Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

hej kobietki
widze ze na brzuszku zmiany graficzne hehe 🙂
podeslalam fotki z urodzin Martus Twojego @ nie zapisalm- podaj mi prosze jeszcze raz to podesle zdjecia Mattiego 🙂
niestety urodzinki wypadly dosyc nie ciekawie- matiego dopadlo zapalenia oskrzeli i wysoka goraczka nie cieszyly go nawet prezenty- po poludniu polozylo go na amen:/ dostal antybiotyk mam nadzieje,ze przejdzie szybko bo sie dziecko meczy nie spi po nocach,wierci sie i majaczy:/ehhh

mimo wszystko dziekuje za zyczenia to milo ze o nas pamietacie mimo ze ja do Was rzadko zagladam 😞 jestescie kochane....buziaki:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś- WIELKIE GRATULACJE!!!!!JEJKU WIDZE ZE STARANKA NIE POSZLY NA MARNE!!!!SUPER

A I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OSKARKA JAKBYM TUTAJ NIE ZAGLADAŁA 🙂 BUZIAKI DLA NIEGO:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika zdjęcia super a Matti jaki elegant 🙂
Niech się kuruje biedny 😞

A u nas-gorączka do 39.2 w nocy,co 4 godziny zbijam lekami a tak to okłady,jestem pewna,że przez górną 4,bo pewnie się reszta przebija.Z tą pierwszą było tak samo 😞w nocy co chwilę sie budzi 😞
Oskar wykończony i my też,na zmianę z nim śpimy.

Ja mam tak te zatoki zawalone,że w ogóle przez nos nie oddycham,nic nie pomaga...nawet inchalacje,dzwonię do lakarza dzisiaj i niech coś wymyśli,bo mnie cała twarz i węzły chłonne bolą 😞

Na 9 do gina...a Oskar z ciotką,bo jak ma gorączkę to go nie wezmę...i do tego katar brzydki 😞

Napiszę co u lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Adus a probowalas Ibuprom zatoki? Dla mnie na zatoki zawsze pomagal... A Oskarek biedny z tymi zabkami:/ Ile te maluszki sie wymecza ech...
Monika duzo zdrowka dla Mateuszka! Sliczny przystojniaczek 🙂

A jak Wam Swieta minely? My na sniadaniu u rodzicow moich bylismy,a w poniedzialek do tesciow pojechalismy. Ale byla umowa ze ja jade jak Grzesiek obieca ze pic nie bedzie(bo w sobote przegial i sie napil wieczorem-szkoda gadac)... No ale niestety z umowy sie nie wywiazal,a kochany braciszek namowil go na picie:/ Sie wkur***am (sorki za wyrazenie) tak ze szok wiec spakowalam sie wieczorem i we wtorek z rana wrocilismy do domu. No ale oczywiscie jak zwykle ja wyszlam w tym wszystkim najgorsza,a ze Grzesiek znow popijac zaczyna to juz malo wazne:/ A tego jego brata to po prostu bym zabila, zeby powybijala, kudly powyrywala i nie wiem co jeszcze! Uch! Masakra normalnie-on zawsze robi mi na zlosc i do tego zawsze probuje nas sklocic:/ Boze, co za ludzie... Ale h*j z nimi! Wisi mi to juz 😁

Klapoucha a ty naprawde jakas tępa jestes... po co na sile wciskasz komus fotki swego dziecka? Nie rozumiem...

Adus a ode mnie masz oklaska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dziękuję 🙂

Po lekarzu...nie widać jeszcze na usg nawet pęcherzyka,lekarka mówi,że za wcześnie.Z Oskarem byłam w 6 tc i było widać,więc dziwi mnie to 😞
14 idę do innego lekarza a jutro kolejny test zrobię i w razie czego na beta hcg pojadę i będę miała już pewość 100%

Przed chwilą dojrzałam,że małemu się przebija dolna 4 🤪....a byłam pewna,że to od tej górnej
Ale będzie śmiesznie bo na dole tylko 1 dwie ma


Kasiu nie można ibuprom zatoki ale lekarz mi coś przepisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, wreszcie udało mi się dorwac do neta...
O rany, ale co sie tu dzieje? Wiedże,że cięte jesteście na tą klapouchę.
Wiecie co? Napiszmy do Administratora, że dziewczyna spamuje codziennie i zabiera oklaski(zreszta po licho one komu), to ją zabanuje albo zwróci jej uwagę czy jakieś ostrzeżenie...chyba na tym pierwszym forum można co??


Aduś, w 6. tygodniu to powinno byc widać pęcherzyk, chyba że póxniej zafasolkowałaś, zrób jutro test szybko, bo tez się zestresowałam.
Kasiulku, faceci..tacy są, i co im zrobisz.

Ja na krótka, bo mam dwa przyjęcia na oddział teraz i idę badać...potem wizytę z\robię, to mi zejdzie dłuuuuugggo...

Buziaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DzieńDobry mamusie 🙂
A ja od 4.30 na nogach 😞Wiki jest chora i żyga jak kot.Po 4 zrobila nam pobudke i zażygała pół pokoju.Do tego ma 38 stopni goraczki.Nie wiem czy to jakas grypa ja łapie czy poprostu sie objadla slodyczami.Własnie popijam sobie kawke i zastanawiam sie czy isc do pracy?Tesciowa mowi ze da sobie rade ale ja sie martwie.Jezu zawsze `cos...
ADA tylko nas nie zawiedz z ta ciaza 😁 😉Pewnie jest tak jak pisze Ania ...
Kurcze tego jeszcze nie bylo abym odpalała kompa o 6 rano przed pracom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny, ja na chwilkę, po nocce na dyżurze...YUUPPII, nocka spokojna, pacjenci spali jak dzieciątka, co im się rzadko swoja drogą zgarza, no ale uff. zaliczone a ja się wyspałam.

MArtuś, biedna młoda, z pewnością jakaś wirusówka, może przylazał do was na pólnoc ta, na którą chorowaliśmy 2 tygodnie temu??? 😉jeden dzień i powinnojej przejść, poradzi sow\bie, bo to juz duża dziewczynka.

Ada!!!!! O rany, czekamy na wieści!!Robisz ten test??Denerwuję się tym, jak bym sama miała byc w ciąży...napisz potem.

A co do tej Klapouchy, napisałam do Admina. Jak widzicie, dał jej ostrezęnie. Napisał, że jak się będzie zabawiać albo jeszcze raz wklei gdzieś swó spam, to ją zabanuje.
Trzeba napisać nastepnym razem bezpośrednio do niego : [email protected] .

I ja naprawde nie lubie takich sytuacji. Wchodzę tu, żeby z wami popisać, bo lubię, a nie jakieś tam potyczki itd, to traci sens..

Odezwę się potem!!! Całuski!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Aniu dziękuję,że załatwiłaś sprawę 🙂...wkurza mnie coś takiego,my tu razem się trzymamy a jakaś baba nam sie wtrynia 😞

Co do ciąży to ja sprawdzałam na kalkulatorach w necie to wychodzi 5 lub 6 tydzień,lekarka mówiła,ze endometrium jest grubsze i,że poprostu jeszcze za wcześnie,zżeby było widać 😞
Jadę dzisiaj jak mąż wróci do szpitala na beta HCG i po 2 godzinach będę miała wynik...wtedy na 100% się okaże czy jestem na pewno w ciąży i który to tydzień.

Oskarowi przebiła się dolna 4 🤪 🤪 🤪a ja myślałam,ze to chodzi o tą górną,ze do końca sie przebija...no i lada dzień powinna sie druga dolna 4 przebić.
Juz nie gorączkuje,tylko katar ma
A dzisiaj jadł ze mną śniadanie-bułeczki i paróweczki... 🤪kolejny szok,bo wczoraj jeszcze miał odruch wymiotny na parówki

Biedna Wiktoria,zdrówka życzę,niech sie wykuruje szybko.Pewnie jakaś wirusówka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat sto lat niech zyje zyje nam a kto???Oskarekna vtvtz fb jk.(zyczenia od Matusia musial doprwac sie klawiatury)

Martus oby z Wiktoria to nie bylo nic powaznego moze to faktycznie tylko wirusowka
Ada trzymamy kciuki za ciaze!!!!


uziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dotarłam do domu..uff...

ADA!!!!! I JAK??????????? 🙃 🙃 🙃 🙃

I mamy druga górna jedynkę, czyli juz razem 5 zębów. Młoda przywitała mnie jak skworonek...


ADA, napisz zaraz.
Martus, jak młoda i hafty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero ok.14 jadę i po 2 godzinach wynik
jak tylko wrócę to naPISZĘ 🙂

Byłam z małym u fryzjera i jutro na 5 idziemy z krzesełkiem,bo nie mają,mam nadziję,że wysiedzi i nie będzie krzyku.
Ale martwię się trochę,bo małego miąłam na rękach i jak go tylko na ziemię postawię na dworze to krzyk,jakby się bał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy niecierpliwie,ale cos czuję, że będzie dobrze 😁 😁 😁 😁
i wklej focię po fryzjerze, bo juz rzeczywiście Oskar miała strasznie długie włoski....ech..rozmarzyło mi się, a propos fryzjerów, zawsze marzylo mi się, że jak będę mieć tego mojego Mikołaja (takie mielismy imię ewentualnie dla chlopca), to będze go na jeżyka obcinać...

no nic, spadam robic obiadek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...