Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta, głowa do góry! 😘
Mała właśnie zasnęła.... po 2,5h ryku, jest prawie 5.... spałam 2h i pewnie więcej nie pośpię. A dlaczego ryczała?? Bo spać ni echciała, myślałam, że coś ją boli, ale chyba nie... mimo wszystko nic nie pomagało... Nie wiem co jest, nigdy tak nie miała 🤢
Ania, Ty lepiej poćwicz jeszcze na tych lampionach, bo jak aczniesz operować, to strach iść pod Twoją rękę... :P jeszcze coś Ci krzywo wyjdzie :P:P
Do następnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

Weroniko, to jednak Amelka sie nie uspokoiła po naszej rozmowie?ojjj moze czas na zabeczki i ja bolą DZIĄSŁA? młody od rana swiruje skopał mi juz brzuch i nerki tak sie dziwnym trafem składało ze wiecznie te nogi tam pchał:/ no i średnio pospałam. Teraz opanował sztuke wystawiania jezyka, fajnie nim sie bawi 😉 i widzialam ze juz mu sie przebija gorna lewa jedynka 🙂 juz dzisiaj bede miala neta...noc przespalam u mamy wiec moglam wreszcie to konto na NK zalozyc 🙂 tak Aniu to tak jakby nowy poczatek tego co przede mna 🙂 zycze miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa, to Ty Mikusia byłaś na nk, a tak się zastanawiałam o kogo chodzi?
Martyna po szczepieniu huraaaaaa, ryk był jak zwykle ale 7100g szczęścia jest 😆 No i poł roku przerwy na szczęście, bo bym z kasą nie wydoiła. A potem mogę ją dodatkowo zaszczepić na ospę wietrzną ( szczepionka za 200 zł). Nie wiem jeszcze ale myślę że jak już zapobiegać to do końca.

Ania, a ja bym sobie chętnie takie pierdołki porobiła, zawsze lubiłam "prace artystyczne" 🙂 Ale muszę jeszcze poczekać... Powodzenia hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Marta jejku biedactwo 😞oby tylko małe się szybko wykurowały...dużo zdrówka 🙂

Aniu Tobie także zdrówka 🙂nie cierpię anginy,no ale mam już wycięte migały

Co do mojego lekarza to biorę Doxycyklinę,nie wiem skąd ta lekarka to wymyśliła 😞całe szczęście,że ona tylko miała zastępstwo

Jestem zła.... 😠 Oskar był przez tydzień z ciotką,mówiłam,żeby go nie nosiła i co....mały w żłobku ryk,bo chce na rączki 😞
nie dość,że je tylko mleko,jest niespokojny to jeszcze to...
macie jakiś pomysł jak go oduczyć?Monika Ty miałaś ten problem chyba z Matim?
byłam u pediatry znowu,mam skierowanie na mocz,ale lekarka mówi,że ewidentnie to ząbkowanie 😞
na górnym dziąśle widać białą kreskę ale to podobno jeszcze nie ząb 😞i pocieszenie-to może potrwać jeszcze 😞
i co tu poradzić..?

Monika tak trzymaj!!!! Nowe życie=lepsze życie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Adula, widze, że masz sezonowego doła....GŁOWA DO GÓRY...przecież mały urośnie tak czy owak..żeby mu za dwa dni wyskocza dolne i w przerwie między nimi a górnymi DUŻO ZJE 🙂))
O Aduś...bądź dzielna. Juz Ci mówiłam, że dzieci dziedziczą budowę po rodzicach. Oskar nie będzie przybierał po kilogramie...bo Ty drobna jesteś...będziesz mieć jeszcze większe zmartwienia 🙂)))

Anulka, masz rację z tą ospą. Niby choroba najczęściej przebiega łągodnie, ale czasem dwa tygodnie zżyciorysu, jak się zadrapie mała na buźce to potem blizna(mój brat ma na twarzy..)a poza tym często są powikłania. Ja juz chcę zaszczepic Alicję od nie wiem jak dawna, ale musi być na 100% zdrowa, a z tym kiepsko..ech...

Weronika, ja nie operuję i nie będę..mam wyjatkowo niezabiegową specjalizację. Jedyne co robię robótkowo, to nakłucie jamy otzrewnej, drenaż opłucnej i takie tam...no i cewnikowanie siusiaków męskich 😉))

Aha, a moja Nati zrobiła siku na nocnik, wiadomo, że całkiem przypadkiem, ale cieszyliśmy się tak dla nauki a ona i tak nie wiedział o co nam chodzi 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello kobietki
nareszice mam swojego kompa, nikt mi nie grzebie po nim i moge siedziec do woli i rozmawiac z kim chce 😉 wolnosc! mam dobry nastroj...moi znajomi dziwia sie ze potrafie cieszyc sie po tym wszystkim - o dziwo nawet nie uronilam zadnej łzy!jestem z siebie dumna...oczywiscie sa chwile zwatpienia i jakies doły ale zaraz sobie przypominam to co mi EX fundowal przez te 3 lata bycia razem to od razu mi wszystko przechodzi 🙂

Aduś nie przejmuuj sie kochana tym że Oskarek tyle wazy - ja ponoc bylam strasznym niejadkiem i co ze mnie wyrosło??do 3 roku zycia nie jadlam niz poza grysikiem to dopiero mama miala zmartwinie. A pozatym Ty jestes bardzo drobniutka no i synek po kims to musi miec:P mój synek jest duzy po tatusiu i troszeczke po mamusi:P

Aniu gratuluje postepow dla nastki - kurcze twoja corcia jest mega szybka - bardzo rozwinieta - Mati byl juz sadzany na nocniczek ale srednio przypadl mu do gustu
Bede teraz na biezaco postaram sie nadrobic wszystko:P a teraz zmykam do lozeczka 🙂 buziole kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!
Aniu, Ty daj może Natalce kartkę i długopis - może coś napisze 😆 hihi. Żartuję oczywiście, ale jak w takim tempie będzie się maluda rozwijać, to hoho. 😁 Naprawdę jest niesamowita 😆

Aduś, a Twój synuś wygląda naprawdę dobrze, nie wiem czym Ty się martwisz, ja już przestałam moją karmić na siłę, bo to nic nie daje. I je jak wróbelek. Ale widocznie to jej starcza. Więc nie przejmuj się, jak małemu wyjdą ząbki to dopiero zacznie przebierać w jedzonku 🙂 Głowa do góry 😉

Mikusia - tak trzymaj !!!!!!!!!!!!!!

Aha dziewczyny mam pytanko, czy mogę małej dawać kompociku do picia? mamy dużo swoich (tyle że nie z jabłek bo w tym roku nic nie było), ale np z brzoskwiń, gruszek. ? Oczywiście rozrzedzony wodą.

A, wczoraj piekłam z teściową rogaliki. MEEEGAA PYSZNE !!! Pozwoliłam sobie zjeść, bo w końcu to jeden dzień w roku. No nie Adula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka Anulka..no chyba się trochę zagalopowałaś... :laugh:

U nas juz znacznie lepiej z choróbskami, Natalka nie ma juz kataru, Alicja jakoś ciągnie - wiadomo - ciągle zakatarzona ale jakoś ujdzie. Ja mam juz piekne migdałki, bez nalotu...czyli chwiolowo cisza chorobowa.

Wiem, że to przy Adulce nie na miejscu...bo się martwi okropnie o jedzenie, ale moja młoda jest wręcz odwrotnie - nienasycona ciągle...a tydzien temu nie chciała nic wziąć do buzi oprócz mleka, skubnęła zupki i tyle.
Czuć już zęby po dziąsłem, ale kiedy się przebiją , to niewiadomo...

Dzien był dzis koszmarny, bo lało i lalo. Byłam z Alicja w kinie na bajce "Odlot", ale to nie dla niej, strasznie się bała i potem przezywała. Jednak dorosły inaczej ogląda takie bajeczki...
Ale ludzisk było w kinie..hoho

Monika, jest dobrze. Grunt, że sie uwolnilaś od tego faceta, tylko nie daj sie teraz prowokowac jakimiś debilnymi gadkami z jego strony, bo on z bezsilności będzie się teraz starał Cię zranić, jak znam takich typów...buziaki dla Mattiego i dla Ciebie. Bądźcie dzielni 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Popieram-Monia-trzymaj się!
Co do niejadków-to jestem z Wami-moja też tak średnio je-tak jak przed 2 miesiącami... Nic nowego, raz lepiej, raz gorzej. Waży 6400, też mało, ale nasza pani pediatra nie widzi problemu, więc też może powinnam wrzucić na luz i po prostu dalej ciągnąć.
Co do kompotu to ja nie widzę przeciwskazań, przecież to jak owoc z wodą, tylko nie dosładzaj, nie potrzebny jej cukier.
Anulka, dobre to z tym długopisem......:laugh:
Miłego wieczorku! Buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Problem Anulka 🙂))


No widzicie, chyba tylko u nas w Polsce tak wszysscy przeginają z ta wagą dzieci.
Moja bratanica ma prawie 10 miesięcy i ma 7500 g, mało jada, zupek to w ogóle nie lubi, jedynie kaszki i cyc mamy. A jej amerykański lekarz(tam mieszkają) nie widzi w tym problemu, mała wygląda zdrowo i to wszystko. U nas jakieś schizy mają z tymi tabelkami...

Co jest dziewczyny? Ja tez pracuję laseczki!!!NUUUdddaaa!!!

Spadam kłaść moje POP STARS spać... 🙂)))a potem dr House 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wieczór kobitki!
Ja sobie obejrzałam na necie brzydulę odcinek jutrzejszy :P
I chyba spać idę chociaż nie chce mi się jakoś.
Co do wagi to zgadzam się z Wami, nie ma co liczyć czy bobo przybrał 200 gram czy 400. I tak urośnie i tak.
Dzisiaj byliśmy w H&M. Ciuszki dla małej obłęd - tylko kasy brak. A byłam bo chciałam kupić bluzeczkę dla chrześniaczki M. Ale był strój mikołaja i mikołajki za 59.90. CUDO!!! Czerwona sukienusia z wszytym czarnym pasem i do tego spodenki z białym ściągaczem na nogawkach i czapusia czerwona 🙂 Muszę babcię namówić 😉

OKi spadowywuję... może małża trochę poduszę 🤪 ale ze mnie świntuch, to z nudów, nie no, idę bo głupoty już wypisuję,buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane
ja znowu w domu nie mam neta:/ moj zlom pali mi wszystko co jest podlaczone do USB:/ spalil juz 2 karty sieciowe i musimy bawic sie z nim w inny sposob. Dobrze ze administatorem tego internetu jest moj kolega z LO i były chłopak(5 letnia wielka milosc)
Mateuszek juz mi sam potrafi usiaisc z pozycji lezacej na boku 🙂 wspina sie po mnie. dzisiaj rano tak sie wspial ze rozwalil mi warge 🙂
jutro bieze go moj eks. Bede miala chwilke dla siebie 🙂
Zastanawiam sie nad prezentem dla malego pod choinke i na mikolaja. Musi cos dostac od mamusi fajnego 🙂 oki uciekam pic kawke i zabierac sie do zycia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Wam...jak dobrze, że tydzień dobiedł końcaa.
Kurdę, najgorsze że mała śpi a ja musze odebrac Alicję z przedszkola no i będę ja musiała zbudzić, no i będzie nimożliwa potem...no ale co ma zrobić??

Ja kupiłam moim gwaizdom huśtawkę Little Tikes, taka fajna, że jedna i druga mogą się huśtać, tatuś wbił haki i zabawa trwa. Jak zrobię fotę, to wkleję na nk może..
Najgorsza taka Alicja z Mikołajem, narysowała list, że chce baletnicę, co tańczy i się rusza 🤪 🤪 , kuchnia blada, skąd ja mam to wytrzasnąć? Bo małej to cokolwiek kupię...najchętniej bym jej kupiła kask :laugh: :laugh: , żeby się tak w głowę nie waliła non stop..
A ja musze kupić Ali strój na bal karnawałowy a widziałm w Tesco wyprzedaż takich...powiedziała że MUSI BYĆ motylkiem....i masz babo placek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj zła jestem jak osa, mała nie śpi, nie je, pewno zęby, ale wyprałam jeszcze dwie pralki, zrobiłam naleśniki ze szpinakiem na obiad - dobre nawet i cokolwiek dzisiaj nie robie to przy wyciu młodej, uszy juz mi więdną, dopiero usiadłam i musze konczyc bo maruda mi nie daje pisać.

tak czułam ze piątek 13 nic dobrego nie wróży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

My ząbkowanie ciąg dalszy...zęba nie widać 😞
Mocz jest dobry 🙂

Oskar wszędzie gdzie jest się wspina i staje,w łóżeczku chodzi od jednego końca do drugiego i tak w kółko...zamiast raczkować to on chce chodzić,a jak go tata chwycił za raczki to przeszedł do mnie.

W żłobku płacze i jest niespokojny,nie chce jeść,w domu na szczęście dzisiaj zjadł cały słoiczek obiadku i deserku.

Dostał wczoraj lizaka,wiem,ze to za wcześnie ale parę razy polizał,a jak mu zabraliśmy to ...wielki krzyk 😉

Aniu ja też wczoraj na DR.HOUSE 🙂

My idziemy na Mikołaja 17.12 do żłobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

My ząbkowanie ciąg dalszy...zęba nie widać 😞
Mocz jest dobry 🙂

Oskar wszędzie gdzie jest się wspina i staje,w łóżeczku chodzi od jednego końca do drugiego i tak w kółko...zamiast raczkować to on chce chodzić,a jak go tata chwycił za raczki to przeszedł do mnie.

W żłobku płacze i jest niespokojny,nie chce jeść,w domu na szczęście dzisiaj zjadł cały słoiczek obiadku i deserku.

Dostał wczoraj lizaka,wiem,ze to za wcześnie ale parę razy polizał,a jak mu zabraliśmy to ...wielki krzyk 😉

Aniu ja też wczoraj na DR.HOUSE 🙂

My idziemy na Mikołaja 17.12 do żłobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aduś, masz minusa wielkiego za tego lizaka...nie szkoda Ci zębów? Moja Alicja nigdy nie je lizaków, to najgorszy syf....jest tyle innych słodyczy...no ale Twoja sprawa..

Dzieki Anula za namiar na MOTYLA....są dwa H&M koło nas, to się wybiorę...tylko jak ja wytrzymam? znowu wydam kasę, bo to mój ulubiony sklep....wrrr

Moje laski sie biją o chuśtawkę..tzn Alicja sie bije a ja za Nati, no ktoś musi bronic jej kolejki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki
ja tylko na chwilke- ciagle ktos do mnie przychodzi nie moge narzekac (odpukac) na nude. Mati ma kolejnego zabka na gorze - lewa gorna jedynke 🙂 slodziak moj 🙂dzisiaj spal mi 3 godz o dziwo 🙂teraz slicznie zasnal 🙂 jutro bierze go tatus do siebiea ja wiecie co??chyba pojade na pizze z tym kolega z GG a ciul w to! moj eks sie dobrze bawi ja tez mam prawo do nowego zycia...

ps. chyba wyglada na to ze wszystkie oglądałyśmy DR Hausa wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochaen
moj synus juz u tatusia a ja mam czas dla siebie. Zabieram sie za Mega porzadki bo sie zaniedbałam przez ostatnie dni. Jednak sie nigdzie nie rusze, wydaje mi sie ze nie trzeba sie z niczym spieszyc 🙂 co ma byc to bedzie.zreszta kolega ma teraz problemy tez ze swoja ex- jak panna sie dowiedziała o mnie to wpadla w wielka histerie,grozi i szantazuje goscia - jejku sa ludzie i parapety ale zeby sie klamka urodzic??
Moj eks przyjechal wszystko na spokojnie,rozmowa itp wzial malego i przywiezie okolo 17. Dla dobra dziecka nie zamierzam z nim wchodzic w wieksze dyskusje bo juz raz uslyszalam to na to co stac.I o dziwo kochane przyjechal przed czasem co mnie wielce zszokowało bo nigdy do punktualnych nei nalezał. Chyba sie stesknil za dzieckiem. Ok uciekam zycze Wam spokojnego weekendu 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...