Skocz do zawarto艣ci

mleko modyfikowane | Forum dla mam


anulab84

Rekomendowane odpowiedzi

Sama musisz dopasowac mleko modyfikowane. M贸j ma艂y by艂 szczesliwy jak zjada艂 Nan, ale chcialam zmienic bo nie chcialam mu dawac bezglutenowego i da艂am mu Hipp. Wtedy dosta艂 kolki. Szybko kupilismy Bebiko. I tak zosta艂o. Kazdy dzidzius jest inny!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Moja bardzo lubi艂a nan active. Po wysypce przeszlismy na Bebilon Pepti. Dosta艂a biegunke od tegp mleka i teraz jestesmy na Nutramigenie(paskudne!!!) z zageszczaczem Nutriton. Ale juz sie przyzwyczaila 馃檪 Kazde dziecko jest inne wiec sama musisz dopasowac m,leczko do potrzeb dzieciaka 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
NaN jest slodziutkie jesli chodzi o smak...

ja osobiscie daje malej obecnie bebiko..na poczatku jak byla malutka, to mi dwa razy zwymiotowala po tym...ale to pewie ze wzgledu na zbyt szybkie picie..odczekalam 2 tygodie i znow sprobowalam i juz jest dobrze...

Dokladnie, mleko trzeba dopasowac do maluszka.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas najpierw by艂o NAN ( po nim mocne zaparcia ), potem Bebilon Comfort ( po nim jeszcze mocniejsze zaparcia mimo, 偶e mleko by艂o w艂a艣nie przeciwko zaparciom) a偶 w ko艅cu Hipp Plus. Teraz u偶ywam go g艂贸wnie do kaszek, bo z butli Grzesiu nie chce pi膰. Za to wci膮偶 doi cyca 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witam mamusie karmiace butla 馃檪
My w szpitalu dokarmialismy BEBILONem HA, potem byl moj pokarm i wielkie ulewanie, potem ENFAMIL AR - bylo super do momentu pojawianie sie wysypki, potem BEBILON PEPTI i wysypki cd.,teraz NUTRAMIGEN [smrod okropny] plus nutriton. Osobiscie nie moze sie doczekac rozszerzenia diety bo zal mi synka ze musi pic to dziadostwo.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja podaj臋 Bebilon pepti poniewa偶 ma艂y ma skaz臋 i jestem zadowolona, tyle 偶e ostatnio skaza zacz臋艂a zanika膰 i nasz pediatra kaza艂 nam miesza膰 bebilon pepti razem z nan. Jestem zadowolona bo chyba ju偶 mu ca艂kowicie skaza przesz艂a gdy偶 nawet po du偶ej mieszance (raz zaryzykowa艂am da膰 tylko NAN ) ma艂y nie mia艂 wog贸le krostek
A zalet膮 Bebilon pepti jest to 偶e jest na recept臋 w zwi膮zku z czym jest o po艂ow臋 ta艅sze 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab84 czy polecam... polecam raczej takie jakie zaleci pediatra Twojego dziecka. 馃槈

A sama daj臋 na razie Bebilon Pepti 1. M贸j ma艂y boryka艂 si臋 ze skaz膮 bia艂kow膮, nie wygl膮da艂o to najlepiej... silne biegunki, straszna wysypka, kolki. 馃槥 Lekarz m贸wi艂a, 偶e nie wiadomo czy na samo sztuczne nie trzeba b臋dzie przej艣膰...ale po tym mleczku mu si臋 uspokoi艂o. 馃檪 Jad艂 wi臋c i cyca i to z butelki.No i pomalutku przechodzimy teraz tylko na sztuczne mleczko...
Cho膰 nie powiem, wiele os贸b narzeka, 偶e dzieci tym Bebilonie do艣膰 cz臋sto ulewaj膮 - i u nas te偶 to jest zmor膮... Z tym, ze ile winne jest w tym mleko a ruchliwo艣膰 mojego dziecka to do ko艅ca nie wiem. 馃槈 A i inna sprawa - mimo tych cz臋stych ulewa艅 z przybieraniem na wadze nie mamy problem贸w.

agniesia6891 napisa艂(a):
A zalet膮 Bebilon pepti jest to 偶e jest na recept臋 w zwi膮zku z czym jest o po艂ow臋 ta艅sze 馃槈

Nom, obecne na recepte jakie艣 11 z艂 za puszk臋. 馃槣

kasia1986 napisa艂(a):
fredeczkaa napisa艂(a):
a my najpierw karmilysmy cycuszkiem, poznmiej nan po ktorym byly zaparcia i teraz karmimy bebiko i jest OK 馃檪


to widz臋 偶e nie tylko u mojego synka po NAN by艂y zaparcia.. no ale ono jest z 偶elazem, wi臋c by膰 mo偶e to to tak zatwardza 馃あ


Bardzo mo偶liwe, w ko艅cu niestety taki jest minus 偶elaza. 馃え

Maryjane , jak pisa艂am wcze艣niej u mnie by艂o to zwi膮zane z silnymi objawami alergii u dziecka. Mog艂o si臋 sko艅czy膰 na samym sztucznym, ale na szcz臋艣cie bez problemu karmi艂am i tak i tak. 馃檪 Ale tak szczerze - jak膮艣 wielk膮 fank膮 karmienia piersi膮 te偶 nigdy nie zosta艂am. Osobi艣cie nie sprawia艂o mi to tej opiewanej wsz臋dzie przyjemno艣ci. Cho膰 nie powiem - po艣wi臋ci艂am si臋 te kila miesi臋cy dla swego dziecka - m贸wi臋 po艣wi臋ci艂am, bo musia艂am w zwi膮zku z t膮 skaz膮 przej艣膰 na bardzo restrykcyjn膮 diet臋.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja c贸rcia od pierwszych dni 偶ycia karmiona by艂a mlekiem modyfikowanym,poniewa偶 nie mog艂am karmi膰 piersi膮 z powodu stanu zapalnego (bra艂am silne leki).Przez pierwsze cztery miesi膮ce karmiona by艂a BEBILONEM a potem BEBIKO.Amelka ma ju偶 rok i jestem zadowolona z tego mleka.Nie mieli艣my zadnych problem贸w powiazanych z mleczkiem typu bole brzuszka itd...Co najwazniejsze rozwija sie prawidlowo jak po mleczku naturalnym i nie choruje.Szczerze polecam BEBIKO jest dobre dla maluszk贸w i nie drogie. 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
maryjane napisa艂(a):
Mo偶e pytanie troch臋 odbiega od tematu ale napiszcie dlaczego zacz臋艂y艣cie karmi膰 swoje skarby mlekiem modyfikowanym ?


Ja w 2 tygodniu mia艂am ostre zapalenie piersi i mia艂am bardzo silne leki z w zwi膮zku z czym oko艂o tygodnia go nie karmi艂am piersi膮. A p贸藕niej... no c贸偶 w 6 tygodniu pokarm mi po prostu zanik艂 馃槥 馃槥 馃槥 Zacz臋艂am podawa膰 mu nan,potem bebiko ale z ka偶dym dniem mia艂 coraz wi臋cej krostek na buzi.Okaza艂o si臋 偶e dosta艂 od sztucznego mleka skaz臋 i tak zosta艂y艣my na bebilon pepti a teraz z mieszank膮 nana 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
ja od 2 tygodnia daje i butle i cyca. Prawie zanikl mi pokarm a maly juz sie nastawil na butle wiec problemu nie mam ale mimo to w nocy na pierwsza pobudke daje cyca a jak nie doje to jeszcze butle. Od poczatku daje BEBILON z IMMUNOFORTIS 1 i bardzo ladnie przybiera na wadze, smakuje mu, ale troche po nim ulewa, bardzo dobrze sie przyjmuje i synek nie ma zaparc, ani wysypek. Co prawda jest drogie i starcza nam na tydzien ale juz sie przyzwyczail i nie chce mu zmieniac. Moze jak sie finanse zmienia to przejdziemy na bebiko bo jest tansze.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...