Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I zgodnie z obietnicami zakładam nowy wątek i czekam cierpliwie na resztę mam...chociaż, tak właściwie to ja urodziłam jednak w marcu, więc nie wiem, czy miejsce tutaj słusznie mi się należy, no ale miałam zalożyć wątek, więc JUŻ JEST 🙂)
Ale piękna pogoda. Mała na szczęście śpi, ale lekko nie jest, plecy mi już nawalają od tego karmienia, ale grunt, żeby Nastka miała wszystko, co najzdrowsze 🙂
Mam nadzieję, że wszysbko ktoś tu dołączy i wątek nie spadnie na sam dół,...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

  • Mamusia
hehehehehehehehe, super Myszor 😆 ten wątek napewno nie spadnie na sam dół 🙂 ale świetnie że pamiętałaś, i jak najbardziej należy ci się bycie tutaj z nami 🙂

Oczywiście czekamy na zdjęcia twojej kruszynki 🙂

będą na naszej klasie ???

buziaczki dla Ciebie i gwiazdeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myszor, pozazdroscic tylko Tobie 🙂)
ja dzis 2 dluugie spacerki odbylam, do tego ciepla kapiel, zobaczymy. Moze poskutkuje i Antoś zdecyduje sie wyjsc 🙂

Zatem ,mam nadzieje,ze wkrotce bede z Toba dzielic sie radoscia na tym forum 🙂)

pozdrawiam mamusie Nastki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszor miejsce tutaj było już zaklepane i musisz to obowiązkowo być:laugh:
Jak Twoja Kruszynka????

Jejku jak ja Tobie zazdroszczę,że tulisz już Maleństwo,ale mam nadzieję,że i my wszystkie szybko tu dołączymy 🙂

Myszor Mała jest cudna-oglądałam zdjęcia 🙂
Wszystkiego dobrego dla Was!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No rozumiem sylwunia, że było ciężko..no ale to już jest za Tobą.
Witamy na pokładzie.
U mnie na razie ok, chociaz miałam zatrzymanie odchodów 3 dni temu, chlusnęło ze mnie niczym tuz po porodzie i dostalam oksytocynę w pupę..na szczęście to nie pozostałości łożyska...ale cały czas chodzę w niepokoju, że znowu chluśnie czy cos takiego.
Mała jest coraz bardziej kumająca. Zakupilam jej właśnie na Allegro karuzelkę z Fisher Price, strasznie droga, ale niech cos ma od życia. A tak w ogóle Nastka strasznie lubi szum radiowy, no wiecie, jak radio jest nienastawione...Pokarmu mam sporo i jakoś życie sie toczy.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i te jeszcze w dwupaku 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj dziewczyny jak Wam zazdroszcze...Tez bym chciala juz tutaj zawitac,bo czuje sie okropnie.Jestem ociezala i puchna mi nogi 😞Wizyte mam 20.04 ,czyli dwa dni przed terminem ale prosze Boga,abym juz tej wizyty nie doczekala.Juz tez chce miec przy sobie moja coreczke 🙂 Jeszcze raz Wam kochane GRATULUJE i pozdrawiam 🙂MAM NADZIEJE,ZE NA DNIACH TU ZAWITAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂 Kiedy ja w końcu do was dołączę ? Tak już mi się dłuży ten czas, i ciężko się robi. Nogi jak banie, mała rozpycha się jak może, a do tego ta dermatoza 😞 . Wizyta 17 kwietnia - 10 dni przed terminem. Marccia, też mam cichą nadzieję że jej nie doczekam.
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwunia82 napisał:
juz jestesmy w domku Kuba ma 51 cm i wazy 3180kg, urodzilam o 12.10 10 kwietnia, co do porodu to narazie sie nie bede wypowiadac, bylo ciezko, najgorsze szycie,ALE JUZ TO WSZYSTKO JEST ZA MNA...


SYLWUNIA GRATULUJĘ SERDECZNIE-PRAWIE RÓWNO URODZIŁYŚMY HI HI:laugh:

WRESZCIE DOŁĄCZYŁAM DO WAS MAMUSIE!!!!!
CZEKAMY NA RESZTĘ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie zacyna się tu cos dziać 🙂
Ja mam akurat chwilkę czasu bo u malej od wczoraj nastąpił przełom, zaczęła byz troche kumata i akurat leży teraz pod karuzelką, patrzy na obrazki i slucha melodii, robiąc dziwne miny..
wczoraj byłysmy u lekarza na kontroli, wszystko gra, żółtaczka nam schodzi, mała przybyła na wadze 400g od wyjścia ze szpitala. Ogólnie jest bardzo grzeczna, śpi po 4 godziny, więc mam trochę czasu dla Aicji. Gorzej, jak nie śpi, to kiepsko mi wtedy idzie z zajmowaniem się dwójką dzieci.
Jednak lepiej rodzic normalnie. Ja pół godziny po porodzie pomknęłąm sama pod prysznic i potem juz fikałam. No ale nie ma co rozpamiętywać. To akurat juz za nami.
Całusy dla wszystkich ( kruszynek też).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, co tu tak cicho?
Ja mam maskarę w domu bo dostałam anginy ropnej i biorę od wczoraj antybiotyk, czuje się koszmarnie, a w dodatku mam chyba zatkanie przewodu mlecznego w piersi, zaraz cos poczytam o tym w necie. Pogoda też do kitu. Mam dziś dola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszor nie dołować sie!!!!weż się w garść i szybko dojdziesz do siebie,ale szczerze nei zazdroszcze anginy - przechodziłam ja w ciazy i wiem jak ciezko sie przez to przechodzi zwlaszcza jak karmisz piersia...moja buba dala mi dzisiaj popalic w nocy od 2 juz nie spal:/ jestem ledwo ciepla:/teraz usypia go tatus ja juz nie mam sil...chce sie troche zregenerowac aby wyjsc pozniej na spacer 🙂pogoda u mnie piekna wczoraj po spacerku maly spal jak aniołek dlatego w nocy dwariował no coz...taki los matki Polki hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mojego syna 3 dni kolki męczyły i odstawiłam nabiał,dostał też herbatkę z kopru i wczoraj był spokój,aż mi się płakać z tej bezsilności chciało 😞
teraz ma lekki katar niestety a już chciłam go werandować i na spacerek 😞

angina to w ogóle nic miłego,szybkiego powrotu do zdrowia Myszor!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Shine, czytałam artykuł dla pediatrów wczoraj i okazuje się, że herbatka z koperku może wręcz nasilać kolki u niemowląt, bo co prawda gazy sie ładnie po niej gromadzą, ale taki maluch nie potrafi ich wydalić... Oni właśnie zalecają odstawić tego rodzaju herbatki, w tym te np. z Hippa a pić herbaty z melisy i rumianku i kup sobie Espumisan w kroplach i dawaj maluchowi kilka kropel na 15 minut przed karmieniami. I spróbuj troszke masowac brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszor78 napisał:
Wiesz co Shine, czytałam artykuł dla pediatrów wczoraj i okazuje się, że herbatka z koperku może wręcz nasilać kolki u niemowląt, bo co prawda gazy sie ładnie po niej gromadzą, ale taki maluch nie potrafi ich wydalić... Oni właśnie zalecają odstawić tego rodzaju herbatki, w tym te np. z Hippa a pić herbaty z melisy i rumianku i kup sobie Espumisan w kroplach i dawaj maluchowi kilka kropel na 15 minut przed karmieniami. I spróbuj troszke masowac brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara.


NO WIĘC OSKAREK PRZEZ OSTATNIE 2 DNI NIE MIAŁ KOLKI I TERAZ NIE WIEM CO POMOGŁO : ODSTAWIENIE NABIAŁU CZY HERBATKA Z KOPRU Z KROPLAMI BIO-GAIA
DZISIAJ NIE DAM MU KROPLI I HERBATKI I ZOBACZYMY,JEŚLI NIE DOSTANIE KOLKI TO ZNACZY,ŻE BYŁY ONE OD NABIAŁU.

DO TEGO JESZCZE MA KATAREK 😞 BIEDACTWO MOJE KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swojej muszę dawać Lakcid, bo jem ten cholerny antybiotyk. A najgorsze, że juz 3 dni a ropa na migdałkach nadal jest. Poczekam jeszcze jeden dzień i muszę zmienić antybiotyk, niech to licho porwie. Jutro zrobię wymaz i jak to będzie jakaś syfiasta bakteria i bedzie wrażliwa na antybiotyk, którego nie mozna brać przy karmieniu, to makabra, bo będę musiała małą odstawić od piersi na czas brania leku. Kurczę, same problemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem 😆 a raczej jesteśmy :laugh: Póki mała śpi to piszę do Was.
Tak więc 23 kwietnia o 1,30 odeszły mi wody. Mąż przyjechał po mnie z nocki i pojechaliśmy do szpitala. W moim mnie nie przyjęli bo nie było miejsc. Rodziłam w innym, ale nie żałuję. Opiekę miałam naprawdę super! Niestety o 7,30 musieli podać mi oksytocynę, bo nic się nie działo. Zaczęła działać po godzinie i skurcze dosłownie co pół minuty. O 13 skurcze parte i o 13,40 nasza Martynka była już na świecie 😆 Urodziłam bez znieczulenia, bałam się ze tylko spowolni poród i wytrzymałam. Położne stwierdziły że jestem stworzona do rodzenia :laugh: Malutka dostała 10 pkt, ważyła 3430g i miała 51 cm 🙂 Mąż był przy mnie, nie poddał się hihi, pępowinkę przeciął 😉 Jestem z niego dumna !!!
Nie wierzę że już po wszystkim 🙂 Do domku wróciliśmy wczoraj. Malutka miała tylko lekką fizjologiczną żółtaczkę, wwięc nie było przeszkód.
Pozdrawiamy was mocno, dziękujemy za życzonka i trzymamy kciuki za mamcie w dwupaku 😆 buziaczki, odezwę sie przy czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANULA JA RÓWNIEŻ GRATULUJĘ I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO.
JAK MAŁA SIĘ SPRAWUJE W DOMCIU???

MY BYLIŚMY WCZORAJ NA PIERWSZYM SPACERKU,BAŁAM SIĘ,ZE MAŁY BĘDZIE PŁAKAŁ ALE SPAŁ GRZECZNIE.NIEDŁUGO TEŻ IDZIEMY NA SPACER BO JEST TAK PIĘKNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂 Niedługo dzień matki 😆 Po raz pierwszy będziemy go obchodziły 😁 Ale super !!!
Martynka właśnie sobie śpi, najedzona, przewinięta. Mleka to mam tyle ze trzech bym nakarmiła :laugh: Ale nie mam z nią większych problemów. Śpi po trzy - cztery godzinki, najada się, kupki idą na zawołanie 😆 W piątek możemy iść na pierwszy spacerek 🙂 W nocy była troszkę niespokojna, zasnęła dopiero ok 1.00, a mi już sie tak głowa kiwała, że myślałam że usnę przed nią. Ale dałam rade!!! Jak usnęła to spała do 5, dałam cyca i od 6 do 10,30 kimono 🙂 Także mamusia i tatuś się dziś wyspali. Spaliśmy tak twardo, że rano wstać nie mogliśmy hehe normalnie kości się zastały:laugh:
Dziś czeka nas wizyta pielęgniarki.
Shine, a jak twój Oskarek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...