
matoł jeden 😠


Co spsocił?? 😉 nie chciał Cię pokryć?? 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 buhahahahahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
mam gdzieś jego krycie jak mnie wkórzy to mało byków na świecie?? 🙃 🤪
Nie po prostu od powrotu do domu był na nk,później prosiłam by pomógł mi to on foch,ja karmie Majke ,mówie spójrz co Oliwka robi a on "sama nie możesz" ----------> no pewnie że moge,wystawić cycek czy Maje za okno??? 😠
KURA ŚLICZNY AVATAR TAKI WESOŁY I TE KOLORKI MIŁE DLA OKA :d


Nie podlizuj się 😁 ale dziękuję 🙂
Co za idiota... jak każdy facet 😠 😠
ostatnio pisałaś, że masz więcej czasu dla siebie, to myślałam, że jest bardziej pomocny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...