Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

  • Mamusia
No jak tam dzien sie zaczyna?
U mnie bez wiekszych zmian... Wczoraj sie dowiedzialam ze narazie na staz do mamy nie pojde bo wszystkie wnioski automatycznie odrzucili:/ i trzeba probowac za miesiac:/ A poza tym Piotrek zdrowy i jak zwykle broi,a dzis nowa niania do nas przychodzi 🙂 Zobaczymy czy Piotruś ją polubi... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
my przeziebieni nadal,ja już w sumie dobrze,mali mają katar.Dzwoniłam po wynik posiewu i jeszcze nie ma co oznacza,ze najpewniej są bakterie i robią antybiogram 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski
wszlam dzisiaj ze szpiatala, jestem po zabiegu lyzeczkowania, czuję się tak srednio najgorszej z psychika 😞
wiem ze mam kogo kochać i dla kogo życ dlatego idę do przodu...

Aduś - trzymam kciuki za synusia

dziekuje za wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana masz dla kogo żyć,masz cudownego synka i kochającego męża.
Wiem,że teraz jest Tobie ciężko ale zobaczysz,ze z każdym dniem będzie lepiej,jeszcze będziecie mieć dzieci a Waszego Aniołka zawsze będziecie nosić w sercu.
Życzę Tobie dużo sił,zobaczysz będzie dobrze.

dzwoniłam o wynik,nie ma jeszcze,więc na pewno robią antybiogram 😞,tylko teraz pewnie lekarka da na skierowanie do szpitala,bo po furaginie nadal są bakterie.W środę mamy bycu chirurga,żeby zobaczył czy mały sklejki nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada oby wszystko było dobrze,bo też sie bidulo po tych szpitalach najeździsz.
Ale u nas nic lepiej 😞Miałam niedoleczone zapalenie płuc i ledwo co wyzdrowiałam to reszta rodzinki chora.Jutro jedziemy z Amelką do lekarza bo ma okropny kaszel i myśle,że ma coś z krtanią.By to szlak trafił te choróbska.I tak pewnie będzie to końca kwietnia...
Jutro się odezwę jak wrócimy od lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies fatum wisi nad forum bo te nasze dzieci tylko choruja, ale teraz taki glupi okres- pogoda tez była nie ciekawa- moje dziecko chorowało 2 tyg dopiero teraz zaczyna dochodzic do siebie...zdostal mu tylko katarek...
trzymam kciuki za wasze pociechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

My w domku,lekarka powiedziała,żetyle bakterii to nadal nie jest zakażenie i nefrolog ma zadecydować a idę 1 marca.W środę do chirurga i się okaże czy ma sklejkę,ale tak mi się wydaje.
Sebuś ma straszny katar 😞,Oskar trochę ale nie jest źle,tylko Oskar znowu nie chce prawie jeść i całymi dniami woła"duuuuuu"(smoczek 😞) i od wczoraj "baji" i nie mogę dojść o co chodzi 😞,mówię pokaż co to jest a on tylko woła i woła,podchodziłoby pod bajki ale jak lecą to na nie nie pokazuje.

Kurcze te choroby paskudne,Ty Marta to w ogóle się długo męczysz 😞,teraz Amelka 😞
Dobrze,ze Matti lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
W sobote lekarz nas nie przyjął bo było za dużo ludzi.Z resztą w soboty to u nas normalka...Więc wieczorem pojechaliśmy na pogotowie bo Amelia miała 40 st. i temp jej nie spadała.No i ma zapalenie oskrzeli.Kuźwa pieniedzy w tym msc. mam tyle na leki wydane,że lepiej nie mówić.
Cały czas gorączkuje,jest bardzo marudna i z rąk mi nie schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Martuś niech Amelka szybko dochodzi do zdrowia.
A Ty już lepiej?
Mąż dał Oskarowi parę dni temu smoka,bo go coś boloło i teraz ciągle za nim płacze jak mu wezmę,a jak tak krzyczy i płacze to mi małego budzi i takie błędne koło,a już latał w dzień bez niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kobietki
u nas trochę rozrywkowy weekend- mieliśmy mała odskocznie od problemów odwiedziła nas rodzina męża...cala sobotę Mati mial ponad 39 stopni gorączki- w niedziele już nie było po niej śladu- prawdopodobnie od zębów bo ciągle jeździł językiem po dziąsłach :/ ale sie wymęczył 😞 😞 😞

teraz odsypia ciezki weekend

Marto- biedna Amelka- jejku niech ten okres chorób sie wreszcie skończy!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
byliśmy u tego neurologa-Seba ma zaburzenia ośrodkowego układu ruchowego,dostał skierowanie na ćwiczenia,zaczynamy od 9 marca,na razie 3x10.Powinien już główkę podnosić...czułam,że coś będzie źle
ma teraz straszny katar,złości się przy jedzeniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Adus a co to znaczy? Da sie to wyleczyc? Oby, trzymam kciuki!
Marta zdrowka duzo dla Amelki!
Monika no z tymi zebami tak to juz jest-rosna-boli, wypadaja-tez boli:/ Ale Mati ma juz wszystkie zabki?

U nas wszystko w porzadku,Piotrek nie choruje i mamy nowa nianie 🙂 Wyglada na fajna dziewczyne ale okaze sie w praniu jak bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adus- Mateusz tez pozno zaczal glowe dzwigac i tez jezdzilam po lekarzach- a pozniej okazało sie ze wszystko z nim w porzadku!!!ale trochę ćwiczeń nie zaszkodzi...a katar to przeklenstwo ostatnich dni- u mnie wszyscy w domu już go przeszli

Kasiu- Matiemu wychodza 5 i 6 bo ciagle tam łapki pcha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6????? One chy apóźniej wychodzą,teraz do 5 tylko...chyba,że w błędzie jestem 😞
niewiem jakie ćwiczenia,zobaczymy,wiem,że ma to przez poród...bo było zagrożenieżycia w 2okresie porodu,tak mi napisał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wam!ja z dyżuru...

MOnia, Mleczkaów jest tylko 20 i nie ma 6 -te wychodza jako stałe dopiero ok. 7.roku zycia. ....tylko piątki są.

Aduś, nie martw się, teraz wiele dzieci tak na wyrost dostaje skierownia na ćwiczenia, będzie dobrze, trochę cwiczen mu nie zaszkodzi a tylko pomoże. Na fotkch widać,że wszystko z nim dobrze, jest boski 🙂

ok, ja musze spadac do pracy...mam dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada dziewczyny dobrze mowia,ćwiczenia nie zaszkodza,a przeciez kazde dziecko rozwija sie inaczej-jedno ruchowo robi wieksze postepy,a inne "intelektualnie" 🙂

No a co do zabkow to faktycznie 6 wychodza pozno i juz jako stale zeby... Piotrek jak narazie ma zeby do 4, 5 nie widac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Nawet Ania nas odwiedziła,pewnie zalatana jesteś.Jak dziewczynki?
Dzięki za pocieszenie,wiem,ze na pewno ćwiczenia pomogą,tymbardziej,ze po badaniu lekarz nie widział,żeby coś nie tak było,tylko ja o tej główce powiedziałam to sprawdzał czy podnosi...najdziwniejsze jest to,ze jak miał 6 tygodni ładnie podnosił a teraz ledwo co,dałam wczoraj zdj na agu,właśnie jak miał te 6 tyg i podnosi głowę.
Od 3 dni marudzi jak nie wiem,a wczoraj pół dnia przepłakał,prawie nie spał,dopiero wieczorem..albo skok ma albo to przeziębienie.
Dzisiaj do chirurga a w piątek na szczepienie,ciekawe czy go zaszczepią.
Oskar lata cały czas ez pieluchy i....nadal ma gdzieś nocnik 😮
Nauczył się mówić:daj,baji,muuu,ija(jak karetka),maji(jeszcze nie wiem co to znaczy 😁)
Nam tylko dwie 5 brakują,ale o dziwo,właśnie 5 pzrechodzi najlepiej,tylko ma mniejszy apetyt i dużo pije..a bałam się bo przy 4 miał ponad 39st.

7 marca idę doneurologa,może wkońcu jakiś mądry mi pomoże,pewnie muszę mieć nowy rezonans,bo tamten jest z przed 2 lat a ta rwa się pogłębiła 😞

Marta jak się czujecie?
Monika jak Matti,już zdrowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wam....ech, mam czas teraz.
zmarł mąż mojej przyajciólki-miał 32 lata(nowotwór mózgu)-dwojka dzieci maleńkich osierocona..koszmar
a wczoraj na dyżurze..ech, nie moge nawet o tym opowiadać, bo sie cała trzęsę jeszcze, może kiedyś indziej..

Nati umie mówić od wczoraj : kakao, pan i ogon (eee.to już wczesniej chyba mówiła)..
poza tym jako tako u nas.
Alicja jedzie w poniedziałek na zawody narciarskie, strasznie tym podniecona jest. No i uczy się wreszcie czytać, nawet bardzo jej wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Przykro mi Aniu,to jest straszne jak taki młody człowiek umiera 😞
Brawa dla Alicji,że taka zdolna 😁

Mymamy szpital w domu...Oskar wieczorem miał czerwone kropki na pupie,myślałam,żeod moczu,bo lata bez pieluchy ciągle w domu i może mu wyszło zanim go przebrałam...niestety wstał dzisiaj-PLAMY I KROPKI NA BUZI,PLACACH,RĘKACH...WSZĘDZIE 🤪 😞...kurcze boję się,zeby Sebuś się nie zaraził...Aniucxzytaki maluch może się zarazić?????
Nie wiem co to,czy odra czy różyczka...popołudniu dopiero jest lekarka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zapomniałam...byliśmy u chirurga,tak jak mówiłam Sebuś miał sklejkę i to mocną 😞,lekarz nie chciał zrobić ale ze względu na zakażenia i ciągłe bakterie zrobił...szczypcami mu rozchylał..krew,płacz (mało powiedziane)...wieczorem dostał nurofen,w nocy się budził od 23 co 2 godziny,jak siusiał to krzyczał...ale lepsze to niż ciągle zakażenia i szpital...brudu tam było pełno i pewnie tam te bakterie były
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny!
Aniu przykro mi z powodu meza kolezanki...to straszne jacy mlodzi ludzie teraz umieraja...

Ada faktycznie dobrze ze zabieg Wam zrobil lekarz-po co maly ma sie ciagle z zakazeniami meczyc...

A ja Piotrka nauczylam liczyc do trzech 🙃 jeden-den, dwa-wa, trzy-tsy 😉
I wzielo mnie dzis na gotowanie-na obiad golabki 😉 Zapraszam jak macie chęć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...