Skocz do zawartości

MAMUŚKI | Forum dla mam


84myszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny Wy juz jestescie po wszystkim i tulicie swoje maluchy 🙂My z niecierpliwoscia czekamy na "ten"dzien!Te ostatnie tygodnie chyba sa najgorsze,ciezkie duze brzuszki,zmienne humorki... Wierze,ze malenstwa zabieraja Wam bardzo duzo czasu,ale taka kolej rzeczy,najpierw czekanie na porod a potem calkowite poswiecenie sie dziecku 🙂Zycze Wam cierpliwosci,ktora i nam sie niedlugo przyda! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no dokładnie maluchy duzo czasu nam zabieraja 🙂 Wiem coś o tym 🤢 To ładnie aniu że twoja mała rozróznia dzień od nocy, ja niestety mam tak że mam problemy żeby mały mi wcześniej poszedł spać i chodzi dopiero ok 1 w nocy 😞 może z czasem się unormuję oby hehe bo czasem już nie mam sił 😞 Ale wierze że będzie dobrze 🙂 Pozdrawiam wszystkie mamuski i te przyszłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki ale wam zazdroszczę...już jesteście po i macie maleństwa przy sobie 🙂ale na nas tez w końcu przyjdzie pora...dobrze ze mam juz dwójkę dzieci i jakoś czas tej ciąży leci 🙂nudy nigdy nie ma 😁aniaweisnie słyszałam o tych kroplach...chyba je wypróbuje bo mój synuś ma juz ponad półtorej roku i nadal budzi sie w nocy...nawet ze 3-5 razy.czasem tylko raz.może to coś da.oby bo tak to przed porodem nie zdołam sie wyspać a po porodzie już na pewno 😞:Ppozdrawiam wszystkie świeże mamusie...powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
hej

W szpitalu mi poradzili: tne chusteczki higieniczne na pol i robie kwadraciki takie 2x2 robi, zwijam, wkladam ten rulonik do noska i krece w druga strone, wszystkie babole wychodze, duze, male, dlugi i krotkie ...Milej zabawy, bo niespecjalnie dzieciaki to lubia. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a w przypadku wiekszego kataru, to juz sol fizologiczna lub woda morska, i odciganie frida, nie polecam za czestego uzywania, bo pozniej sa bardzo rzadkie kupki( czesc tych plynow dzidzia polyka).
A i jesli juz woda lub sol, koniecznie dziecko poloz na boku, i lej przez gorna dziurke w nosku ( druga bedzie wylatywac) tez tego nie lubia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Domi napisał:
hej

W szpitalu mi poradzili: tne chusteczki higieniczne na pol i robie kwadraciki takie 2x2 robi, zwijam, wkladam ten rulonik do noska i krece w druga strone, wszystkie babole wychodze, duze, male, dlugi i krotkie ...Milej zabawy, bo niespecjalnie dzieciaki to lubia. 😆


Nie slyszalam o czyms takim , dzieki - sprobuje ,bo ani gruszka ani spray nie dziala na oproznienie noska mojego synka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...