Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂 dzieki za mile komentarze ☺️ zapomnialam wam napisac wlasnie ze podcielam wlosy i je pomalowalam ale na taki naturalny kolor 🙂 Gratuluje Oli górnych ząbków!!! Zdjecie faktycznie robila moja siostra bo byla fotografem na slubie hehe 🙂 Nina ja i gracja?? hehe dobre to tylko pozory 😉 😜 Maja jakie ma buciki fajne 🤪 laseczka mala 😆 lece obiadek dalejn robic pozniej ruszamy na spacer na wieś 😎 bo Pawel w siatkowke dzis gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My już po zakupach 🙂
Odprawa zrobiona tylko muszę iść wydrukować bilety 🙂
Muszę paczkę dzisiaj albo jutro spakować 🙂
Poza tym wczoraj ubawiłam się na całego a do tego wypiłam może piwa hahaha Ale dzisiaj czuje się super 🙂
Dzisiaj na facebook-u dostałam wiadomość od jakiegoś kolesia z Tunezji który ma 21 lat i pytał się mnie czy wyjdę za niego hahaha I że jak się zgodzę to da mi wszystko czego zapragnę !! 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
A i jeszcze dzisiaj dostałam wiadomość od ludzi do których pisałam w odpowiedzi na ogłoszenie, że potrzebują sprzątaczki i mam rozmowę na 9 września niby nie za dużo godzin w tygodniu, ale napisali, że mają kilku znajomych którzy też potrzebują sprzątaczki 🙂 Także jak dobrze pójdzie to będę mieć pracę w dni kiedy Mariusz ma wolne i nie będę się o Alusie martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haaaaaa hahahahaha Kacha ale ty masz wzięcie 🤪 Koles Ci sie oświadczył 😁 😁 😁 No Maniek ma konkurencję 😁 😁 😁 No widzisz jaka jestes lasencja 😉
Mini 😮padasz na mordke , nie dziwie sie z dwiema takimi dziewczynami hahaha - łobuzice małe 😉
Kuro kokokoko ,. cip,cip,cip... 😜
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dień dobry 😉 Czita melduje się pierwsza 🤪 🤪 🤪
Dziś piękna pogoda 🤪 cieplutko jest 😆
Moja Ola zaziębiona jest 😞 Ma katarek i kaszelek mały i kicha jak najęta 😞 Daje jej calcium i cebion i sól morską. Oby to się nie rozwinęło.
My dziś mamy chrzciny , więc zajrzę wieczorem do Was.
A oj jutra znów do pracy , o nieeeeeeeeeee . Tak dobrze siedzi mi sie w domu. Nie chce się.
No to miłej i przyjemnej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokkokoooo 😁

Czita pisała sama ze sobą hahaha 😁 Oby Oleńka szybko wyzdrowiała. Miałam Wam napisać, że chyba jeszcze będę karmić moją pijawkę... Miałam go odstawić powoli w październiku, ale widzę że nie da rady i w sumie nie ma takiej potrzeby, bo do pracy nie idę, także jakoś muszę dać radę w zimę z karmieniem. Głównie mi też chodziło, że nie chcę karmić takiego dużego konia 😉 no, ale jest tak przywiązany do cyca i tak mi go szkoda jakoś... 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/8miesiecy4446.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2221/8miesiecy4446.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Ninka Łukaszek jest wyjątkowo dużym dzieckiem 🙂 Ale jest chłopcem a więc wypada aby był taki spory chłopaszek 😘
U mnie też ładnie, ale jeszcze chłodno mimo słoneczka.
Dzisiaj pakowanie paczki 🤔 Nie lubię tego robić 🤨 Mam do zabrania tyle rzeczy, że nie wiem jak to spakuje- samych par butów mam 15 !! 🤪 😮
A tu cisza, że hohohohooooo 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wpadłam tylko na chwilkę a później nadrobię bo Gabi musi się zdrzemnąć 🙂

A u nas cudowna wiadomość- Mamy pierwszego ząbka!! 🤪 Najprawdopodobniej lewa dolna jedynka bo stuka ale Gabi nie pozwala sobie zajrzeć w buźkę 🙃 Cieszę się, że zarówno ja, jak i Gabi tego nie odczułyśmy 😉

Wieczorkiem się zamelduję bo teraz jestem u rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze raz gratuluję ząbka !! 😁
A to z dzisiejszego spaceru 🙂 Zapełnię strony, bo tu pies z kulawą nie zajrzy 😉 hahaha
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/kasprowicza007.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6779/kasprowicza007.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/kasprowicza013.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8571/kasprowicza013.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja na chwilę.
Gratuluję pierwszego ząbka Gabi 😉
NIna Łukasz jest na prawdę duży, widać to na foto z Tobą.
Długo nie posiedzieliśmy u siostry Tomka bo mała marudziła 😞 Ma strasznie zapchany nosek 😞 Nie może spać bo ciężko jej oddychac. Jutro chyba do pediatry polecę aby ja osłuchała, jeśli nie będzie poprawy.
Dobranoc, spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
U nas noc ciężka 😞, Biedna Ola wcale nie mogła nosem oddychać , co chwila się budziła z płaczem. Na 15:30 mam pediatrę, ale ja pracuje i mama musi z nią pójść. Oby od kataru nie zaczęła się infekcja 😠 W nocy jak tak płakała to w jedna dziurkę wpuściłam jej otrivin Tomka - dla dorosłych, bo juz nie mialam siły i ona była zmęczona jak cholera i od 4 spała do 7:15 .Musze kupić otrivin dla niemowląt i dzieci i jej zapuszczać.
Teraz to dopiero zaczną sie choróbska- w słońcu gorąco a w cieniu chłodno 😠
Miłego dnia i tygodnia 🙂 , nie wiem kiedy Was teraz odwiedzę bo znów praca sie zaczęła 😘 😘 😘 😘 I oby Wasze maluszki nie łapały żadnych chorób 😉
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meldunek 🙂
moje dziecko budzi sie od jakiegos czasu gorzej niż niemowle... i chce jesc masakra jakas;/

teraz wcina chlebek:d
a mój M zgubił portwel albo mu zajebali;/ kuźwa musze isc karte zablokowac w banku i on musi nowy dowód wyrobic....;/ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ola, może znajdzie się ktoś uczciwy i odda portfel 🙂 no, ale kartę lepiej zablokować, wiadomo.
Biedna Ola 😞 katarek u dzieciaczków to coś strasznego 😞
Łukasz też mi się budził całą noc, a pod wieczór tak krzyczał biedny, że nie wiedziałam co mu jest,a le chyba brzuszek go bolała, albo znowu zęby idą... A on to bardzo źle znosi 🤢 🤢
Krowa, bez kitu chyba we 3 zostałyśmy karmiące piersią 😜 współczuję pakowania.... najlepiej jakby ktoś się dziewczynkami zajął, wtedy łatwiej się pakować... a potem rozpakowywać 🤪 🤪 ale jak już będziesz w nowym domu, to odetchniesz, że było warto 😁
u nas pogoda straszna.... pada... ale ciepło jest .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Ja jeden karton już spakowany około 30kg drugi w toku haha muszę poszukać duuużego kartonu bo rzeczy się nie mieszczą w tym co mam 🤔 Drugi też pewnie z 20kg będzie ważyć 😮 🙃 Nie wiem skąd sie to wzięło 🤔 Dobrze, że Mariusz kuriera jeszcze w końcu nie zamówił.
Olu kartę warto zablokować no i zgłosić że zginął dowód osobisty. Teraz dowód za darmo wyrabiają a więc spoko jakby się nie odnalazł stary.
Olunia niech wraca do zdrówka 😘 A Łukaszek niech nie cierpi przy ząbkach 😘
Moja Ala ma strasznie duży apetyt, ale na szczęście nie budzi się w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, teraz jesteśmy u rodziców M, on pracuje z tatą. Mam tu internet ale kiepski i nawet nie mam kiedy zajrzeć, wczoraj byliśmy w Bierutowie ale dosłownie na parę godzin i z powrotem. Już tam nie będziemy mieszkać, tylko u moich rodziców na parterze, 60 km od Warszawy, tamto chcemy wynająć ale w tak małej mieścinie to bardzo ciężko. W między czasie jak tu jesteśmy to tam gdzie mamy mieszkać w soboty malować jeździmy, na razie nie robimy remontu bo nie ma czasu i kasy, bo oboje bez pracy, ale odświeżamy, bo tam kiedyś moi dziadkowie mieszkali, więc trzeba było się wszystkich ich rzeczy pozbyć, jeździliśmy po nasze meble do Bierutowa, będziemy tam jakoś na początku października mieszkać, bo obje chcemy szukać pracy od października gdzieś w Warszawie pewnie. Tam mamy 100m2 powierzchni mieszkalnej więc jest ok, trzy pokoje, kuchnie, łazienkę, co najważniejsze na wsi, cisza, spokój, podwórko własne. Musieliśmy podjąć takie kroki bo w Bierutowie nie dalibyśmy rady. Ja tu nie mam za bardzo kiedy zajrzeć na neta, nie mam tu udogodnień dla Kajtka, a on to głównie na rękach. Teraz jest jeszcze chory i w domu siedzimy, ma zapalenie oskrzeli i krtani, nie wiem skąd to się przyplątało. Do tego mamy teraz dwa wesela, jedno za 2 tyg,a 1 października siostry M więc kasy pójdzie, więc nie ma wyjścia i do pracy musimy oboje. Jak jedno się zaczęło walić tak wszystko się wali po kolei. Ale jakoś będzie.
Spróbuję was trochę po nadrabiać, ale nie wiem ile jeszcze Kajtek pośpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...