Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
gratulacje dla Majusi, że stanęła 😁 Krowa, wyobrażam sobie, że tak cały dzień 🤪 🤪 🤢 🤢 Nieźle masz 🤢 🤢 Mają charakterki obie 😉
moje dziecko też mnie nie słucha... słowa "nie wolno" i "nie" powodują, że się bezczelnie ze mnie śmieje 🤢 🤢
Wasze dzieci późno chodzą spać... tzn. tak zawsze jest??
Mój zawsze po kąpieli kaszka, potem cyc i śpi. Bardzo rzadko mu się zdarzy by nie spał po tym. O 18:40 przed kąpielą wyje, bo czuje swoją godzinę i daje mi wycisk psychiczny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam dodać, że Łukasz śmiał się oglądając wideo 😉
Naprawdę, podziwiam Was, matki dwójki dzieci. Ja mam chyba za mało cierpliwości, dlatego pozostanę przy jednym, bo za nerwowa jestem ☺️ ☺️
Pigi, jestem z Ciebie dumna 🙂 świetnie sobie poradziłaś 😁 Jak Ty to zrobiłaś przy Alusi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie nie dam rady nadrobić wszystkiego - jesteście szalone ile Wy napisałyście ??????????????
Przeczytałam o weselu w sylwestra Sylwi - super ja też bym chciała 🤪, ale oewnie będziemy siedzieli w domu.
Przeczytałam też o Waszych biustach 😁 😁 😁 😁 Mój też jak u Kaffi potrzebuje podpórek od dołu 😁 😁 😁 😞Ja też już nie pochodzę bęz biustonosza 😞 😞 😞 Oj przykre to jest, a jeszcze do tego to wyłażą mi już zmarszczki 😲 😞 Starość nie radość 😁 😁 😁
Kaffi 40 osób to mnóstwo gości będzie 😲
Moja Ola chodzi za jedną rączkę, jeszcze nie zbyt dobrze jej idzie , ale myślę że roczek podepcze 🙂
Ach najlepszego dla Mai , spóznione całuski 😉
No to ja spadam na dwór z Olą i do pracy.
Mam piątek od 16 wolny 🤪 wraz z weekendem 🤪, więc zajrzę paaaa 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez na chwilke bo musze isc sprzatac w tym pokoju co Pawel robi zeby mogl dalej gładzie po pracy robic. Lampy zamowilam jutro jedziemy zaliczke na kanape wplacic a na 16 do szwagra na urodziny idziemy wiec znowu malo czasu. Mini dziewczynki jakie zaborcze 🤪 Gosiu Dominik jak za jedną rękę zaczął podróżować to po dwóch tygodniach sam już dreptał 😁 Kafi jejku to jak Oli do przedszlola wstał?? 😮 Dominik zasypia z reguły koło 20 czasem zdarzy się później. Lece zajrze po południu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki. Jak ten czas szybko leci miesiąc mnie u Was nie było!!! 🤪 🤪 🤪
Chciałam Wam powiedzieć że Szymuś na początku listopada zaczął sam chodzić teraz już drepta tylko na nóżkach 🙂 Mamy już 3 ząbki na górze i na 2 dole. Ale niestety dopadła nas grypa żołądkowa 😞 Szymek przed wczoraj zwymiotował ja wymiotowałam i biegunka ale mi przeszło na szczęście a od wczoraj biegunka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Ala w trakcie śniadania- kanapka jest wszędzie 🤔 😮 🙃
Brawo do Szymusia 🙂 rzeczywiście chłopcy grudniowi są wyjatkowo silni 🙂
U mnie noc ładna 🙂
A malowanie zrobiłam normalnie przy Alusi. Dostała zabawki do łózeczku i przed ponad 2,5 godziny grzeczniu i cichutko siedziała w łóżeczku bawiąc się 🙂 Ona na prawde jest bardzo grzeczna tylko czasem ma odchyły 😁
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 byłam dziś z Olim u dentysty i muszę się pochwalić, że był bardzo grzeczny 🙂 Zapytałam jak czyścić zęby takim maluszkom jak Majka i powiedziała silikonową nakładką (na palec) czyścić wodą albo rumiankiem. Gosia trochę osób będę miała, bo to rodzina M muszę wszystkich zaprosić 🤢 Oli wstał bez żadnego marudzenia aż byłam zdziwiona, a Majkę usypiałam 40 minut 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow... ale pustki wczoraj były 😮 ale jestem pierwsza 😜 lece kawe sobie robic. Zajrze jak sie cos bedzie działo. P.S. Ja mialam i mam ta sylikonowa nakladke na palec do mycia zabkow uzywalam jej na poczatku dopiero jak Dominowi gorne jedynki wyszly to mu zwykla kupilam taka miekka bo to narazie raczej forma zabawy dla niego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podpisuję listę 🙂
A ja mam od wczoraj męża w domu, bo zjechali wszyscy i mają postój 🙂 ale mąż szuka innej roboty, bo nie wiadomo ile ten postój potrwa. Łukaszek się wczoraj obudził o 23:30, zobaczył tatę i ............. hulaj dusza!! Piszczał z radości, szalał w łóżeczku i nawet nie myślał o spaniu 🤪 🤪 i zasnął po 1 😠 😠 a potem całą noc się budził, a ja a prawie nie spałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czitka podpisuje liste obecności 😁 😁 😁
Haaaaaa i ja tez dołączę do grupy niewyspanych mam 🤢. Ola wczoraj usnęła o 20:15 i obudziła się przed 21 😠, zasnęła po 24 😠 😠 😠 Masakra , a ja rano o 5:30 wstałam do pracy i mało wyspana jestem 🥴
NONONONONO KURO NIO TO KOGUT BĘDZIE KURĘ NA GRZĘDZIE BRAŁ CAŁY WEEKEND HAHAHAHAH 🙃
Witaj Renata 😉, gratulacje dla Szymusia dreptusia 😁 😁 😁 Nooooo fotka mile widziana 😉
Mućko ja się starzeje 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 , nie tylko podpórki mnie dobijaja , ale i zmarszczki sie pokazują 😲. No w końcu po 30 jestem 😞
Sylwia ciekawa jestem kiedy ta moja zacznie sama chodzić, mam nadzieję taka cichutką że przed roczkiem 🙂 No ale nic na siłe.
No to jeszcze zajrzę do Was 😉
Jutro postaram sie strzelić małej jakąś fotkę , Wy tez mogły byście pokazać swoje szczęścia 😆
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czita co tam zmarszczki 😉 Włos siwieje a dupa szaleje !!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 A tak na serio to kobieta im starsza tym lepsza jak wino 😉 Czita ja tez miałam taką ciężką noc 🙃
Moja Ala znów cały dzień nie śpi, ale zaraz kapiel, melko i spać niech idzie bo padam na ryjek 🙃 😮 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahaha dupa szaleje powiadasz Kasiu 😁 😁 😁 😁 .Moja przez nawał obowiązków teraz sie uspokoiła 😞 😞 😞 Ale tylko Ola podrośnie to znów Czita wróci do normy 😁 😁 😁
Moja Ola spi juz od około 40 minut i mam nadzieje że sie już nie obudzi 😉A mnie bierze choróbsko 😠 katar mnie dopadł. Ach nabiorę prochów i pod kołdrę wejde się wygrzać.
Spokojnej i caaaalutkiej przespanej nocki 😉 😘
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...