Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze, ale się u Was dzieje... Aduś, Ania dobrze pisze-w obydwu sprawach! Zadbaj o swojego synka, bo takie malenstwo, a już zaczyna takie choróbska...
Marta, fajnie, że z małą wsio ok 🙂
Ania, jak samochodzik??
Monia pewnie w jakąś deprechę popadła, bo nigdzie jej nie ma... Bidulka.
Byłam wczoraj u dermatologa wyciąć dwa duże pieprzyki-aż dziw, że takie fajnie znieczulenie-zero bólu. Gorzej było jak wszystko zaczęło wracać do normy... Nie wiem czy wszystko na siebie się nałożyło, czy co, ale po południu byłam nie do życia-głowa tak napieprzała, że prochy nie pomogały, sen też nie... Dopiero jak mi się zwróciło, to było lepiej...
Wszyscy u mnie śpią, a ja szukam wrażeń na necie. Muszę zadzwonić jeszcze do wykładowcy, bo nie mam od niego wpisu, życie...
Miłego dnia, kobitki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

Weroniczka, trzymaj się, ja wycięłam w sumie 8 znamion, w tym trzy duże z twarzy, ale u chirurga plastycznego i nic nie widać. Dwa, w tym jedno na szyi, wyciełam u dermatologa i mi takie sznity zostały, że masakra...

Włąśnie, Monia ma doła chyba..WRACAJ MONIKA!!!KAŻDA Z NAS MA DOŁY I TRUDNE SYTUACJE I ZAWSZE SOBIE POMAGAMY...będzie dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziękuję za miłe słowa 🙂
Racja mogło to się źle skończyć a tu proszę spełniło się moje największe marzenie:rodzina-wspaniały mąż i ukochany,długo wyczekany synek 🙂
A reszta się sama ułoży,jak to mówią:co mnie nie zabije to mnie wzmocni(takie moje motto życiowe)

Co do znamion to ja ma 2 do usunięcia,bo mam naderwane ale wstyd się porzyznać mam stracha...po tej cesarce mam jakiś taki uraz 😞

My po obiadku...skrzydełka w miodzie....pycha 🙃

Monika głowa do góry!!!! Wracaj tu da nas,zawsze się pożalić możesz i inaczej wtedy spojrzysz na niektóre sprawy 🙂Będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane
dziekuje za wsparcie!!!!!!!!!nawet nie wiecie jakie to dla mnie wazne
dopiero wrocilam z przemysla,bylam w innej bibliotece cos tam znalazlam szalu nie ma ale moze cos uda sie skleic z tego:/ od jutra zaczynam pisac 🙂 powklejam duzo zdjec i tabel moze bedzie te 74 strony :P

Matiemu juz przeszedl katarek 🙂wyszalal sie z babcia,prababciami,i cala rdzina u tesciow a ja zalatwialam swoje 🙂
Deprecha mnie dopadła to fakt- nie dosc ze z ta praca sa problemy to jeszcze weszlam na wage i zonk!!!58kg!!!!! skad te kg??nie jem duzo a one rosna- moze to wina tabletek ??
dziekuje Adus za zyczenia 🙂
jutro odpisze wiecej dla kazdej 🙂 padam z nog 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wam, ja wymordowana do wczorajszej imprezie urodzinowej u kloeżanki. Ona dzieci nie ma i jej zanjomi rónież, więc ja tylko z Alicja byłam. Wszyscy przy stole, dom jak muzeum, muzyka poważna a Alicja szalała i widziałam, że im przeszkadzamy. Jesteśmy dla nich jak dziwaki...nawzajem sie razem męczymy, więc się zmyłyśmy raz dwa do domu.

Natalka wczoraj pierwszy raz dostała żółtko..mniam mniam..

Dobrze Monika, że jesteś. Glowa do góry.

Oki, zmykam, robię na obiad kurczaka z rodzynkami (udka, rodzynki, cukier, ketchup, cebula), cos pysznego, jak ktos chce to dam przepis, bo łatwe to jak 150....zero roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adusia, nie masz się czego bać! Znieczulenie jest takie, że dosłownie nic nie czujesz! Po "dźwięku" można powiedzieć, że było to jak wyciąganie kleszcze :P Ten z tyłu na plecach w ogóle nie boli, gorzej jest z tym na zgięciu, prawie pod pachą, bo trochę ciągnie-nie mogę ręki normalnie wyciągnąć... Ale mam nadzieję, że szybko przejdzie 🙂

Monia, zdrówka na kolejne 6.miesięcy dla synka! Niech rośnie Twój chłopak! 🙂

A ja się Wam muszę pochwalić, o mało kurwica (sorry, ale w takim momencie to tylko przekleństwa...) mnie nie wzięła. W piątki mój mąż ma zawsze próby swojego zespołu wiejskiego, jak ja to mówię (w Niemczech prawie wszyscy na czymś grają...). A po idzie do baru na piwko. Normalnie wraca do domu ok.1-2 (to i tak nienormalne, prawda???). Tym razem mój kochany wrócił.... po 7 rano!!! Pół nocy na niego czekałam, słałam smsy, dzwoniłam, sprawdzając czy żyje.... Cisnęło mi się wiele na usta, ale w końcu mu zagroziłam-albo ja, albo ten jego pieprzony bar. Mam nadzieję, że poskutkowało, doszliśmy do porozumienia, ale w razie czego-jestem gotowa spakować walizki i jechać do mamy. I tyle. Oby chłopak zmądrzał, bo mam już dosyć jego durnych przyzwyczajeń.
No i same powiedzcie-czy Wasi wychodzą sobie gdziekolwiek wieczorami i wracają w nocy?? Jeszcze nie miałabym nic, jeżeli normalnie wróciłby do domu zanim poszłabym spać, ale nie... Jego durna teoria-lepiej później, niż zmarnować wieczór z rodziną... Dla mnie to żadne wyjaśnienie. Echhh, mówię Wam, brak słów.

Zobaczymy jak to dalej będzie. Dziś przynajmniej spędziliśmy miłą niedzielę. Mała gada, przekręca się ciągle na brzuch i zdarza się, że jakoś wędruje i znowu leży na pleckach 🙂

Miłego wieczorku i tym pracującym-dobrego rozpoczęcia roboczego tygodnia 🙂 Do następnego. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki
Widzisz Weronika z facetami to już tak jest,że jak im się troszkę pozwoli to idą na całego...niestety.Mój rzadko sam gdzieś wychodzi ale jak już mu się zdarzy jakiś wypad z kumplami to uwierz,że nie ma zasięgu lub raptem kom. się rozładowała...a to ciekawe 🙃Pamiętam jak kiedyś mi powiedział,że "czasem jest fajnie poczuć się wolnym" to odpowiedziałam szybko,że niech uważa żebym ja nie chciała się poczuć "wolna" i od tamtej pory jest spokój i jak gdzieś na dłużej wychodzimy to tylko razem 🙂
Byliśmy dzisiaj z moją mamą u jej siostry w Redłowie(szpital dla chorych na raka)Boziu byłam tam pierwszy i ostatni raz... nigdy więcej 😞 Widok tych chorych ludzi daje dużo do myślenia,naprawdę! ANIU Ty musisz być silna bo ja bym w życiu nie mogła być lekarzem.Jeszcze jak można pomóc to dobrze ale patrzeć na ból innych i byc bezradnym...Jeszcze do siebie nie doszłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie mam tylko pytanko dotyczace zblizajacego sie porodu...Czy mialyscie biegunke i wymioty? jesli tak to ile przed samym porodem???
Dziekuje bardzo za odpowiedz 🙂 i zycze Wam wszystkiego naj naj naj 🙂 dla Was i dla Dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Weronika brawo dla mautkiej,że coraz więcej postępów robi 🙂
A facetowi pokaż,kto w domu rządzi 😉mój rzadko kiedy dam ychodzi a jak już to zawsze pisze.
My w ogóle mamu taki zwyczaj,że informujemy się eskami,że np.dojechaliśmy do pracy,czy wstaliśmy.Taki nawyk,ale myślę,że dobry,zawsze wiemy co się dieje,to samo z dziadkiem.
No to mnie pocieszyłaś,pójdę wkońcu się zgłosić na usunięcie tych pieprzyków.

Marta wierzę na słowo,że widok przygnębiający 😞koło mnie jest Centrum Onkologii,jak przechodzę to nawet widzę.Straszne 😞
skąd to cholerstwo się bierze!!!???

Aniu a przy okazji jaka jest twoja specjalizacja?

Oskar moja,biedna choróbka,w nocy niespokojny,teraz prawie nic nie zjadł,chyba jakiś kryzys a wierzcie mi,że jak tylko mam w ręce aspirator do noska to jest krzyk i muszę mu na siłę odciągać.Biedny 😞

Anitek,wiem,że biegunka może się przed porodem pojawić ale na ile przed to nie wiem a wymioty nie mam pojęcia.
Wszystkiego dobrego 🙂

Mikusia będzie dobrze,na pewno Ci się uda 🙂
A wagą się nie przejmuj,ja też miałam nawrót,więcej 3 kg a teraz ważę 49kg i jeszcze 1 kg za dużo,choć wszyscy w pracy mówią,że tak mi ładniej,bo na buzi nie jestem taka chuda bardzo.

Aniołek usnął przy Pauuli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, Adusia, biedny ten Twój synek... Też zauważyłam, że czyszczenie noska u dzieciaczków to katorga-jak to zrobic?? Wszyscy też polecają czyszczenie solą fizjlog. poprzez wlewanie do dziurki, wycieka drugą... Ale ja tego chyba w życiu nie zrobię... Może najlepszy spodób, ale chyba też najwięcej siły wtedy trzeba.
W domku siedzisz? Nie pracujesz?

Ja jeszcze w życiu nie miałam doczynienia z ludźmi chorymi na raka. Ale wierzę, że to straszne...
Ostatnio czytałam książkę Olivier i jego pamiętnik. Poryczałam się jak głupia. Chyba matki inaczej odbierają takie historie. Polecam jak nie znacie.
Mała zasypia, więc mam chwilę dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika najlepsza dla noska jest woda morska w sprayu,psikasz i po chwili odciągasz aspiratorem.
Ja jestem do piątku na opiece.

Właśnie nApisałam do "Uwagii" i Fundacji TVN o Kamilce,ciekawe czy będzie jakaś reakcja z ich strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane ale naskrobałyscie
ja mam chwilke dla siebie,wczoraj spedilam caly dzien na pracy mgr 🙂 jeszcze wstep i zakonczenie, stylistyka i bibliografia i moge oddawac..mam nadzieje,ze prootor zaakceptuje ja bo usunelam jeden rozdzial i zmienilam troche temat pracy...trzymajcie kciuki

Marto wierze ,ze wizyta w tym szpitalu była straszna:/ nie znosze szpitali a zwlaszcza Onkologii (mojej przyjaciolki chlopa zmarl na raka) widzialam co przezywaja.

Adus biedny Oskarek!Mati juz wyzdrowiał!!!Nareszice katarek ustapil,wiem jak potrafi meczyc dziecko i mame. Kladz go jak najczesciej na brzuszku 🙂

Weroniko!!!Nie dajemy sie facetom. Brawo za dzielna postawe!!!tak trzymac! Nie mozemy pozwolic sobie wchodzic na glowe.
Ja od paru dni ignoruje kompletnie swojego M i przylazi co chwile mnie zaczepia...nie wiem co sie dzieje,ale kompletnie mi juz zobojetnial...moze to i dobrze!

Moja buba ma pol roczku 🙂 jestem dumna z mojego synka,Juz slicznie sam siedzi 🙂
Oki zmykam do miasta. A za Kamilke trzymam kciuki mam nadzieje,ze TVN sie jej nieszczesciem zaintersuje!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika na pewno będzie dobrze,zobaczysz 🙂 Trzymam mocno kciuki 🙂

Ja też mam nadzieję,że ktoś się tą sprawą zainteresuje,szkoda biednej kruszynki 😞 Nacierpi sie na rehabilitacji i jeszcze niewiadomo czy rączka będzie sprawna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Monika dasz radę i trzymam kciuki za Ciebie!! 🙂)
Dziewczyny na katarek polecam fizjologiczny roztwór wody morskiej w sprayu-DISNE MAR,naprawde super oczyszcza nosek i katarek szybko znika.
Ada dobrze,że wziełaś sobie opieke na Oskarka i oby szybko wyzdrowiał 🙂
Na 16 jadę do dentysty bo plomba mi wypadła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam....ja wympordowana po kmolejnej urodzineowej imprezie, czyli po urodz. teścia....wszyscy chcieli mała na ręce brać, a ona u niektórych w ryk i do mamusi..

Aduś, ja robię internę, czyli u mnie połowa to właśnie nowotwory, a reszta to wszystko, o czym można "pomarzyć"...

Ja zamiast wody morskiej do noska wolę Euphorbium, bo jeszcze p/bakteryjnie działa, ale sól morska tez jest ok.

U mnie juz po chorobie, a Alicja była pierwszy dzień w przedszkolu i akurat od razu na angielski trafiła, npo i zachwycona oczywiścei.

Co do tej małej Kamilki, moim zdaniem jest sens rzeczywiście napisać do fundacji, bo chodzi o kasę na operację ale do Uawagi bym nie pisała, bo to jest tylko żer dla dziennikarzy, gościu ma następny temat i się pastwi, niekoniecznie opisując prawdę a oglądalność mu rośnie, bo ludzie lubią sensację..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu może i racja z tą "Uwagą" ale chodzi o zebranie pieniędzy a ponadto rodzice Kamilki powinni starać się o odszkodowanie.

Ale balujesz ostatnio 😉fajnie,niepamiętam kiedy ostatnio gdzieś byłam ale w sumie nie narzekam,bo jestem domatorką 😉

Tylko mój Oskar choróbka 😞biedny tak się dzisiaj męczy,nawet mu Viburcol dałam.

U mojego m stwierdzili astmę oskrzelową(tzn.podejrzenie)ma jakiś inhalator i musi rzucić palenie(juz to widzę) 😞

A Euphorbium używam zawsze do kataru,to krople na katar i zapalenie zatok homeopatyczne.

Aniu Ty internę a mój m jest technikiem sekcyjnym(pisałm już o tym?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u dentysty i nie chciałam znieczulenia....żałuje bo bolało jak cholera 😞Chciałam się dowiedzieć coś na temat zlikwidowania szparki miedzy zębami(gorne jedynki)ale z tego bólu wyszłam i o nic nie pytałam.Kurcze Aniu Twój mąż jest dentysta może Ty coś na ten temat wiesz.Nie podoba mi się moja szpara między gornymi jedynkami i chciałabym sie jej pozbyć ale nie mam pojęcia jaki może być koszt takiego zabiegu i na czym by polegał???Bardzo proszę jak bedziesz miała czas to napisz 🙂)Od lat się z tym borykam i przez to nie lubie swojego usmiechu 😞 😞 Tak sobie pomyślałam,że skoro można by bylo cos z tym zrobic to dlaczego nie?!
Buziaki i dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Nie ma to jak dobrze wstać 🙂 Słonko świeci, oby nic się nie popsuło!
coś dla uśmiechu http://demotywatory.pl/210450/Kiedy-dorosne

Byłam wczoraj na drugim kursie Pilatesu. Podoba mi się, dobrze, że mogę się jakkolowiek poruszać! Może jutro mój leń się nie obudzi, to pójdę pobiegać...

Marta-czyżby strach przed dentystą? Dobrze, że mnie nic nie rusza, czasami tylko ten zapach jest nieprzyjemny, ale da się przeżyć. Mnie też by się przydało iść poprawić ząbka, bo niby nic się nie dzieje, a boli od czasu do czasu 🤨

Coś nowego u Was? Jak dzieciaczki??

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochane
oj nie mam czasu na nic...ale byle do konca tyg !! i mam nadzieje,ze oddam prace, wtedy zaczne sie martwic zdjeciem i tym w co sie ubrac na obrone bo znowu w nic sie nie mieszcze 😞

Widze ze temat zebow na topie! mnie pobolewa 5 na gorze, Marto nie łam sie ja tez mam szparke miedzy jedynkami na gorze i tez nie znosze swojego usmiechu 😞 ale poki co na nic mnie nie stac...:/

Mateuszek zasnal...mam chwilke by poklikac...
Aniu zazdroszcze imprezek 🙂ja mialam taki caly wrzesien ciagle cos bylo,jak nie imieniny babci to dziadka...mama, mojego M...teraz odpoczynek do obrony 🙂
Jesli chodzi o osiagniecia Matiego to ładnie siedzi, i z pozycji lezacej gdy podam mu palce nie siada tylo wstaje na rowne nogi 😮 cos czuje ze szybko zacznie chodzic...ciagle sprezynowanie musi byc! a do tego ile pisku i radosci 🙂czekam jak zacznie podnosic dupce do raczkowania,narazie tylko podnosi ja na pietach jak lezy na pleckach.. i robi mostek, na brzuszku obraca sie o 360 stopni i cofie sie do tyłu 🙂

Zdr owka dla pociech buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika Oskar tak samo robi,ja mu podaję ręce,żeby usiadł a on od razy na nogi staje,jeju nie powinno się tak dzieciom pozwalać,bo to chyba może zaszkodzić?
A ze stołu wszystko ściąga,telefony,piloty są jego,nawet po laptopie mi podusił a jak z kimś rozmawiam i mam go na rękach to jest koniec-wyrywa mi tel. 😉

dostaje już 4 dzień kaszkę mleczno-ryżową i nic,no może drobniutkie krostki koło czoła ale próbuję dalej. 🙂

Monika trzymam kciuki 🙂 Ale myślę,że nie mam po co,bo będzie super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wam, pogoda do d....
umówilam się do fryzjera na 14.30, mowiłam małżowi, a tego kurdę oczywiście jeszcze nie ma i dodzwonić sie nie mogę, zabiję normalnie, jak sie spóźnię...zabiję..

Marta, na szpare miedzy zębami aparat tylko ortodontyczny, kilkanaście miesięcy noszenia..ale się da

A mój zawsze dostaje po łbie, jak mnie cos zaboli przy wierceniu 😉 😉 Mi to nawet skaling robi ze znieczuleniem...

Zmykam, bo robię zupe szpinakową....
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...