Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 Piękne 😘 moje dziecko też szaleje ciągle na rękach i bardzo często płacze teraz śpi aż się boje jak się obudzi 😮. Muszę wam powiedzieć, że pomału się wyprowadzamy idziemy już na swoje 🙂. Gosia mamy bardzo podobne zainteresowania 😁 🙃. Kasiu trzymam kciuki 🙂 😘 Ola kuruj się zdrówka życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No dobra gUpie ciPy !!
Po przylocie do Polski spontanicznie zdecydowaliśmy, że kupujemy mieszkanie od dewelopera bo znaleźliśmy interesującą ofertę w necie. Pojechaliśmy, podpisaliśmy umowę na mieszkanie prawie 62m2 z rynku pierwotnego, stan deweloperski, mieszkanie bezczynszowe i daliśmy zadatek 2 tys. zł. Później załatwianie kredytu. Uzbieraliśmy cały komplet papierów, wypełniłam wniosek i na koniec okazało się, że Mariusz ma jakieś długi w bankach, które spowodowały wpisanie jego osoby do BIK-u. Dzisiaj zdzwonił i dowiadywał się co jest grane bo o żadnych długach nie pamiętał. Okazało się, że to wina banków bo źle raty mu naliczyli. Wszystko się wyjaśniło i okazało się, że dużo mniej kasy jest do spłacenia niż myśleliśmy. A do tego deweloper przełożył nam te 2 tys. zł zadatku na inne mieszkanie które będzie oddane w 2013 roku a nie teraz w grudniu 2011 roku. A nam mieszkanie na teraz nie jest potrzebne a więc możemy czekać te 2 lata bo blok nasz jeszcze nie stoi 🙂 Mieszkanie będzie identyczne jak to co teraz niby straciliśmy bo nie damy rady spłacić długów Mariusza do końca września a do wtedy powinniśmy mieć już transze z kredytu do dewelopera wpłaconą.
Mieszkanie będzie 62m2, 3 pokoje z kuchnią, łazienką z wc razem. Mieszkanie będzie bezczynszowe i bez gazu wszystko na prąd 🙂 Do tego miejsce postojowe bo to będzie osiedle zamknięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olus wyglada super na tych hustawkach 🤪 🤪 🤪
Kasia, czy to znaczy, ze myslicie o powrocie do pl na stale? 😮 😮 😮

Kaya od kilku dni jest OKROPNA 😠 😠 😠 , jeczy, nie chce spac, budzi sie po kilkanascie razy..... jestem wykonczona......
jakas histeryczka sie w niej obudzila 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu kupujemy mieszkanie, ale na razie nie zamierzamy wracać do Polski. Chcemy, żeby mieszkanie stało na tzw. czarną godzinę. Warto mieć swój kont w PL i mieć gdzie wrócić w razie co 🙂 Ale na pewno jeszcze z 10 lat pobędziemy w UK bo chcemy, żeby Alusia miała dwa obywatelstwa a żeby je uzyskać musi przebywać na terenie Anglii przez 10 lat od urodzenia 🙂
Moja Alusia też jest jakaś dziwna ostatnio 🤔 Mała maruda 😮 A teraz obgryza wózek 🙃 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu jak Oleńka ślicznie wygląda!!! Kasiu no to znaczy, że wracacie do PL? Fajnie, że będziecie mieć swoje mieszkanko. Ola zdrowiej szybciutko i oby Ali przeszła ta głupia alergia!! Kasiu to tak jak u mnie Dominik potrafi mi się kilkanascie razy budzic! No i Aga kurcze wrzuć foty jak już będziecie na swoim!!!! A teraz ja Wam pokaże mojego artyste 😉 Normalnie ciężko go mi już upilnować 😮 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/sam0459.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5981/sam0459.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/sam0461lt.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2590/sam0461lt.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮O kuzwa ale Dominik to artysta 😁 😁 😁 Pięknie stoi, 8 mieś. silny chłopczyk 🤪
Pigi to gratulujuę decyzji 😆. A jeśli można spytac to gdzie wzieliście kredyt, w Polsce czy w UK ??? Fajnie 🙂 , teraz juz macie dokąd wrócić, a w ten czas gdy będziecie jeszcze w UK to możecie je wynająć i mieszkanie będzie zarabiać na kredyt 🤪 Ja też bym chciała j trzy pokojowe mieszkanie, ale jeszcze ze trzy lata musimy poczekać i będziemy myśleli o większym 🙂
Mnie się ukruszyła plomba w zębie którego w maju miałam robionego 😠 😠 😠, muszę pójśc do tej dentystki niech go poprawia bo jest na gwarancji.Ale jestem wściekła wrrrrr.
A jutro na urodziny jedziemy do Kubusia , trzy latka kończy 🙂, kupiłam mu książkę z bajkami i samochód.
A w weekend może na działke pojedziemy, w niedziele rano i wrócimy w poniedziałek 🙂
Mrówa pisz nam co tam u Ciebie 😉
Kaffi o jakich zainteresowaniach wspólnych wspominałaś ??????? nie wiem o co kaman ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kredyt weźmiemy w Polsce. Teraz chcieliśmy wziąć w Getinbanku i pewnie po raz drugi znów weźmiemy z tego banku. Teraz zdałam papiery, ale nie wysłaliśmy wniosku bo się okazało właśnie, że Mariusz jest wpisany do BIK-u. Jak spłacimy Jego długi to znów złożymy wniosek o kredyt bo dopiero na początku 2013 roku będzie musiała być wypłacona pierwsza transza dla dewelopera. My chcieliśmy mieszkanie bezczynszowe i nowe a więc i i cena za nie duża mimo, że stan deweloperski. Nie chcemy dawać mieszkania na wynajem- będzie stało urządzone i czekało. Szkoda nam wpuszczać kogoś na mieszkanie gdzie jeszcze sami nie mieszkaliśmy poza tym nie chciałabym żeby ktoś mieszkał w moim mieszkaniu i korzystał z rzeczy których ja sama jeszcze nie użyłam.
Kredyt bierzemy na 20 lat ale spłacimy go w 10 lat bo będziemy mieli ku temu sposobność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza 🤪

Później nadrobię kochane ...

Dzień dobry 🙂

Niedawno wstałyśmy więc zaraz kaszka, ja kawka i lecimy do Nikolki bo miała wczoraj zabieg przepukliny 😞 Biedactow nie mogło jeść od wczoraj do dzisiaj do 9 czyli prawie 12 godzin!! dacie wiarę?:/ A pić mogła dopiero po 22 a zabieg miała na 13. Dzisiaj płacze i mówi, że ją boli 😞 Także ubieramy się i lecimy!

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
My już na nogach od jakiegoś czasu 🙂
W Anglii zamieszki także w mieście w jakim mieszkamy 🤨 Mariusz mówi, że jest cisza na dzielnicy, ale i tak się martwię i moja Mućka też się martwi 😘 Lovciam 😘
Szkoda mi dzieciaczków które nie mogą jeść albo pić po i przed zabiegami a biedne nie widzą o co chodzi 🥴
My już po śniadanku 🙂 Ale pogoda jest straszna 🤔
A tutaj macie linka na przyszłe moje mieszkanko 🙂 Mieszkanie A6 jest pokazany rozkład nasze będzie identyczne tylko na pierwszym piętrze i mniejszy balkon 🙂 Myśleliśmy o mieszkaniu na parterze z ogródkiem, ale doszliśmy do wniosku, że ogródek w bloku to nie dobry pomysł bo nie wiadomo kto będzie mieszkał nad nami 🤔
http://www.wloclawek.org/fama/Zagajewskiego_-_Budynek_A.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj cisza !! 🤪
Dzia Kasiu mam nadzieje, że w końcu będzie nasze 🙂
Mrówka jaka wylewna dzisiaj 😁
Ja robię dzisiaj na obiadek pierogi z twarogiem i na to śmietana z cukrem 😁
Moja Aleńka śpi smacznie a mi się nudzi w tej Polsce 🤔Pogoda mnie dobija bo myślałam, że lata użyjemy a tu dupa blada 🤨 Podobno od piątku ma być ładnie kilka dni 🙂
Chciałam wstawić fotki ze chrzcin, ale mój net jest za wolny i pewnie coś dam dopiero jak wrócę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My już w domu, ale możliwe że nawet dziś tym razem do moich rodziców. O ciąży rodzice M już wiedzą, moja mama też, a tata tez już pewnie. Zaskoczeni, ale mają nadzieje że teraz dziewczynka będzie. Ja się czuje dobrze, nie wiem po co wam moje zdjęcie, bo ja nie mam jeszcze brzucha i nawet grama nie przytyłam, ale może w weekend jakieś zrobię to wstawię. Kajtka mam ale to już razem wam wstawię. Kajtek się straszny łobuziak zrobił, w m nocy jak niemowlak budzi się po 3-4 razy jeść, ciągle płacze, tylko na rękach spokojny, ale le można nosić go jak on 10,5kg albo i więcej waży. Sam bawić to się już w ogóle nie chce, siedzi sam ,ale sam jeszcze do siedzenia nie wstanie. Stoi za to ładnie, jak się czegoś trzyma to długo może stać, Ma sztywne nogi, ale jeszcze nie wie jak się stopami przebiera do chodzenia. Zaraz zmykamy na dwór. Nadrobiłam was, ale odpiszę potem, bo idziemy póki słoneczko ładne. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Kasiu bardzo ładne mieszkanko!!! Teraz miałam chwilke wiec zajrzałam 🙂 A nasza Mini cos sie nie odzywa 😞


Mini wyjechała do rodziców i tam nie ma za bardzo neta sporadycznie tylko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...