Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak masz zakaz, to weź zobacz wszystkie etykietki rzeczy, które mu dajesz- w paluszkach rybnych na mur beton jest dodatkowo mąka lub mleko, w ciastkach i róznych rzeczach, w szczególnie w parówkach. Już to przerabiałam. na szczęście u mnie Natalka toleruje sfermentowany nabiał, czyli sery, twarogi, jogurty, ale pije tylko kozie mleko. Na poczatku rzeczywiście miala dziwne kupska, ale teraz juz sie to uregulowało.
A jeszcze wex pod uwagę, że jak jest alergia na mleko, to też często jest na cielęcinę. No niestety trzeba takie próby robić i dopóki nie pójdzie np. do szkoly, to rzadne testy nie są wiarygodne. Ja robiłam immunoglobuliny Nati i wyszły bzdury. szkoda było pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

nie mam dobrych wieści...nie miałam usg,na następnej wizycie...za tydzień
mam bardzo dużo leukocytów w moczu i na to dostałam antybiotyk i urosept,na skurcze Aspargin i jeszcze luteinę,bo mam skróconą szyjke macicy....mam leżec i prowadzić oszczędny tryb życia,zakaz dźwigania itd...lekarz powiedział,ze go martwi to i dlatego mam byc już za tydzień na kontroli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie Aniu,jak tu odpocząć 😞
ciekawe co na kontroli za tydzień,mam tylko nadzieję,ze nie szpital 😞

Oskar juz śpi,ja zaraz idę się kąpać i położyć

Dobranoc mamusie...a swoja drogą znowu pustki tutaj coś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂
Ja jakos sie nie odzywalam bo znow klientek nawal mialam... A wczoraj sobie na piwko poszlam z kolezankami,to troche poszalalam hehe Wrocilam ok 1 do domu,ale o 7 niestety juz pobudka :P Dzis o 21 ide wlosy robic... A za tydzien wesele...

Adus kurcze...to nieciekawie z Toba 😞 To moze pogadaj ze swoim mezem zeby w koncu zaczal Ci pomagac-w koncu przeciez sie okazalo ze z tesciowa jest ok,wiec moglby sie wziac w garsc i Cie odciazyc... Tymbardziej ze masz nakaz odpoczywania od lekarza... Oj biedulka...
A co do kup to moj Piotrus tez ze 3 razy dziennie robi... Na mleko co prawda nie ma uczulenia,ale zauwazylam ze jak mu dam sloiczek z cielecina to wiecej tej kupy robi i zaraz sie odparza... A on ma taka reakcje jak cos go uczula-odrazu pupa czerwona...
Adus moj maly tak ma po ogorkach kiszonych-moze to od tego??

Buziaki i do pozniej:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały znowu 3 dni w żłobku i noc masakra...płakał,kaszlał,z nosa leci jak z kranu 😞,od 3 nie śpię
teraz ciągle tylko na ręce chce,płacze i marudzi...ja się wykończę

Piorę rożki i kołyskę,szykuje na wrazie czego rzeczy do torby do szpitala,tylko koszule muszę kupić,torbę jeszcze wyprać

Kasiu jak masz klientki to dobrze,zawsze Tobie coś sianka wpadnie no i potem będą już do salonu przychodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to juz jest z tymi żłóbkami. A opłaca Ci sie w ogóle płacić za ten żłobek? skoro on i tak jest chory non stop. A tylko nerwy przez to masz zszarpane. Ja właśnie dlatego zrezygnowalam całkowicie ze żłobka, za rok młoda będzie mocniejsza, to pójdzie do przedszkola.

ja dzisiaj mam wizyte znajomych, ktorzy mają dwie dziewczynki w wieku naszych bąbli, więc cos ogarniamy, Rafał pojechał na zakupy rano a teraz obiad robi. Młoda poszla nynać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jak zrezygnuję ze żłobka to będę musiałą siedzieć w domu z maluchami i będziemy musieli żyć z 1 pensji,bo nie mamy rodziny która by się zajęła maluchami 😞
Mogłabym na razie go nie puszczać,jak jestem w domu ale muszę trzymać miejsce,bo lista oczekujących to ponad 100 🤪,nawet nie wiem czy Alanek sie dostanie od marca czy kwietnia(jedyna szansa,ze ktoś zrezygnuje),a ja musze wrócić do pracy,bo nie wyrobimy z sianem 😞
Pewnie,ze wolałabym ich nie dawać,ale co mam zrobić 🤨

Kurcze jakaś słaba jestem,momo ślicznej pogody nie chce mi się nawet wychodzić,jeszcze mały tak marudzi,ze jedynie popołudniu się przejdziemy.
Maluch torturuje mnie od środka 🤪...no kopie tak mocno,ze szok i to całe dnie 😁...i tak-jeden kopie od rodka a drugi ciągle na kolanach albo płacze....i jak tu odpocząć,a co ze sprzątaniem itd?! 😞

Coś Monika się nie odzywa i Anula 😞
Ciekawe co u Marty,mam nadzieję,ze szybko założy ten internet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem..
Aduś Ty to masz przeboje :/ nie zazdroszcze Ci tej syt. szkoda ze nie mozesz liczyc na pomoc- faktycznie w Twoim przypadku zlobek to najbardziej odpowiednie rozwiazanie:/
Ja odpoczywalam w zeszly weekend z mezem i dziecmi w bieszczadach...poodychalismy swiezym powietrzem jedyny minus to to ze teraz wszyscy smarkamy;-)
Mati dzisiaj pojechal do swoich dziadkow ( od strony ex) pierwszy raz od poltora miesiaca- balam sie ze ich nie bedzie pamietał ale nie bylo zle.
Kasiu- super ze interesik sie kreci;-) oby tak dalej 🙂
no nic ide odpoczywac buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Ada, ale Ty i tak w domu będziesz z nimi siedzieć, bo Oskar ciągle choruje. No tylko że miejsce by Ci zabrali w tym żłobku, to zrozumiałe. No nie zazdroszczę Ci tek sytuacji, a Małż dalej tak sie zachowuje i Ci nie pomaga??
Szyjką sie nie stresuje bardzo, przy drugim dziecku zawsze sie szybciej skraca. Ja dwa razy od 29 tygodnia miała skrocone szyjki i dodnosiłam. U Ciebie tez tak będzie, na pewno, trzymam kciuki, inaczej byc nie może!!!

Kasia, ale bym do Ciebie łaziła z tymi pazurami, gdybys tu mieszkała...ech, no szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwię się tylko tym,ze lekarz kazał mi leżeć,a to jest nierealne 🤨
Małemu leje się z nosa jak z kranu..jeju jak ja dzisiaj narzekam...mam zły dzień 😞

Monia to wypoczeliście 😁,tylko sie wykurujcie teraz 😞

idę,bo już marudzę dzisiaj 😞,brzuch mnie boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! U nas choróbsko panuje. Najpierw męża dopadło, a teraz ja z małą. U mnie obyło się bez antybiotyku, za to mała jak na złość przed samym szczepieniem antybiotyk. I z nosa leci jak z wodospadu. Ja miałam tak nos zawalony, że jedną noc w ogóle oka nie zmrużyłam. Masakra normalnie 🤪 Do tego do małej wstawałam z 10 razy. No i tydzień bez teściów w domu okazał się do bani. A takie miałam plany...
U ciebie Aduś nie wesoło nadal. Trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło i żeby ten twój poszedł po rozum do głowy !!!
Ale 18 bylismy na tym weselu i wybawiliśmy się na całego. Jak będę miała fotki to wstawię na NK. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Oskar nam pobudkę zrobił o 4 🤪,od 3 miał gorączkę i nie spałam,potem zasnął o 6 i wstaliśmy wszyscy o 7.20.
Mnie boli brzuch,czuje sie psychicznie i fizycznie kiepsko 😞,mały ma straszny katar i tak pewnie przez parę dni 😞

Aniu też biedulki chore 😞,kurujcie się.A z mężem na razie ok,martwi mnie to co lekarz powiedział 😞 i aż się piątku boję 😞

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nasz wielka pannica 😁,wszystkiego najlepszeo kochaniutka 😁

Aniu ja się czuję słabo,nawet nie mogłam rano poleżeć w wannie dłużej 😞,puls mam 116 🤪,brzuch mnie pobolewa,pewnie od tego zapalenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
A ja w koncu odespalam 😉 W piatek mialam wychodne to troche poimprezowalam, w sobote tez mialysmy jechac sie pobawic ale poszlam do mojej fryzjerki odrosty malowac i tez do domu wrocilam kolo 1 😉 za to w niedziele polprzytomna chodzilam hehe Ale juz sie chcialo jakiejs imprezki i oderwania sie od codziennosci...
A co tam u Was? Adus jak sie czujesz? Anula zdrowiejcie z Martynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Kasiu to super weekend miałaś 😁
To dobrze 🙂

Ja do dupy,wszytsko mnie boli,chora jestem od wczoraj jak cholera,mały to samo,marudzi itd,wczoraj miałam skurcze znowu 😞
Czuję się fatalnie,nawet mi się rozpisywać nie chce,bo smęcę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My nadal chore. Wczoraj zadzwoniłam do rodzinnego, bo miałam z małą pójść do kontroli, no i co się okazało - nie ma ani doktora, ani pani doktor przez dwa dni. Parodia normalnie. A ja z chorym dzieckiem mam sobie jechać do przychodni gdzieś tam. Zadzwoniłam do lekarza - tego pediatry co się w Stanach szkoli. No i miałam szczęście, bo jest w Polsce. Przyjechał do nas, zbadał małą. Mam jej dawać tylko nurofen i calcium z cebionem. A jak chcecie przepis na zatkany nosek to ręcznik namoczony w solance ( 2l wody i 5 łyżek soli) i powiesić na noc na łóżeczko. Poza tym ząbek czosnku wyciśnięty przez praskę i do tego kilka kropel oliwy z oliwek i to podgrzać w garnuszku aż się pojawią bąbelki. W tym zamoczyć patyczek taki do uszu i w nosku posmarować. Działa 🙂 Aha i syropek z cebuli i 4 łyżeczki miodu. Ale może to być tylko 24 h . Potem trzeba zrobić nowe.
Adulka, trzymaj się kobitko, masz ode mnie i Martynki wielkiego buziaka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamuśki 😁

U nas bez zmian,wszyscy chorzy,mały katar,ja kaszel,katar,gardło,mąż kaszel 😞...kurujemy się 🙂
Ja czuje się słabo,po części luteina tak na mnie działa-depresyjnie,boli mnie głowa,mam zawroty,jestem nerwowa 😞,często mnie brzuch boli...no Alanek jeszcze z 5 tygodni chociaż siedź w brzuszku!!!! 😁
W piątek idę do lekarza i wkońcu usg i się dowiem ile mój skarb waży i czy wszystko w porządku...oby,ale na pewno tak będzie.

Ania jutro wyjeżdzasz nie??? Życze powodzenia!!!!!!!!!!!!! 😁
Anula Wy sie kurujcie!!!!! A Martynka jest taka słodka,ze najchętniej bym ja schrupała,no poprostu nie moge jak oglądam jej zdjęcia 😁,a Ty kochana figurkę to masz jak modelka...tylko pozazdrościć 😁
Monika co u Was???? Kasia zajęta interesami,na peno będzie super 😁
Marta bez neta 😞,ciekawe jak Amelka.
Buziaki dla Was wszystkich 😁

Aha...a ja przefarbowałam włosy...na czekoladowy brąz...ha ha za namowom koleżanek grudniowych,wiec jakby co to je zaduszę 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada, do modelki to mi daleko 😁 Ale dzięki 😆 No ciekawe jak ty wyglądasz w nowej fryzurce? Dobrze jest coś sobie zmienić od czasu do czasu 🙂 ja też farbowałam włosy na ciemny - zawsze na jesień robię ciemne, a na lato sobie rozjaśniam. Napisz jak będziesz po badaniu.
Aniu, a ty gdzie wyjeżdżasz?
ok, spadam, kurujcie się kochane 🙂 Apropos pogody, ekstra co nie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
My dzisiaj lepiej,choc ja mam okropny kaszel i chrypę,aż mnie klatka piersiowa boli od kaszlu 😞
Mały trochę katar ale mniej 🙂
jutro do gina...ciekawe jak tam 🤨

jutro muszę włosy poprawić na ciemniejszy,bo jakoś tak wpada w rudy 🤪 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ada, niedobrze....leć do gina leć.

Kasiu, ręczę Ci że nie chciałabys się ze mną zamienić za ten stres, w którym cały czas pracuję.
Oki, ja wylatuję za 3 godzinki, musze sie dopakować. Nie nabrójcie tu za duzo. Do zobaczenia w niedzielę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...