Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fotelik do karmienia jest super 😆, jestem baaardzo zadowolona z niego 🤪 i samochodowy też fajny i można go przesuwać do góry tzn że dziecko może się w nim przespać , też jestem z niego zadowolona 🤪
A teraz idziemy na dwór bo moje dziecko już się wyspało i teraz robi kupę 😮stęka jak by dzwigała hahahaha
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Ja Ali zdjęcia dam nie prędzej jak wrócę do domu 6 września bo tutaj mam za wolny internet na takie rzeczy.
Kaffi to mąż niech wraca do zdrowia i odbiera domek 😁
Sylwia remonty hmmm.... ja uwielbiam chodzić wybierać to wszystko- podłogi, farby, meble itp. 😁 Czeka mnie to ale dopiero pewnie za 3 lata 🙃
Czita to tylko kołdrowanie w głowie 😁
Co do ratowania małżeństwa to każdy wie co najlepiej ma robić ale niestety w dzisiejszych czasach w Polsce dużo kobiet nie ma wyboru i musi się męczyć z partnerem ze ze względu na to, że sama nie będzie miała za co wyżyć z dzieckiem albo po prostu nie ma dokąd iść. Nie zawsze można liczyć na rodzinę. Ja znam sporo takich przypadków niestety.
Ninka Twój mąż często ma jakieś problemy z innymi ludźmi pracującymi z nim albo mieszkającymi- trafił pewnie na tych ,,gorszych,, polaków 🤔 🤨
Może i kogoś pominęłam to sorry 😘
Idę na kawę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z mojego fotelika tez jestem bardzo zadowona 😜 😉 znacie go, bo Kaya czesto miala w nim zdjecia robione 😉 kiedys mogla w nim nawet spac, a teraz dolozylam "stolik" i pelni funkcje tylko do karmienia, zeby jej sie nie kojarzyl z zabawa 😁
a ten samochodowy bardzo mnie zaciekawil, podoba mi sie ta opcja, ze dziecko moze tam spac, ale nie bardzo rozumiem jak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/sam0556d.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3240/sam0556d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tutaj ja 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/sam0565x.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7585/sam0565x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Weszłam na inną przeglądarkę i się udało fotki wstawić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Lachon z tej naszej Pigi 🤪 🤪 🤪 🤪 Że też Maniek nie bał się Ciebie w PL zostawić 🤪 🤪 😉 😉 Ty coś o sadle na brzuchu mówiłaś.... hmmm ciekawe gdzie je ukryłaś... chyba na plecy zarzuciłaś 🙃 Alusia Myszka Miki, jaka ona jest słodziutka 😁 I nie wiem gdzie ona ma te kilogramy 😮 😮 Wygląda na drobną i ma chude nóżki (porównuję do mojego dziecka,a on nie ma pulchnych nóg) 😁 chyba waga kłamie 😁
Fotelik świetny!! A krzesełko mi się podoba, ale kolory już nie 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Znowu nas nie było od środy wieczorem, a niedawno wróciliśmy od moich rodziców. Tak jeździmy spontanicznie bo M na zwolnieniu. Na wtorek znowu tam jechać musimy. Trochę was nadrobiłam ale nie za wiele bo dużo tego. Może później mi się uda ogarnąć temat 🙂 🙂 bo teraz rozpakowywanie mnie czeka i coś zjeść trzeba, a podróż dziś była fatalna, jechało się jeszcze w miarę ale takie ciepło, że wszyscy wymęczeni na maksa, a do tego jeszcze klima się zepsuła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz 🤪 😆
Ale jestem wykończona 😮, tyle się nałaziłam z koleżanką 😲
Ale Alusia jest słodka 😆 i jak zwykle wystrojona 🤪 🤪 🤪 Ona sie nie zmiania cały czas taka sama jest 😉. No i ja się dziwie gdzie te kilogramy Alusi się mieszczą 😮 Ona taka drobniutka jest. A Pigi to niezła dupeczka jest hahahaha Ślicznie wyglądasz 😘
Kasiu dziecko w foteliku śpi siedząć ale jest przechylone 😆
Moja Ola już po całym pokoju wędruje 😁 😁 😁 , nie chodzi na czworaka tylko jakoś się przemieszcza na jedym kolanku hahahaha Śmiesznie tak 🤪
Znów straciła mi apetyt 😞 sama się nie upomina o jedzenie, sama musze jej dawać i próbować czy będzie jadła. No ale chudzinka nie jest , więc sie nie martwię 🙂
Mućka co tam u Ciebie ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrówa, ale Ty silna jesteś 🙂 W ciąży i do tego Kajtuś mały,a wy taki kawał jeździcie 😁 ja bym pewnie rady nie dała 😜
Szukam w internecie informacji i coraz bardziej się załamuję. Czeka mnie odstawienie małego od piersi, tak jak postanowiłam, to już niedługo... i się zastanawiam jak to zrobić, skoro on traktuje pierś jak smoczek i przy nim zasypia, o tego budzi się w nocy co chwilę, żeby do cyca się przytulić. normalnie aż mi się płakać chce... 😞 No bo jak odstawić dziecko, które zasypia przy piersi? 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam sadło 😞 Tylko jak stoję to tak go nie widać gorzej jak siedzę 😞 Wstawiłam bym Wam fotkę w kąpielówkach to byście od razu się podbudowane poczuły haha 😁 🤪 🙃
Alusia jest dość wysoka ale rzeczywiście ja też nie wiem gdzie ona 9kg waży serio 😮 Chociaż jest ciężka jak się Ją na rękę weźmie. Ona jest drobnej kostki i nigdy raczej kilogramów nie będzie po niej widać.
Co do muszek Gosia to nie mam pomysłu 🤨 Ale wiem, że te muszki ciężko wytępić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂
Byłam w Biedronce i uwielbiam ten sklep za niskie ceny 😁 Ala uwielbia soczki Pycholandy a kosztują 85 gorszy a nie prawie 4 zł jak Bobovity a skład jest ten sam !! 🤪 Do tego danonki orginalne prawie 10 zł a biedronkowe prawie 3zł i też skład ten sam 🙃 Także nie ma co przepłacać za firmę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Oli fotelika nie da się zrobić kołyski , ja nie chciałam z możliowościa kołyki bo Ola nie jest kołysana 🙂
Pigi ja tez lubię Biedronkę i do Lidla też chodzę na zakupy bo ceny są do przyjęcia 🤪 🤪 🤪
A ja mówię Wam dobranoc, ide spać bo po dzisiejszym dniu spacerowania jestem zmęczona 🤢
Więc może do jutra 😉
Spokojnej i przespanej nocy mamuśki 😆 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Składam tylko meldunek i spadam spać bo zmęczona jakaś jestem. Chyba czeka mnie powrót do świata żywych tzn do pracy choćby na pół etatu bo czuję jakby mi czegoś brakowało mimo wszystko... choć nie wyobrażam sobie malutkiej zostawić... Ech i takie to błędne koło jest. Zresztą na razie i tak ciężko z robotą 😞

Nina, oj ja przeżyłam strasznie odstawienie od piersi 😞 Wolę nie przypominać sobie ... Zresztą wiesz... Także masakra i nie zazdroszczę. No ale dasz radę jakoś- każdy musi znaleźć jakiś sposób by zarówno maluch jak i matka przeszła to w miarę bezboleśnie.

DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...