Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
now eic jestem juz 🙂 chlopcy sa bardziej wymagajacy chyba hehe bo moj tez sam za bardzo nie chce sie bawic chociaz powoli czasem juz cos sam porobi 😉 a co do spania no to ja tez malego biore w nocy miedzy nas ale czasem go po chwili odkladam jesli zasnie dobrze a czasem śpiz nami ☺️ a zasypiac sam nie chce w łóżeczku no chyba, że pijąc mleko po kąpieli zaśnie. Też chcę go przyzwyczaić żeby sam zasypał, ale poczekam chyba aż mu katar przejdzie bo tak z płączu nawet jak zaśnie to nosek mu się zapcha i tyle... No a chodzi normalnie z dnia na dzień coraz lepiej hehe dziś nawet próbował biec jak go goniłąm,ale się przewrócił 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Meldunek tak ogólnie 😁
Ostatnio nie mam głowy na pisanie .... ale powiem tylko, że jestem w siódmym NIEBIE !! 😁

ha ha ha a ja tam nizej w roli dyrygenta niebiańskiego 🤪


Hahaha Ty jesteś św. Piotr trzymasz klucze w ręku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Ala ślicznie drepcze!!! I Ola chybajej włoski obciela? Śliczna z niej laseczka!!! A Majka jak ładnie robi papa tak z gracją 😆 No reszta dziewczyn chwalić się tu maluchami 😁 🙃 ide powoli szykować kąpiel dla rozbójnika i mam nadzieje, że pójdzie spać bo ja mam plany na wieczór o których mój Paweł jeszcze chyba nie wie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko 🙂 ej nawet nie miałam co nadrabiać 🤪 😮 U nas nocka ok Dominik spał całą w łóżeczku 🙂 tylko wstać mu się zachciało o 5.30 jak Paweł wstawał ale do 6.30 przetrzymałam go w łóżku 😁 Zaraz pewnie będziemy się szykować do babci mojej na kawe sobie pojedziemy, a po obiedzie z Pawłem do miasta bo mamy do tego ostatniego pokoju świeżo kupiony i zamontowany (w poniedziałek) kaloryfer i okzuje się, ze cieknie bo ma od spodu jakąś dziurkę 😠 a oni nie chcieli przyjechać i sami w ramach reklamacji go zdjąć tylko Paweł musiał się męczyć a zakładał nam hydraulik. Jak mi dziś nie dzadzą nowego to ich tam pozabijam chyba!!! No ale to zawsze coś z tymi remontami. Lece bo Dominik już po mnie przyszedł bo mu nudno samemu 😉 am nadzieje,że później będę miała coś do nadrabiania. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ala i Dominik jak zasuwają 😁 Foka by mogła nas pozdrowić na wideo 😉 hahaa
A Maja na początku ma taką samą zlewającą minę jak mój Łukasz 😉 ale w końcu papa zrobiła 😉
Cieszę się, że wysypka zeszła 😁 tylko ciekawe od czego 🤨 🤨
Sylwia, jak nie urok, to sraczka 😜
Pigi, a co wy tam z Milką wyprawiacie jak chłopów nie ma?? 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kobietki!
Mam urlop, Martynka ma drzemkę, więc postanowiłam wejść na Brzuszek. Jak tam Wasze dzieciaczki?
Moja Córcia zaskakuje mnie każdego dnia. Jeszcze sama nie chodzi, ale przy czym tylko może to staje i drepcze. Bardzo lubi książeczki, jak tylko widzi leżącą książkę, to pokazuje, aby jej czytać. Nie ma jeszcze ani jednego ząbka, ale dziąsełkami tak pracuje, że bez problemu sobie jedzonko "gryzie". Jest rannym ptaszkiem, budzi się ok.6, ale to dobrze, bo przynajmniej nie marudzi, że trzeba wstać i jechać do niani. I dalej karmię ją piersią...
Buziaczki i pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
witajcie. nie ma co - mamy juz biegajace dzieciaczki 🤪
ciekawe, kiedy teraz justyna sie tu pokaze? ale z drugiej strony, to moze z nami jes cos nie tak , bo tyle w necie siedzimy 🙃 🙃 🙃
wczoraj kaya wywinela mi niezly numer, polozylam ja na drzemke kolo 4 a ona zasnela tak pozadnie, o 7 chcialam ja budzic, ale na moje glaskanie i calowanie nie reagowala, wiec dalam jej spokoj i myslalam ze bedzie juz spala do rana. ona jednak obudzila o 9, dalam mleko bo taka polprzytomna byla.... mleko zjadla i..... rozgadala sie 🙃 🙃 🙃 humorek miala, do zabawy chetna.... w kazdym razie kapalam ja dopiero o 11.30 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe grupa wsparcia 🙂 no faktycznie Pigi z Tobą przeżywała skurcze! Boiuz to tak niedawno było a już prawie rok 🤪 a ja jestem jakaś zmęczona strasznie i śpiąca. Paweł zaraz wroci i chyba będę mu pomagała łaty na suficie kłaść no chyba, że się teściowi zachce mu pomóc, a Dominika na godzinkę teściowej podrzucę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Maja przespała prawie całą noc w łóżeczku obudziła się o 5.05 dzięki wielkie za dobre rady 🙂 😘 Oczywiście facet od kominka się nie pojawił i ma już przerąbane jak go spotkam 😠 Widziałam tylko kawałek jak Ala chodzi komp mi się zacina i przerywa mi połączenie 😞 Chciałabym żeby Majaka zaczęła chodzić przed roczkiem tak jak Oli, ale chyba nic z tego, bo mała woli zasuwać na czworaka 🙃
Gosia lekarz Ci powiedział, co było przyczyną alergii???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini, to musisz zbudować na ich przyjazd jakiś porządny chlew, żeby czuły się jak w domu 🤪 🤪 🙃 🙃
Sylwia, nie widziałam tych klocków na żywo ...chyba 😉 Mi się podobają drewniane, ale na nie jeszcze za wcześnie 😉
Kaffi, a jakim sposobem Maja spała w łóżeczku? tak jak u nas, czy jeszcze coś innego wyszło 😉
Uuuu nie chciałabym być facetem od kominka 😉 🙃 🙃 przekroczy próg waszego domu i wtedy poczuje ogień (złość Agi) na własnej dupie 😉 hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...