Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka mamuśki 😁

My na nogach od 5,Oskar się zerwał i uciekł z łóżka 🤪 😁...już po śniadaniu 🙂
Mąz dzwonił przedwczoraj do prof.Krawczyńskiego,tego znajomego i według opisów to mąły może się tak rzucać w nocy przez skazę,tylko dziwiło go,ze nie ma wysypki ani nic,tylko niby tak też się zdarza 😞,jeśli nie poprawi się w ciągu 2 tygodni to mamy przyjechać,zbada go i jakby mu coś nie pasowało to go na badania może położyć(chociaż pewnie nie będzie sensu).
tylo najdziwniejsze jest to,że mały nie je nic z mlekiem 🤪,nawet parówek sam nie chce,nic takiego mu nie daję.Czekolady też nie dostaje.
Powiedział też,z etakie rzucanie się jets u tak małych dzieci normalne.
Zobaczymy 🙂

A ja jutro na ktg,za tydzień na usg i przepływy...ciekawe jak tam mały.

A jak tam u Was?????
Ania jak tam choróbki???
Ja mam nadzieję,ze Oskar pójdzie do żłobka w poniedziałek już...kurcze 2 tygodnie w domu 🤪 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

aha...oglądałście wczoraj wiadomości wieczorne na 1 ?????
Mówili pod koniec o tym,że podczas meczu w Poznaniu trzęsły się bloki....to było w czwartek tydzeń temu,a ja Wam, pisałam,ze chceili ewakuować,bo niby gaz...a to sie okazuje,z eludziom sie trzęsło wszystko w mieszkaniach...ha ha w jednym z tych 4 wieżowców JA MIESZKAM
Teraz na następnym meczu będą sejsmografem badać,jeśli się okaże,ze faktycznie coś tam nie tak to ewakuują te bloki,ale u nas było dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! Nas też choróbsko nie chce puścić. Ja cały czas gadam przez nos, a mała od wczoraj na antybiotyku. W poniedziałek dostała temp. 38,6. We wtorek też ją trzymało. I czort wie co jej jest, bo gardło ma czyste. A o szczepieniu mogę zapomnieć przez najbliższy miesiąc. Do tego pogryzłam się z mężusiem, bo mam propozycję przeprowadzki - siostra została sama na trzypokojowym mieszkaniu, no i bardzo chciałabym tam iść - z dala od teściowej, bo ta to już moją psychikę rozwaliła na amen. Ale Marecki nie chce, bo twierdzi że do kogoś nie pójdzie, a tu będzie się budował. Ale nie dociera do niego, że nim zaczniemy się budować to jeszcze z dwa lata. A z resztą czy przeprowadzka przeszkodzi w budowie domu ???!!! Do tego do pracy miał by żabi skok i nie wydalibyśmy co miesiąc 400 zł na paliwo. On się chyba boi zmian, no i tego że mamusia przy nim nie będzie. No ale przecież z siostrą mamy bardzo dobre stosunki. Ona do tej pory opiekowała się babcią, ale babcia idzie od poniedziałku do domu opieki (wymaga stałej opieki lekarskiej), no i siostra z grupą inwalidzką zostanie sama. Ja już nie wiem co robić. Z jednej strony żal mi teścia, bo jest naprawdę kochany, no i też przyzwyczaiłam się do tego miejsca, ale z drugiej strony wiem, że tam będziemy mieli szansę bardziej się usamodzielnić. Za rok siostra planuje wyprowadzkę i by nam zostawiła to mieszkanie. Jakby na wynajem, ale to narazie odległe plany. No i wiem że z domu do bloku, ale ja czuję że powinniśmy się tam przenieść. Boże, dziewczyny co wy o tym myślicie? HELP 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello kobietki
Aniu ja z wlasnego doswiadczenia wiem,ze najlepiej byc na "swoim" mieszkam z dziadkami a pare domow dalej moi rodzice- owszem bardzo mi pomagali i pomagaja ale drazni mnie jak czesto wtracaja sie w wcychowanie dzieci i ich kasliwe uwagi grrr- jestem przewrazliwona na ten temat:/
a pozatym mam nerwa bylam wczoraj u gin- mam stan zapalny jajnikow- dostalam antybiotyk:/ zmienil mi tez tabsy:/torbil mi sie wchlonela ale jak nie urok to sr...

przepraszam,ze tak smece :/ jeszcze czekaja mnie w przyszlym tyg wizyty u ortopedy z Matim i u dermatologa z Aleksem- caly czas po lekarzach chodzimy


Niech tam dzieciaczki wracaja natychmiast do zdrowia 🙂
przepraszam za moje zale- buziaczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane 😁

Monika to kuruj się,a latanie po lekarzach znam...co tydzień do gina i czekanie od 7 do 9 😞,z małym też co chwilę gdzieś,w przyszłym tyg mamy nefrologa znowu i mocz muszę zrobić a dzisiaj po zaświadczenie do żłobka,ze mały jest zdrowy 🤪

Anula ja też jestem zdania,że najlepiej mieszkać samemu,mieszkałam z teściową 3 dni a potem ona była u nas miesiąc i miałam dość,nie że się kłóciłyśmy ale poprostu ja lubie spokój,prywatność.Robie co chcę i kiedy chcę,nie musze się krępować,lubie mieć wszystko po swojemu....nie wyobrażam sobie życia na stałe z rodzicami czy teściami 😞

Ja po lekarzu,miałam tylko ktg,za tydzień na badnie i usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
U mnie wszystko ok, wczoraj mialam gosci bo mielismy 4 rocznice slubu...
Adus z mezem narazie jest ok-poki nie pije... Dostal przyzwolenie na powrot pod warunkiem ze juz nigdy wiecej nie zobacze go po alkoholu... Mam nadzieje ze po tych wszystkich wydarzeniach dostal porzadnego kopa i sie w koncu opamietal... Ale i tak trzymam go na dystans-to juz nie jest to co wczesniej...
A tak poza tym to dzis poszalalam troche na zakupkach 😉 Kupilam sobie spodnie i Kozaczki takie jesienno-zimowe... Cos musze wygodnego kupic jak bede na te kursy dojezdzac... A decyzji nadal nie mam-do przyszlego piatku maja czas na ogloszenie wynikow 😉

A i przebily sie nam dolne trojki i czworki 😉nie wiem jak gorne bo nie bardzo daje Piotrus zobaczyc ale jeszcze obadam 😉

Aniu ja tez mysle ze powinniscie sie przeprowadzic...Jednak co u siebie to u siebie... Zero skrepowania i w ogole... Jak macie taka szanse to ja wykorzystajcie 😉
Dobra,lece obiad robic 🙂 Buzka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu to zaraz daj znać jak wyniki,ale dla mnie to oczywiste 😁
Dobrze,ze z mężem lepiej 🙂,my tak obie pod górkę 😞

A Oskar dzisiaj 1,5 roku kończy 🤪...zaśpiewaliśmy mu "sto lat" i tańczył,bujał się...ha ha lubi jak mu śpiewamy 😁

Wiecie..coraz ciężej się czuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dzis cisza...
No a ja obadalam Piotrusia dziaselka-wychodzi nam naraz 8 zebow 🤪 gorne i dolne 3 i 4, no masakra normalnie-wszystkie juz sie po troche przebily:P Ale nie chce wygadac-w ogole nie ma zadnych oznak zabkowania... Tylko paluchy caly czas w buzi 😉 A ja juz sie tak martwilam ze zabki sie zatrzymaly 😉

No a co tam u Wam mamuski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Ale jestem zła...Oskar miał iść jutro do żłobka,bo ju zkataru nie miał a dzisiaj pół nocy kaszlał,niby kataru nie ma ale pociąga noskiem jakby był zapchany 😞
Ale juz postanowiliśmy,ze go na ten miesiąc urlopujemy,bo bez sensu zapłacę znowu za żłobek gdzie mały na kilka dni pójdzie 😞
Tak się zastanawiamy jak to zrobić z opieką nad maluchami,bo jak ja wrócę do pracy i będą tak chorować to wkońcu mnie wyrzucą za branie opieki ciągle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zaklelo nasz watek... 😞
A ja dostalam dzis zla wiadomosc 😞 Nie dostane dotacji 😞 Jutro bede znala wiecej szczegolow ale juz mam dosc ech... Moge jeszcze do urzedu pracy skladac papiery ale zastanawiam sie czy nie isc do zwyklej pracy gdzies-nawet teraz do Lucas Banku przyjmuja wiec pewnie bym sie dostala...ech.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, wpadam na chwile, żebys sama tu nie pisała...ja zagladam, ale nie mam weny do pisania. Mam pelno roboty, dzis co prawda w domu jestem, ale obiad gotuje, fasolkę po bretońsku dodatkowo, no i segreguje rzeczy po Alicji...łOOOOOOOOO, ile tego jest. Musze jakoś to latami pogrupować, bo nie dam rady. Ale jak fajnie sie te ubranka ogląda. No i fajnie, że JE MAM! tyle rzeczy odchodzi od kupowania, że masakra. Majątek.
Mloda właśnie uspypia, ale cos jej nie idzie...wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Zepsuł mi sie zasilacz do laptopa i dupa 😞,czekam juz tydzień prawie na nowy i nic,nie widać,dzisiaj siora mi swój przywiozła i mam do piątku,mam nadzieję,ze juz dowiozą 😠

Kasiu ale dlaczego ?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

ja czesto tu zagladam ale jakos weny nie mialam:/ dziwne dni mam ostatnio...
Kasiu- co sie stało?wszystko tak dobrze sie zapowiadało?kurcze...witaj w gronie mamusiek poszukujacych prace- ja w tym tyg ide skladac cv- w jednej ze szkół zmarl historyk wiec moze mam jakies szanse 🙂
Adus- zlosliwosc rzeczy martwych....trzymam kciuki aby naprawiono sprzet

A co u mnie- maz pracuje co 8 godz- Aleks u dziadkow jestem wiec cale dnie z Matim- buba juz powie, mama, tata, cicho, kici, pic i si, daj to- juz nie nosi pampersow calkiem juz oduczyl sie a jak juz mu zakladalam jak mial wyjsc gdzies na spacer to nie dal sobie zalozyc byl zly i sciagal go z siebie- chodzi do kibelka sam albo pokaze ze chce 🙂 teraz czas na oduczanie od smoczka 🙂 uciekam , moje dziecko na podlodze maluje cos w zeszycie a ja wypije spokojnie kawusie 🙂
pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju jak ja Ci zazdroszczę 😞...Oskar ma gdzieś nocnik 😞
a tu zaraz drugi maluch i same pieluchy 😞
ale na razie jak się urodzi to nie mam chyba sensu Oskara uczyć(choć i tak mu pokazuję),bo za dużo nowości na raz 😞

Kasiu odezwij się,dlaczego nie dostałaś,przeciez to przecież to było pewne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Adus nie wyrabiam jednak bedzie Sebastianek a nie Alanek?? hehe 😉 pamietam ze Mati mial byc Dawidkiem ale nie podobalo mi sie to i zostalo tak jak przyjelam na poczatku ciazy 🙂 a 2 imienia nie ma 🙂 sam sobie wybierze 🙂

Kurcze tak patrze ty juz 34 tydz zaczynasz- jejku jak to zlecialo 🙂 moj maz sie waha jesli chodzi o bobaska- ja nie bede juz naciskała- poprostu poczekam

buziaki

PS. gdzie reszta mamusiek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziliśmy jednak,ze nie Alan,bo mężowi się nie podoba a mnie się odechciało,bo słyszę o Górniaczce ciągle przez Taniec z gwiazdami a ona ma Alana...ja jej nie cierpię 😞
Będzie Sebastian juz ostatecznie 😁
No jeszcze 6 tygodni tylko...a ja się boję coraz bardziej...porodu,tego,ze maż sam z Oskarem...boziu przecież ja domu nie poznam(juz widzę ten bałagan) 🤪,mężowi napisałam instrukcje (jak kaszkę i ile ma robić,co na obiad,co w razie przeziębienia i ile,w co ubrać itd...kilka stron w zeszycie)
Jeszcze siorkę poproszę,zeby jak będzie w Poznaniu zajrzała i ogarnęła trochę.
Boj e się jak Oskar zareaguje na malucha,te pierwsze dni....jeju tyle obaw 😞 🤪

Może mąż się przekona wkońcu 🙂,nic na siłę to racja



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Alanek faktycznie z Gorniakowa sie kojarzy- mi bardziej z sasiadki synem... 🙂
wiesz ja pewnie tez bym sie bała porodu bo swoje przeszłam przy Matim- jedno byloby pewne napewno nie pojechalabym do tego szpiutala gdzie rodzilam:/
Artur znowu w pracy- a mi pozostaje sprztanie i zajjmowanie sie buba- mlody spaceruje po domu bawi sie samochodami- na ogol jak siedzi cicho to znajduje go przed komputerem jak klika w klawiature a ostatnio o zgrozo wyszedl po krzesle na biurko :/ skad te dzieci maja takie pomysly:???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieciaki maja pomysły,mój mały to ostatnio wyniósł Andrzeja talerz po obiedzie(bo na chwilę się zagapił w telewizor) i zaniósł go do zlewu 🤪 a jak tylko jakis papierek ma czy ulotke to idzie do śmieci wyrzucić 🤪...zadziwia mnie czasem,ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie slysze jak Mati wyniosl do smieci opakowanie po jogurcie 🙂 a przed sekunda doniosl mi do pokoju czajnik z woda 🙂 zimna na szczescie 🙂mnie tez to dziecko zadziwia jest bardzo madre i wszystkiego ciekawe 🙂a co najpeikniejsze do mnie podobne coraz bardziej 🙂 postaram sie wstawic moje zdjecie z dziecinstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też Oskar zaskakuje,niby nie mówi jeszcze ale wszystko rozumie 😁
wie kiedy ma się popisywać,w sobote shreka oglądsliśmy to się naśmiewał razem z nami:P
niemożliwy jest czasem 😁 🤪
tylko jeszcze żeby naten nocnik robił wkońcu i smoka się pozbył....tylko jak pisałąm boję się wprowadzać mu nowości jak zaraz życie mu sie wywróci do góry nogami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze sie przyznac ze gdyby nie moj maz to pewnie nie dalabym rady go oduczyc- Mati wie jak mi serce skruszyc a do A ma ogromny respekt wie kiedy czas na zabawe a wie kiedy przesadza wystarczy ze A na niego spojrzy to ten juz glowe w dół spusci i raczkami sie bawi - 🙂 ale Adus masz jeszcze 6 tyg moze uda sie jakos malego naklonic- moze kup mu nakladke na wc Mati tez srednio lubial nocnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...