Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ojj straszne te choroby 😞 szybkiego powrotu do zdrowia!!!

My właśnie wróciliśmy do domu,spacer nie ma sensu-Oskar marudził przez ten upał,nie mógł zasnąć 😞 ale byłam u lekarza i mam skierowanie do poradni nefrologicznej.No i mały zaczął wreszcie tyć!!! Waży 5300 🙂 a jak wasze maleństwa? ile ważą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

Aduś napisał:
Ojj straszne te choroby 😞 szybkiego powrotu do zdrowia!!!

My właśnie wróciliśmy do domu,spacer nie ma sensu-Oskar marudził przez ten upał,nie mógł zasnąć 😞 ale byłam u lekarza i mam skierowanie do poradni nefrologicznej.No i mały zaczął wreszcie tyć!!! Waży 5300 🙂 a jak wasze maleństwa? ile ważą?



Aduś ja dzisiaj mojego ważyłam i waży rowne 7 kg 🙂 odstawiam powoli małęgo od piersi,je tylko w nocy bo musze skonczyc studia i napisac prace wiec ktos bedzie musial mi z nim zostawac 🙂 załuje tego ale do wrzesnia chce ta sprawe zamknac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikusia gratulacje 🙂 wszystkiego dobrego dla maleństwa 🙂

oj to Oskar jest dużo w tyle,tylko on był cały czas na piersi,teraz dopiero dostaje nutramigen no i schudł w szpitalu 😞 ale mam nadzieję,że nadrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...
Mikusia, takie wytyczne dot. tej szczepionki i to nie o to chodzi, czy zadziała, mój dr mówił, że właściwie każdego mozna by zaszczepić, myślę, że mój dr by nie miał problemu z zaszczepieniem parę dni po 3 miesiącach..może u Ciebie też ktoś podejdzie zdroworozsądkowo.
Ja w poniedziałek lecę na drugie szczepienia, to się dowiem, ile waży to moje szczęście, cos kolo 6 kg pewnie, ale zobaczymy. Juz się nie mogę doczekać wizyty. No i będę tez pobierać krew Alicji na kontrolę w przyszłym tygodniu. Na razie pcham w nią witaminy, wg zalecen, tym bardziej, że ona nic nie je warzyw, więc muszę podawać sztuczne witaminki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamuśki 🙂

Dziękuję bardzo za życzenia 🙂

Ta pogoda może zamęczyć,nawet nie wychodzę z Oskarem na spacer,bo tylko będzie marudzić przez upał (już jest 25 C).
Pójdę z nim po 15 dopiero,może będzie chłodniej.
Wczoraj w domu miałam 28C 😞
Oskar tylko w pieluszce i skarpetkach,a w nocy nie chciał spać,zasnął wieczorem i się obudził szybko,dopiero po 24 zasneliśmy 😞

a jaka u Was pogoda?

Moja teściowa ma dziś drugą operację,jeśli nie złożą dobrze nogi to jeszcze jedna jączeka ale w pełnej narkozie 😞 i prawdopodobnie będzie chodzić o kuli do końca życia.
Nie wiem jak my tu damy radę,no bo u nas będzie przez parę miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aduś, moja Nastka tez marudna, chce pić cały dzień cyca, bo gorąco i duszno, w nocy się tez obudziła na picie.

Jest tak duszno, że wyzionę ducha zaraz. Idę dzis do fryzjera, bo wygladam jak koszmar...mam nadzieję, że mama da radę z moimi dwiema marudami...

ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaparłam się... [img size=450]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN7097.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutny widok 😞 ale dobrze,że jest już lepiej i jest w domku 🙂

Oskar też częściej chce pić,ale mleka za dużo nie wypija jak jest upał,tylko rano i wieczorem a tak to herbatki dużo pije 🙂

Oczywiście jak poszłam naspacer to po godziie burza przyszła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tu cicho, dziewczyny mają problem z zalogowaniem się na brzuszku, Kasia nie ma dostępu...ech...halo halo!!! nie dajmy zginąć wątkowi!!!

Ja Aduśka nie daje mlodej żadnych herbatek, jak chce się napić, to dostaje cyca do buziola. zreszta ona i tak dalej trwa w postanowieniu 😉 , że nie weźmie niczego gumowego lub silikonowego do buzi 😠 , a juz tym bardziej, że nie będzie z tego pić byle czego 🥴 ...hehe

Alicja dzis była na placu zabaw, strasznie się stęsknila za dziećmi i zabawą, więc poszła, ale cała się zgrzała oczywiście i znowu strach, czy czegos z tego nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Marta do mnie na nk napisała, że nie może się zalogować, powiedziłam jej, żeby zmieniła nick i spróbowała...w każdym razie wszystkich pozdrawia.
Z utęsknieniem na nią czekamy 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSKAR MARUDNY JAKIŚ OD PRZEDWCZORAJ JEST,ŚMIEJE SIĘ A ZA CHWILĘ PŁACZE.WCZORAJ BYŁA MASAKRA WIECZOREM,NA SPACERZ NAWET SPAĆ NIE CHCIAŁ.
NIE WIEM CZY TO PRZEZ UPAŁ CZY NA ZĄBKI!!!
RĄCZKI WKŁADA DO BUZI,ŚLINIE SIĘ OD PARU DNI MOCNO,JAK PŁACZE I MU ZACZYNAM MASOWAĆ DZIĄSŁA TO SIĘ UŚMIECHA
NAWET SMOKA WYPLUWA I WKŁADA ŁAPKI!!!

NO I JAK ZASYPIA TO SIĘ RZUCA,ZA CHWILĘ ZNOWU ZASYPIA I SIE RZUCA I TAK W KÓŁKO AŻ WKOŃCU NIE ŚPI 😞

MLEKA NIE PIJE ZA DUŻO,JAK SIĘ OK.5 BUDZI TO CYCA,RANO OK.8 TEŻ ZJE A POTEM TO JUŻ NIE CHCE.HERBATKĘ PIJE W CIĄGU DNIA

CZY TO FAKTYCZNIE JUŻ ZĄBKOWANIE CZY POGODA???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adus, oby nie ząbki, lepiej, żeby posiedziały w dziąsełkach jeszcze parę miesięcy, bo będa mocniejsze. Nie martw się, moja Alicja śliniła sie niemiłosiernie od 2 miesiąca, śliniaki nie dawały rady, a zęby wyszły jej w wieku 9 miesięcy. A mały pcha piąstki do buziolka, bo pewnie lepsze niż gumowy smok, poza tym ćwiczy koordynację, moja też pcha łapy do buzi. A może marudny, bo taka pogoda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj pewnie,niech jeszcze siedzą sobie w dziąsełkach 🙂
Nie wiem już,może to od pogody,bo przecież upał jak cholera!!!

Od poniedziałku wymieniają u mnie rury,będę miała katastrofę przez tydzień a będę musiała z Oskarem w domu siedzieć,bo mąż dopiero za tydzień ma urlop 😞
do tego teściowa ma właśnie 3 operację w ciągu 4 dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki!

za nami super nocka mały zasnal o 22 obudzil sie o 6 rano!dzisiaj konczy 3 miesiace 🙂 ale ten czas leci 🙂nadal ma brzydki kaszel i katarek dostaje porcje lekow mam nadzieje ze mu szybko przejdzie!

Adus moja buba tez ma ciagle raczki w buzce wsadza tam cale 5 palcow,jest taka roznica ze mój synciu nie ciagnie smoczka woli raczki a smoczek wypluwa 🙂slini sie tez...mi ponoc zeby juz szly jak skonczylam 4 miesiace...mam nadzieje ze Matus troche jeszcze poczeka,te upaly mnie wykoncza:/ maly tez tylko w samym krotkim body i tak jest ciagle mokry:/ nie łatwo o chorobe :/

a z moim nadal klapa:/ coś czuje ze na dniach sam nas zostawi...bedzie dobrze wierze w to! sama wychowam Matusia 🙂 buziole mamuski zycze milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. My dzis caly dzień spędziliśmy w lesie, zrobiliśmy grilla, Alicja poskakała, pojeździła na rowerze i nawet zjadła własnoręcznie uzbieranych jagódek i poziomek - szko, bo nigdy nie je takich rzeczy. A Natalka pospała na świeżym powietrzu. Teraz obydwie lulają a ja wypoczywam...

Pojutrze szczepienia..znowu trzeba wyskoczyć z kasy..ech..ale co tam, byle zdrowe dzieciaczki były.
\
Mikusia, jak Matti? Biedulek z tym kaszlem przebrzydłym. Te choroby są okropne po prostu.

Adus, jak Ty sobie dasz radę z małym i z tą teściową? Kurczę, nieciekawie, oby szybko przyszla do siebie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamusie!
moj synek nadal choruje,ma chrype i ten kaszel...meczy sie dziecko przy tym:/

odstawiam malego od piersi,i wczoraj wieczorkiem pozwolilam sobie na wypicie pierwszego od 11 miesiecy piwka reds'a jablkowego...mniam jak mi on smakował...ale poczułam ze szybko idzie w głowke po takiej przerwie 🙂

Myszorku fajnie ze Alicja juz dochodzi do siebie...zdrowie dziecka jest najwazniejsze 🙂

Aduś mam nadzieje,ze teściowa sie jakoś "pozbiera" i nie bedziesz musiała jej miec na głowie...ja sobie nie wyobrazam mojej non stop w domu...lubie ta kobiete ale na dluzsza mete nie przejdzie

Chyba wkrotce dostane okres...mam bole brzucha i plecow typowe na okres wiec to kwestia dni tymbardziej ze nie karmie piersia melgo tak czesto jak kiedys...ojj a tak mi bez niego dobrze 🙂

Ok czeka mnie dzisiaj wizyta u tesciow bo tesc wrocil z francji i chce sie zobaczyc z wnukiem...musze odwalic swoj obowiazek i bede miala to z glowy...

buziaki mamuski!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
a my jutro fruniemy na szczepienia...chyba juz pisałam..
A zaraz po wyjeżdżamy do Nowego Sącza, do moich rodziców, trochę pooddychamy świeżym powietrzem. Będę mieć gorszy dostęp do konta, ale damy radę, hehe...
Dziś pogoda się spsuła, trochę chlodniej.
Ja włąśnie się pakuję, wszystkich po kolei, ale makabra...każdy ma tonę rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny widze ze wy piszecie na bierzaco ja jestem tez z marcoweczek 🙂)) widze ze wasze malenstwa sia w nocy ladnie bo moj mlauch budzi sie co 2 lub co 3h na cycusia wiec chodze niewyspana 😞(( zaczelam juz malemu dawac sloiczk powolutki i bardzo mu smakuja 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 🙂

Mikusia niech Maluszek szybko zdrowieje!!!
Niech to chorobowe fatum opuści w końcu Kwietnióweczki!!!!

Ania mam nadzieję,że Alicja już dobrze ale z tego co piszesz wynika,że tak 🙂 bardzo się cieszę!!!

Co się z naszą Anulą dzieje???? Kasia nie ma neta to wiadomo,mam nadzieję,ze u niej i Małego wszystko dobrze 🙂

Muszę iść z Oskarem znowu do lekarza,bo według mnie on za mało je 😞 ile Wasze dzieciaczki jedzą?
Mały je o: 5 cyca,
8 ok.80ml ,
11 trochę cyca i ok.50-100ml
14 -trochę cyca(nieraz nie) i ok.50ml
17-często nie che w ogóle jeść a jak już to zasypia przy piersi a jak butelkę mu dam to wypije ok.20ml
20.30 - 100-140 ml
i pomimo upałów nie chce za dużo herbatki,może mu przestała akurat ta smakować,dzisiaj spróbuję inną mu dać
powiedzcie mi czy to nie za mało???

Jest radosny i żywy,muszę iść go zważyć tylko ci cholerni robotnicy zaraz przyjdą i nie mogę wyjść przez cały tydzień 😞 dopiero jak Andrzej wróci ale jeszcze do mamy jedzie,do szpitala 😞
Teściowa ma się dobrze,kość niby ładnie złożona,tylko dostaje antybiotyk,bo istnieje duża obawa że kość zacznie gnić 😞 a wtedy wiadomo... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haje, Aduśka, mały wcale nie je mało, podlicz to sobie, naprawdę nieźle. I o co się zamartwiasz? Każdy maluch rosnie w swoim tempie, jeden będzie mial teraz 7 kg a drugi 5 kg no i trudno. Ja tam akurat nie zwracam na to uwagi, byle tylko róśł w swoim tempie i w swoich centylach i będzie ok. Za 10 lat będziesz to wspominać, bo jako nastolatek będzie pochlaniał tony jedzenia i nie będziesz wyrabiała 🙂))

Moja Alicja juz czuje się dobrze, ładuję w nią witaminy, teraz wyjazd, oby sie tylko nie pochorowala, bo już mam zszargane nerwy.

Julka, no to masz niewesoło. A twój maluch ma juz 4 miesiące, że tak mu dajesz te słoiczki? Ja na razie się powstrzymam, ale jak młoda nie będzie chciała butli nadal, to myslę, że w przyszłym miesiącu zacznę od jakiejś marchewki i ziemniaczka...strzasznie uparta jest z tą butlą niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...