Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

MŁODA WYPIŁA CAŁE 😆 :P :laugh: 🙂 MOJE ODCIĄGNIĘTE MLEKO Z BUTLI CANPOL, NAJTANSZEJ, Z WĄŚKIM KUCZUKOWYM SMOCZKIEM !!!!!

I PO CO MI BYŁO KUPOWAĆ TE WSZYSTKIE CUDACZNEE BUTELKI???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

  • Mamusia
Butla Canpol, właśnie moja mała z niej tuta. Canpol Lovi 🙂

Martuś, również gratuluję zdolnej córuni 😉

Ja dziś miałam nawet fajny dzień, Martyna ładnie sie najadała, potem sobie pogaworzyła i kładłam ją spać. Koło południa zabrałam ją do wózka i na dwór wystawiłam. Bez ziuziania sobie ładnie zasnęła, a ja, UWAGA ... skosiłam trawnik ! Nawet kosiarka jej nie ruszyła 😆

Ciekawe jak Oskarek ? Ale wieści pewnie będą dopiero po powrocie do domku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ada cały czas z maluszkiem w szpitalu ma jakieś szmery w serduszku w poniedziałek kardiolog a tak to co chwila kroplówki . podaje swój nr ponieważ to forum otwarte ady nr dam zainteresowanym 514202582 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kolezanka mala przywiozla i jak narazie jest dobrze,bo odkad przyjechala spi:laugh:Natomiast Amelia dzisiaj trenuje jobla,poniewaz caly czas ryczy 😠 chyba taki dzien 😞

Biedny Oskarek,naprawde mi go szkoda.Oby jak najszybciej wrocili do domu!

Oj a Alicja znow chora 😞 ze tez nie idzie wytepic tych wszystkich chorubsk!!!!

A ja jestem jakas oslabiona,chyba przez ten okres,bo leje sie ze mnie jak z kranu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też Anulka gadać się nie chce..wena mnie opuściła. Mieliśmy jechac do moich rodziców do Nowego Sącza...wszystko spakowane a ta budzi się z temperaturą 40 stopni...cały dzień miałczała rozpalona na łóżku, porabany dzień, okłądy, leki itd...i jeszcze ta pogoda..
mam dość..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, u nas kryzys zażegnany, od dwóch godzin młoda po wstaniu z pieleszy fika i właśnie wisi do góry nogami czepiając się kolan taty, znaczy się, jest lepiej...i jadaczka się jej nie zamyka...
Młoda dzis nie chciała pic z butli ale ją przegłodziliśmy i potem jednak wypiła, myślę, że trening czyni mistrza i niedługo będzie pić bez bez problemu, jestem pełna nadziei..

Pusto się tu zrobiło, mam nadzieje, że Aduśka niedługo wróci, oklask dla niej na pocieszenie 🙂 Kasi nie ma...ech, kruszą się wszyscy, mam nadzieję, że choć kilka z nas tu zostanie, bo byloby smutno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula u nas tez dzisiaj byl festyn koscielny z okazji odpustu 🙂

Mala Carmen zasnela o 23 i spala do 7.30 🤪 uwierzycie!!Zeby tak moja chciala spac calusienka noc.Chociaz nie powinnam narzekac,bo budzi sie w nocy tylko raz.

Ania ten nawilzacz wlaczony cala noc chyba dziala bo mala w nocy dzisiaj wogole nie kaszlala.Moze faktycznie ten kaszel od suchego powietrza.W kazdym badz razie jest juz lepiej 🙂

Milego niedzielnego wieczorka kobietki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Martusia...za sucho ma maluszek 🙂))

Moja śpi od 20.00 to 4 lub 5 rano 🙂))

Jak odpuścik? Moja Alicja żadnego nie przepuści i przynosi z tamtąd 1000 pierdułek, które są w rozsypce już w drodze do domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wiktoria juz na szczescie wyrosla z kupywania tych wszystkich zabawek odpustowych,no ale oczywiscie slodyczy sobie nie odmowila.Jeszcze troche i Amelka bedzie szalec za balonikami i innymi pierdułkami 🙂

Bylysmy na spacerku ale pogoda juz sie cos psuje.

Musze dzisiaj porobic segregacje ciuszkow Amelki,bo z wiekszosci juz wyrosla 🙂Fajnie,ze te nasze maluszki tak rosna!!Tylko zeby nie chorowaly i wtedy wszystko bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny! Wysłałam Adzie i Oskarkowi Wielkiego Buziaka od Nas 🙂
Czekam na wiadomości o maluszku. Miejmy nadzieję że jest lepiej.

Mam pytanko, nie karmię od ok 2 tygodni, jak długo mogę się pozbywać tego nikłego pokarmu. Piję szałwię i ściągam co drugi dzień z obu cyców jakieś 15 ml. Niby niewiele ale ciągle jest...

buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula ja juz nie karmie 6 tygodni i dalej mam pokarm.Oczywiscie malo ale jak scisne piers to leci.A dlaczego Ty odciagasz skoro juz nie karmisz?W ten sposob pobudzasz dalej laktacje.Odciaga sie tylko w malych ilosciach wtedy,jak robia sie guzki na piersiach.Jezeli nic sie nie dzieje to nie odciagaj pokarmu a z czasem zaniknie sam.Szybko mozna zasuszyc pokarm biorac tabletki Bromergon ale sa one tylko na recepte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no odciąggam, może faktycznie niepotrzebnie, bo żadne guzki mi sie nie robią.

Mam wiadomość od naszej Ady. Oskarek ma pełno bakterii w moczu, dostaje antybotyk i luminal. Do tego ma katar,płacze, źle mu się oddycha i je. Dostaje leki na gorączkę. W nocy budzi się co dwie godziny.W środę okaże się co dalej, a jutro będzie go badał kardiolog - szmery na serduszku. 😞
Jak Ada się czuje - nie trudno zgadnąć 😞

Kurcze, dziewczyny, normalnie mi smutno jak nie wiem ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZieńDobry 🙂

Chcielismy chrzest robic w sobote 18 lipca(moje urodziny )ale ksiadz sie nie zgodzil i musimy wyprawic w niedziele 19ego.
A w sumie juz mi bez roznicy,oby miec to za soba.

Jaka u Was pogoda?bo u nas bardzo mocno wieje i nieprzyjemny chlod jest.Kiedy przyjdzie to oczekiwane przez nas lato?

Jeszcze musze malej sukienke do chrztu kupic bo nie ma.

Od rana mam jakiegos dola i nic mi sie nie chce!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta!!! a ja mam urodzinki 17 lipca!!!! ale numer!!! a mój małżonek 20 lipca 🙂) raki górą 🙂


Ja po wizycie u laryngologa...wybrałam się z Alicją i musiałam wziąć Natalkę...ale wyprawa, i do tego lało, auta nie było gdzie postawić, ale na szczęście uszy w porządku i możemy za 2 tygodnie podac preparat uodparniający...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jak fajnie! raczki to fajni ludzie 🙂

I dobrze,ze wszystko wporzadku 🙂 Moze wreszcie bo tym preparacie Alicja nie bedzie tyle chorowac!

Od rana cos przeczuwalam....automat mi sie zepsul i zalal pol kuchni 😞 Ale nic wszystko ma swoja dobra strone,no i moze wreszcie maz mi nowy automat kupi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cos sie na nas uwzięło?
Alicja miała w nocy 41 stopni gorączki i majaczyła, władowałam jej do pupy Pyralginę, ale dalej gorączkuje...kurdę, piąty dzien antybiotyku, muszę jej zmienić chyba. Ja kiedyś oszaleję z nerwów, nic mi sie nie chce...nawet od wczoraj nic nie jadłam, mam takiego doła. Idę z nią do pediatry, ja juz nie jestem obiektywna, niech ją zbada...
Co za koszmar...
Mam doła..
Żeby sie tylko mała nie zaraziła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...