Skocz do zawartości

(*) KONDOLENCJE (*) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
niewyobrazalna tragedia najwazniejsi przedstawiciele polskiej strony rzadowej ale przede wszystkim ludzie rodzinom ogromne kondolencje {*}


sluszna uwaga...wlasmnie slyszalam ze zaden kraj nie doswiadczyl takiej tragedii - tyle czlonkow rzadu...
nigdy nie przepadalam za naszym prezydentem ale lzy same polecialy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Straciliśmy Kwiat Polskiej Polityki....Kultury....Religii....Ludzi Wykształconych....Wybitnych.....Zaangażowanych W Sprawy Państwowe....Inteligentnych.....Oddanych.....Nie potrafię się z tym pogodzić....Katyń po raz kolejny upomniał się o NASZ POLSKI KWIAT......NASZ NARODOWY SKARB.......
To chyba najbardziej mokre od krwii polskich polityków i oficerów miejsce w Europie wschodniej....o ile nie na świecie
POKÓJ ICH DUSZOM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Tutaj już Monika.

Na wstępie pragnę wam podziękować za miłe słowa i wsparcie, oraz za pomoc Dawida, że pisał do was kiedy ja nie mogłam. Nadal leżę w łóżku i piszę jego rękami, ale wiedzcie, że jestem z wami.

Czuję się już troszeczkę lepiej, ale jest mi smutno przez tą tragedię jaka nas dzisiaj spotkała...
Nie wiem jak wy uważacie i jakie macie snucia na ten temat ale ja zdecydowanie uważam, że rosjanie maczali w tym palce...jestem tego pewna nie tylko, że na kilka godzin przed tragedią śniła mi się ona (już nie raz tak miałam...) ale nie będę o tym opowiadać...

Uważam, że to atak rosjan... ich samolot, nagle oni zabieraja skrzynki (nikogo nie dopuszczaja do nich),dziennikarz zaden nie ma dostepu do miejsca tragedii nawet polskie sluzby, nie pokazuja nic tylko jakis silnik, nikt nak naprawde nie widzial cial... ja mam kilka teorii, rosjanie podali zle dane do ladowania, albo ktos zestrzelil samolot (w mgle nie widac) wkoncu nie bylo dzwieku normalnego wybuchu, gdzie nagle pojawil sie rosyjski samolot ktory lecial kolo naszego polskiego (mogly sie zachaczyc) itp. duzo rzeczy mozna snuc... rosyjski samolot ich skrzynki przerobia komputerowo tak ze bedzie na pilota i moze za kilka lat wyjdzie prawda. Rosjanie beda krecic... tak jak krecili przez wiele lat ze nie bylo mordu katynskiego, ani wywozu ludzi na sybir... kiedy snuto mysli na temat ze 3 osoby przezyly uwazam,ze ich dobili bo mogli by cos wiedziec i powiedziec - TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIKOGO NIE WINIE UMYSLNIE, KAZDY MA PRAWO DO SWOICH TEORII, TAKA JEST WLASNIE MOJA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia1989 napisał(a):



Nie wiem jak wy uważacie i jakie macie snucia na ten temat ale ja zdecydowanie uważam, że rosjanie maczali w tym palce...


tak.. rozsypali mąkę nad lotnikiem i powstała mgła... eh 🤨 🤔 😮

a tak poważnie, to tu raczej wchodzi w grę błąd ludzki. Mimo zakazu lądowania danego z wieży kontrolnej pilot podszedł do niego, ponieważ lądując w pobliskim Mińsku czy w Moskwie nie zdążyliby na uroczystość i tu było raczej lądowanie za wszelką cenę akurat w Smoleńsku...

Ale żadne gdybanie nie przywróci tym ludziom życia, ani oskarżanie Rosjan, ani snucie wywodów na temat przyczyn katastrofy.. 😞
W Katyniu popełniono zbrodnię na ważnych osobistościach II Rzeczpospolitej... teraz niedaleko Katynia zginęły ważne osobistości III Rzeczpospolitej... dziwny zbieg okoliczności...

jeszcze raz pokój im duszom [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
niewyobrazalna tragedia najwazniejsi przedstawiciele polskiej strony rzadowej ale przede wszystkim ludzie rodzinom ogromne kondolencje {*}


sluszna uwaga...wlasmnie slyszalam ze zaden kraj nie doswiadczyl takiej tragedii - tyle czlonkow rzadu...
nigdy nie przepadalam za naszym prezydentem ale lzy same polecialy...



Też nie przepadałam za Naszym Prezydentem,ale tak to nie powinien nikt umierać 😞 przykro,smutno i płacz na końcu nosa,tyle ludzi,tyle rodzin pogrążonych w żałobie 😞

**10 KWIECIEŃ 2010**
**TRAGICZNA DATA**
**** DLA POLSKI ****
___+_+_+_+__ŚWIATEŁKO
____+_________+
___+____۩۩_____+PAMIĘCI
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+OFIAROM
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+TRAGEDII..
__+_____۩۩___+NIECH
_____██████__BLASK
_____████+█_+_TEJ_
_____███+██ ۩__+ŚWIECY
_____██+██ ۩_۩__+ROZŚWIETLA
_____█+██ ۩___۩__+DROGĘ
_____█+██۩_ ۩__۩_+TYM
_____██+█ ۩_۩_۩_+KTÓRZY
_____██████۩___ZGINĘLI
_____███▒▒▒▒▒▒_W
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒KATASTROFIE
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒SAMOLOTU...
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONISIA1989:

Uważam, że to atak rosjan... ich samolot, nagle oni zabieraja skrzynki (nikogo nie dopuszczaja do nich),dziennikarz zaden nie ma dostepu do miejsca tragedii nawet polskie sluzby, nie pokazuja nic tylko jakis silnik, nikt nak naprawde nie widzial cial... ja mam kilka teorii, rosjanie podali zle dane do ladowania, albo ktos zestrzelil samolot (w mgle nie widac) wkoncu nie bylo dzwieku normalnego wybuchu, gdzie nagle pojawil sie rosyjski samolot ktory lecial kolo naszego polskiego (mogly sie zachaczyc) itp. duzo rzeczy mozna snuc... rosyjski samolot ich skrzynki przerobia komputerowo tak ze bedzie na pilota i moze za kilka lat wyjdzie prawda. Rosjanie beda krecic... tak jak krecili przez wiele lat ze nie bylo mordu katynskiego, ani wywozu ludzi na sybir... kiedy snuto mysli na temat ze 3 osoby przezyly uwazam,ze ich dobili bo mogli by cos wiedziec i powiedziec - TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIKOGO NIE WINIE UMYSLNIE, KAZDY MA PRAWO DO SWOICH TEORII, TAKA JEST WLASNIE MOJA
.



Też mi się wydaje że to nie błąd pilota,to nie był pilot wzięty z ulicy.I gdzie te drzewa o które zahaczył,i jak może się samolot rozbić w drobny mak spadając z takiej wysokości,nie było głośnego wybuchu,tylko dwa słabsze,dużo pytań i brak odpowiedzi.
Moim zdaniem to był dobry cel,tylu ludzi rządzących Naszym krajem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia zgadzam sie z Toba, ze uwazam ze rosjanie maczali w tym palce.. to oni podobni sprawdzali stan techniczny sasaolotow, poza tym akurat rocznica katynia i wiedzieli ze na pokladzie beda glodni czlonkiwie rzadu...

to tylko moje zdanie i tez nie oskarzam nikogo ale kojarze fakty...

ODEJDZCIE W POKOJU !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...