Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia już jadę 😁 😜
Ale super,Wasze dzieci już tak super mówią 😁,Oskar leniuszek,ale co tam,za to pewniejak się rozkręci to jak katarynka 😁
Wysypka wygląda na odrę,ale to wedługopisów i zdjęć w necie,zobaczymy co lekarz powie,idę a 14.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

  • Mamusia
Ada no ja wlasnie na Grudniowkach czytalam ze w szpitalu jestes... Kurcze,Ty to sie masz...biedne te Twoje maluszki... Zawsze coś:/ Moze to glupie,ale moich znajomych mala chorowala caly czas i byla nieznosna,wiec ja zawiezli do takiej znachorki do Orli(chyba tak to sie pisze) i jak reka odjelo,w koncu dziecko odzylo... I podobno mozna tam tez zadzwonic do tej pani i poprosic zeby sie pomodlila za dzieci i to tez dziala... Moze pomysl nad tym,to ja bym Ci nr.telefonu postarala sie zalatwic albo jakis kontakt... Mysle ze sprobowac warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Oskar dostał pokrzywki alergicznej,wieczorem w czwartek dostał jeszcze większą wysypkę i twarz mu spuchła,jak zobaczyłam opuchliznę to nawet mie wiem jak się ubrałam i małego,zaraz taksówką do szpitala,przyjęli nas bez kolejki,bo to niebezpieczne,o 12 w nocy byliśmy już na sali i mały spał,rano niemiał wysypki,wczoraj zeszła opuchlizna,więc mogliśmy wyjść,nadal jednak dostaje sterydy,jest po nich nerwus,wysypkę ma teraz bo wychodzi w różnych miejscach i to normalne,byle to znikało,ale się strachu najadłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
Co tu tak cicho? Co slychac?
Ada jak Oskar? Juz lepiej?
A ja w niedziele bylam na pogrzebie kolezanki i jej taty... Oboje zgineli w wypadku,a mama i synek tej kolezanki nadal w szpitalu leza 😞 Straszna tragedia... A na dodatek 2 dni po ich wypadku moi rodzice mieli wypadek,ale na szczescie nic sie nikomu nie stalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj Wam! oj Kasia widze tez traumę miala...
Ada, moja Nati tez miala pokrzywkę, i tak jej nawracał przez 4 tygodnie potem, nawet nie wiadomo na co, ale wszystko przeszlo..
czekaj czekaj, a bylas juz u neurologa z małym??bo juz nie pamiętam naprawdę..
a to na siusiaku to stulejka sie nazywa 🙂

a mam jak zwykle intensywnie, Alicja była na zawodach narcirskich, startowali druzynowo i zdobyli pierwsze miejsce..dumni jak pawie, a wygrali po złotym medalu, kredkach, jabłuszku do zjeżdżania i lizaku 😁
A Natalka chodzi za nia jak cień, ostatnio robi wszystko jak papuzka nierozłączka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Jak tam Kasiu?
Aniu gratulacje dla Alicji,jaka zdola dziewczynka 😁
Co do małych to to co obaj mieli to nie stulejka właśnie ale sklejka,stulejke robiliby operacyjnie,przynajmniej tak chirurg mówił i nawet tak wpisał w kartę informacyjną-sklejka
Najważniejsze,że zrobili i dziśidę mocz na posiew znowu zanieśc,mam nadzieję,ze teraz będzie jałowy,Oskara pobierałąm do woreczka i wyszedł jałowy.
Wysypka się nie pojawia,nie wiem wkońcu od czego.
Neurolog na karcie informacyjnej wpisał-ośrodkowe zaburzenia układu ruchowego,mam skierowanie na ćwiczenia,idziemy na pierwsze 9 marca.
Sebuś nadal wcale głowy nie unosi,mimo,że jak miał 6 tyg to trzymał ją wysoko 😞

Przedwczoraj wieczorem zmarł mojej teściowej facet,spadł ze schodów,złamał nogę i miał takie obrażenia wewnętrzne,ze operacja nie pomogła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
Aniu gratuluje takiej zdolniachy w domu,musicie byc z niej dumni 🙂
Aduś kurcze przykro mi,to straszne w jaki bezsensowny sposob ludzie odchodza 😞 A z moimi rodzicami wszystko ok-dzieki Bogu! A wszystko to wina takiego 70letniego kierowcy ktory z bocznej drogi wyjechal prosto pod tira,wiec tir zeby w niego nie uderzyc zjechal na lewy pa-prosto na moich rodzicow. Ale tato szybko zareagowal i zjechal w las(na szczescie po drzewach przejechali tylko bokiem,wiec nic sie nikomu nie stalo) ale bylo groznie:/
A ja wczoraj bylam na rozmowie o prace,najprawdopodobniej by mnie przyjeli,ale zrezygnowalam... Pobory nawet niezle-2tys mialabym na reke,ale musialabym 40km dojezdzac:/ Nie byloby mnie w domu ok 11godzin,a nie chce stracic dziecinstwa Piotrka... Takze chyba pojde do rodzicow na staz-zawsze to rozwiazanie na pol roku... Co miesiac 900zl dodatkowo bede miala wiec nie bedzie zle-tymbardziej ze bede w domu z Piotrkiem... Moi rodzice w ogole sa przeciwni zebym juz szla do pracy-doradzaja zebym od wrzesnia szukala pracy-wtedy Piotrek juz do przedszkola pojdzie... 🙂

A co tam u Was?
Monika,co slychac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochane
a u mnie jakas depresja, nic mi sie nie chce mam ogromne chustawki nastroju jakbym w ciazy byla- ale podejrzewam ze moj organizm na nowo sie "regeneruje" po poronieniu- moj maz i Mateusz to mocno odczuli

Kasiu ja tez jestem po stazu- staz tez dobra sprawa
Smacznego zycze- mniam mniam Pączusie 😁

sluchajcie nasze brzdace skoncza wkrotce 2 lata...matko ale ten czas zasuwa 🙂 trzeba myslec o imprezce 🙂

Mateusz chodzi nadal zakatarzony i ma mokry kaszel- bylo kilkA DNI spokoju i wrociło 😞mam nadzieje,ze wiosna szybko przyjdzie bo juz dosc tych chorob...

Adus- przykro mi z powodu "niedoszłęgo" "tescia"- smierc potrafi zaSKOCZYC - pare lat temu zginela mojej mamy przyjaciołka hak od tira sie oderwał i przyczepa zjechała na chodnik- kobieta nie miala szans....

ojjj uciekam


PS. ANiu- ALicja bardzo zdolna dziewczynka widzialam fotki na Ł...ku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się rozglądam za pracą powoli,bo zjednej pensji jest ciężko,tyle,ze ja mogę tylko na popołudnia chodzić,dopiero od września mali do złobkai wrócę chyba do siebie.
Monika wszystko będzie dobrze,zobaczysz,że się ułoży.
No niedługo 2 urodziny maluchów...a pamiętam jak się narodzin nie mogłyśmy doczekać 🤪
Oskar dostał puzzle dzisiaj,więc zamiast iść spać to siedzi od godziny i układa w kółko 😁
teściowa będzie u nas od jutra nakilka dni,żeby do siebie doszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
co tam u Was,wszystko dobrze?
ja napiszę co u nas 🙂
W poniedziałek byłam u neurologa,mam skierowanie na rezonans kręgosłupa,bo ten co mam jest sprzed 2 lat,dała mi tez skierowanie do poradni rehabilitacyjnej (4maja idę)i na zabiegi fizjoterapeutyczne(muszę się zapisać u Andrzeja w pracy),byłam teżu rodzinnego,bo mnie kolano boli,mam naciągnięte więzadła krzyżowe w kolanie

We wtorek byliśmynakontroli u ortopedy z Sebusiem,wszystko dobrze,już nie musimy przychodzić.Wczoraj był masakryczny dzień,Oskar wstał ze straszną pokrzywką (po wyjściu ze szpitala 3 dni był spokój,potem znowu mu trochę wychodziło,dostał sterydy ale nie pomagało,tylko ie miał tak mocno),na 7.30 jechaliśmy na to badanie CUM(wyszło dobrze,czyli nie ma wady),Oskar z teściową,w szpitalu Sebusia przyjeli na oddział i jest jako pacjent,ale urlopowany,bo w tym posiewie co robiłam wyszły bakterie i mu przez cewnik pobrali od razu,jeśli będzie dobry(dziś ok.13 wyniki)to go wypiszą.Rozmawialiśmy z lekarką o Oskarze,zasugerowała,żeby zrobić badanie kału czy nie ma robaków i odstawić wszystkoco mogło go uczulić.Podejrzewamy materac od łóżka piętrowego,wczoraj połozyłam gruby koc i pierwszą noc się nie wiercił,nie drapał i przespał od 19 do 5.30,wstał bez wysypki,więc może faktycznie materac,ale sterydy ma 3 dni brać,muszę iść z nim do dermatologa i alergologa.

Sebuś w nocy zaczął mi strasznie kaszleć,ma katar,po części ode mnie się zaraził ipewnie wczoraj w tym szpitalu,dzisiaj ok.11 z nim jadę naoddział,bo jeśli jest jako pacjent to nie mogę nigdzie indziej iść,przyajmniej od razu wynik odbiorę(imam nadzieję,ze będzie dobry i nas wypiszą)

Od soboty AKCJA SMOCZKOWA...pierwszy dzień na drzemkę nie poszedł,wieczorem padł po 10 min.płaczu,w nocy dostał,drugi dzień-poszedł na drzemkę(krzyczał i płakał ok.40 minut),wieczorem zasnąłpo ok.10 minutach(niepłąkał tylko miałfocha,nie dałsię dotknąć,pogłaskać,odwracał się,misiem rzucał,Andrzej wyszeł z pokoju,ja weszłąm po5 minutach i spał przytulony do misia),kolejne dni na drzemkę zasypiał już krócej,spał po 2 godz,wieczorem bez krzyku,w 5 minut spał(w nocy jak płakał to mu dawaliśmy),wczoraj jak taki bedny wstał to mu dałam(byłam pewna,że znowu szpital,tak źle wyglądał),my wyszliśmy a Oskar smoka wyrzucał,teściowej nie dał się uśpić,wyrywał sięi usnął...bez smoka w kącie!!!teściowa go potem przełożyła,wieczorem zasnął błyskawicznie bez smoka...pierwszą noc się po niego nie obudził,nie woła go



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki
oj Aduś ale sie spisałąs...powiem Ci ze ty t o biedaczko nie masz chwili wytchnienia 🙂 ale mowia ze dobrze jak sie dzieci jak najszybciej wykuruja 🙂
Moja buba dzisiaj od 6.30 biega i marudzi,pospać nie dał mamusce...
Piękną pogoda nareszcie kobietki wychodzimy na spacerki 🙂 juuupi wiosna!!!
ja jak zawsze chaotyczna ale żyje już przyszłym weekendem i wyjazdem w Bieszczady- Mati zostaje u taty a my z mężem jedziemy sie odstresować juz się nie mogę doczekać....bo początek roku nie był dla nas pomyslny:/

zycze wam udanego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ada no brawo,super ze z tym smokiem dalas rade... A z tymi chorobskami-w koncu sie skoncza 🙂
Monia no to super, udanego odpoczynku 🙂 A reszta roku bedzie napewno lepsza 🙂 Jak ja bym chciala gdzies tak pojechac i sie od wszystkiego oderwac:P
A pogoda dzis faktycznie super 🙂 Do kosciola poszlismy z Piotrkiem i nawet grzeczny byl 😉 Za to w drodze powrotnej prawie usnął:P A poza tym u nas wszystko ok 🙂 aaaa i okazalo sie ze Piotrek ma uczulenie na kakao:P Czekolade tylko biala dostaje 🙂 Monte i inne czekoladowe deserki nam odpadly:P Takze 2 pewne uczulenia jak u nas to buraki i kakao,nic wiecej nie zaobserwowalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaallo


ale cisza...

podesłałam Wam kobietki pare fotek 🙂 my zmienilismy plany i jedziemy do Kaz- Dolnego 🙂 a co 🙂 tylko we dwoje 🙂


odezwijcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia widzialam fotki, super! 🙂 A Kazimierz-rewelacyjny wybór 🙂 Byłam raz i nigdy nie zapomne-super miejsce 🙂

No a ja chora jestem:/ 3ci dzien temperature mam:/ No i kaszel straszny,ogólnie chyba grype zlapalam:/ Oby tylko maly sie nie zarazil... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
wczoraj Oskar wyszedł ze szpitala,trafił wniedzielę w nocyzpokrzywką.dziś ma znowu
Sebuś miał podejrzenie zap.płuc w niedzielę i rano byliśmy w szpitalu,ale ma zap.oskrzeli ijest w domu,dziś o 15 na kontrolę.
jak Oskara bardziej wysypkie to znów szpital
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...