Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Słyszałam że wypryski ma sie jak będzie dziwczynka!Wiec ja chce pryszczy.Ja mam tylko czasem jakieś takie malutkie.Też za miesiąc ide na wesele a raczej za dwa.Ale ja to chyba nie potańcze! A poza tym głośna muzyka mnie drażni wiec będe dokuczliwym gościem.Trzymajcie sie dziwczynki i nie marwcie sie pryszczykami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Akigo jakby wierzyć tym opowieściom to ja bym musiała mieć chłopca i dziewczynkę, a na pewno jest tylko jedno...mówi się, że jak brzydka cera to dziewczynka, jak nie je się słodyczy to chłopiec itd. ....ja mam kłopoty z cerą i wstręt do czekolady...a dzidziusia będę miała jednego .... wiele jest takich przesądów ...coś też o kształcie brzuszka było, ale nie pamiętam 🙂...w każdym bądź razie nie można na tym polegać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam sie z Otlesia mi tez wszyscy mowia, ze brzydka cera to na dziewczynke ale z kolei za slodkosciami jak nie przepadalam tak nie przepadam wiec jednak chlopec?? Nie wierze w te przesady!! Moze na kolejnym badaniu 2 czerwca sie dowiem czy to chlopek czy babeczka 🤪 i wtedy sie okaze. Najwazniejsze jednak zeby bylo zdrowe!!
A na cere kupilam BENZACNE- babka w aptece mowila, ze nie ma przeciwwskazan w ciazy, tak wiec uzywam pierwszy dzien dzis. O efektach poinformuje za pare dni 🙂

Pozdrowienia CIĘŻARÓWKI 🙃

[URL=http://www.alterna-tickers.com][IMG]http://www.alterna-tickers.com/tickers/831565.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie tyle się mówi o tym co będzie po naszym zachowaniu i wyglądzie że szok 🙂 wiem jedno że przed ciążą miałam cerę w gorszym stanie ze względu na moją prolaktynkę 😠 a teraz jest super jak na razie,no i słodycze też odrzuciłam,czasami coś tam zjem,ale nie takie ilości jak przed 🙂 ale co będzie to się zobaczy,nie ma co tak gdybać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukunari napisał:
Zgadzam sie z Otlesia mi tez wszyscy mowia, ze brzydka cera to na dziewczynke ale z kolei za slodkosciami jak nie przepadalam tak nie przepadam wiec jednak chlopec?? Nie wierze w te przesady!! Moze na kolejnym badaniu 2 czerwca sie dowiem czy to chlopek czy babeczka 🤪 i wtedy sie okaze. Najwazniejsze jednak zeby bylo zdrowe!!
A na cere kupilam BENZACNE- babka w aptece mowila, ze nie ma przeciwwskazan w ciazy, tak wiec uzywam pierwszy dzien dzis. O efektach poinformuje za pare dni 🙂

Pozdrowienia CIĘŻARÓWKI 🙃

[URL=http://www.alterna-tickers.com][IMG]http://www.alterna-tickers.com/tickers/831565.png[/IMG][/URL]


Witam listopadowe mamusie...pracuję w kosmetykach i wszystkim klientkom z problemami z cerą polecam do mycia twarzy...płyn do higieny intymnej ( kuracja polecana przez dermatologów ) i muszę przyznać że widać efekty a zatem polecam gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo Ci dziekuje, tez jestem dobrej nadziej, badanie mam 28 maja, wiec juz niedlugo :-), ja zauwazylam, ze zaczely wypadac mi wlosy, jestem przerazona w takim tempie to do konca ciazy bede lysa 😞 lekarz mowil, ze sie to ustabilizuje, pozyjemy zobaczymy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam 🙂 widzę że nie tylko ja zauważyłam zmianę w wyglądzie cery-u mnie się bardzo poprawiła, przed ciążą używałam podkładów żeby zakryc niedoskonałości teraz nie muszę 🙂 ale zaczełam używać nie dawno żelu clerasil 3w1 więc to może jego zasługa, a co do jedzenia to raz mam ochote na ostre i kwaśne a raz na słodycze 🙂 zależy od dnia i samopoczucia 🙂 to moje pierwsze dziecko więc obojętne mi czy chłopczyk czy dziewczynka byle zdrowe, choć po cichu liczę na dziewczynkę, bo siostra ma 2 chłopców i przydała by się miła odmiana i zamiast samochodzików kupowac lalaki i kokardki 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Drogie Mamusie 🙂 Dawno mnie nie było i musiałam nadrobić zaległości,a przez 3 dni zrobiło ich się sporo - jestem pod wrażeniem, że nasz watek tak szybko się rozwinął.
U mnie z cerą było gorzej, teraz zauważyłam zmianę.Jedynie drobne krostki na czole ale może być to za sprawą grzywki, która opada na czoło. Pryszcze na ciele również zniknęły - a był mały kryzys, wtedy myłam się szarym mydłem i ostra gąbką. Z włosami kryzys nadal trwa dlatego zmieniam szampon, i planuje zakup dobrej odżywki w aptece.
Brzuszek rośnie. W sobotę byłam na zakupach i kupiłam śliczne ciuszki ciążowe. Letnią, płócienną sukienkę, lniane spodnie i lniane ogrodniczki- wielofunkcyjne. Co prawda sukienka i ogrodniczki na większą ciążę ale chwila moment a brzuszek urośnie 😉
Z ruchami ostatnio się uciszyło, co mnie martwi. Mam nadzieje, że już niedługo poczuje te właściwe ruchy 😉
Pozdrawiamy i miłego dnia życzymy! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki! ja też mam problem z cerą, to co sie dzieje jest straszne 😲 😲 😲 !!!
nigdy w życiu nie mialam zadnej krostki na plecach a teraz i tam 3 odkryłam,moja twarz wyglada okropnie, do tego jestem blada.Nic nie używałam bo sie boje, ze moze zaszkodziec, tylko spirytusem na noc sie troszke smarowłam ale nic nie dało. To jest tak, ze budze sie rano i mam nowe wulkany na buzi-masakra 🥴
dłonie mam baaaardzo suche, aż schodzi mi skóra, tak samo zaczeła mi sie łuszczyc skóra na czole przy włosach. O rany jak nie wymiotowanie, to pryszcze hehehe już niedługo sie polepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co by sie nie dzialo z naszym cialem to i tak jestesmy w stanie zniesc to dla naszych kochanych brzuchalkow. Kazda z nas pewnie chcialaby wygladac wrecz kwitnaco i sexi w okresie ciazy ale chyba nie wielu z nas jest to dane - bynajmniej nie mnie :P hehe Ale jakkolwiek bysmy sie nie czuly, jakkolwiek nie wyladaly, to cale nasze szczescie i spelnienie jest tam gleboko w naszych brzuszkach :laugh: A gdy odbiera nam przyslowiowo urode to niech im na dobre wyjdzie aby byly sliczne i zdrowe 😆

Pozdrowki CIĘŻARÓWKI 🤪

[URL=http://www.alterna-tickers.com][IMG]http://www.alterna-tickers.com/tickers/831565.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam takie typowe/nietypowe pytanie:
z uwagi na to, że zasypiam i śpię głównie na brzuchu to czy nie jest to już niebezpieczne dla maleństwa, co prawda podginam nogę i nie śpię bezpośrednio na samym brzuszku ale obawy i tak są... wiem, że pytanie jest dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja znów Was podczytuje bo u Nas pustki na forum:P
dziewczyny najbardziej bespieczna pozycja to na lewym boku jest 🙂
na wznak i na prawym mozna, ale nie wskazane jest 🙂
na brzuszku natomiast mozna lezeć dopóki sie go nie ma, i nie przeszkadza, maleństwo jest tak malutkie, ze nic mu sie nie stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też słyszałam że najlepiej spać na lewym boku.I tak własnie zasypiam.Ale budzę się na brzuchu.Robie to nie świadomie.Pamietam że przy poprzednich ciążach też tak spałam i niec sie nie stało.Do tej pory chodziłam na obcaszach .Może nie obcasach ale na koturnach. Dziś po skręceniu nogi przestawiam się na płaski obcas.Jak zakładam niski obcas zaraz mnie ścięgna bolą.Ale jak mus to mus.Dziewczynki nie noście już obcasów. Mówie Wam jak ciężko kustykać z bolącą nogą.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w 15tc i przytyłam równo 5 kg. Najwięcej na przełomie 2/3 msc, bardzo szybko robiłam się głodna, a jak robiłam się głodna to mnie mdliło i musiałam coś zjeść i do tego spałam,spałam,spałam...
ale teraz z apetytem odwrotnie, odkąd nie mam mdłości apetyt zdecydowanie się zmniejszył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂 też zasypiam na lewym boczku bo słyszałam że jest to najbezpieczniejsza pozycja 🙂 no ale budzę się na prawym niestety 😞 a co do kilogramów,to przybrałam równe 6kg,trochę dużo chyba,ale miałam tylko mdłości,nie wymiotowałam więc nie schudłam na początku,no i przestałam palić 🙂 i to trochę też pomogło mi przybrać na wadze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...