Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

No Aniu jak tam jest na tych "wakacjach" 😁?
Baw się dobrze 😁

Czuje się potwornie...słaba,przemęczona,aż mi lekarz powiedział,ze źle wyglądam...koszmar,a płuca to chyba wypluję od kaszlu,no ale na szczęście lekarz mówi,ze kaszel nie zaszkodzi.
u lekarza- szyjka ma 29 mm,skrócona ale nie jest źle,mam luteinę wziąc do końca i już więcej nie,tylko aspargin brać(lekarz powiedział,że faktycznie po luteinie się źle czuję,no oprócz przeziębienia)
miałam usg i przepływy robione,bo Alanek waży za mało,waży tylko 1300 ,czyli jest jakby 2 tygodnie do tyłu...bardzo się martwię
mam dalej uważać na siebie,leżeć itd,za tydzień na ktg a za 2 tygodnie na usg i dopplera znowu,żeby tą wagę kontrolować
mały leży główką w dół...ale ponoć do 35 tygodnia moze się przekręcieć jeszcze...no oby nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
My dzisiaj lepiej trochę,ale męczy mnie straszny kaszel a małego katar nadal 😞


A jak tam u Was????? Pusto tu 😞

macie fotkę jak zrobiłąm włosy,ale wydaje mi się za ciemny 😞
[URL=http://img715.imageshack.us/i/zdjcie0491.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6938/zdjcie0491.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ada, całkiem nieźle, ja w ogóle wolę ciemniejsze włosy. Ładnie CI!
Ada, te pomiary z usg sa niemairodajne, tak napradę nie wiadomo, ile mały waży. Co sie tam przejmujsz dwoma tygodniami? on jest mniejszy i sie urodzi mniejszy pewnie, bo Ty drobna jesteś.

A tak w ogóle wczoraj w nocy przyleciałam z powrotem do domciu. Po zakupach musiałam skorzystać z walizki kolegi, bo by miała nadbagaz w samolocie. Alicję i Natalkę obkupiłam na maxa. ech, to jest życie.szkoda, że tak częściej nie ma okazji.No i oczywiście kongres na mega super poziomie. BYlo niesamowicie fajnie i poznałam dużo mega osobistosci z całego świata. Wypas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu już z powrotem???
Jeju jak fajnie,ze Ci się podobało,no i wiadomo najlepsze są zakupy 🤪 😁 ha ha
Dziękuję Aniu,ja sie przyzwyczaić nie mogę 😞,wczoraj jeszcze hennę zrobiłam i na pewno jest lepiej,bo nie ma takiego kontrastu,że brwi jaśniejsze..ale i tak wydaje mi się,ze blado 😞

Jeju mam nadzieję,że tak będzie i się okaże,zę mały będzie poprostu mniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski 🙂
U mnie wszystko ok, wczoraj bylam na weselu kuzynki w Suwalkach, Piotrus z niania i moja babcia zostal... Bylo naprawde fajnie,tylko zespol kicha:P
A poza tym to ja juz troche zdrowsza bo caly ten tydzien chorowalam, Piotrus tez zalapal ode mnie katar,ale tylko 1 dzien i przeszlo 🙂

Adus bardzo fajnie Ci w ciemnych wlosach, powaznie... Co za zmiana 🤪 A dzidziusiem sie nie przejmuj-to prawda ze te pomiary usg czasem mocno sie mijaja z rzeczywistoscia....

Aniu ale super ze sie wyjazd udal... A zakupow to tak Ci zazdroszcze mmm... Sama juz bym chetnie po sklepach zaszalala bo dawno nie bylam 😉

A tak poza tym to dzis sie troche wystraszylam... Tzn chodzi o to,ze okres mialam o terminie tylko taki jakis krotki-w polowie 5 dnia juz nic nie bylo a zawsze min 7 dni sie meczylam... No ale nic, zadowolona bylam ze szybko sie skonczyl i na wesele bedzie ok... Ale dzisiaj jakies plamienia mi sie pojawily:/ No i sie zastanawiam od czego to moze byc bo nigdy mi sie takie rzeczy nie zdarzaly... Jutro chyba po test pogonie czy w ciazy nie jestem bo jak sie okaze ze jestem i sie dzieje cos niedobrego... 😞 Ech...a moze to tak cos innego-mam nadzieje... Chyba znow pora lekarza odwiedzic-ostatnio wszystko bylo ok ale to jakies pol roku temu:P

Dobra nie przynudzam Was hehe, milej nocki, buźka!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

My juz oczywiście na nogach,mały nas wystraszył...o 22 sie obudził z takim krzykiem przeraźliwym,płakał,męża odpychał i mama,mama tylko,poleciałam,bo spałam w drugim pokoju i 40 minut go uspokajałam 🤪,zasypiał a zaraz oczy szeroko,jakby sie bał zasnąć...i powiem Wam,ze to jest prawie co noc-przebudza sie z krzykiem ale po chwili zasypia...chyba coś mu sie śni,jakieś koszmary,no ale staramy się,zeby nie miał za dużo stymulacji w ciągu dnia(np.jak ogląda jeszcze popołudniu bajki to na pewno noc jest niespokojna 😞,dlatego ogląda tylko trochę rano)...kurcze albo może ciemności się boi 😞,nie mam juz pojęcia 😞
A tak to bez zmian-wszyscy przeziębieni 😞

Kasiu ale ślicznie wyglądałaś,super,ze się wyszalałaś 😁

Powiedzcie Wasze maluchy dużo mówią???
Oskar nie chce mówić,no tam oprócz mama,tata,i parę innych.Rozumie bardzo dużo,aż nieraz mnie zadziwia,tylko to mówienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 🙂

Adus Mati wazy ponad 13kg juz mi ciezko go nosic na rekach;-)
Ja dopiero dzisiaj dochodze do siebie po sobotnich urodzinach meza;-) dzieciaki potanczyly zanim poszli spac pasowala im taka imprezka
fajnie Ci Adus w ciemnych wloskach ale widac ze nie przytylas nigdzie tylko brzusio Ci rosnie;-)
Aleks bedzie u nas do czasu kiedy wyje3dzie za granice przywyklam juz do 2 w domku;-) gdyby tylko mniej wariowali;-)

Aniu- zazdroszcze tych zakupow poszalalas 😉
Kasia- wybawilas sie dobrze???nas ominelo w sobote wesele ale odbilismy to sobie w domku, a co do krwawienia ja od 2 miesiecy mam krwawienia raz na 2 tyg norma- jednego dnia poleci jak ze studni nastepnego nie ma nic:/ ide w srode do gin bo to juz nie jest smieszne- mam te torbiele na jajniku i pewnie tabsy nie te:/ nerwa mam na to i troche sie boje:/

uciekam posprzatac buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam,ze zajrzysz,a fotki dostałam akurat jak poczte przeglądałam 😁
Jeju cały czas mi sie wydaje,ze gdzieś Twojego męza widziałam,pewnie jest do kogoś podobny 😁
Jeju Mati naprawdę duży 🤪,Oskar waży ledwo 10 😞,ale broją pewnie tak samo 😁
Ja przytyłam 10 kg,dzisiaj się ważyłam,posżło w brzuch,tyłek i uda(czuję,bo się stykają 🤢),no ale jeszcze zdążę kilka kg przytyć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No duży,jeju pamiętam jakby to dziś było jak jeszcze każda z nas nie mogła się doczekać a teraz nasze skarby maja 1,5 roku a ja teraz a takim utęsknieniem czekam na kolejnego synka 🤪....niewiarygodne!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wlasnie sobie to przypominałam 🙂 czekalam az wreszcie sie urodzi,pozniej roczek -jejku ale ten czas leci- no ale ja jeszcze z brzuszkiem nie spaceruje 😞 niestety a tak bym juz chciala urodzic,odchowac a pozniej odpoczywac a nie bawic sie w pieluchy- no ale sama sobie nie zrobie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,rozmumiem,my tez mamy 2 pokoje,z czego maluchów pokój jest malusi 😞,no ale gdybyśmy teraz się nie zdecydowali to już raczej wcale...a ślubu kościelnego też nie mamy,tylko cywilny,bo mieliśmy wziąć po 2 latach,ale urodził sie Oskar a teraz to juz chyba nie weźmiemy,bo za co 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
No ja zrobilam dzis test no i nie bedzie kolejnego bubusia,wiec bedzie trzeba chyba sie wybrac do gina i sprawdzic co i jak:P

No Monia,dzieki za fotki 🙂 Wygladasz p prostu kwitnaco 🤪 A rodzinka super, Mati jaki kawaler 😉
Adus wiesz co do tego gadania to ja juz tez sie zaczynam martwic bo Piotrus wcale prawie nie rozmawia... A do tego jest taki uparty-moge i 50 razy go wolac a i tak jak nie bedzie chcial to nawet glowy nie odwroci 😞 Juz nawet myslalam ze moze ze sluchem ma cos nie tak,ale to juz sprawdzilismy i widac ze slyszy... No ale pogadam o tym z lekarka jak za miesiac na szczepienie pojdziemy...

No a co tam u Was poza tym? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu przeczytałąm,ze będzie kolejny maluch 🤪...ha ha
No pewnie idź do gina
A jak tam z mężem,jeśli moge zapytać????
No i kiedy te wyniki?????

Oskar właśnie dużo rozumie ale nie chce mówić,tylko mama,tata,daj,nie,tak,może coś tam jeszcze 😞
Spokojnie Kasiu ja moge 100 razy mówić Oskar nie kop w drzwi(od kuchni,bo jak kopie to sie otwierają i leci do misek psa i tapla w wodzie) a on i tak swoje 😞
Ale jak chce to słyszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adus, Kasia napisała, że właśnie nie będzie..

Ale jestem happy dziś. Byłam na takich jednoosobowych konsultacjach w przedszkolu z wychowawczynią Alicji. Powiedziała, że Ala jest najbystrzejszym dzieckim w grupie i ma niesamowita pamięć. Tylko straszna z niej wiercipięta. Ale jestem z niej dumna.

Aduś, moja Nati dużo mówi, coraz więcej słówek. Ale powiem Ci, że Alicja mowiła tylko 5-6 wyrazów(dużo mniej niz teraz Natalka) az do 2,5 roku a potem nagle z dnia na dzien się rogadała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...każda mama cieszy się nawet z małych sukcesów, nawet tylko takich, które są pozornie nieistotne dla innych..taki nasz los.

ja jestem w łaśnie na dyzurze. w łaśnie dzwonili z poradni, żeby ,mnie pogonić ze szczepieniem Ali, a ona chora..brrr, ma chrypę i kaszel. A Natalka kaszle jak gruźlik. Mam humor zrypany, nienawidzę, jak dzieci sa przeziębione 😞 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...