Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

  • Mamusia
Ale tu cisza.Wszystkie mamusie odsypiają sylwestra:laugh 🙂
U nas było spokojnie i grzecznie:P Siedzieliśmy sobie z teściową i dzieciaczkami do drugiej w nocy.Nawet Amelka wytrwała do pólnocy 🙂 A jak u Was?
U mnie powtórka...od nowego roku muszę przejść na diete bo przytyłam 3,5kg 🤪 Tak to już jest jak się ma tendencje do tycia:laugh: 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej w Nowym Roku 🙂
Muszę się Wam pochwalić, że odważyłam się w końcu przenieść małą do swojego pokoiku:P . Martyna nie narzeka 😆 Śpi pięknie całą noc, dzisiaj dopiero o 5 rano robiłam jej mleko i spała jeszcze do 8. A wczoraj już o 20 zasnęła.
Ja w czwartek jade do kontroli z sobą. Ale myślę że jest ok, bo nic nie wyczuwam i nic już mnie nie boli.
Buziaki dla wszystkich mam, szczególnie tych pracujących 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja juz w domku po tygodniowym wypadzzie do moich rodziców.

No więc tak, Sylwester mega udany. Urżnęłam się jak ta lala, wybalowałam....dwa dni bez dzieci...uff
Nati była pierwszy raz bez nas dwa dni, spała pięknie całą nockę mojej mamie i luzik.

Pojeździlismy na nartach z Alicją, bo był śnieżek.

Ale niestety dobre sie skończyło. Juz jestem z powrotem w pracy i koniec kropka.

Młoda wąłśnie zrobiła kupę i siku do nocnika :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cicho wszędzie...głucho wszędzie...:laugh: :P
Gdzie jesteście mamusie???
Amelce wychodzi trzeci ząbek 🙂 Niby nic nadzwyczajnego ale...górny lewy kiełek 🤪 Śmiesznie będzie wyglądać dolne dwie jedyneczki a na górze kiełek:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus, raczej nie kiełek, tylko dwójka i tylko wygląda jak kiełek -tamte wychodzą ostatnie 🙂 🙂

Ja jestem, ale wchodzę, nikogo nie ma, no to nie będę pisać sama ze sobą...:laugh:

U mnie młoda juz umie sama stać przez chwilę, ciągle broi i bez przerwy coś je - nie wyrabiamy, ciągle głodna.Umie też robić papa i kosi kosi, no i woła na mnie mama a jak głodna to AM AM..
U nas taka zima, że hej. Dzis pojechaąłm z Nati na sankach do przedszkola - ale była szczęśliwa, cały czas się śmiała.

Oki, zmykam, bo zaraz kąpie dzieci a oczywiście jestem sama w domu bo Małż zjawi się po 21.00...jak juz dzieci będą spać - normalka 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ehh..może faktycznie to dwójeczka ☺️
Aniu Amelka też dużo je i na jedzonko woła mem mem 🙂 Mówi tata i baba a o mamie zapomniała 😉 ale przyjdzie i czas na mama 🙂 Widziałam zdjęcie na NK i widać,że mała miała frajdę na sankach 🙂
Ja również jestem sama i to do 22,tak codziennie 😞 Mój M dalej wykańcza dom w środku.Większości prac robi sam i dlatego tak to się ślimaczy... 😞Mieliśmy w planach przeprowadzkę na święta i nic z tego.Ale na wielkanocne napewno sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie macie z tym domkiem. a mojego Małża też wzięło na domek, ale taki letniskowy, bo mamy działkę pod Wadowicami. Teraz opracowuje plan budowy i sposoby. Chyba taki drewniany będzie z kominkiem z mozliwością rozprowadzania ciepła, ale to jeszcze nie teraz, bo na razie kredyt na gabinebit dentystyczny będziemy brać, więc na tamto musimy poczekać...

No ale wracam do realu..
Wczoraj była w przedszkolu impreza 10-lecia przedszkola. Było fajnie, nawet pomalowałam sobie, no i filcowałam runo owcze 🤪 🤪 i z niego robilam aniołka..czujecie?

Alicja dziś wniebowzięta bo zakupiłam na wyprzedaży mega śnieżny strój, czyli strój kapielowy dwuczęściwoy z PetShopami..

Poza tym Małż przeziębiony i makabra w ogóle.
Małanadal wcina co popadnie, dziś zjadła jeszcze dwa kotlety mielone..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To sobie mamuśka poszalałaś w tym przedszkolu:laugh: 😉
Dajecie maluchom codziennie Cebion???Pytam,ponieważ odwiedziła mnie dzisiaj koleżanka i jest zdziwiona,że podaje małej codziennie Cebion 🥴 Lekarka kazała mi dawać 5 kropelek wit.C i jedną D3 więc tak robię.Nie pamiętam jak było z Wiktorią...Hm...kumpela wzbudziła we mnie wątpliwości i teraz zgłupiałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki

Martus ja podaje Cebion mi tak zalecila doktorka codziennie 5 kropelek i Vigantol 2 🙂

ale tutaj cisza- Adus, Ania where are you?

u mnie wiele zmian, zaczelam chodzic do roboty od wczoraj dzisiaj juz musialam wziasc wolne bo nie mial mi kto z malym zostac bo nianka wyjechala do czwartku jej nie bedzie:/ no i zaczely sie schody:/

A poza tym A juz mieszka z nami, zrobilismy przemeblowanie no i zareczylismy sie hehe 😁 wszystko w mega szybkim tempie ale jest super!!!

no nic odezwijcie sie czasami buziole:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Wam....jestem jestem..

U mnie duzo roboty, sama z dziećmi jak zwykle, zima, sniegi, zaprowadzanie autka do garażu, sanki, gotwanie, prasowanie i praca oczywiście...

Ja nie daje Cebionu, teraz w zimie tylko wit. D jedna kropelkę, bo dr powiedział, że jak maluch jest karmiony sztucznym mlekiem i juz je zupki, to ma wszystko, czego mu potrzeba i nie trzeba mu sztucznych witaminek...no a mojej młodej ciemiączko ładnie zarasta, zaczyna chodzić, więc nie ma mowy o krzywicy. Ali tez nie dawałam...

Moni, ja powtórnie życzę sto latek 🙂))) z okazji zaręczyn. :laugh: :laugh: :laugh: 😆 😆 🙂 🙂

właśnie Alicja sie kąpie a Natalka stoi przy wannie i jej kibicuje, więc zmykam, bo pewnie coś wymodzą zaraz jak to one 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki ale tutaj cisza 😠 😠

ja juz po rozprawie sad przyznal mi 270 zl- zawarta zostala ugoda wiec nie jest najgorzej ni ejest- tylko tatus musi jeszcze pokryc koszty mojego adwokata i wyrownac poprzednie miesiace- troche jest tego:/

Marto - wiem ze szyko ale widac tak musiało byc- zna sie czlowieka 9 lat aby po przezyciach sie z kims zwiazac na stale 🙂a oboje swoje przeszlismy wiec jakies doswiadczenie mamy i nie chcemy popelniac tych samych bledow 🙂 🙂 🙂

buziaki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja, Monia, trochę mniej niż się spodziewałaś, co? hmm... miejmy nadzieję, że będzie miał duże serce i otwarty portfel by od czasu do czasu coś ekstra dorzucić.
A ktoś urodziny ma? to też życzę wszystkiego najlepszego! 🙂
Mój mąż właśnie spala naszą choinkę... dobrą kupiliśmy, bo spadające igiełki można było na palcach policzyć, zasuszyła się bidaczka i tak smutno wyglądała z opadniętymi gałązkami.... ;p
Tyle ode mnie... Miłego wieczorku. Buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za życzenia 🙂 Tyle że z tym moim zdrówkiem to pod górkę 😞 Niestety znów powrócił mi ropień! W niecały miesiąc po zabiegu. Nie rozumiem dlaczego, skoro jszcze nawet szwy mam. No ale lekarka parę dni temu twierdziła że wszystko jest ok, tylko jeszcze trochę tam wycieka. Szkoda tylko że na moje żółto-zielone upławy nic nie zaradziła. Już nie wiem czy to ja mam mówić lekarzowi co ma zrobić, czy leki jakieś podać - bo to na bank jest zapalenie i przez to pewnie znów ta ropa. W piątek jadę do lekarza - innego tym razem na NFZ na szczęście. Bo tamtej musiałam 100 zł zapłacić za obowiązkową kontrolę po zabiegu!!! Kobieta widać tylko na kasę patrzy, a nie żeby człowieka wyleczyć.

Monia - jestem w lekkim szoku 🙂 Ale moje gratulacje!!! Życzę duuużo miłości i szczęścia !!!

Buziaki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Anula znowu ten ropień 😞 A z tymi upławami to masz racje,coś musi być nie tak!
Ja dla odmiany mam zapalenie ucha 😞Biore antybiotyk i nie zdawałam sobie sprawy,że może aż tak boleć.Nigdy nie miałam problemów z uszami a tu proszę...
Smutaśno tu sie robi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No co ty Aniu gadasz - jaki koniec!?

Byłam u lekarza i póki co do szpitala nie muszę iść.

Moja mycha kończy dzisiaj 9 miesięcy - 9 w brzuchu i 9 poza nim 🙂 Muszę wam powiedzieć że kłócić to się potrafi jak mało kto. Koszmar! Dobrze wie że źle robi, a i tak próbuje postawić na swoim. A jak jej mówię "nie wolno" albo "niu niu" i pogrożę palcem to robi taką słodką ryfę i do tego język wyciąga. Pękam ze śmiechu:laugh: Oczywiście ukradkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobrze Anula,że nie musisz iść do szpitala bo to nic miłego.Moja Amelka też swoje zdanie już ma i jak jej coś nie pasuje to wszystko wymusza płaczem 🤪Babcia ją tak rozpieszcza,że czasem jestem aż zła,no ale takie są babcie 🙂
Kurcze ale u nas zimno,mróz niesamowity i ma być jeszcze większy 🤪 Przecież pozamarzamy...
Mamusie co z Wami??WRACAJCIE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjecie jeszcze??
Bo coraz nudniej tutaj, czasem mi się zaglądać nie chce...

U nas mrozy tak samo, dzis było minus 12 stopni ale i tak wyszłysmy na krótki spacerek, żeby bakterie wymrożić, ale zimno brrr...
Anula, gratulacje dla Martynki z okazji 9 miesięcy. Moja młoda kończy 10 miesięcy pojutrze. A z niej to dopiero łobuz, ło matko. Ona to juz całkiem kuma czcze o wszytsko i robi awantury czasami po swojemu. Aha, i potrafi już zrobić sama parę kroczków, ale raczej jest ostrozna jakaś ostatnio. Aha, i opiekunka nauczyła ją nazywać auta..stoja ciągle w oknie i sie gapia na parking. Młoda mówi "ato" na auta.
Ale jest coraz fajniej, bo razem się np. kąpią z alicją i w ogóle fajnie, że mam dwie laseczki, bo się razem potrafią zabawić. fajnie miec rodzeństwo :laugh:
😆
A gdzie reszta laseczek? I co sie w ogóle z Adą stało? Macie jakieś niusy od niej???hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...